Typer KLD 2018/2019 - kolejka 3 |
Autor |
Wiadomość |
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Paź 15, 2018 12:58 pm Typer KLD 2018/2019 - kolejka 3
|
|
|
I liga
19 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT
19 ( piątek ) października 2018 20:00 SPORTBAR VS WRP BOCHNIA
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS FAK DART TEAM
21 ( niedziela ) października 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS KLIMACIKI
II Liga
18 ( czwartek ) października 2018 19:00 KĄSAJ VS EDEN STOKI
19 ( piątek ) października 2018 20:30 MISZ MASZ VS ANGRY DARTS
20 ( sobota ) października 2018 18:00 SB MAXX VS NOWICJUSZE
20 ( sobota ) października 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS ALEJA RÓŻ DART TEAM
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 DRUŻYNA A VS NTD
PROSZĘ O ZACHOWANIE W/W KOLEJNOŚCI PODCZAS TYPOWANIA
NAGRODY SPONSORUJĄ:
OnlyDarts - specjalistyczny sklep z akcesoriami darterskimi.
https://www.onlydarts.pl/ -
Bon w wysokości 50 zł za I miejsce
Rabona - Kawiarnia Pub Ogródek - nowe miejsce na mapie krakowskiego darta.
http://rabona.com.pl
https://www.facebook.com/RabonaPub/
(Ra)Bonami:
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce
Grill Bar NA Wzgórzach - Mekka darta w Nowej Hucie !
https://www.facebook.com/matmoto.autoserwis/
http://www.wzg-grillbar.pl/
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce |
|
|
|
|
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Paź 15, 2018 1:09 pm
|
|
|
I liga
19 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT 5-5
19 ( piątek ) października 2018 20:00 SPORTBAR VS WRP BOCHNIA 6-4
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS FAK DART TEAM 4-6
21 ( niedziela ) października 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS KLIMACIKI 4-6
II Liga
18 ( czwartek ) października 2018 19:00 KĄSAJ VS EDEN STOKI 4-6
19 ( piątek ) października 2018 20:30 MISZ MASZ VS ANGRY DARTS 7-3
20 ( sobota ) października 2018 18:00 SB MAXX VS NOWICJUSZE 7-3
20 ( sobota ) października 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 4-6
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 DRUŻYNA A VS NTD 4-6 |
Ostatnio zmieniony przez paszkwil Czw Paź 18, 2018 8:36 am, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
Szosti
Drużyna: KĄSAJ
Lotki: latają
Wiek: 35 Dołączył: 15 Sty 2014 Posty: 59 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Paź 15, 2018 5:56 pm
|
|
|
I liga
19 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT 4:6
19 ( piątek ) października 2018 20:00 SPORTBAR VS WRP BOCHNIA 4:6
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS FAK DART TEAM 5:5
21 ( niedziela ) października 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS KLIMACIKI 6:4
II Liga
18 ( czwartek ) października 2018 19:00 KĄSAJ VS EDEN STOKI 7:3
19 ( piątek ) października 2018 20:30 MISZ MASZ VS ANGRY DARTS 7:3
20 ( sobota ) października 2018 18:00 SB MAXX VS NOWICJUSZE 8:2
20 ( sobota ) października 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 2:8
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 DRUŻYNA A VS NTD 6:4 |
|
|
|
|
jacek73
Pomógł: 1 raz Wiek: 51 Dołączył: 23 Wrz 2006 Posty: 425 Skąd: bochnia
|
Wysłany: Pon Paź 15, 2018 9:00 pm
|
|
|
I liga
19 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT 4:6
19 ( piątek ) października 2018 20:00 SPORTBAR VS WRP BOCHNIA 6:4
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS FAK DART TEAM 4:6
21 ( niedziela ) października 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS KLIMACIKI 4:6
II Liga
18 ( czwartek ) października 2018 19:00 KĄSAJ VS EDEN STOKI 5:5
19 ( piątek ) października 2018 20:30 MISZ MASZ VS ANGRY DARTS 6:4
20 ( sobota ) października 2018 18:00 SB MAXX VS NOWICJUSZE 6:4
20 ( sobota ) października 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 5:5
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 DRUŻYNA A VS NTD 4:6 |
|
|
|
|
Oldboy
Dołączył: 03 Paź 2018 Posty: 31 Skąd: Polska
|
Wysłany: Wto Paź 16, 2018 1:30 pm
|
|
|
19 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT 5:5
19 ( piątek ) października 2018 20:00 SPORTBAR VS WRP BOCHNIA 7:3
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS FAK DART TEAM 4:6
21 ( niedziela ) października 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS KLIMACIKI 3:7
II Liga
