Steel w KOSZALINIE |
Autor |
Wiadomość |
darek ż.
Wiek: 55 Dołączył: 22 Gru 2010 Posty: 1114 Skąd: koszalin
|
Wysłany: Śro Paź 10, 2018 3:51 pm
|
|
|
Grand Prix o Puchar Koszalina Steel Dart
II Turniej - 20 PAŹDZIERNIK 2018
miejsce : Pub WIKING
zapisy : od godz. 15.oo
start : godz. 16.oo
wpisowe : 30 PLN
ZAPRASZAMY
Dla obżartuchów , nowo otwarta pizzeria "Napoli" nieopodal Wikinga
zapewni kulinarne podniety rodem z Włoch.
Czas oczekiwania na pizzę ok. 30 min.
cena od 17 zł do 28 zł za 30 cm |
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Sob Paź 20, 2018 6:45 pm
|
|
|
Grand Prix o Puchar Koszalina Steel Dart
II Turniej - 20 PAŹDZIERNIK 2018
Skład grup:
GRUPA 1
Tomczak Roman
Janiec Joanna
Gałka Grzegorz
Jagiełło Krzysztof
Kosiarski Grzegorz
GRUPA 2
Karbowiak Sylwester
Murawski Waldemar
Jagiełło Joanna
Bartosik Mateusz
GRUPA 3
Rypina Krzysztof
Czerski Piotr
Krysztofiak Piotr
Traczyk Marek
Warkowski Tomasz
GRUPA 4
Borzęcki Krzysztof
Dolny Tomasz
Kunat Jacek
Adamczyk Artur |
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Sob Paź 20, 2018 10:18 pm
|
|
|
Tabela końcowa turnieju:
1 Tomczak Roman
2 Karbowiak Sylwester
3 Borzęcki Krzysztof
4 Murawski Waldemar
5-6 Janiec Joanna
5-6 Kunat Jacek
7-8 Gałka Grzegorz
7-8 Czerski Piotr
9-12 Bartosik Mateusz
9-12 Jagiełło Joanna
9-12 Dolny Tomasz
9-12 Krysztofiak Piotr
13-16 Adamczyk Artur
13-16 Kosiarski Grzegorz
13-16 Rypina Krzysztof
13-16 Traczyk Marek
17-24 Warkowski Tomasz
17-24 Jagiełło Krzysztof |
|
|
|
|
waldi
Drużyna: zachodniopomorska
Pomógł: 1 raz Wiek: 55 Dołączył: 25 Kwi 2007 Posty: 952 Skąd: koszalin
|
|
|
|
|
waldi
Drużyna: zachodniopomorska
Pomógł: 1 raz Wiek: 55 Dołączył: 25 Kwi 2007 Posty: 952 Skąd: koszalin
|
|
|
|
|
waldi
Drużyna: zachodniopomorska
Pomógł: 1 raz Wiek: 55 Dołączył: 25 Kwi 2007 Posty: 952 Skąd: koszalin
|
|
|
|
|
darek ż.
Wiek: 55 Dołączył: 22 Gru 2010 Posty: 1114 Skąd: koszalin
|
Wysłany: Wto Paź 30, 2018 4:52 pm
|
|
|
Waaaldziuu , co Cię tak naszło tuż przed 1 Listopada ?
... |
Ostatnio zmieniony przez darek ż. Wto Paź 30, 2018 4:56 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
darek ż.
Wiek: 55 Dołączył: 22 Gru 2010 Posty: 1114 Skąd: koszalin
|
Wysłany: Wto Paź 30, 2018 4:55 pm
|
|
|
... a tymczasem dla tych co tu i teraz :
Grand Prix o Puchar Koszalina Steel Dart
III Turniej - 24 LISTOPAD 2018
miejsce : Pub WIKING
zapisy : od godz. 15.oo
start : godz. 16.oo
wpisowe : 30 PLN
ZAPRASZAMY |
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Wto Lis 13, 2018 8:38 pm
|
|
|
UWAGA!
III turniej o Klubowe Grand Prix z dnia 24 listopada 2018 nie odbędzie się w tym terminie.
Bardzo przepraszamy wszystkich zainteresowanych graczy. Wkrótce podamy nową datę turnieju. |
|
|
|
|
darek ż.
Wiek: 55 Dołączył: 22 Gru 2010 Posty: 1114 Skąd: koszalin
|
Wysłany: Śro Lis 14, 2018 11:17 am
|
|
|
szkoda , bo po turnieju we Włocławku i wygranym jednym legu w grupie złapałem wiatr w żagle.
No , ale nic . Co się odwlecze to będzie odwleczone - czy jakoś tak |
|
|
|
|
darek ż.
Wiek: 55 Dołączył: 22 Gru 2010 Posty: 1114 Skąd: koszalin
|
Wysłany: Śro Lis 21, 2018 10:51 am
|
|
|
No bracia i siostry , czas ostrzyć groty
Grand Prix o Puchar Koszalina Steel Dart
III Turniej - 15 GRUDZIEŃ 2018
miejsce : Pub WIKING
zapisy : od godz. 15.oo
start : godz. 16.oo
wpisowe : 30 PLN
ZAPRASZAMY |
|
|
|
|
darek ż.
