DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Puchar Polski Gdynia 24-25.08.2018
Autor Wiadomość
BASTION 


Tarcza: Winmau Blade4
Lotki: Winmau Nawigator 22g
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2018
Posty: 4
Skąd: Ostróda
Wysłany: Czw Sie 23, 2018 6:39 pm   

TURNIEJ PAR 24.08.2018 :
1. Natalia Kosakowska I Bartosz Wysocki
2. Misztal & Siemaszko
3. Drozd & Siwy
4. Magda Pawłowska & Grzegorz Buszko
5. Dominik Obierzyński i Wojciech Zawistowski - "FISHING TEAM"
6. Krzysztof Piotrowicz i Tomasz Piotrowicz
7. Dorota Warmińska & Radek
8. Agnieszka Mazur & Michał Krajewski
9. Adam Ustrabowski & Tomek Pałka
10. Henryk Westphal & Marek Groenwald
11. Sebastian & Marcin
12. Mateusz Mikietynski i Michał Worzala
13. Czajnik & Yrek
14. Jaca & Wierzba
15. Grzegorz & Marcin

TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 25.08.2018

KOBIETY:
1. Paulina Siemaszko
2. Karina Misztal
3. Natalia Kosakowska
4. Magdalena Pawłowska
5. Dorota Warmińska
6. Alicja Wawrzonowska
7. Elżbieta Jurczak
8. Iwona Dehamchi
9. Agnieszka Mazur
10. Kamila Mądra
11. Małgorzata Markowska


MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko
2. Mariusz Olejniczak
3. Michał Krajewski
4. Bartosz Wysocki
5. Tomasz Dzikołowski
6. Rafał Czaja
7. Darek Pawłowski
8. Marcin Pawłowski
9. Mateusz Piwoński
10. Sebastian Kotłowski
11. Krzysiek Makowski
12. Andrzej Jakubowski
13. Krzysiek Borzęcki
14. Krzysztof Piotrowicz
15. Tomasz Piotrowicz
16. Mariusz Datta
17. Michał Worzała
18. Robert Szałkowski
19. Radosław Warmiński
20. Grzegorz Buszko
21. Artur Markowski
22. Mateusz Mikietyński
23. Marcin Szyler
24. Grzegorz Bastek
 
 
KarineX ^_^ 


Drużyna: Gdynia Dart Team
Lotki: 21g
Wiek: 27
Dołączyła: 06 Gru 2016
Posty: 9
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Sie 24, 2018 11:18 am   

TURNIEJ PAR 24.08.2018 :
1. Natalia Kosakowska I Bartosz Wysocki
2. Misztal & Siemaszko
3. Drozd & Siwy
4. Magda Pawłowska & Grzegorz Buszko
5. Dominik Obierzyński i Wojciech Zawistowski - "FISHING TEAM"
6. Krzysztof Piotrowicz i Tomasz Piotrowicz
7. Dorota Warmińska & Radek
8. Agnieszka Mazur & Michał Krajewski
9. Adam Ustrabowski & Tomek Pałka
10. Henryk Westphal & Marek Groenwald
11. Sebastian & Marcin
12. Mateusz Mikietynski i Michał Worzala
13. Czajnik & Yrek
14. Jaca & Wierzba
15. Grzegorz & Marcin
16. Robert Szałkowski -Kamila Mądra

TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 25.08.2018

KOBIETY:
1. Paulina Siemaszko
2. Karina Misztal
3. Natalia Kosakowska
4. Magdalena Pawłowska
5. Dorota Warmińska
6. Alicja Wawrzonowska
7. Elżbieta Jurczak
8. Iwona Dehamchi
9. Agnieszka Mazur
10. Kamila Mądra
11. Małgorzata Markowska


MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko
2. Mariusz Olejniczak
3. Michał Krajewski
4. Bartosz Wysocki
5. Tomasz Dzikołowski
6. Rafał Czaja
7. Darek Pawłowski
8. Marcin Pawłowski
9. Mateusz Piwoński
10. Sebastian Kotłowski
11. Krzysiek Makowski
12. Andrzej Jakubowski
13. Krzysiek Borzęcki
14. Krzysztof Piotrowicz
15. Tomasz Piotrowicz
16. Mariusz Datta
17. Michał Worzała
18. Robert Szałkowski
19. Radosław Warmiński
20. Grzegorz Buszko
21. Artur Markowski
22. Mateusz Mikietyński
23. Marcin Szyler
24. Grzegorz Bastek
 
 
paolka 


Wiek: 32
Dołączyła: 22 Maj 2009
Posty: 30
Skąd: Gdynia
Wysłany: Pią Sie 24, 2018 12:53 pm   

TURNIEJ PAR 24.08.2018 :
1. Natalia Kosakowska I Bartosz Wysocki
2. Misztal & Siemaszko
3. Drozd & Siwy
4. Magda Pawłowska & Grzegorz Buszko
5. Dominik Obierzyński i Wojciech Zawistowski - "FISHING TEAM"
6. Krzysztof Piotrowicz i Tomasz Piotrowicz
7. Dorota Warmińska & Radek
8. Agnieszka Mazur & Michał Krajewski
9. Adam Ustrabowski & Tomek Pałka
10. Henryk Westphal & Marek Groenwald
11. Sebastian & Marcin
12. Mateusz Mikietynski i Michał Worzala
13. Czajnik & Yrek
14. Jaca & Wierzba
15. Grzegorz & Marcin
16. Robert Szałkowski -Kamila Mądra
17. Maciej Lisowski - Piotr Wojdakowski

