Typer KLD 2018/2019 - kolejka 4 |
Autor |
Wiadomość |
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Paź 22, 2018 11:22 am Typer KLD 2018/2019 - kolejka 4
|
|
|
I liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS SPORTBAR
26 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS KRYZYS SQUAD
28 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KLIMACIKI
28 ( niedziela ) października 2018 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG
II liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS DRUŻYNA A
27 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA
27 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS SB MAXX
27 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS KĄSAJ
27 ( sobota ) października 2018 19:00 SMAKOSZE VS MISZ MASZ
PROSZĘ O ZACHOWANIE W/W KOLEJNOŚCI PODCZAS TYPOWANIA
NAGRODY SPONSORUJĄ:
OnlyDarts - specjalistyczny sklep z akcesoriami darterskimi.
https://www.onlydarts.pl/ -
Bon w wysokości 50 zł za I miejsce
Rabona - Kawiarnia Pub Ogródek - nowe miejsce na mapie krakowskiego darta.
http://rabona.com.pl
https://www.facebook.com/RabonaPub/
(Ra)Bonami:
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce
Grill Bar NA Wzgórzach - Mekka darta w Nowej Hucie !
https://www.facebook.com/matmoto.autoserwis/
http://www.wzg-grillbar.pl/
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce !! |
|
|
|
|
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Paź 22, 2018 11:34 am
|
|
|
Typer KLD 2018/2019 - kolejka 4
I liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS SPORTBAR 5-5
26 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS KRYZYS SQUAD 6-4
28 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KLIMACIKI 7-3
28 ( niedziela ) października 2018 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG 7-3
II liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS DRUŻYNA A 7-3
27 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 6-4
27 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS SB MAXX 4-6
27 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS KĄSAJ 7-3
27 ( sobota ) października 2018 19:00 SMAKOSZE VS MISZ MASZ 4-6 |
|
|
|
|
jacek73
Pomógł: 1 raz Wiek: 51 Dołączył: 23 Wrz 2006 Posty: 425 Skąd: bochnia
|
Wysłany: Pon Paź 22, 2018 7:59 pm
|
|
|
I liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS SPORTBAR 4:6
26 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS KRYZYS SQUAD 6:4
28 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KLIMACIKI 7:3
28 ( niedziela ) października 2018 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG 7:3
II liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS DRUŻYNA A 6:4
27 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 4:6
27 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS SB MAXX 4:6
27 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS KĄSAJ 6:4
27 ( sobota ) października 2018 19:00 SMAKOSZE VS MISZ MASZ 6:4 |
|
|
|
|
Small
Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47 Dołączył: 03 Lut 2005 Posty: 821 Skąd: Kraków Niju Huta
|
Wysłany: Wto Paź 23, 2018 3:26 pm
|
|
|
I liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS SPORTBAR 4:6
26 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS KRYZYS SQUAD 5:5
28 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KLIMACIKI 7:3
28 ( niedziela ) października 2018 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG 7:3
II liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS DRUŻYNA A 7:3
27 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 4:6
27 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS SB MAXX 5:5
27 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS KĄSAJ 5:5
27 ( sobota ) października 2018 19:00 SMAKOSZE VS MISZ MASZ 3:7 |
|
|
|
|
LVQE
Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 35 Dołączył: 07 Cze 2009 Posty: 82 Skąd: Bochnia/Krk
|
Wysłany: Wto Paź 23, 2018 8:40 pm
|
|
|
I liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS SPORTBAR 4-6
26 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS KRYZYS SQUAD 6-4
28 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KLIMACIKI 7-3
28 ( niedziela ) października 2018 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG 6-4
II liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS DRUŻYNA A 7-3
27 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 6-4
27 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS SB MAXX 4-6
27 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS KĄSAJ 6-4
27 ( sobota ) października 2018 19:00 SMAKOSZE VS MISZ MASZ 4-6 |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Paź 24, 2018 10:02 am
|
|
|
I liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS SPORTBAR 4:6
26 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS KRYZYS SQUAD 6:4
28 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KLIMACIKI 7:3
28 ( niedziela ) października 2018 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG 7:3
II liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS DRUŻYNA A 7:3
27 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 3:7
27 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS SB MAXX 3:7
27 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS KĄSAJ 5:5
27 ( sobota ) października 2018 19:00 SMAKOSZE VS MISZ MASZ 3:7 |
|
|
|
|
Harry
Drużyna: SMAKOSZE
Dołączył: 23 Lut 2009 Posty: 14 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Paź 24, 2018 10:17 am
|
|
|
Wysłany: Dzisiaj 10:02
I liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS SPORTBAR 6:4
26 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS KRYZYS SQUAD 4:6
28 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KLIMACIKI 7:3
28 ( niedziela ) października 2018 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG 7:3
II liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS DRUŻYNA A 7:3
27 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 6:4
27 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS SB MAXX 3:7
27 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS KĄSAJ 7:3
