Typer KLD 2018/2019 - kolejka 5 |
Autor |
Wiadomość |
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Lis 12, 2018 8:48 am Typer KLD 2018/2019 - kolejka 5
|
|
|
I liga
16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 SPORTBAR VS V ELEMENT
16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM
18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010
18 ( niedziela ) listopada 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA
II liga
15 ( czwartek ) listopada 2018 19:00 KĄSAJ VS ANGRY DARTS
17 ( sobota ) listopada 2018 18:00 SB MAXX VS ALEJA RÓŻ DART TEAM
17 ( sobota ) listopada 2018 19:00 NTD VS NOWICJUSZE
17 ( sobota ) listopada 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS SMAKOSZE
18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 DRUŻYNA A VS EDEN STOKI
PROSZĘ O ZACHOWANIE W/W KOLEJNOŚCI PODCZAS TYPOWANIA
NAGRODY SPONSORUJĄ:
OnlyDarts - specjalistyczny sklep z akcesoriami darterskimi.
https://www.onlydarts.pl/ -
Bon w wysokości 50 zł za I miejsce
Rabona - Kawiarnia Pub Ogródek - nowe miejsce na mapie krakowskiego darta.
http://rabona.com.pl
https://www.facebook.com/RabonaPub/
(Ra)Bonami:
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce
Grill Bar NA Wzgórzach - Mekka darta w Nowej Hucie !
https://www.facebook.com/matmoto.autoserwis/
http://www.wzg-grillbar.pl/
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce |
|
|
|
|
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Lis 12, 2018 8:56 am
|
|
|
Wysłany: Dzisiaj 8:48 Typer KLD 2018/2019 - kolejka 5
I liga
16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 6-4
16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 5-5
18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 3-7
18 ( niedziela ) listopada 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 3-7
II liga
15 ( czwartek ) listopada 2018 19:00 KĄSAJ VS ANGRY DARTS 7-3
17 ( sobota ) listopada 2018 18:00 SB MAXX VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 6-4
17 ( sobota ) listopada 2018 19:00 NTD VS NOWICJUSZE 6-4
17 ( sobota ) listopada 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS SMAKOSZE 3-7
18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 DRUŻYNA A VS EDEN STOKI 3-7 |
Ostatnio zmieniony przez paszkwil Czw Lis 15, 2018 4:00 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
Oldboy
Dołączył: 03 Paź 2018 Posty: 31 Skąd: Polska
|
Wysłany: Pon Lis 12, 2018 12:54 pm
|
|
|
16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 6:4
16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 6:4
18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 3:7
18 ( niedziela ) listopada 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 3:7
II liga
15 ( czwartek ) listopada 2018 19:00 KĄSAJ VS ANGRY DARTS 7:3
17 ( sobota ) listopada 2018 18:00 SB MAXX VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 7:3
17 ( sobota ) listopada 2018 19:00 NTD VS NOWICJUSZE 5:5
17 ( sobota ) listopada 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS SMAKOSZE 7:3
18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 DRUŻYNA A VS EDEN STOKI 1:9 |
|
|
|
|
jacek73
Pomógł: 1 raz Wiek: 51 Dołączył: 23 Wrz 2006 Posty: 425 Skąd: bochnia
|
Wysłany: Pon Lis 12, 2018 1:17 pm
|
|
|
I liga
16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 5:5
16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 6:4
18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 3:7
18 ( niedziela ) listopada 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 4:6
II liga
15 ( czwartek ) listopada 2018 19:00 KĄSAJ VS ANGRY DARTS 7:3
17 ( sobota ) listopada 2018 18:00 SB MAXX VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 3:7
17 ( sobota ) listopada 2018 19:00 NTD VS NOWICJUSZE 4:6
17 ( sobota ) listopada 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS SMAKOSZE 6:4
18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 DRUŻYNA A VS EDEN STOKI 4:6 |
|
|
|
|
scorpions28
Drużyna: BANDA JANOSIKA
Wiek: 43 Dołączył: 24 Paź 2011 Posty: 252 Skąd: bochnia
|
Wysłany: Pon Lis 12, 2018 8:59 pm
|
|
|
I liga
16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 5:5
16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 6:4
18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 3:7
18 ( niedziela ) listopada 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 4:6
II liga
15 ( czwartek ) listopada 2018 19:00 KĄSAJ VS ANGRY DARTS 7:3
