Typer KLD 2018/2019 - kolejka 3 |
Autor |
Wiadomość |
Bartoszek
Drużyna: TCF HUB MISZ MASZ
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn Joe Cullen 20g / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 21 Sie 2006 Posty: 281 Skąd: KRK
|
Wysłany: Czw Paź 18, 2018 9:47 am
|
|
|
I liga
19 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT 4:6
19 ( piątek ) października 2018 20:00 SPORTBAR VS WRP BOCHNIA 8:2
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS FAK DART TEAM 5:5
21 ( niedziela ) października 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS KLIMACIKI 3:7
II Liga
18 ( czwartek ) października 2018 19:00 KĄSAJ VS EDEN STOKI 6:4
19 ( piątek ) października 2018 20:30 MISZ MASZ VS ANGRY DARTS 7:3
20 ( sobota ) października 2018 18:00 SB MAXX VS NOWICJUSZE 7:3
20 ( sobota ) października 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 3:7
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 DRUŻYNA A VS NTD 3:7 |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Paź 18, 2018 10:14 am
|
|
|
I liga
19 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT 4:6
19 ( piątek ) października 2018 20:00 SPORTBAR VS WRP BOCHNIA 7:3
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS FAK DART TEAM 4:6
21 ( niedziela ) października 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS KLIMACIKI 3:7
II Liga
18 ( czwartek ) października 2018 19:00 KĄSAJ VS EDEN STOKI 6:4
19 ( piątek ) października 2018 20:30 MISZ MASZ VS ANGRY DARTS 7:3
20 ( sobota ) października 2018 18:00 SB MAXX VS NOWICJUSZE 7:3
20 ( sobota ) października 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 3:7
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 DRUŻYNA A VS NTD 3:7 |
|
|
|
|
nowohucki
Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz Wiek: 39 Dołączył: 24 Wrz 2007 Posty: 950 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Czw Paź 18, 2018 11:29 am
|
|
|
I liga
19 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT 6:4
19 ( piątek ) października 2018 20:00 SPORTBAR VS WRP BOCHNIA 6:4
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS FAK DART TEAM 6:4
21 ( niedziela ) października 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS KLIMACIKI 4:6
II Liga
18 ( czwartek ) października 2018 19:00 KĄSAJ VS EDEN STOKI 5:5
19 ( piątek ) października 2018 20:30 MISZ MASZ VS ANGRY DARTS 7:3
20 ( sobota ) października 2018 18:00 SB MAXX VS NOWICJUSZE 7:3
20 ( sobota ) października 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 4:6
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 DRUŻYNA A VS NTD 5:5 |
|
|
|
|
Lolek NH
Dołączył: 05 Paź 2018 Posty: 34 Skąd: Nowa-Huta
|
Wysłany: Czw Paź 18, 2018 11:45 am
|
|
|
19 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT 5:5
19 ( piątek ) października 2018 20:00 SPORTBAR VS WRP BOCHNIA 4:6
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS FAK DART TEAM 6:4
21 ( niedziela ) października 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS KLIMACIKI 4:6
II Liga
18 ( czwartek ) października 2018 19:00 KĄSAJ VS EDEN STOKI 7:3
19 ( piątek ) października 2018 20:30 MISZ MASZ VS ANGRY DARTS 8:2
20 ( sobota ) października 2018 18:00 SB MAXX VS NOWICJUSZE 6:4
20 ( sobota ) października 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 2:8
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 DRUŻYNA A VS NTD 4:6 |
|
|
|
|
wrp jasny
Drużyna: WRP Bochnia
Tarcza: BLADE III
Lotki: Target Precision-Voyager 23g
Wiek: 46 Dołączył: 23 Wrz 2008 Posty: 353 Skąd: Bochnia
|
Wysłany: Czw Paź 18, 2018 6:02 pm
|
|
|
I liga
19 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT 4-6
19 ( piątek ) października 2018 20:00 SPORTBAR VS WRP BOCHNIA 4-6
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS FAK DART TEAM 5-5
21 ( niedziela ) października 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS KLIMACIKI 4-6
II Liga
18 ( czwartek ) października 2018 19:00 KĄSAJ VS EDEN STOKI 4-6
19 ( piątek ) października 2018 20:30 MISZ MASZ VS ANGRY DARTS 7-3
20 ( sobota ) października 2018 18:00 SB MAXX VS NOWICJUSZE 7-3
20 ( sobota ) października 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 4-6
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 DRUŻYNA A VS NTD 4-6 |
|
|
|
|
Łukasz R.
Rush
Lotki: Winmau Sabotage
Wiek: 44 Dołączył: 18 Paź 2004 Posty: 343 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pią Paź 19, 2018 12:03 am
|
|
|
I liga
19 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT 3-7
19 ( piątek ) października 2018 20:00 SPORTBAR VS WRP BOCHNIA 5-5
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS FAK DART TEAM 4-6
21 ( niedziela ) października 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS KLIMACIKI 6-4
II Liga
18 ( czwartek ) października 2018 19:00 KĄSAJ VS EDEN STOKI 4-6
19 ( piątek ) października 2018 20:30 MISZ MASZ VS ANGRY DARTS 6-4
20 ( sobota ) października 2018 18:00 SB MAXX VS NOWICJUSZE 7-3
20 ( sobota ) października 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 4-6
21 ( niedziela ) października 2018 18:00 DRUŻYNA A VS NTD 4-6 |
|
|
|
|
|