DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
DART PLESZEW - XI sezon 2018/2019
Autor Wiadomość
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 494
Skąd: Pleszew
Wysłany: Pon Wrz 03, 2018 10:42 pm   DART PLESZEW - XI sezon 2018/2019

Cześć, we wtorek 4 września rozpocznie się sezon darterski w Pleszewie. Po raz jedenasty rozpocznie się walka w Otwartych Mistrzostwach Pleszewa których finałem będzie XI MASTERS 2019. Droga do XI MASTERS 2019 to 40 turniejów zaliczanych do klasyfikacji Pleszew Steel Cup oraz 5 turniejów Rankingowych zaliczanych do Rankingu Dart Pleszew.
Oto punktacja Turniejów Rankingowych:
1 miejsce ; 50 pkt.
2 miejsce ; 38 pkt.
3 miejsca ; 26 pkt.
5 miejsca ; 20 pkt.
9 miejsca ; 14 pkt.
17 miejsca ; 8 pkt.
25 miejsca ; 6 pkt.
33 miesjca ; 4 pkt.
41 miejsca ; 2 pkt.
W marcu 2019 odbędzie się Turniej o Puchar Delty który jest turniejem wyżej punktowanym, o 50% punktów więcej do rankingu np. 1 miejsce to 75 pkt., itd. itp.
Czołowa 8 z rankingu zdobędzie kwalifikację do XI MASTERS 2019.


Punktacja Pleszew Steel Cup:
1 miejsce - 20 pkt.
2 miejsce - 16 pkt.
3 miejsce ; 12 pkt.
4 miejsce ; 10 pkt.
5 miejsca ; 8 pkt.
7 miejsca ; 6 pkt.
9 miejsca ; 4 pkt.
13 miejsca ; 2 pkt.
17 miejsca ; 1 pkt.
4 najlepszych zawodników zdobędzie prawo gry w XI MASTERS 2019 (pierwszeństwo Ranking Dart Pleszew).

1. W przypadku rezygnacji z gry któregoś z zawodników którzy zdobyli kwalifikację, prawo gry przypadnie kolejnemu zawodnikowi z rankingu z którego awansował rezygnujący zawodnik. Ranking Dart Pleszew bądź PSC.
2. W przypadku równej ilości punktów w Rankingu Dart Pleszew o miejscu zadecyduje większa ilość miejsc 1, 2 lub 3, w dalszej kolejności większa ilość rozegranych turniejów, wyższe miejsce w rank PSC,w ostateczności losowanie.
3. W przypadku równej ilości punktów w PSC o wyższym miejscu zadecyduje większa ilość miejsc 1, 2 lub 3, w dalszej kolejności większa liczba rozegranych turniejów, wyższe miejsce w Rankingu Dart Pleszew, w ostateczności losowanie.


W I Turnieju Rankingowym zaplanowanym na 6 października (sobota) rozstawienie zawodników będzie według końcowego Rankingu Dart Pleszew 2017/2018 z tym że nr 1 otrzymają obrońcy tytułu jeśli przystąpią do rywalizacji, każdy kolejny turniej wdł. bieżącego rankingu.


Tytułów w nadchodzącym sezonie bronią u panów:
Pleszew Steel Cup – Tomasz Hałajda – Pleszew, (2 miejsce Jakub Madaliński – Pleszew, 3 Stanisław Nowak – Pleszew)
Puchar Delty – Norbert Pecyna (Jarocin), 2 miejsce Jacek Cieślak (Krotoszyn), 3 miejsca – Batosz Derwich (Jarocin), Sebastian Szostak (Krotoszyn)
X MASTERS 2018 – Bartosz Derwich (Jarocin), 2 miejsce Norbert Pecyna (Jarocin), 3 miejsca – Daniel Bagrowicz (Pleszew), Przemysław Misiak (Ostrów Wlkp.)

Tytułów w nadchodzącym sezonie bronią u pań:
Puchar Delty – Ewa Pawlicka (Krotoszyn), 2 miejsce Marta Nowak (Poznań/Pleszew), 3 miejsca Aleksandra Gramala (Pleszew) i Ilona Kuznowicz (Krotoszyn)
X MASTERS 2018 – Anna Kowalczyk (Ostrów Wlkp.), 2 miejsce Marta Pawlicka (Krotoszyn), 3 miejsca Marta Nowak (Poznań/Pleszew), Aleksandra Gramala (Pleszew)

W PSC gramy zawsze bez rozstawienia.
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 494
Skąd: Pleszew
Wysłany: Pon Wrz 03, 2018 10:44 pm   

XI sezon Dart Pleszew 2018/2019. Gramy:

- w każdy wtorek od 4 września 2018 do 11 czerwca 2019 (40 turniejów, 25 grudnia turniej się nie odbędzie) - Pleszew Steel Cup (PSC).
- 5 Turniejów Rankingowych (6 październik 2018, 01 grudzień 2018, 26 styczeń 2019, P. Delty 23 marzec 2019 oraz 18 maj 2019) .

