DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Typer KLD 2018/2019 - kolejka 9
Autor Wiadomość
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 190
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Gru 31, 2018 9:18 pm   Typer KLD 2018/2019 - kolejka 9

Dobrego 2019 Typerki i Typerzy !! !!!!!!
I liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS WRP BOCHNIA

04 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 SPORTBAR VS FAK DART TEAM

06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KLIMACIKI

06 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS V ELEMENT

II liga

04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ANGRY DARTS

05 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 SB MAXX VS BANDA JANOSIKA

05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 EDEN STOKI VS ALEJA RÓŻ DART TEAM

05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS SMAKOSZE

06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS MISZ MASZ

PROSZĘ O ZACHOWANIE W/W KOLEJNOŚCI PODCZAS TYPOWANIA

NAGRODY SPONSORUJĄ:
OnlyDarts - specjalistyczny sklep z akcesoriami darterskimi.
https://www.onlydarts.pl/ -
Bon w wysokości 50 zł za I miejsce !!

Rabona - Kawiarnia Pub Ogródek - nowe miejsce na mapie krakowskiego darta.
http://rabona.com.pl
https://www.facebook.com/RabonaPub/
(Ra)Bonami:
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce !!


Grill Bar NA Wzgórzach - Mekka darta w Nowej Hucie !
https://www.facebook.com/matmoto.autoserwis/
http://www.wzg-grillbar.pl/
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce !!

 
 
jacek73 


Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 23 Wrz 2006
Posty: 425
Skąd: bochnia
Wysłany: Wto Sty 01, 2019 11:20 pm   

I liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS WRP BOCHNIA 6:4

04 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 SPORTBAR VS FAK DART TEAM 7:3

06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KLIMACIKI 5:5

06 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS V ELEMENT 3:7

II liga

04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ANGRY DARTS 6:4

05 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 SB MAXX VS BANDA JANOSIKA 4:6

05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 EDEN STOKI VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 4:6

05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS SMAKOSZE 3:7

06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS MISZ MASZ 3:7
 
 
Majo_82 



Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy
Wiek: 37
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1860
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Sty 02, 2019 8:57 am   

I liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS WRP BOCHNIA 7:3

04 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 SPORTBAR VS FAK DART TEAM 7:3

06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KLIMACIKI 4:6

06 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS V ELEMENT 2:8

II liga

04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ANGRY DARTS 7:3

05 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 SB MAXX VS BANDA JANOSIKA 7:3

05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 EDEN STOKI VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 4:6

05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS SMAKOSZE 3:7

06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS MISZ MASZ 2:8
 
 
 
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 190
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Sty 02, 2019 10:05 am   

I liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS WRP BOCHNIA 6:4

04 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 SPORTBAR VS FAK DART TEAM 7:3

06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KLIMACIKI 4:6

06 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS V ELEMENT 3:7

II liga

04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ANGRY DARTS 4:6

05 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 SB MAXX VS BANDA JANOSIKA 7:3

05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 EDEN STOKI VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 3:7

05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS SMAKOSZE 3:7

06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS MISZ MASZ 3:7
 
 
LVQE 


Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 31
Dołączył: 07 Cze 2009
Posty: 82
Skąd: Bochnia/Krk
Wysłany: Śro Sty 02, 2019 4:36 pm   

I liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS WRP BOCHNIA 4:6

04 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 SPORTBAR VS FAK DART TEAM 8:2

06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KLIMACIKI 4:6

06 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS V ELEMENT 3:7

II liga

04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ANGRY DARTS 6:4

05 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 SB MAXX VS BANDA JANOSIKA 4:6

05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 EDEN STOKI VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 4:6

05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS SMAKOSZE 3:7

06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS MISZ MASZ 3:7
 
 
 
Szosti 



Drużyna: KĄSAJ
Lotki: latają
Wiek: 30
Dołączył: 15 Sty 2014
Posty: 57
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Sty 03, 2019 12:51 am   

I liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS WRP BOCHNIA 6:4

04 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 SPORTBAR VS FAK DART TEAM 7:3

06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KLIMACIKI 4:6

06 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS V ELEMENT 2:8

II liga

04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ANGRY DARTS 4:6

05 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 SB MAXX VS BANDA JANOSIKA 7:3

05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 EDEN STOKI VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 5:5

05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS SMAKOSZE 4:6

06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS MISZ MASZ 2:8
 
 
Bartoszek 



Drużyna: TCF HUB MISZ MASZ
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn Joe Cullen 20g / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 291
Skąd: KRK
Wysłany: Czw Sty 03, 2019 11:41 am   

I liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS WRP BOCHNIA 7:3

04 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 SPORTBAR VS FAK DART TEAM 7:3

06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KLIMACIKI 3:7

06 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS V ELEMENT 2:8

II liga

04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ANGRY DARTS 4:6

05 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 SB MAXX VS BANDA JANOSIKA 8:2

05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 EDEN STOKI VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 3:7