TURNIEJ PUCHARU POLSKI POD 25.08.2018

KOBIETY:
1. Paulina Siemaszko
2. Karina Misztal
3. Natalia Kosakowska
4. Magdalena Pawłowska
5. Dorota Warmińska
6. Alicja Wawrzonowska
7. Elżbieta Jurczak
8. Iwona Dehamchi
9. Agnieszka Mazur
10. Kamila Mądra
11. Małgorzata Markowska


MĘŻCZYŹNI:
1. Paweł Siemaszko
2. Mariusz Olejniczak
3. Michał Krajewski
4. Bartosz Wysocki
5. Tomasz Dzikołowski
6. Rafał Czaja
7. Darek Pawłowski
8. Marcin Pawłowski
9. Mateusz Piwoński
10. Sebastian Kotłowski
11. Krzysiek Makowski
12. Andrzej Jakubowski
13. Krzysiek Borzęcki
14. Krzysztof Piotrowicz
15. Tomasz Piotrowicz
16. Mariusz Datta
17. Michał Worzała
18. Robert Szałkowski
19. Radosław Warmiński
20. Grzegorz Buszko
21. Artur Markowski
22. Mateusz Mikietyński
23. Marcin Szyler
24. Grzegorz Bastek
 
 
 
BASTION 


Tarcza: Winmau Blade4
Lotki: Winmau Nawigator 22g
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2018
Posty: 4
Skąd: Ostróda
Wysłany: Pon Sie 27, 2018 9:07 am   

Witam. Zna ktoś może wyniki z dwuch turniejów rozgrywanych w Gdyni w dniach 24-25.08.2018. Pozdrawiam uczestników.🎯☺ Bastion
 
 
James 


Drużyna: Dart Team GDYNIA
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: 26 g
Wiek: 31
Dołączył: 28 Maj 2015
Posty: 46
Skąd: Gdynia
Wysłany: Wto Sie 28, 2018 3:58 pm   

W piątkowym turnieju rozgrzewkowym wzięły udział aż 24 pary - świetny wynik, serdecznie dziękuję każdemu za udział. W turnieju par zwyciężyli Tomasz Piotrowicz i Krzysztof Piotrowicz Pokonując w finale 3-2 Małgorzatę i Artura Markowskich. Trzecie miejsce zajęli Dorota i Radek Warmińscy oraz Piotr Sawicki i Paweł Wołynka. Ogromne gratulacje dla wszystkich!

W sobotnim turnieju udział wzięło 42 Panów oraz 11 Pań. Wśród panów najwyższą formę zaprezentował Tomasz Piotrowicz pokonując w finale Krzysztofa Borzęckiego 5-4, natomiast wśród kobiet najlepsza była Małgorzata Markowska, która rozegrała finał z Magdą Pawłowską zwyciężając 4-1.
GRATULACJE DLA WSZYSTKICH!! (wyniki poniżej)

WYNIKI TURNIEJU PAŃ

1. Małgorzata Markowska
2. Magda Pawłowska
3 - 4. Paulina Siemaszko
3 - 4. Ola Mikietyńska
5 - 8. Iwona Dehamchi
5 - 8. Natalia Kosakowska
5 - 8. Karina Misztal
5 - 8 . Marta Sienkiewicz
9 - 10. Alicja Wawrzonkowska
9 - 10. Agnieszka Mazur
11-12. Dorota Warmińska

WYNIKI TURNIEJU PANÓW

1. Tomasz Piotrowicz
2. Krzysztof Borzęcki
3-4. Mateusz Piwnicki
3-4. Tomasz Dzikołowski
5-8. Tomasz Wierzba
5-8. Łukasz Kopania
5-8. Artur Markowski
5-8. Tomasz Dolny
9-16. Radek Warmiński
9-16. Krzysztof Piotrowicz
9-16. Olgierd Grzybkowski
9-16. Grzegorz Buszko
9-16. Norbert Jagieniak
9-16. Mariusz Datta
9-16. Siemaszko Paweł
9-16. Edward Pukin
17-24. Andrzej Jakubowski
17-24. Damian Kuchta
17-24. Przemysław Cegielski
17-24. Łukasz Banach
17-24. Grzegorz Rybka
17-24. Bartosz Wysocki
17-24. Darek Pawłowski
17-24. Dariusz Jasek
25-32. Arkadiusz Podlewski
25-32. Michał Krajewski
25-32. Bogusław Olszewski
25-32. Wojciech Wilk
25-32. Adam Wołynko
25-32. Jacek Soszyński
25-32. Mariusz Olejniczak
25-32. Grzegorz Bastek
33-40. Marcin Pawłowski
33-40. Michał Rudnicki
33-40. Mateusz Mikietyński
33-40. Sebastian Kotłowski
33-40. Robert Szałkowski
33-40. Tomasz Suliga
33-40. Michał Worzała
33-40. Jerzy Kowalczyk
41-48. Bartosz Jasek
41-48. Piotr Piwoński
 
 
BASTION 


Tarcza: Winmau Blade4
Lotki: Winmau Nawigator 22g
Wiek: 35
Dołączył: 23 Sie 2018
Posty: 4
Skąd: Ostróda
Wysłany: Sob Wrz 01, 2018 11:24 pm   

Dzięki James Super relacja z wyników. Duże zimne 🍺 dla Ciebie 🎯☺ .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group