Zamknięty przez: edgaritto Wto Sty 22, 2019 11:20 am |
III kolejka Typera ŁLD 2018/2019 |
Autor |
Wiadomość |
edgaritto
Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44 Dołączył: 02 Kwi 2009 Posty: 1353 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pon Paź 15, 2018 7:42 am III kolejka Typera ŁLD 2018/2019
|
|
|
III kolejka Typera ŁLD
Termin rozegrania: 04.XI.2018 r.
I Liga - 2 kolejka
Orły Ozorków - Czarny Koń - :
Leg Łowicz - Autsajderzy - : (sobota, 03.XI o godz. 16:00)
Karolew - Vendetta - :
Diabol Team - Aztex - :
II Liga - 2 kolejka
Dartallica - Lejdis Plus - :
Bull Squad - Zmiennicy - :
Legion - StanDart - : |
Ostatnio zmieniony przez edgaritto Sob Lis 03, 2018 12:09 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
Juniorlodz
Drużyna: Karolew
Dołączył: 28 Wrz 2018 Posty: 8 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Nie Paź 21, 2018 5:09 pm
|
|
|
1 liga - 2 kolejka
Orły Ozorków - Czarny Koń - 5:9
Leg Łowicz - Autsajderzy - 6:8
Karolew - Vendetta - 8:6
Diabol Team - Aztex - 7:7
2 Liga - 2 kolejka
Dartallica - Lejdis Plus - 9:5
Bull Squad - Zmiennicy - 11:3
Legion - StanDart - 9:5 |
|
|
|
|
edgaritto
Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44 Dołączył: 02 Kwi 2009 Posty: 1353 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Wto Paź 23, 2018 8:07 am
|
|
|
Moje typy:
I Liga - 2 kolejka
Orły Ozorków - Czarny Koń - 6:8
Leg Łowicz - Autsajderzy - 6:8
Karolew - Vendetta - 8:6
Diabol Team - Aztex - 8:6
II Liga - 2 kolejka
Dartallica - Lejdis Plus - 6:8
Bull Squad - Zmiennicy - 10:4
Legion - StanDart - 11:3 |
|
|
|
|
janiorro
Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: blady czy :D
Pomógł: 5 razy Wiek: 38 Dołączył: 03 Lis 2008 Posty: 264 Skąd: Łódź - Karolew
|
Wysłany: Czw Paź 25, 2018 12:36 pm
|
|
|
1 liga - 2 kolejka
Orły Ozorków - Czarny Koń - 8:6
Leg Łowicz - Autsajderzy - 6:8
Karolew - Vendetta - 8:6
Diabol Team - Aztex - 6:8
2 Liga - 2 kolejka
Dartallica - Lejdis Plus - 8:6
Bull Squad - Zmiennicy - 11:3
Legion - StanDart - 10:4 |
|
|
|
|
Qbek
Tarcza: Blade 5 dual core
Lotki: Stratos dual core 18-21g
Wiek: 53 Dołączył: 24 Wrz 2007 Posty: 470 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Nie Paź 28, 2018 8:01 pm
|
|
|
I Liga - 2 kolejka
Orły Ozorków - Czarny Koń 8: 6
Leg Łowicz - Autsajderzy 9: 5
Karolew - Vendetta 8: 6
Diabol Team - Aztex 9: 5
II Liga - 2 kolejka
Dartallica - Lejdis Plus 9 : 5
Bull Squad - Zmiennicy 11 : 3
Legion - StanDart 10:4 |
Ostatnio zmieniony przez Qbek Czw Lis 01, 2018 10:32 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
r88
Tarcza: blady 3
Lotki: barówki
Dołączył: 07 Maj 2009 Posty: 149 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pon Paź 29, 2018 8:10 pm
|
|
|
I Liga - 2 kolejka
Orły Ozorków - Czarny Koń - 6:8
Leg Łowicz - Autsajderzy - 9:5
Karolew - Vendetta - 6:8
Diabol Team - Aztex - 7:7
II Liga - 2 kolejka
Dartallica - Lejdis Plus - 6:8
Bull Squad - Zmiennicy - 9:5
Legion - StanDart - 9:5 |
|
|
|
|
manio
Drużyna: brak
Tarcza: Winmau Blade III
Lotki: zone softip 18g.