18 ( czwartek ) października 2018 19:00 KĄSAJ VS EDEN STOKI 3:7
19 ( piątek ) października 2018 20:30 MISZ MASZ VS ANGRY DARTS 8:2
20 ( sobota ) października 2018 18:00 SB MAXX VS NOWICJUSZE 8:2
20 ( sobota ) października 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 4:6
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 DRUŻYNA A VS NTD 4:6 |
|
|
|
|
Serwer
Drużyna: EDEN STOKI
Wiek: 33 Dołączył: 16 Paź 2018 Posty: 14 Skąd: Przyjaciel
|
Wysłany: Wto Paź 16, 2018 4:53 pm
|
|
|
I liga
19 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT 4:6
19 ( piątek ) października 2018 20:00 SPORTBAR VS WRP BOCHNIA 7:3
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS FAK DART TEAM 4:6
21 ( niedziela ) października 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS KLIMACIKI 5:5
II Liga
18 ( czwartek ) października 2018 19:00 KĄSAJ VS EDEN STOKI 4:6
19 ( piątek ) października 2018 20:30 MISZ MASZ VS ANGRY DARTS 7:3
20 ( sobota ) października 2018 18:00 SB MAXX VS NOWICJUSZE 4:6
20 ( sobota ) października 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 4:6
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 DRUŻYNA A VS NTD 3:7 |
|
|
|
|
LVQE
Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 35 Dołączył: 07 Cze 2009 Posty: 82 Skąd: Bochnia/Krk
|
Wysłany: Wto Paź 16, 2018 11:36 pm
|
|
|
I liga
19 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT 4-6
19 ( piątek ) października 2018 20:00 SPORTBAR VS WRP BOCHNIA 4-6
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS FAK DART TEAM 4-6
21 ( niedziela ) października 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS KLIMACIKI 4-6
II Liga
18 ( czwartek ) października 2018 19:00 KĄSAJ VS EDEN STOKI 4-6
19 ( piątek ) października 2018 20:30 MISZ MASZ VS ANGRY DARTS 6-4
20 ( sobota ) października 2018 18:00 SB MAXX VS NOWICJUSZE 6-4
20 ( sobota ) października 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 4-6
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 DRUŻYNA A VS NTD 4-6 |
|
|
|
|
mkorta
Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 38 Dołączył: 10 Wrz 2012 Posty: 125 Skąd: Kraków/Smardzowice
|
Wysłany: Wto Paź 16, 2018 11:39 pm
|
|
|
I liga
19 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT 4:6
19 ( piątek ) października 2018 20:00 SPORTBAR VS WRP BOCHNIA 4:6
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS FAK DART TEAM 5:5
21 ( niedziela ) października 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS KLIMACIKI 2:8
II Liga
18 ( czwartek ) października 2018 19:00 KĄSAJ VS EDEN STOKI 3:7
19 ( piątek ) października 2018 20:30 MISZ MASZ VS ANGRY DARTS 6:4
20 ( sobota ) października 2018 18:00 SB MAXX VS NOWICJUSZE 8:2
20 ( sobota ) października 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 6:4
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 DRUŻYNA A VS NTD 4:6 |
|
|
|
|
topik
Drużyna: Smakosze
Tarcza: Blade 4 Winmau
Wiek: 47 Dołączył: 09 Sty 2013 Posty: 59 Skąd: Kraków-Nowa Huta
|
Wysłany: Śro Paź 17, 2018 9:14 am
|
|
|
I liga
19 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT 5:5
19 ( piątek ) października 2018 20:00 SPORTBAR VS WRP BOCHNIA 6:4
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS FAK DART TEAM 5:5
21 ( niedziela ) października 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS KLIMACIKI 4:6
II Liga
18 ( czwartek ) października 2018 19:00 KĄSAJ VS EDEN STOKI 7:3
19 ( piątek ) października 2018 20:30 MISZ MASZ VS ANGRY DARTS 7:3
20 ( sobota ) października 2018 18:00 SB MAXX VS NOWICJUSZE 7:3
20 ( sobota ) października 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 3:7
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 DRUŻYNA A VS NTD 5:5 |
|
|
|
|
Small
Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47 Dołączył: 03 Lut 2005 Posty: 821 Skąd: Kraków Niju Huta
|
Wysłany: Śro Paź 17, 2018 11:22 am
|
|
|
I liga
19 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT 4:6
19 ( piątek ) października 2018 20:00 SPORTBAR VS WRP BOCHNIA 7:3
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS FAK DART TEAM 5:5
21 ( niedziela ) października 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS KLIMACIKI 4:6
II Liga
18 ( czwartek ) października 2018 19:00 KĄSAJ VS EDEN STOKI 6:4
19 ( piątek ) października 2018 20:30 MISZ MASZ VS ANGRY DARTS 8:2
20 ( sobota ) października 2018 18:00 SB MAXX VS NOWICJUSZE 7:3