05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS SMAKOSZE 3:7

06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS MISZ MASZ 2:8
 
 
Godzio 


Drużyna: SB Maxx
Dołączył: 01 Wrz 2014
Posty: 96
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Sty 03, 2019 3:58 pm   

I liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS WRP BOCHNIA 6:4

04 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 SPORTBAR VS FAK DART TEAM 8:2

06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KLIMACIKI 3:7

06 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS V ELEMENT 2:8

II liga

04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ANGRY DARTS 6:4

05 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 SB MAXX VS BANDA JANOSIKA 8:2

05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 EDEN STOKI VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 2:8

05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS SMAKOSZE 4:6

06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS MISZ MASZ 3:7
 
 
scorpions28 



Drużyna: RsKM Bochnia
Wiek: 39
Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 230
Skąd: bochnia
Wysłany: Czw Sty 03, 2019 8:57 pm   

I liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS WRP BOCHNIA 6:4

04 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 SPORTBAR VS FAK DART TEAM 7:3

06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KLIMACIKI 3:7

06 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS V ELEMENT 2:8

II liga

04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ANGRY DARTS 3:7

05 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 SB MAXX VS BANDA JANOSIKA 7:3

05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 EDEN STOKI VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 3:7

05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS SMAKOSZE 4:6

06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS MISZ MASZ 3:7
 
 
Tiger9999 


Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 57
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Sty 04, 2019 1:24 am   

I liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS WRP BOCHNIA 6 : 4

04 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 SPORTBAR VS FAK DART TEAM 7 : 3

06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KLIMACIKI 4 : 6

06 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS V ELEMENT 2 : 8

II liga

04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ANGRY DARTS 4 : 6

05 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 SB MAXX VS BANDA JANOSIKA 7 : 3

05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 EDEN STOKI VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 4 : 6

05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS SMAKOSZE 4 : 6

06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS MISZ MASZ 3 : 7
 
 
Small 



Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 42
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 881
Skąd: Kraków Niju Huta
Wysłany: Pią Sty 04, 2019 8:23 am   

I liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS WRP BOCHNIA 7:3

04 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 SPORTBAR VS FAK DART TEAM 7:3

06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KLIMACIKI 4:6

06 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS V ELEMENT 2:8

II liga

04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ANGRY DARTS 4:6

05 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 SB MAXX VS BANDA JANOSIKA 5:5

05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 EDEN STOKI VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 3:7

05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS SMAKOSZE 5:5

06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS MISZ MASZ 1:9
 
 
 
mkorta 


Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 33
Dołączył: 10 Wrz 2012
Posty: 125
Skąd: Kraków/Smardzowice
Wysłany: Pią Sty 04, 2019 10:12 am   

I liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS WRP BOCHNIA 4:6

04 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 SPORTBAR VS FAK DART TEAM 9:1

06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KLIMACIKI 4:6

06 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS V ELEMENT 0:10

II liga

04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ANGRY DARTS 3:7

05 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 SB MAXX VS BANDA JANOSIKA 3:7

05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 EDEN STOKI VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 5:5

05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS SMAKOSZE 4:6

06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS MISZ MASZ 2:8
 
 
nowohucki 



Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 898
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Pią Sty 04, 2019 4:15 pm   

I liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS WRP BOCHNIA 6-4

04 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 SPORTBAR VS FAK DART TEAM 5-5

06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KLIMACIKI 4-6

06 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS V ELEMENT 4-6

II liga

04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ANGRY DARTS 3-7

05 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 SB MAXX VS BANDA JANOSIKA 7-3

05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 EDEN STOKI VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 3-7

05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS SMAKOSZE 5-5

06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS MISZ MASZ 1-9
 
 
topik 



Drużyna: Smakosze
Tarcza: Blade 4 Winmau
Wiek: 43
Dołączył: 09 Sty 2013
Posty: 59
Skąd: Kraków-Nowa Huta
Wysłany: Pią Sty 04, 2019 4:27 pm   

I liga
04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS WRP BOCHNIA 6-4

04 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 SPORTBAR VS FAK DART TEAM 8-2

06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KLIMACIKI 4-6

06 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS V ELEMENT 2-8

II liga

04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ANGRY DARTS 3-7

05 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 SB MAXX VS BANDA JANOSIKA 8-2

05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 EDEN STOKI VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 3-7

05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS SMAKOSZE 2-8

06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS MISZ MASZ 1-9
 
 
Lolek NH 



Dołączył: 05 Paź 2018
Posty: 25
Skąd: Nowa-Huta
Wysłany: Pią Sty 04, 2019 4:28 pm   

04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS WRP BOCHNIA 5-5

04 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 SPORTBAR VS FAK DART TEAM 7-3

06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS KLIMACIKI 3-7

06 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS V ELEMENT 2-8

II liga

04 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ANGRY DARTS 2-8

05 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 SB MAXX VS BANDA JANOSIKA 8-2

05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 EDEN STOKI VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 2-8

05 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS SMAKOSZE 4-6

06 ( niedziela ) stycznia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS MISZ MASZ 2-8
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group