Wiek: 49 Dołączył: 07 Wrz 2010 Posty: 425 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pon Paź 29, 2018 8:55 pm
|
|
|
I Liga - 2 kolejka
Orły Ozorków - Czarny Koń 8 : 6
Leg Łowicz - Autsajderzy 10 : 4
Karolew - Vendetta 5 : 9
Diabol Team - Aztex. 8 : 6
II Liga - 2 kolejka
Dartallica - Lejdis Plus 9 : 5
Bull Squad - Zmiennicy 10 : 4
Legion - StanDart 10 : 4
|
|
|
|
|
marcinmjl
Drużyna: Ooopaaa
Wiek: 42 Dołączył: 24 Lis 2008 Posty: 232 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Wto Paź 30, 2018 6:26 pm
|
|
|
I Liga - 2 kolejka
Orły Ozorków - Czarny Koń 6-8
Leg Łowicz - Autsajderzy 9-5
Karolew - Vendetta 8-6
Diabol Team - Aztex. 8 - 6
II Liga - 2 kolejka
Dartallica - Lejdis Plus 6-8
Bull Squad - Zmiennicy 11-3
Legion - StanDart 10 - 4 |
|
|
|
|
Berni
Drużyna: Czarny Koń
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 40 Dołączył: 30 Mar 2010 Posty: 500 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Wto Paź 30, 2018 6:43 pm
|
|
|
I Liga - 3 kolejka
Orły Ozorków - Czarny Koń - 6:8
Leg Łowicz - Autsajderzy - 9:5
Karolew - Vendetta - 6:8
Diabol Team - Aztex - 6:8
II Liga - 2 kolejka
Dartallica - Lejdis Plus - 8:6
Bull Squad - Zmiennicy - 9:5
Legion - StanDart - 10:4 |
|
|
|
|
KUJA
Pierwszy Cyc
Drużyna: Bolteam
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows I.C.E 18g/PERFECT STORM 23G
Wiek: 51 Dołączył: 23 Lis 2005 Posty: 1076 Skąd: ZARZEW
|
Wysłany: Śro Paź 31, 2018 4:47 am
|
|
|
I Liga - 3 kolejka
Orły Ozorków - Czarny Koń - 8:6
Leg Łowicz - Autsajderzy - 8:6
Karolew - Vendetta - 5:9
Diabol Team - Aztex - 7:7
II Liga - 2 kolejka
Dartallica - Lejdis Plus - 8:6
Bull Squad - Zmiennicy - 10:4
Legion - StanDart - 9:5 |
|
|
|
|
włodzimir
Tarcza: Blade 4 Dual Core
Lotki: Monster Gunner IV 20g
Wiek: 55 Dołączył: 22 Wrz 2017 Posty: 78 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Śro Paź 31, 2018 7:25 am
|
|
|
I Liga - 3 kolejka
Orły Ozorków - Czarny Koń - 8:6
Leg Łowicz - Autsajderzy - 9:5
Karolew - Vendetta - 5:9
Diabol Team - Aztex - 8:6
II Liga - 3 kolejka
Dartallica - Lejdis Plus - 6:8
Bull Squad - Zmiennicy - 10:4
Legion - StanDart - 10:4 |
|
|
|
|
uzi
Drużyna: Włóczykije Łódź
Tarcza: Bull's Shark Pro
Lotki: Penetrator 4 - 23g
Pomógł: 15 razy Wiek: 38 Dołączył: 16 Gru 2005 Posty: 847 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Śro Paź 31, 2018 10:28 am
|
|
|
I Liga - 3 kolejka
Orły Ozorków - Czarny Koń - 7:7
Leg Łowicz - Autsajderzy - 10:4
Karolew - Vendetta - 5:9
Diabol Team - Aztex - 8:6
II Liga - 3 kolejka
Dartallica - Lejdis Plus - 5:9
Bull Squad - Zmiennicy - 9:5
Legion - StanDart - 10:4 |
|
|
|
|
Metmisiek
Drużyna: DartallicA
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Nemesis 18 g
Wiek: 39 Dołączył: 22 Paź 2007 Posty: 349 Skąd: Łódź - Koziny
|
Wysłany: Śro Paź 31, 2018 11:10 am
|
|
|
1 liga - 2 kolejka
Orły Ozorków - Czarny Koń - 9:5
Leg Łowicz - Autsajderzy - 9:5
Karolew - Vendetta - 6:8
Diabol Team - Aztex - 8:6
2 Liga - 2 kolejka
Dartallica - Lejdis Plus - 8:6
Bull Squad - Zmiennicy - 11:3
Legion - StanDart - 12:2 |
|
|
|
|
maksio
Drużyna: Karolew
Tarcza: Winmau BLADE 4
Lotki: Gripper
Wiek: 50 Dołączył: 20 Wrz 2005 Posty: 225 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Śro Paź 31, 2018 11:15 am
|
|
|
I Liga - 2 kolejka
Orły Ozorków - Czarny Koń 7:7
Leg Łowicz - Autsajderzy 8:6
Karolew - Vendetta 8:6
Diabol Team - Aztex 8:6
II Liga - 2 kolejka
Dartallica - Lejdis Plus 6:8
Bull Squad - Zmiennicy 10:4
Legion - StanDart 10:4 |
|
|
|
|
Black
Dołączył: 29 Wrz 2017 Posty: 50 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Śro Paź 31, 2018 1:43 pm
|
|
|
I Liga - 2 kolejka
Orły Ozorków - Czarny Koń 8 :6
Leg Łowicz - Autsajderzy 10 :4
Karolew - Vendetta 6 :8
Diabol Team - Aztex 9:5
II Liga - 2 kolejka
Dartallica - Lejdis Plus 6 :8
Bull Squad - Zmiennicy 12:2
Legion - StanDart 11 :3 |
|
|
|
|
|