Typer KLD 2018/2019 - kolejka 2 |
Autor |
Wiadomość |
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Paź 08, 2018 7:13 am Typer KLD 2018/2019 - kolejka 2
|
|
|
I liga
12 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS SPORTBAR
12 ( piątek ) października 2018 20:00 KLIMACIKI VS FOREVER YOUNG
14 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD
14 ( niedziela ) października 2018 19:30WRP BOCHNIA VS NOWOHUCIANIE NH2010
II liga
12 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS KĄSAJ
13 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS SMAKOSZE
13 ( sobota ) października 2018 19:00 NTD VS SB MAXX
13 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS BANDA JANOSIKA
13 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS MISZ MASZ
PROSZĘ O ZACHOWANIE W/W KOLEJNOŚCI PODCZAS TYPOWANIA
NAGRODY SPONSORUJĄ:
OnlyDarts - specjalistyczny sklep z akcesoriami darterskimi.
https://www.onlydarts.pl/ -
Bon w wysokości 50 zł za I miejsce
Rabona - Kawiarnia Pub Ogródek - nowe miejsce na mapie krakowskiego darta.
http://rabona.com.pl
https://www.facebook.com/RabonaPub/
(Ra)Bonami:
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce
Grill Bar NA Wzgórzach - Mekka darta w Nowej Hucie !
https://www.facebook.com/matmoto.autoserwis/
http://www.wzg-grillbar.pl/
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce |
|
|
|
|
jacek73
Pomógł: 1 raz Wiek: 51 Dołączył: 23 Wrz 2006 Posty: 425 Skąd: bochnia
|
Wysłany: Pon Paź 08, 2018 8:16 am
|
|
|
I liga
12 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS SPORTBAR 3:7
12 ( piątek ) października 2018 20:00 KLIMACIKI VS FOREVER YOUNG 7:3
14 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 8:2
14 ( niedziela ) października 2018 19:30WRP BOCHNIA VS NOWOHUCIANIE NH2010 6:4
II liga
12 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS KĄSAJ 2:8
13 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS SMAKOSZE 6:4
13 ( sobota ) października 2018 19:00 NTD VS SB MAXX 2:8
13 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS BANDA JANOSIKA 4:6
13 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS MISZ MASZ 5:5 |
|
|
|
|
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Paź 08, 2018 9:39 am
|
|
|
I liga
12 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS SPORTBAR 4:6
12 ( piątek ) października 2018 20:00 KLIMACIKI VS FOREVER YOUNG 6:4
14 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 7:3
14 ( niedziela ) października 2018 19:30WRP BOCHNIA VS NOWOHUCIANIE NH2010 6:4
II liga
12 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS KĄSAJ 2:8
13 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS SMAKOSZE 4:6
13 ( sobota ) października 2018 19:00 NTD VS SB MAXX 2:8
13 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS BANDA JANOSIKA 4:6
13 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS MISZ MASZ 4:6 |
|
|
|
|
Small
Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47 Dołączył: 03 Lut 2005 Posty: 821 Skąd: Kraków Niju Huta
|
Wysłany: Pon Paź 08, 2018 1:55 pm
|
|
|
I liga
12 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS SPORTBAR 2:8
12 ( piątek ) października 2018 20:00 KLIMACIKI VS FOREVER YOUNG 6:4
14 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 7:3
14 ( niedziela ) października 2018 19:30WRP BOCHNIA VS NOWOHUCIANIE NH2010 5:5
II liga
12 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS KĄSAJ 4:6
13 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS SMAKOSZE 4:6
13 ( sobota ) października 2018 19:00 NTD VS SB MAXX 3:7
13 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS BANDA JANOSIKA 5:5
13 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS MISZ MASZ 5:5 |
|
|
|
|
Szosti
Drużyna: KĄSAJ
Lotki: latają
Wiek: 35 Dołączył: 15 Sty 2014 Posty: 59 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Paź 08, 2018 2:35 pm
|
|
|
I liga
12 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS SPORTBAR 3:7
12 ( piątek ) października 2018 20:00 KLIMACIKI VS FOREVER YOUNG 4:6
14 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 8:2
14 ( niedziela ) października 2018 19:30 WRP BOCHNIA VS NOWOHUCIANIE NH2010 5:5
II liga
12 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS KĄSAJ 1:9
13 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS SMAKOSZE 2:8
13 ( sobota ) października 2018 19:00 NTD VS SB MAXX 2:8
13 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS BANDA JANOSIKA 6:4
13 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS MISZ MASZ 6:4 |
|
|
|
|
maro
Drużyna: Klimaciki
Tarcza: Bulls elektronik
Lotki: no name - 80 % wolframu
Pomógł: 2 razy Dołączył: 13 Gru 2006 Posty: 407 Skąd: krakow
|
Wysłany: Pon Paź 08, 2018 4:11 pm
|
|
|
I liga
12 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS SPORTBAR 3-7
12 ( piątek ) października 2018 20:00 KLIMACIKI VS FOREVER YOUNG 7-3
14 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 7-3
14 ( niedziela ) października 2018 19:30WRP BOCHNIA VS NOWOHUCIANIE NH2010 7-3
II liga
12 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS KĄSAJ 4-6
13 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS SMAKOSZE 2-8
13 ( sobota ) października 2018 19:00 NTD VS SB MAXX 3-7
13 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS BANDA JANOSIKA 8-2
13 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS MISZ MASZ 6-4 |
|
|
|
|
Tiger9999
Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017 Posty: 68 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Paź 08, 2018 6:15 pm
|
|
|
I liga
12 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS SPORTBAR 3 : 7
12 ( piątek ) października 2018 20:00 KLIMACIKI VS FOREVER YOUNG 4 : 6
14 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 7 : 3