Do finału sezonu XI MASTERS 2019 (21 czerwiec 2019) awansuje u panów:
- 4 zawodników z rankingu PSC,
- 8 z rankingu Dart Pleszew (Turnieje Rankingowe).
Razem 12 panów.
XI MASTERS 2019, panie:
- maksymalnie 6 z rankingu Dart Pleszew (Turnieje Rankingowe)
UWAGA: Organizatorzy zastrzegają sobie prawo zwiększenia ilości zawodników w finałach sezonu.

Zapowiedź:
PSC 1 - wtorek - 4 wrzesień g: 20:00
PSC 2 – wtorek – 11 wrzesień
PSC 3 – wtorek – 18 wrzesień
I TURNIEJ RANKINGOWY – sobota – 6 październik
PUB PIWNICA Pleszew, Rynek wejście od ul. Krzyżowej
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 494
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 05, 2018 10:38 am   

PSC 1, klasyfikacja:

1. Alan Kordala 20
2. Piotr Jańczak 16
3. Tomasz Hałajda 12
4. Daniel Bagrowicz 10
5. Mateusz Sas 8
5. Stanisław Nowak 8
7. Aleksandra Gramala 6
7. Andrzej Fabiszewski 6
9. Artur Ciechoński 4
9. Iwona Jezierska 4
9. Jakub Madaliński 4

Zapowiedź:
PSC 2 - wtorek - 11 wrzesień g: 20:00
PSC 3 - wtorek - 18 wrzesień
PSC 4 - wtorek - 25 wrzesień
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 6 październik
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 494
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 12, 2018 10:55 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2018/2019
Po 2 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Alan Kordala 40
2. Tomasz Hałajda 28
3. Piotr Jańczak 22
4. Daniel Bagrowicz 20
Stanisław Nowak 20
6. Andrzej Fabiszewski 14
Mateusz Sas 14
8. Jakub Madaliński 12
9. Aleksandra Gramala 10
10. Iwona Jezierska 8
11. Artur Ciechoński 6
12. Krzysztof Staszak 4
Jakub Walczak 4
14. Adam Gruszka 2
Maria Viunytska 2




Pierwsza 4 awans XI MASTERS 2019
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 494
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 12, 2018 10:56 am   

PSC 2, klasyfikacja:

1. Alan Kordala
2. Tomasz Hałajda
3. Stanisław Nowak
4. Daniel Bagrowicz
5. Jakub Madaliński
5. Andrzej Fabiszewski
7. Piotr Jańczak
7. Mateusz Sas
9. Jakub Walczak
9. Aleksandra Gramala
9. Iwona Jezierska
9. Krzysztof Staszak
13. Artur Ciechoński
13. Maria Viunytska
13. Adam Gruszka

hf 118, 180 - Jakub Walczak

Zapowiedź:
PSC 3 - wtorek - 18 wrzesień g: 20:00
PSC 4 - wtorek - 25 wrzesień
PSC 5 - wtorek - 2 październik
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 6 październik
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 494
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 19, 2018 8:42 pm   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2018/2019
Po 3 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Alan Kordala 60
2. Tomasz Hałajda 44
3. Piotr Jańczak 34
4. Daniel Bagrowicz 28
5. Mateusz Sas 24
Stanisław Nowak 24
7. Andrzej Fabiszewski 22
8. Aleksandra Gramala 16
9. Jakub Madaliński 12
10. Artur Ciechoński 10
11. Adam Gruszka 8
Iwona Jezierska 8
Krzysztof Staszak 8
14. Maria Viunytska 6
15. Jakub Walczak 4






Pierwsza 4 awans XI MASTERS 2019
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 494
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Wrz 19, 2018 8:43 pm   

PSC 3, klasyfikacja:

1. Alan Kordala
2. Tomasz Hałajda
3. Piotr Jańczak
4. Mateusz Sas
5. Andrzej Fabiszewski
5. Daniel Bagrowicz
7. Adam Gruszka
7. Aleksandra Gramala
9. Artur Ciechoński
9. Krzysztof Staszak
9. Maria Viunytska
9. Stanisław Nowak

hf 130 - Alan Kordala
hf 101 - Tomasz Hałajda

Zapowiedź:
PSC 4 - wtorek - 25 wrzesień
PSC 5 - wtorek - 2 październik
I TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 6 październik
II TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 1 grudzień
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group