Typer KLD 2018/2019 - kolejka 10 |
Autor |
Wiadomość |
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Sty 07, 2019 7:51 am Typer KLD 2018/2019 - kolejka 10
|
|
|
I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG
11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD
13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010
13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR
II liga
10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE
12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI
12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ
12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A
PROSZĘ O ZACHOWANIE W/W KOLEJNOŚCI PODCZAS TYPOWANIA
NAGRODY SPONSORUJĄ:
OnlyDarts - specjalistyczny sklep z akcesoriami darterskimi.
https://www.onlydarts.pl/ -
Bon w wysokości 50 zł za I miejsce
Rabona - Kawiarnia Pub Ogródek - nowe miejsce na mapie krakowskiego darta.
http://rabona.com.pl
https://www.facebook.com/RabonaPub/
(Ra)Bonami:
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce
Grill Bar NA Wzgórzach - Mekka darta w Nowej Hucie !
https://www.facebook.com/matmoto.autoserwis/
http://www.wzg-grillbar.pl/
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce |
|
|
|
|
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Sty 07, 2019 8:20 am
|
|
|
I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 6-4
11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 6-4
13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 6-4
13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 3-7
II liga
10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 4-6
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 3-7
12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 4-6
12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 3-7
12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 7-3 |
Ostatnio zmieniony przez paszkwil Śro Sty 09, 2019 8:27 am, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
jacek73
Pomógł: 1 raz Wiek: 51 Dołączył: 23 Wrz 2006 Posty: 425 Skąd: bochnia
|
Wysłany: Wto Sty 08, 2019 12:24 am
|
|
|
I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 7:3
11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 6:4
6
13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 6:4
13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 3:7
II liga
10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 6:4
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 4:6
12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 5:5
12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 3:7
12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 7:3 |
|
|
|
|
LVQE
Drużyna: Destroyer
Tarcza: brak
Lotki: bull's-a
Wiek: 35 Dołączył: 07 Cze 2009 Posty: 82 Skąd: Bochnia/Krk
|
Wysłany: Wto Sty 08, 2019 11:17 am
|
|
|
I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 7:3
11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 6:4
6
13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 6:4
13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 6:4
II liga
10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 4:6
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 4:6
12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 4:6
12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 3:7
12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 6:4 |
|
|
|
|
Small
Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47 Dołączył: 03 Lut 2005 Posty: 821 Skąd: Kraków Niju Huta
|
Wysłany: Wto Sty 08, 2019 12:46 pm
|
|
|
I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 7:3
11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 7:3
13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 6:4
13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 2:8
II liga
10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 5:5
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 3:7
12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 2:8
12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 3:7
12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 8:2 |
|
|
|
|
Szosti
Drużyna: KĄSAJ
Lotki: latają
Wiek: 35 Dołączył: 15 Sty 2014 Posty: 59 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Sty 09, 2019 5:57 am
|
|
|
I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 7:3
11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 5:5
13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 7:3
13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 4:6
II liga
10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 6:4
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 3:7
12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 3:7
12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 4:6
12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 8:2 |
|
|
|
|
Tiger9999
Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017 Posty: 68 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Sty 09, 2019 6:55 am
|
|
|
I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 4 : 6
11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 7 : 3
13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 6 : 4
13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 4 : 6
II liga
10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 3 : 7
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 3: 7
12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 4 : 6
12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 3: 7
12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 7 : 3 |
|
|
|
|
mkorta
Drużyna: Outsiders
Tarcza: Unicorn Eclipse HD
Lotki: Harrows Eric Bristow/Unicorn Gary Anderson Phase 3
Wiek: 38 Dołączył: 10 Wrz 2012 Posty: 125 Skąd: Kraków/Smardzowice
|
Wysłany: Śro Sty 09, 2019 8:08 am
|
|
|
I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 7:3
11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 6:4
13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 7:3
13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 2:8
II liga
10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 4:6
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 3:7
12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 4:6
12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 2:8
12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 7:3 |
|
|
|
|
topik
Drużyna: Smakosze
Tarcza: Blade 4 Winmau
Wiek: 47 Dołączył: 09 Sty 2013 Posty: 59 Skąd: Kraków-Nowa Huta
|
Wysłany: Śro Sty 09, 2019 9:23 am
|
|
|
I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 6:4
11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 7:3
13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 5:5
13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 5:5
II liga
10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 5:5
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 2:8
12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 4:6
12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 3:7
12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 7:3 |
|
|
|
|
Godzio
Drużyna: SB Maxx
Dołączył: 01 Wrz 2014 Posty: 96 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Sty 09, 2019 5:31 pm
|
|
|
I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 7-3
11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 6-4
13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 6-4
13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 2-8
II liga
10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 4-6
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 2-8
12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 4-6
12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 2-8
12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 6-4 |
|
|
|
|
Bartoszek
Drużyna: TCF HUB MISZ MASZ
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn Joe Cullen 20g / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 21 Sie 2006 Posty: 281 Skąd: KRK
|
Wysłany: Czw Sty 10, 2019 9:58 am
|
|
|
I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 6:4
11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 7:3
13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 6:4
13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 2:8
II liga
10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 5:5
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 3:7
12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 5:5
12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 3:7
12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 8:2 |
|
|
|
|
nowohucki
Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz Wiek: 39 Dołączył: 24 Wrz 2007 Posty: 950 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Czw Sty 10, 2019 2:23 pm
|
|
|
I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 6:4
11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 5:5
13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 4:6
13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 5:5
II liga
10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 4:6
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 4:6
12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 4:6
12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 3:7
12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 6:4 |
|
|
|
|
Lolek NH
Dołączył: 05 Paź 2018 Posty: 34 Skąd: Nowa-Huta
|
Wysłany: Czw Sty 10, 2019 2:28 pm
|
|
|
I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 7-3
11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 7-3
13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 6-4
13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 6-4
II liga
10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 5-5
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 3-7
12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 2-8
12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 2-8
12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 8-2 |
|
|
|
|
scorpions28
Drużyna: BANDA JANOSIKA
Wiek: 43 Dołączył: 24 Paź 2011 Posty: 252 Skąd: bochnia
|
Wysłany: Czw Sty 10, 2019 6:48 pm
|
|
|
I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 6-4
11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 7-3
13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 6-4
13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 6-4
II liga
10 ( czwartek ) stycznia 2019 19:00 KĄSAJ VS SB MAXX 5-5
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 2-8
12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 2-8
12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 2-8
12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 7-3 |
|
|
|
|
Majo_82
Drużyna: SB PIRATES
Tarcza: Blade V
Lotki: Gary Anderson Phase3 23g/18g
Pomógł: 7 razy Wiek: 42 Dołączył: 18 Kwi 2008 Posty: 1859 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pią Sty 11, 2019 8:05 am
|
|
|
I liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:30 FAK DART TEAM VS FOREVER YOUNG 6-4
11 ( piątek ) stycznia 2019 20:00 KLIMACIKI VS KRYZYS SQUAD 7-3
13 ( niedziela ) stycznia 2019 17:00 V ELEMENT VS NOWOHUCIANIE NH2010 6-4
13 ( niedziela ) stycznia 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS SPORTBAR 3-7
II liga
11 ( piątek ) stycznia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SMAKOSZE 3-7
12 ( sobota ) stycznia 2019 18:00 ANGRY DARTS VS EDEN STOKI 3-7
12 ( sobota ) stycznia 2019 19:00 NTD VS MISZ MASZ 2-8
12 ( sobota ) stycznia 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS DRUŻYNA A 7-3 |
|
|
|
|
|