DART PLESZEW - XI sezon 2018/2019 |
Autor |
Wiadomość |
StachuNo
Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012 Posty: 1152 Skąd: Pleszew
|
Wysłany: Śro Lis 28, 2018 7:58 pm
|
|
|
W sobotę odbędzie się drugi z pięciu zaplanowanych Turniejów Rankingowych w sezonie 2018/2019. Tarcze 3, grupy potem single k. o. Wpisowe 15 zł, nagrody 1 miejsce 60 zł, 2 m - 30 zł, dwa 3 miejsca po 20 zł oraz statuetki dla podium. Przy zgłoszeniu się 4 pań - oddzielny turniej kobiet. (4 lub 5 pań jedno 3 miejsce, od 6 pań 2x3 miejsca) Do soboty! |
|
|
|
|
StachuNo
Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012 Posty: 1152 Skąd: Pleszew
|
Wysłany: Nie Gru 02, 2018 1:42 pm
|
|
|
W drugim Turnieju Rankingowym w sezonie 2018/2019, wśród Pań zwyciężyła Anna Kowalczyk (podium 16-3-0) pokonując w finale Martę Nowak (2-4-7), na trzecim miejscu uplasowała się Aleksandra Gramala (0-4-7). Ania umocniła się na prowadzeniu w rankingu.
Wśród panów po raz 18, tytuł rankingowy wywalczył Jakub Koralewski (18-11-10), pokonał w finale Pawła Osiełkowskiego (1-3-4), na trzecich miejscach uplasowali się Norbert Pecyna (4-6-11) oraz debiutujący na podium turniejów rankingowych Ryszard Bugajny. Norbert utrzymał prowadzenie w rankingu.
Kolejny Turniej Rankingowy zaplanowany jest na 26 styczeń 2019.
Zapowiedź:
PSC 14 - wtorek - 4 grudzień g: 20:00
PSC 15 - wtorek - 11 grudzień
PSC 16 - wtorek - 18 grudzień
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 26 styczeń |
|
|
|
|
StachuNo
Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012 Posty: 1152 Skąd: Pleszew
|
Wysłany: Nie Gru 02, 2018 1:42 pm
|
|
|
Ranking DART PLESZEW 2018/2019
Po 2 z 5 turniejów
Panowie
lp. zawodnik punkty miejscowość
1. Norbert Pecyna 76 Jarocin
2. Jakub Walczak 52 Kalisz
3. Jakub Koralewski 50 Kotowiecko/Pleszew
4. Przemysław Misiak 46 Ostrów W.
5. Marcin Kowalczyk 40 Ostrów W.
Jakub Madaliński 40 Pleszew
7. Paweł Osiełkowski 38 Jarocin
8. Tomasz Hałajda 34 Pleszew
Krzysztof Staszak 34 Pleszew
10. Andrzej Fabiszewski 28 Pleszew
Stanisław Nowak 28 Pleszew
12. Daniel Bagrowicz 26 Pleszew
Ryszard Bugajny 26 Pleszew
14. Artur Ciechoński 25 Pleszew
15. Piotr Jańczak 20 Pleszew
16. Mateusz Sas 11 Kalisz/Pleszew
Pierwsza ósemka awans XI MASTERS 2019
Ranking DART PLESZEW 2018/2019
Po 2 z 5 turniejów
Panie
lp. zawodniczka punkty miejscowość
1. Anna Kowalczyk 100 Ostrów Wlkp.
2. Marta Nowak 76 Poznań/Pleszew
3. Aleksandra Gramala 52 Pleszew
4. Iwona Jezierska 43 Pleszew
5. Ilona Kuznowicz 23 Krotoszyn
Pierwsza szóstka awans XI MASTERS 2019 |
|
|
|
|
StachuNo
Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012 Posty: 1152 Skąd: Pleszew
|
Wysłany: Nie Gru 02, 2018 1:43 pm
|
|
|
II Turniej Rankingowy, 1 grudzień 2018
Pleszew, Pub Piwnica, panie:
1. Anna Kowalczyk Ostrów Wlkp.
2. Marta Nowak Poznań/Pleszew
3. Aleksandra Gramala Pleszew
4. Iwona Jezierska Pleszew |
|
|
|
|
StachuNo
Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012 Posty: 1152 Skąd: Pleszew
|
Wysłany: Nie Gru 02, 2018 1:43 pm
|
|
|
II Turniej Rankingowy, 1 grudzień 2018
Pleszew, Pub Piwnica, panowie:
1. Jakub Koralewski Kotowiecko/Pleszew
2. Paweł Osiełkowski Jarocin
3. Ryszard Bugajny Pleszew
3. Norbert Pecyna Jarocin
5. Jakub Madaliński Pleszew
5. Marcin Kowalczyk Ostrów Wlkp.
5. Tomasz Hałajda Pleszew
5. Przemysław Misiak Ostrów Wlkp.
9. Andrzej Fabiszewski Pleszew
9. Jakub Walczak Kalisz
9. Krzysztof Staszak Pleszew
9. Stanisław Nowak Pleszew
13. Artur Ciechoński Pleszew
13. Mateusz Sas Kalisz/Pleszew
180, 110hf, 18l – Norbert Pecyna
107 hf – Ryszard Bugajny
16l – Paweł Osiełkowski |
|
|
|
|
StachuNo
Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012 Posty: 1152 Skąd: Pleszew
|
Wysłany: Śro Gru 05, 2018 11:19 am
|
|
|
Ranking PLESZEW STEEL CUP 2018/2019
Po 14 z 40 turniejów.