17 ( sobota ) listopada 2018 18:00 SB MAXX VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 4:6
17 ( sobota ) listopada 2018 19:00 NTD VS NOWICJUSZE 6:4
17 ( sobota ) listopada 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS SMAKOSZE 6:4
18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 DRUŻYNA A VS EDEN STOKI 4:6 |
|
|
|
|
LVQE
Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 35 Dołączył: 07 Cze 2009 Posty: 82 Skąd: Bochnia/Krk
|
Wysłany: Wto Lis 13, 2018 3:19 pm
|
|
|
I liga
16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 6:4
16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 6:4
18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 3:7
18 ( niedziela ) listopada 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 4:6
II liga
15 ( czwartek ) listopada 2018 19:00 KĄSAJ VS ANGRY DARTS 7:3
17 ( sobota ) listopada 2018 18:00 SB MAXX VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 4:6
17 ( sobota ) listopada 2018 19:00 NTD VS NOWICJUSZE 4:6
17 ( sobota ) listopada 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS SMAKOSZE 6:4
18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 DRUŻYNA A VS EDEN STOKI 4:6 |
|
|
|
|
maro
Drużyna: Klimaciki
Tarcza: Bulls elektronik
Lotki: no name - 80 % wolframu
Pomógł: 2 razy Dołączył: 13 Gru 2006 Posty: 407 Skąd: krakow
|
Wysłany: Wto Lis 13, 2018 3:48 pm
|
|
|
I liga
16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 7-3
16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 7-3
18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 2-8
18 ( niedziela ) listopada 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 4-6
II liga
15 ( czwartek ) listopada 2018 19:00 KĄSAJ VS ANGRY DARTS 7-3
17 ( sobota ) listopada 2018 18:00 SB MAXX VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 5-5
17 ( sobota ) listopada 2018 19:00 NTD VS NOWICJUSZE 3-7
17 ( sobota ) listopada 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS SMAKOSZE 2-8
18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 DRUŻYNA A VS EDEN STOKI 3-7 |
|
|
|
|
Small
Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47 Dołączył: 03 Lut 2005 Posty: 821 Skąd: Kraków Niju Huta
|
Wysłany: Wto Lis 13, 2018 11:37 pm
|
|
|
I liga
16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 4:6
16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 7:3
18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 3:7
18 ( niedziela ) listopada 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 5:5
II liga
15 ( czwartek ) listopada 2018 19:00 KĄSAJ VS ANGRY DARTS 7:3
17 ( sobota ) listopada 2018 18:00 SB MAXX VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 2:8
17 ( sobota ) listopada 2018 19:00 NTD VS NOWICJUSZE 4:6
17 ( sobota ) listopada 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS SMAKOSZE 2:8
18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 DRUŻYNA A VS EDEN STOKI 3:7 |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Lis 14, 2018 9:13 am
|
|
|
I liga
16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 6:4
16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 7:3
18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 2:8
18 ( niedziela ) listopada 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 3:7
II liga
15 ( czwartek ) listopada 2018 19:00 KĄSAJ VS ANGRY DARTS 7:3
17 ( sobota ) listopada 2018 18:00 SB MAXX VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 6:4
17 ( sobota ) listopada 2018 19:00 NTD VS NOWICJUSZE 6:4
17 ( sobota ) listopada 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS SMAKOSZE 2:8
18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 DRUŻYNA A VS EDEN STOKI 2:8 |
|
|
|
|
topik
Drużyna: Smakosze
Tarcza: Blade 4 Winmau
Wiek: 47 Dołączył: 09 Sty 2013 Posty: 59 Skąd: Kraków-Nowa Huta
|
Wysłany: Śro Lis 14, 2018 11:52 am
|
|
|
I liga
16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 6:4
16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 6:4
18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 3:7
18 ( niedziela ) listopada 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 2:8
II liga
15 ( czwartek ) listopada 2018 19:00 KĄSAJ VS ANGRY DARTS 6:4
17 ( sobota ) listopada 2018 18:00 SB MAXX VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 5:5
17 ( sobota ) listopada 2018 19:00 NTD VS NOWICJUSZE 5:5
