Typer KLD 2018/2019 - kolejka 14 |
Autor |
Wiadomość |
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Lut 25, 2019 7:15 am Typer KLD 2018/2019 - kolejka 14
|
|
|
I liga
01 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS KLIMACIKI
01 ( piątek ) marca 2019 20:00 SPORTBAR VS KRYZYS SQUAD
03 ( niedziela ) marca 2019 17:00 V ELEMENT VS FOREVER YOUNG
03 ( niedziela ) marca 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS FAK DART TEAM
II liga
01 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SB MAXX
02 ( sobota ) marca 2019 18:00 ANGRY DARTS VS MISZ MASZ
02 ( sobota ) marca 2019 19:00 EDEN STOKI VS KĄSAJ
02 ( sobota ) marca 2019 19:00 NTD VS DRUŻYNA A
03 ( niedziela ) marca 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS BANDA JANOSIKA
NAGRODY SPONSORUJĄ:
OnlyDarts - specjalistyczny sklep z akcesoriami darterskimi.
https://www.onlydarts.pl/ -
Bon w wysokości 50 zł za I miejsce
Rabona - Kawiarnia Pub Ogródek - nowe miejsce na mapie krakowskiego darta.
http://rabona.com.pl
https://www.facebook.com/RabonaPub/
(Ra)Bonami:
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce
Grill Bar NA Wzgórzach - Mekka darta w Nowej Hucie !
https://www.facebook.com/matmoto.autoserwis/
http://www.wzg-grillbar.pl/
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce |
|
|
|
|
Small
Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47 Dołączył: 03 Lut 2005 Posty: 821 Skąd: Kraków Niju Huta
|
Wysłany: Wto Lut 26, 2019 11:11 am
|
|
|
01 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS KLIMACIKI 7:3
01 ( piątek ) marca 2019 20:00 SPORTBAR VS KRYZYS SQUAD 8:2
03 ( niedziela ) marca 2019 17:00 V ELEMENT VS FOREVER YOUNG 9:1
03 ( niedziela ) marca 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS FAK DART TEAM 4:6
II liga
01 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SB MAXX 3:7
02 ( sobota ) marca 2019 18:00 ANGRY DARTS VS MISZ MASZ 3:7
02 ( sobota ) marca 2019 19:00 EDEN STOKI VS KĄSAJ 5:5
02 ( sobota ) marca 2019 19:00 NTD VS DRUŻYNA A 6:4
03 ( niedziela ) marca 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS BANDA JANOSIKA 7:3 |
|
|
|
|
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Lut 28, 2019 8:53 am
|
|
|
I liga
01 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS KLIMACIKI 7-3
01 ( piątek ) marca 2019 20:00 SPORTBAR VS KRYZYS SQUAD 8-2
03 ( niedziela ) marca 2019 17:00 V ELEMENT VS FOREVER YOUNG 8-2
03 ( niedziela ) marca 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS FAK DART TEAM 5-5
II liga
01 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SB MAXX 2-8
02 ( sobota ) marca 2019 18:00 ANGRY DARTS VS MISZ MASZ 3-7
02 ( sobota ) marca 2019 19:00 EDEN STOKI VS KĄSAJ 4-6
02 ( sobota ) marca 2019 19:00 NTD VS DRUŻYNA A 6-4
03 ( niedziela ) marca 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS BANDA JANOSIKA 7-3 |
|
|
|
|
Szosti
Drużyna: KĄSAJ
Lotki: latają
Wiek: 35 Dołączył: 15 Sty 2014 Posty: 59 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Lut 28, 2019 9:25 pm
|
|
|
I liga
01 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS KLIMACIKI 8:2
01 ( piątek ) marca 2019 20:00 SPORTBAR VS KRYZYS SQUAD 6:4
03 ( niedziela ) marca 2019 17:00 V ELEMENT VS FOREVER YOUNG 10:0
03 ( niedziela ) marca 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS FAK DART TEAM 6:4
II liga
01 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SB MAXX 1:9
02 ( sobota ) marca 2019 18:00 ANGRY DARTS VS MISZ MASZ 4:6
02 ( sobota ) marca 2019 19:00 EDEN STOKI VS KĄSAJ 4:6
02 ( sobota ) marca 2019 19:00 NTD VS DRUŻYNA A 6:4
03 ( niedziela ) marca 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS BANDA JANOSIKA 8:2 |
|
|
|
|
Bartoszek
Drużyna: TCF HUB MISZ MASZ
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn Joe Cullen 20g / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 21 Sie 2006 Posty: 281 Skąd: KRK
|
Wysłany: Pią Mar 01, 2019 1:28 pm
|
|
|
I liga
01 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS KLIMACIKI 9:1
01 ( piątek ) marca 2019 20:00 SPORTBAR VS KRYZYS SQUAD 8:2
03 ( niedziela ) marca 2019 17:00 V ELEMENT VS FOREVER YOUNG 8:2