zawodnik pkt
1. Tomasz Hałajda 166
2. Jakub Madaliński 160
3. Andrzej Fabiszewski 116
4. Stanisław Nowak 114
5. Daniel Bagrowicz 110
Adam Gruszka 110
7. Mateusz Sas 108
8. Alan Kordala 88
9. Jakub Walczak 84
10. Aleksandra Gramala 80
11. Piotr Jańczak 78
12. Iwona Jezierska 70
13. Artur Ciechoński 58
14. Maria Viunytska 14
Błażej Wujs 14
16. Krzysztof Staszak 8
17. Joanna Ryńska 6
18. Szymon Madaliński 4
Maciej Nowak 4
Pierwsza 4 awans XI MASTERS 2019
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW |
|
|
|
|
StachuNo
Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012 Posty: 1152 Skąd: Pleszew
|
Wysłany: Śro Gru 05, 2018 11:20 am
|
|
|
PSC 14, klasyfikacja:
1. Andrzej Fabiszewski
2. Tomasz Hałajda
3. Daniel Bagrowicz
4. Jakub Madaliński
5. Mateusz Sas
5. Adam Gruszka
7. Stanisław Nowak
7. Aleksandra Gramala
9. Iwona Jezierska
9. Artur Ciechoński
Zapowiedź:
PSC 15 - wtorek - 11 grudzień g: 20:00
PSC 16 - wtorek - 18 grudzień
PSC 17 - wtorek - 1 styczeń
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 26 styczeń |
|
|
|
|
StachuNo
Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012 Posty: 1152 Skąd: Pleszew
|
Wysłany: Śro Gru 12, 2018 10:46 am
|
|
|
Ranking PLESZEW STEEL CUP 2018/2019
Po 15 z 40 turniejów.
zawodnik pkt
1. Tomasz Hałajda 182
2. Jakub Madaliński 180
3. Adam Gruszka 122
4. Andrzej Fabiszewski 120
Stanisław Nowak 120
6. Daniel Bagrowicz 118
7. Mateusz Sas 112
8. Aleksandra Gramala 88
Alan Kordala 88
10. Jakub Walczak 84
11. Piotr Jańczak 78
12. Iwona Jezierska 76
13. Artur Ciechoński 62
14. Maria Viunytska 14
Błażej Wujs 14
16. Marcin Mądrzak 10
17. Krzysztof Staszak 8
18. Joanna Ryńska 6
19. Szymon Madaliński 4
Maciej Nowak 4
Pierwsza 4 awans XI MASTERS 2019
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW |
|
|
|
|
StachuNo
Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012 Posty: 1152 Skąd: Pleszew
|
Wysłany: Śro Gru 12, 2018 10:47 am
|
|
|
PSC 15, klasyfikacja:
1. Jakub Madaliński
2. Tomasz Hałajda
3. Adam Gruszka
4. Marcin Mądrzak
5. Aleksandra Gramala
5. Daniel Bagrowicz
7. Stanisław Nowak
7. Iwona Jezierska
9. Mateusz Sas
9. Andrzej Fabiszewski
9. Artur Ciechoński
Zapowiedź:
PSC 16 - wtorek - 18 grudzień g: 20:00
PSC 17 - wtorek - 1 styczeń
PSC 18 - wtorek - 8 styczeń
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 26 styczeń |
|
|
|
|
StachuNo
Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012 Posty: 1152 Skąd: Pleszew
|
Wysłany: Śro Gru 19, 2018 10:57 am
|
|
|
Ranking PLESZEW STEEL CUP 2018/2019
Po 16 z 40 turniejów.