14 ( niedziela ) października 2018 19:30WRP BOCHNIA VS NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
II liga
12 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS KĄSAJ 1 : 9
13 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS SMAKOSZE 4 : 6
13 ( sobota ) października 2018 19:00 NTD VS SB MAXX 1 : 9
13 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS BANDA JANOSIKA 4 : 6
13 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS MISZ MASZ 4 : 6 |
|
|
|
|
LVQE
Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 35 Dołączył: 07 Cze 2009 Posty: 82 Skąd: Bochnia/Krk
|
Wysłany: Pon Paź 08, 2018 10:45 pm
|
|
|
I liga
12 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS SPORTBAR 3:7
12 ( piątek ) października 2018 20:00 KLIMACIKI VS FOREVER YOUNG 6:4
14 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 7:3
14 ( niedziela ) października 2018 19:30WRP BOCHNIA VS NOWOHUCIANIE NH2010 6:4
II liga
12 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS KĄSAJ 2:8
13 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS SMAKOSZE 4:6
13 ( sobota ) października 2018 19:00 NTD VS SB MAXX 3:7
13 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS BANDA JANOSIKA 4:6
13 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS MISZ MASZ 6:4 |
|
|
|
|
topik
Drużyna: Smakosze
Tarcza: Blade 4 Winmau
Wiek: 47 Dołączył: 09 Sty 2013 Posty: 59 Skąd: Kraków-Nowa Huta
|
Wysłany: Wto Paź 09, 2018 7:09 am
|
|
|
I liga
12 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS SPORTBAR 2:8
12 ( piątek ) października 2018 20:00 KLIMACIKI VS FOREVER YOUNG 5:5
14 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 7:3
14 ( niedziela ) października 2018 19:30WRP BOCHNIA VS NOWOHUCIANIE NH2010 5:5
II liga
12 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS KĄSAJ 1:9
13 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS SMAKOSZE 3:7
13 ( sobota ) października 2018 19:00 NTD VS SB MAXX 2:8
13 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS BANDA JANOSIKA 6:4
13 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS MISZ MASZ 5:5 |
|
|
|
|
wrp jasny
Drużyna: WRP Bochnia
Tarcza: BLADE III
Lotki: Target Precision-Voyager 23g
Wiek: 46 Dołączył: 23 Wrz 2008 Posty: 353 Skąd: Bochnia
|
Wysłany: Wto Paź 09, 2018 8:53 pm
|
|
|
I liga
12 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS SPORTBAR 3-7
12 ( piątek ) października 2018 20:00 KLIMACIKI VS FOREVER YOUNG 6-4
14 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 7-3
14 ( niedziela ) października 2018 19:30WRP BOCHNIA VS NOWOHUCIANIE NH2010 6-4
II liga
12 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS KĄSAJ 3-7
13 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS SMAKOSZE 4-6
13 ( sobota ) października 2018 19:00 NTD VS SB MAXX 3-7
13 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS BANDA JANOSIKA 5-5
13 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS MISZ MASZ 6-4 |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Paź 10, 2018 10:19 am
|
|
|
I liga
12 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS SPORTBAR 3:7
12 ( piątek ) października 2018 20:00 KLIMACIKI VS FOREVER YOUNG 6:4
14 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 8:2
14 ( niedziela ) października 2018 19:30WRP BOCHNIA VS NOWOHUCIANIE NH2010 4:6
II liga
12 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS KĄSAJ 2:8
13 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS SMAKOSZE 3:7
13 ( sobota ) października 2018 19:00 NTD VS SB MAXX 2:8
13 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS BANDA JANOSIKA 4:6
13 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS MISZ MASZ 3:7 |
|
|
|
|
Grzesiek
Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy Wiek: 44 Dołączył: 24 Paź 2008 Posty: 690 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Paź 10, 2018 3:22 pm
|
|
|
korekta, miało być w tą stronę
12 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS KĄSAJ 2:8 |
|
|
|
|
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Paź 11, 2018 8:30 am
|
|
|
Jeżeli podczas typowania poprzez formularz googla ktoś się pomylił, typ można zmienić poprzez kolejne typowanie na forum. Liczy się data ostatniego typowania. |
|
|
|
|
Oldboy
Dołączył: 03 Paź 2018 Posty: 31 Skąd: Polska
|
Wysłany: Czw Paź 11, 2018 9:47 am
|
|
|
12 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS SPORTBAR 4:6
12 ( piątek ) października 2018 20:00 KLIMACIKI VS FOREVER YOUNG 5:5
14 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 9:1
14 ( niedziela ) października 2018 19:30WRP BOCHNIA VS NOWOHUCIANIE NH2010 4:6
II liga
12 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS KĄSAJ 1:9
13 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS SMAKOSZE 3:7
13 ( sobota ) października 2018 19:00 NTD VS SB MAXX 2:8
13 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS BANDA JANOSIKA 7:3
13 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS MISZ MASZ 5:5 |
|
|
|
|
asik0704
Drużyna: Forever Young
Wiek: 37 Dołączyła: 02 Paź 2011 Posty: 25 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Paź 11, 2018 5:08 pm
|
|
|
I liga
12 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS SPORTBAR 3:7
12 ( piątek ) października 2018 20:00 KLIMACIKI VS FOREVER YOUNG 5:5
14 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 7:3
14 ( niedziela ) października 2018 19:30WRP BOCHNIA VS NOWOHUCIANIE NH2010 6:4
II liga
12 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS KĄSAJ 1:9
13 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS SMAKOSZE 3:7
13 ( sobota ) października 2018 19:00 NTD VS SB MAXX 2:8
13 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS BANDA JANOSIKA 5:5
13 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS MISZ MASZ 5:5 |
|
|
|
|
|