DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Typer KLD 2018/2019 - kolejka 12
Autor Wiadomość
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 176
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Lut 04, 2019 7:45 am   Typer KLD 2018/2019 - kolejka 12

I liga

08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010

08 ( piątek ) lutego 2019 19:30 FAK DART TEAM VS KLIMACIKI

10 ( niedziela ) lutego 2019 17:00 V ELEMENT VS SPORTBAR

10 ( niedziela ) lutego 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS KRYZYS SQUAD

II liga

08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 NOWICJUSZE VS BANDA JANOSIKA

09 ( sobota ) lutego 2019 19:00 EDEN STOKI VS MISZ MASZ

09 ( sobota ) lutego 2019 20:00 NTD VS KĄSAJ

10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SMAKOSZE

10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SB MAXX

PROSZĘ O ZACHOWANIE W/W KOLEJNOŚCI PODCZAS TYPOWANIA

NAGRODY SPONSORUJĄ:
OnlyDarts - specjalistyczny sklep z akcesoriami darterskimi.
https://www.onlydarts.pl/ -
Bon w wysokości 50 zł za I miejsce !!

Rabona - Kawiarnia Pub Ogródek - nowe miejsce na mapie krakowskiego darta.
http://rabona.com.pl
https://www.facebook.com/RabonaPub/
(Ra)Bonami:
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce !!


Grill Bar NA Wzgórzach - Mekka darta w Nowej Hucie !
https://www.facebook.com/matmoto.autoserwis/
http://www.wzg-grillbar.pl/
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce !!
 
 
maro 



Drużyna: Klimaciki
Tarcza: Bulls elektronik
Lotki: no name - 80 % wolframu
Pomógł: 2 razy
Dołączył: 13 Gru 2006
Posty: 398
Skąd: krakow
Wysłany: Wto Lut 05, 2019 9:24 am   

I liga

08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 2-8

08 ( piątek ) lutego 2019 19:30 FAK DART TEAM VS KLIMACIKI 4-6

10 ( niedziela ) lutego 2019 17:00 V ELEMENT VS SPORTBAR 5-5

10 ( niedziela ) lutego 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS KRYZYS SQUAD 7-3

II liga

08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 NOWICJUSZE VS BANDA JANOSIKA 5-5

09 ( sobota ) lutego 2019 19:00 EDEN STOKI VS MISZ MASZ 5-5

09 ( sobota ) lutego 2019 20:00 NTD VS KĄSAJ 3-7

10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SMAKOSZE 7-3

10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SB MAXX 2-8
 
 
 
Small 



Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 42
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 876
Skąd: Kraków Niju Huta
Wysłany: Wto Lut 05, 2019 12:24 pm   

I liga

08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 1:9

08 ( piątek ) lutego 2019 19:30 FAK DART TEAM VS KLIMACIKI 4:6

10 ( niedziela ) lutego 2019 17:00 V ELEMENT VS SPORTBAR 7:3

10 ( niedziela ) lutego 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS KRYZYS SQUAD 7:3

II liga

08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 NOWICJUSZE VS BANDA JANOSIKA 4:6

09 ( sobota ) lutego 2019 19:00 EDEN STOKI VS MISZ MASZ 3:7

09 ( sobota ) lutego 2019 20:00 NTD VS KĄSAJ 2:8

10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SMAKOSZE 8:2

10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SB MAXX 1:9
 
 
 
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 176
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Lut 07, 2019 8:14 am   

08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 3-7

08 ( piątek ) lutego 2019 19:30 FAK DART TEAM VS KLIMACIKI 5-5

10 ( niedziela ) lutego 2019 17:00 V ELEMENT VS SPORTBAR 6-4

10 ( niedziela ) lutego 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS KRYZYS SQUAD 7-3

II liga

08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 NOWICJUSZE VS BANDA JANOSIKA 2-8

09 ( sobota ) lutego 2019 19:00 EDEN STOKI VS MISZ MASZ 3-7

09 ( sobota ) lutego 2019 20:00 NTD VS KĄSAJ 3-7

10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SMAKOSZE 6-4

10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SB MAXX 3-7
 
 
Tiger9999 


Drużyna: Forever Young
Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 51
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Lut 07, 2019 4:15 pm   

I liga

08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7

08 ( piątek ) lutego 2019 19:30 FAK DART TEAM VS KLIMACIKI 4 ; 6

10 ( niedziela ) lutego 2019 17:00 V ELEMENT VS SPORTBAR 6 : 4

10 ( niedziela ) lutego 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS KRYZYS SQUAD 7 : 3

II liga

08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 NOWICJUSZE VS BANDA JANOSIKA 4 : 6

09 ( sobota ) lutego 2019 19:00 EDEN STOKI VS MISZ MASZ 4: 6

09 ( sobota ) lutego 2019 20:00 NTD VS KĄSAJ 3 : 7

10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SMAKOSZE 6: 4

10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SB MAXX 3: 7
 
 
Szosti 



Drużyna: KĄSAJ
Lotki: latają
Wiek: 30
Dołączył: 15 Sty 2014
Posty: 55
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Lut 07, 2019 5:23 pm   