zawodnik pkt
1. Tomasz Hałajda 202
2. Jakub Madaliński 190
3. Andrzej Fabiszewski 136
4. Stanisław Nowak 132
5. Adam Gruszka 128
6. Daniel Bagrowicz 122
7. Mateusz Sas 116
8. Aleksandra Gramala 94
9. Jakub Walczak 92
10. Alan Kordala 88
11. Iwona Jezierska 80
12. Piotr Jańczak 78
13. Artur Ciechoński 66
14. Maria Viunytska 14
Błażej Wujs 14
16. Szymon Madaliński 12
17. Marcin Mądrzak 10
18. Krzysztof Staszak 8
19. Joanna Ryńska 6
20. Maciej Nowak 4
Pierwsza 4 awans XI MASTERS 2019
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW |
|
|
|
|
StachuNo
Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012 Posty: 1152 Skąd: Pleszew
|
Wysłany: Śro Gru 19, 2018 10:57 am
|
|
|
PSC 16, klasyfikacja:
1. Tomasz Hałajda
2. Andrzej Fabiszewski
3. Stanisław Nowak
4. Jakub Madaliński
5. Jakub Walczak
5. Szymon Madaliński
7. Adam Gruszka
7. Aleksandra Gramala
9. Artur Ciechoński
9. Mateusz Sas
9. Daniel Bagrowicz
9. Iwona Jezierska
hf 116 - Daniel Bagrowicz
Wszystkiego najlepszego na Święta i w Nowym Roku!!!
Zapowiedź:
PSC 17 - wtorek - 1 styczeń g: 20:00
PSC 18 - wtorek - 8 styczeń
PSC 19 - wtorek - 15 styczeń
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 26 styczeń g: 18:00 |
|
|
|
|
StachuNo
Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012 Posty: 1152 Skąd: Pleszew
|
Wysłany: Śro Sty 02, 2019 4:22 pm
|
|
|
Ranking PLESZEW STEEL CUP 2018/2019
Po 17 z 40 turniejów.
zawodnik pkt
1. Tomasz Hałajda 222
2. Jakub Madaliński 202
3. Andrzej Fabiszewski 142
4. Adam Gruszka 132
Stanisław Nowak 132
6. Daniel Bagrowicz 130
7. Mateusz Sas 126
8. Jakub Walczak 98
9. Iwona Jezierska 96
10. Aleksandra Gramala 94
11. Alan Kordala 88
12. Piotr Jańczak 78
13. Artur Ciechoński 66
14. Szymon Madaliński 16
15. Maria Viunytska 14
Błażej Wujs 14
17. Marcin Mądrzak 10
18. Franciszek Stanisławski 8
Krzysztof Staszak 8
20. Joanna Ryńska 6
21. Maciej Nowak 4
Pierwsza 4 awans XI MASTERS 2019
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW |
|
|
|
|
StachuNo
Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012 Posty: 1152 Skąd: Pleszew
|
Wysłany: Śro Sty 02, 2019 4:23 pm
|
|
|
PSC 17, klasyfikacja:
1. Tomasz Hałajda
2. Iwona Jezierska
3. Jakub Madaliński
4. Mateusz Sas
5. Daniel Bagrowicz
5. Franciszek Stanisławski
7. Andrzej Fabiszewski
7. Jakub Walczak
9. Szymon Madaliński
9. Adam Gruszka
hf 112 - Franciszek Stanisławski
Zapowiedź:
PSC 18 - wtorek - 8 styczeń g: 20:00
PSC 19 - wtorek - 15 styczeń
PSC 20 - wtorek - 22 styczeń
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 26 styczeń |
|
|
|
|
StachuNo
Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012 Posty: 1152 Skąd: Pleszew
|
Wysłany: Śro Sty 09, 2019 10:18 am
|
|
|
Ranking PLESZEW STEEL CUP 2018/2019
Po 18 z 40 turniejów.
zawodnik pkt
1. Tomasz Hałajda 232
2. Jakub Madaliński 218
3. Stanisław Nowak 152
4. Andrzej Fabiszewski 150
5. Adam Gruszka 144
6. Daniel Bagrowicz 136
7. Mateusz Sas 134
8. Iwona Jezierska 100
9. Aleksandra Gramala 98
Jakub Walczak 98
11. Alan Kordala 88
12. Piotr Jańczak 78
13. Artur Ciechoński 72
14. Szymon Madaliński 16
15. Maria Viunytska 14
Błażej Wujs 14
17. Marcin Mądrzak 10
18. Franciszek Stanisławski 8
Krzysztof Staszak 8
20. Joanna Ryńska 6
21. Maciej Nowak 4
Pierwsza 4 awans XI MASTERS 2019
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW |
Ostatnio zmieniony przez StachuNo Śro Sty 09, 2019 10:20 am, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
StachuNo
Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012 Posty: 1152 Skąd: Pleszew
|
Wysłany: Śro Sty 09, 2019 10:19 am
|
|
|
PSC 18, klasyfikacja:
1. Stanisław Nowak
2. Jakub Madaliński
3. Adam Gruszka
4. Tomasz Hałajda
5. Andrzej Fabiszewski
5. Mateusz Sas
7. Artur Ciechoński
7. Daniel Bagrowicz
9. Iwona Jezierska
9. Aleksandra Gramala
hf 100 - Jakub Madaliński
Zapowiedź:
PSC 19 - wtorek - 15 styczeń g: 20:00
PSC 20 - wtorek - 22 styczeń
III TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 26 styczeń g: 18:00
XI PUCHAR DELTY 2019 - sobota - 23 marzec |
|
|
|
|
|