Wiek: 55 Dołączył: 22 Gru 2010 Posty: 1114 Skąd: koszalin
|
Wysłany: Wto Gru 11, 2018 4:54 pm
|
|
|
Krzysztof Wiola Adamczyk , Krzysztof Iwona Dehamchi , Krzysztof Asia Jagiełło ,
Krzysztof Agata Tomczak , Krzysztof Asia Janiec , Krzysztof Michaśka Gałka ,
Krzysztof Terry Allen , Krzysztof Krzysztof Skoczylas ,
Krzysztof Mariusz Krawczyk , Krzysztof Krzysztof KOKO ,
Krzysztof Waldemar Murawski , Krzysztof Piotr Czerski ,
Krzysztof Artur Adamczyk , Krzysztof Grzegorz Kosiarski , Krzysztof Tomasz Dolny ,
Krzysztof Szymon Pyzikiewicz , Krzysztof Marcin Lipski , Krzysztof Krzysztof Rypina ,
Krzysztof Roman Tomczak , Krzysztof Sebastian Karbowiak , Krzysztof Andrzej Ziobro ,
Krzysztof Tomasz Warkowski , Krzysztof Krzysztof Jagiełło , Krzysztof Marek Traczyk ,
Krzysztof Jacek Kunat , Krzysztof Krzysztof Raniewicz , Krzysztof Dariusz Błaszkowski ,
Krzysztof Krzysztof Borzęcki , Krzysztof Piotr Krysztofiak , Krzysztof Grzegorz Gałka ,
Krzysztof Krzysztof Kosa Kosnowski , Krzysztof Paweł Klajnszmit ,
Krzysztof Patrycjusz Bazyk , Krzysztof Zbigniew Wojas , Krzysztof Daniel Harat ,
Krzysztof Tomasz Owczarek , Krzysztof Marcin Lipski ,
Krzysztof Mateusz Bartosik , Krzysztof Maniek Rutkowski , Krzysztof Dariusz Żurański
Wszyscy w WIKINGU trzymamy kciuki za udany występ Krzysztofa Ratajskiego na M.Ś. PDC 2019
Krzysiu powodzenia |
|
|
|
|
darek ż.
Wiek: 55 Dołączył: 22 Gru 2010 Posty: 1114 Skąd: koszalin
|
Wysłany: Śro Gru 12, 2018 4:06 pm
|
|
|
Stasek , Rysiu , Zdzisek i Tadzio też będą gorąco kibicować
No jak nie jak tak |
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Sob Gru 15, 2018 6:23 pm
|
|
|
Rozpoczęliśmy kolejny turniej:
Grand Prix o Puchar Koszalina Steel Dart
III Turniej - 15 GRUDZIEŃ 2018
GRUPA 1
1 Tomczak Roman
2 Jagiełło Krzysztof
3 Czerski Piotr
4 Dima
5 Dehamchi Iwona
6 Murawski Waldemar
7 Zawadka Robert
8 Adamczyk Artur
Nr GRUPA 2
1 Karbowiak Sylwester
2 Gałka Grzegorz
3 Klajnszmit Paweł
4 Owczarek Tomasz
5 Kunat Jacek
6 Nejman Adam
7 Żurański Dariusz
8
Nr GRUPA 3
1 Rypina Krzysztof
2 Jagiełło Joanna
3 Kudełko Łukasz
4 Waszkowski Dariusz
5 Allen Terry
6 Nejman Dominka
7 Cur Artur
8 Krysztofiak Piotr
Nr GRUPA 4
1 Janiec Joanna
2 Kosnowski Krzysztof
3 Warkowski Tomasz
4 Bartosik Mateusz
5 Jakubowski Andrzej
6 Dolny Tomasz
7 Bazyk Patryk |
|
|
|
|
catv
Drużyna: DreamTeamWiking
Tarcza: Unicorn Eclipse Pro
Lotki: Target Carrera C4
Wiek: 53 Dołączył: 14 Maj 2011 Posty: 819 Skąd: Białogard/Koszalin
|
Wysłany: Nie Gru 16, 2018 2:41 am
|
|
|
Tabela końcowa turnieju:
1 Tomczak Roman
2 Murawski Waldemar
3 Janiec Joanna
4 Jagiełło Krzysztof
5-6 Czerski Piotr
5-6 Bartosik Mateusz
7-8 Rypina Krzysztof
7-8 Owczarek Tomasz
9-12 Żurański Dariusz
9-12 Karbowiak Sylwester
9-12 Krysztofiak Piotr
9-12 Jagiełło Joanna
13-16 Dolny Tomasz
13-16 Kunat Jacek
13-16 Warkowski Tomasz
13-16 Allen Terry
17 17-24 Kudełko Łukasz
18 17-24 Dima
19 17-24 Jakubowski Andrzej
20 17-24 Gałka Grzegorz
21 17-24 Dehamchi Iwona
22 17-24 Błaszkowski Dariusz
23 17-24 Nejman Adam
24 17-24 Bazyk Patryk
25 25-32 Zawadka Robert
26 25-32 Nejman Dominka
27 25-32 Klajnszmit Paweł
28 25-32 Kosnowski Krzysztof
29 25-32 Cur Artur
30 25-32 Adamczyk Robert |
|
|
|
|
|