17 ( sobota ) listopada 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS SMAKOSZE 3:7
18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 DRUŻYNA A VS EDEN STOKI 3:7 |
|
|
|
|
calfik
Dołączył: 23 Paź 2017 Posty: 27 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Lis 14, 2018 2:06 pm
|
|
|
I liga
16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 6:4
16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 4:6
18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 3:7
18 ( niedziela ) listopada 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 4:6
II liga
15 ( czwartek ) listopada 2018 19:00 KĄSAJ VS ANGRY DARTS 7:3
17 ( sobota ) listopada 2018 18:00 SB MAXX VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 6:4
17 ( sobota ) listopada 2018 19:00 NTD VS NOWICJUSZE 3:7
17 ( sobota ) listopada 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS SMAKOSZE 3:7
18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 DRUŻYNA A VS EDEN STOKI 3:7 |
|
|
|
|
Szosti
Drużyna: KĄSAJ
Lotki: latają
Wiek: 35 Dołączył: 15 Sty 2014 Posty: 59 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Lis 14, 2018 2:26 pm
|
|
|
I liga
16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 3:7
16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 6:4
18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 2:8
18 ( niedziela ) listopada 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 3:7
II liga
15 ( czwartek ) listopada 2018 19:00 KĄSAJ VS ANGRY DARTS 7:3
17 ( sobota ) listopada 2018 18:00 SB MAXX VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 4:6
17 ( sobota ) listopada 2018 19:00 NTD VS NOWICJUSZE 6:4
17 ( sobota ) listopada 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS SMAKOSZE 5:5
18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 DRUŻYNA A VS EDEN STOKI 2:8 |
|
|
|
|
Tiger9999
Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017 Posty: 68 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Lis 14, 2018 11:06 pm
|
|
|
I liga
16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 6 : 4
16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 6 : 4
18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
18 ( niedziela ) listopada 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 4 : 6
II liga
15 ( czwartek ) listopada 2018 19:00 KĄSAJ VS ANGRY DARTS 6 : 4
17 ( sobota ) listopada 2018 18:00 SB MAXX VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 6 : 4
17 ( sobota ) listopada 2018 19:00 NTD VS NOWICJUSZE 4 : 6
17 ( sobota ) listopada 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS SMAKOSZE 6 : 4
18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 DRUŻYNA A VS EDEN STOKI 3 : 7 |
|
|
|
|
Bartoszek
Drużyna: TCF HUB MISZ MASZ
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn Joe Cullen 20g / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 21 Sie 2006 Posty: 281 Skąd: KRK
|
Wysłany: Czw Lis 15, 2018 11:03 am
|
|
|
I liga
16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 4:6
16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 7:3
18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 4:6
18 ( niedziela ) listopada 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 4:6
II liga
15 ( czwartek ) listopada 2018 19:00 KĄSAJ VS ANGRY DARTS 7:3
17 ( sobota ) listopada 2018 18:00 SB MAXX VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 3:7
17 ( sobota ) listopada 2018 19:00 NTD VS NOWICJUSZE 6:4
17 ( sobota ) listopada 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS SMAKOSZE 3:7
18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 DRUŻYNA A VS EDEN STOKI 3:7 |
|
|
|
|
Lolek NH
Dołączył: 05 Paź 2018 Posty: 34 Skąd: Nowa-Huta
|
Wysłany: Czw Lis 15, 2018 12:21 pm
|
|
|
16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 5-5
16 ( piątek ) listopada 2018 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 6 : 4
18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 4 : 6
18 ( niedziela ) listopada 2018 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 3-7
II liga
15 ( czwartek ) listopada 2018 19:00 KĄSAJ VS ANGRY DARTS 7-3
17 ( sobota ) listopada 2018 18:00 SB MAXX VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 4-6
17 ( sobota ) listopada 2018 19:00 NTD VS NOWICJUSZE 3-7
17 ( sobota ) listopada 2018 20:00 BANDA JANOSIKA VS SMAKOSZE 4-6
18 ( niedziela ) listopada 2018 18:00 DRUŻYNA A VS EDEN STOKI 2-8 |
|
|
|
|
|