27 ( sobota ) października 2018 19:00 SMAKOSZE VS MISZ MASZ 5:5 |
|
|
|
|
Tiger9999
Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017 Posty: 68 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Paź 24, 2018 4:18 pm
|
|
|
I liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS SPORTBAR 4 : 6
26 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS KRYZYS SQUAD 4 : 6
28 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KLIMACIKI 7 : 3
28 ( niedziela ) października 2018 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG 4 : 6
II liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS DRUŻYNA A 6 : 4
27 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 6 : 4
27 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS SB MAXX 4 : 6
27 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS KĄSAJ 6 : 4
27 ( sobota ) października 2018 19:00 SMAKOSZE VS MISZ MASZ 6 : 4 |
|
|
|
|
Tiger9999
Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017 Posty: 68 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Paź 24, 2018 4:19 pm
|
|
|
28 ( niedziela ) października 2018 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG 6 : 4 |
|
|
|
|
Serwer
Drużyna: EDEN STOKI
Wiek: 33 Dołączył: 16 Paź 2018 Posty: 14 Skąd: Przyjaciel
|
Wysłany: Śro Paź 24, 2018 5:19 pm
|
|
|
I liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS SPORTBAR 6:4
26 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS KRYZYS SQUAD 4:6
28 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KLIMACIKI 7:3
28 ( niedziela ) października 2018 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG 6:4
II liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS DRUŻYNA A 7:3
27 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 7:3
27 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS SB MAXX 7:3
27 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS KĄSAJ 4:6
27 ( sobota ) października 2018 19:00 SMAKOSZE VS MISZ MASZ 5:5 |
|
|
|
|
scorpions28
Drużyna: BANDA JANOSIKA
Wiek: 43 Dołączył: 24 Paź 2011 Posty: 252 Skąd: bochnia
|
Wysłany: Śro Paź 24, 2018 8:13 pm
|
|
|
I liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS SPORTBAR 6:4
26 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS KRYZYS SQUAD 4:6
28 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KLIMACIKI 7:3
28 ( niedziela ) października 2018 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG 6:4
II liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS DRUŻYNA A 6:4
27 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 4:6
27 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS SB MAXX 3:7
27 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS KĄSAJ 6:4
27 ( sobota ) października 2018 19:00 SMAKOSZE VS MISZ MASZ 5:5 |
|
|
|
|
Szosti
Drużyna: KĄSAJ
Lotki: latają
Wiek: 35 Dołączył: 15 Sty 2014 Posty: 59 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Paź 24, 2018 9:57 pm
|
|
|
I liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS SPORTBAR 3:7
26 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS KRYZYS SQUAD 5:5
28 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KLIMACIKI 8:2
28 ( niedziela ) października 2018 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG 9:1
II liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS DRUŻYNA A 6:4
27 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 3:7
27 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS SB MAXX 5:5
27 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS KĄSAJ 4:6
27 ( sobota ) października 2018 19:00 SMAKOSZE VS MISZ MASZ 4:6 |
|
|
|
|
mkorta
Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 38 Dołączył: 10 Wrz 2012 Posty: 125 Skąd: Kraków/Smardzowice
|
Wysłany: Śro Paź 24, 2018 10:03 pm
|
|
|
I liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS SPORTBAR 4:6
26 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS KRYZYS SQUAD 5:5
28 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KLIMACIKI 7:3
28 ( niedziela ) października 2018 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG 7:3
II liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS DRUŻYNA A 4:6
27 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 4:6
27 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS SB MAXX 7:3
27 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS KĄSAJ 7:3
27 ( sobota ) października 2018 19:00 SMAKOSZE VS MISZ MASZ 4:6 |
|
|
|
|
topik
Drużyna: Smakosze
Tarcza: Blade 4 Winmau
Wiek: 47 Dołączył: 09 Sty 2013 Posty: 59 Skąd: Kraków-Nowa Huta
|
Wysłany: Czw Paź 25, 2018 8:08 am
|
|
|
I liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS SPORTBAR 5:5
26 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS KRYZYS SQUAD 4:6
28 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KLIMACIKI 7:3
28 ( niedziela ) października 2018 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG 7:3
II liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS DRUŻYNA A 8:2
27 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 6:4
27 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS SB MAXX 3:7
27 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS KĄSAJ 7:3
27 ( sobota ) października 2018 19:00 SMAKOSZE VS MISZ MASZ 5:5 |
|
|
|
|
Oldboy
Dołączył: 03 Paź 2018 Posty: 31 Skąd: Polska
|
Wysłany: Czw Paź 25, 2018 11:18 am
|
|
|
I liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS SPORTBAR 4:6
26 ( piątek ) października 2018 19:30 FAK DART TEAM VS KRYZYS SQUAD 5:5
28 ( niedziela ) października 2018 17:00 V ELEMENT VS KLIMACIKI 8:2
28 ( niedziela ) października 2018 19:30 WRP BOCHNIA VS FOREVER YOUNG 7:3
II liga
26 ( piątek ) października 2018 19:00 NOWICJUSZE VS DRUŻYNA A 6:4
27 ( sobota ) października 2018 18:00 ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 4:6
27 ( sobota ) października 2018 19:00 EDEN STOKI VS SB MAXX 3:7
27 ( sobota ) października 2018 19:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS KĄSAJ 6:4
27 ( sobota ) października 2018 19:00 SMAKOSZE VS MISZ MASZ 3:7 |
|
|
|
|
|