I liga

08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 2:8

08 ( piątek ) lutego 2019 19:30 FAK DART TEAM VS KLIMACIKI 6:4

10 ( niedziela ) lutego 2019 17:00 V ELEMENT VS SPORTBAR 6:4

10 ( niedziela ) lutego 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS KRYZYS SQUAD 6:4

II liga

08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 NOWICJUSZE VS BANDA JANOSIKA 3:7

09 ( sobota ) lutego 2019 19:00 EDEN STOKI VS MISZ MASZ 4:6

09 ( sobota ) lutego 2019 20:00 NTD VS KĄSAJ 4:6

10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SMAKOSZE 7:3

10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SB MAXX 2:8
 
 
scorpions28 



Drużyna: RsKM Bochnia
Wiek: 38
Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 225
Skąd: bochnia
Wysłany: Czw Lut 07, 2019 9:03 pm   

08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 3-7

08 ( piątek ) lutego 2019 19:30 FAK DART TEAM VS KLIMACIKI 4-6

10 ( niedziela ) lutego 2019 17:00 V ELEMENT VS SPORTBAR 6-4

10 ( niedziela ) lutego 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS KRYZYS SQUAD 7-3

II liga

08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 NOWICJUSZE VS BANDA JANOSIKA 3-7

09 ( sobota ) lutego 2019 19:00 EDEN STOKI VS MISZ MASZ 3-7

09 ( sobota ) lutego 2019 20:00 NTD VS KĄSAJ 3-7

10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SMAKOSZE 6-4

10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SB MAXX 3-7
 
 
Bartoszek 



Drużyna: Misz Masz
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn Joe Cullen 20g / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 288
Skąd: KRK
Wysłany: Pią Lut 08, 2019 1:27 pm   

I liga

08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 2:8

08 ( piątek ) lutego 2019 19:30 FAK DART TEAM VS KLIMACIKI 3:7

10 ( niedziela ) lutego 2019 17:00 V ELEMENT VS SPORTBAR 6:4

10 ( niedziela ) lutego 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS KRYZYS SQUAD 7:3

II liga

08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 NOWICJUSZE VS BANDA JANOSIKA 3:7

09 ( sobota ) lutego 2019 19:00 EDEN STOKI VS MISZ MASZ 3:7

09 ( sobota ) lutego 2019 20:00 NTD VS KĄSAJ 3:7

10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SMAKOSZE 8:2

10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SB MAXX 2:8
 
 
Majo_82 



Drużyna: OUTSIDERS
Tarcza: Blade V
Lotki: Target Taylor 9five gen4 22g
Pomógł: 7 razy
Wiek: 37
Dołączył: 18 Kwi 2008
Posty: 1859
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Lut 08, 2019 3:22 pm   

I liga

08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 2:8

08 ( piątek ) lutego 2019 19:30 FAK DART TEAM VS KLIMACIKI 4:6

10 ( niedziela ) lutego 2019 17:00 V ELEMENT VS SPORTBAR 4:6

10 ( niedziela ) lutego 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS KRYZYS SQUAD 7:3

II liga

08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 NOWICJUSZE VS BANDA JANOSIKA 3:7

09 ( sobota ) lutego 2019 19:00 EDEN STOKI VS MISZ MASZ 3:7

09 ( sobota ) lutego 2019 20:00 NTD VS KĄSAJ 3:7

10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SMAKOSZE 8:2

10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SB MAXX 3:7
 
 
 
Lolek NH 



Dołączył: 05 Paź 2018
Posty: 21
Skąd: Nowa-Huta
Wysłany: Pią Lut 08, 2019 5:59 pm   

08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 3-7

08 ( piątek ) lutego 2019 19:30 FAK DART TEAM VS KLIMACIKI 4-6

10 ( niedziela ) lutego 2019 17:00 V ELEMENT VS SPORTBAR 6-4

10 ( niedziela ) lutego 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS KRYZYS SQUAD 6-4

II liga

08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 NOWICJUSZE VS BANDA 3-7 JANOSIKA

09 ( sobota ) lutego 2019 19:00 EDEN STOKI VS MISZ MASZ 3-7

09 ( sobota ) lutego 2019 20:00 NTD VS KĄSAJ 4-6

10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SMAKOSZE 7-3

10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SB MAXX 2-8
 
 
nowohucki 



Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 888
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Pią Lut 08, 2019 6:02 pm   

08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 4-6

08 ( piątek ) lutego 2019 19:30 FAK DART TEAM VS KLIMACIKI 5-5

10 ( niedziela ) lutego 2019 17:00 V ELEMENT VS SPORTBAR 5-5

10 ( niedziela ) lutego 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS KRYZYS SQUAD 7-3

II liga

08 ( piątek ) lutego 2019 19:00 NOWICJUSZE VS BANDA JANOSIKA 2-8

09 ( sobota ) lutego 2019 19:00 EDEN STOKI VS MISZ MASZ 5-5

09 ( sobota ) lutego 2019 20:00 NTD VS KĄSAJ 3-7

10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SMAKOSZE 9-1

10 ( niedziela ) lutego 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SB MAXX 3-7
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group