20 ( sobota ) października 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 3:7
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 DRUŻYNA A VS NTD 2:8 |
|
|
|
|
Tiger9999
Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017 Posty: 68 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Paź 17, 2018 11:55 am
|
|
|
I liga
19 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT 6 : 4
19 ( piątek ) października 2018 20:00 SPORTBAR VS WRP BOCHNIA 6 : 4
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS FAK DART TEAM 6 : 4
21 ( niedziela ) października 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS KLIMACIKI 4 : 6
II Liga
18 ( czwartek ) października 2018 19:00 KĄSAJ VS EDEN STOKI 4 : 6
19 ( piątek ) października 2018 20:30 MISZ MASZ VS ANGRY DARTS 7 : 3
20 ( sobota ) października 2018 18:00 SB MAXX VS NOWICJUSZE 7 : 3
20 ( sobota ) października 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 4 : 6
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 DRUŻYNA A VS NTD 7 : 3 |
|
|
|
|
calfik
Dołączył: 23 Paź 2017 Posty: 27 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Paź 17, 2018 12:27 pm
|
|
|
I liga
19 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT 4-6
19 ( piątek ) października 2018 20:00 SPORTBAR VS WRP BOCHNIA 6-4
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS FAK DART TEAM 6-4
21 ( niedziela ) października 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS KLIMACIKI 4-6
II Liga
18 ( czwartek ) października 2018 19:00 KĄSAJ VS EDEN STOKI 4-6
19 ( piątek ) października 2018 20:30 MISZ MASZ VS ANGRY DARTS 8-2
20 ( sobota ) października 2018 18:00 SB MAXX VS NOWICJUSZE 7-3
20 ( sobota ) października 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 4-6
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 DRUŻYNA A VS NTD 3-7 |
|
|
|
|
maro
Drużyna: Klimaciki
Tarcza: Bulls elektronik
Lotki: no name - 80 % wolframu
Pomógł: 2 razy Dołączył: 13 Gru 2006 Posty: 407 Skąd: krakow
|
Wysłany: Śro Paź 17, 2018 2:19 pm
|
|
|
I liga
19 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT 4-6
19 ( piątek ) października 2018 20:00 SPORTBAR VS WRP BOCHNIA 4-6
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS FAK DART TEAM 5-5
21 ( niedziela ) października 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS KLIMACIKI 3-7
II Liga
18 ( czwartek ) października 2018 19:00 KĄSAJ VS EDEN STOKI 3-7
19 ( piątek ) października 2018 20:30 MISZ MASZ VS ANGRY DARTS 8-2
20 ( sobota ) października 2018 18:00 SB MAXX VS NOWICJUSZE 8-2
20 ( sobota ) października 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 2-8
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 DRUŻYNA A VS NTD 5-5 |
|
|
|
|
asik0704
Drużyna: Forever Young
Wiek: 38 Dołączyła: 02 Paź 2011 Posty: 25 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Paź 17, 2018 5:22 pm
|
|
|
I liga
19 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT 4-6
19 ( piątek ) października 2018 20:00 SPORTBAR VS WRP BOCHNIA 6-4
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS FAK DART TEAM 6-4
21 ( niedziela ) października 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS KLIMACIKI 4-6
II Liga
18 ( czwartek ) października 2018 19:00 KĄSAJ VS EDEN STOKI 3-7
19 ( piątek ) października 2018 20:30 MISZ MASZ VS ANGRY DARTS 7-3
20 ( sobota ) października 2018 18:00 SB MAXX VS NOWICJUSZE 6-4
20 ( sobota ) października 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 3-7
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 DRUŻYNA A VS NTD 4-6 |
|
|
|
|
scorpions28
Drużyna: BANDA JANOSIKA
Wiek: 43 Dołączył: 24 Paź 2011 Posty: 252 Skąd: bochnia
|
Wysłany: Śro Paź 17, 2018 8:04 pm
|
|
|
I liga
19 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT 4-6
19 ( piątek ) października 2018 20:00 SPORTBAR VS WRP BOCHNIA 6-4
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS FAK DART TEAM 5-5
21 ( niedziela ) października 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS KLIMACIKI 5-5
II Liga
18 ( czwartek ) października 2018 19:00 KĄSAJ VS EDEN STOKI 4-6
19 ( piątek ) października 2018 20:30 MISZ MASZ VS ANGRY DARTS 7-3
20 ( sobota ) października 2018 18:00 SB MAXX VS NOWICJUSZE 8-2
20 ( sobota ) października 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 5-5
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 DRUŻYNA A VS NTD 3-7 |
|
|
|
|
|