03 ( niedziela ) marca 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS FAK DART TEAM 4:6
II liga
01 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SB MAXX 1:9
02 ( sobota ) marca 2019 18:00 ANGRY DARTS VS MISZ MASZ 4:6
02 ( sobota ) marca 2019 19:00 EDEN STOKI VS KĄSAJ 3:7
02 ( sobota ) marca 2019 19:00 NTD VS DRUŻYNA A 7:3
03 ( niedziela ) marca 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS BANDA JANOSIKA 8:2 |
|
|
|
|
nowohucki
Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz Wiek: 39 Dołączył: 24 Wrz 2007 Posty: 950 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Pią Mar 01, 2019 3:33 pm
|
|
|
I liga
01 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS KLIMACIKI 7:3
01 ( piątek ) marca 2019 20:00 SPORTBAR VS KRYZYS SQUAD 8:2
03 ( niedziela ) marca 2019 17:00 V ELEMENT VS FOREVER YOUNG 8:2
03 ( niedziela ) marca 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS FAK DART TEAM 5:5
II liga
01 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SB MAXX 1:9
02 ( sobota ) marca 2019 18:00 ANGRY DARTS VS MISZ MASZ 3:7
02 ( sobota ) marca 2019 19:00 EDEN STOKI VS KĄSAJ 3:7
02 ( sobota ) marca 2019 19:00 NTD VS DRUŻYNA A 4:6
03 ( niedziela ) marca 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS BANDA JANOSIKA 8:2 |
|
|
|
|
Lolek NH
Dołączył: 05 Paź 2018 Posty: 34 Skąd: Nowa-Huta
|
Wysłany: Pią Mar 01, 2019 3:48 pm
|
|
|
01 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS KLIMACIKI 6-4
01 ( piątek ) marca 2019 20:00 SPORTBAR VS KRYZYS SQUAD 8-2
03 ( niedziela ) marca 2019 17:00 V ELEMENT VS FOREVER YOUNG 8-2
03 ( niedziela ) marca 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS FAK DART TEAM 6-4
II liga
01 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SB MAXX 1-9
02 ( sobota ) marca 2019 18:00 ANGRY DARTS VS MISZ MASZ 4-6
02 ( sobota ) marca 2019 19:00 EDEN STOKI VS KĄSAJ 4-6
02 ( sobota ) marca 2019 19:00 NTD VS DRUŻYNA A 4-6
03 ( niedziela ) marca 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS BANDA JANOSIKA 9-1 |
|
|
|
|
scorpions28
Drużyna: BANDA JANOSIKA
Wiek: 43 Dołączył: 24 Paź 2011 Posty: 252 Skąd: bochnia
|
Wysłany: Pią Mar 01, 2019 8:00 pm
|
|
|
piątek ) marca 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS KLIMACIKI 6-4
01 ( piątek ) marca 2019 20:00 SPORTBAR VS KRYZYS SQUAD 8-2
03 ( niedziela ) marca 2019 17:00 V ELEMENT VS FOREVER YOUNG 8-2
03 ( niedziela ) marca 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS FAK DART TEAM 6-4
II liga
01 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SB MAXX 1-9
02 ( sobota ) marca 2019 18:00 ANGRY DARTS VS MISZ MASZ 4-6
02 ( sobota ) marca 2019 19:00 EDEN STOKI VS KĄSAJ 4-6
02 ( sobota ) marca 2019 19:00 NTD VS DRUŻYNA A 4-6
03 ( niedziela ) marca 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS BANDA JANOSIKA 7-3 |
|
|
|
|
Kudłaty1989
Drużyna: Masters Of Dartcore
Tarcza: Bulls Focus II
Lotki: Unicorn Phil Taylor Phase 3
Wiek: 35 Dołączył: 27 Wrz 2016 Posty: 48 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Sob Mar 02, 2019 12:15 pm
|
|
|
I liga
01 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS KLIMACIKI 7-3
01 ( piątek ) marca 2019 20:00 SPORTBAR VS KRYZYS SQUAD
7-3
03 ( niedziela ) marca 2019 17:00 V ELEMENT VS FOREVER YOUNG
9-1
03 ( niedziela ) marca 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS FAK DART TEAM
5-5
II liga
01 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWICJUSZE VS SB MAXX
2-8
02 ( sobota ) marca 2019 18:00 ANGRY DARTS VS MISZ MASZ
4-6
02 ( sobota ) marca 2019 19:00 EDEN STOKI VS KĄSAJ
4-6
02 ( sobota ) marca 2019 19:00 NTD VS DRUŻYNA A 7-3
03 ( niedziela ) marca 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS BANDA JANOSIKA 7-3 |
|
|
|
|
Tiger9999
Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017 Posty: 68 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Sob Mar 02, 2019 10:32 pm
|
|
|
03 ( niedziela ) marca 2019 17:00 V ELEMENT VS FOREVER YOUNG 7 : 3
03 ( niedziela ) marca 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS FAK DART TEAM 6 : 4
03 ( niedziela ) marca 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS BANDA JANOSIKA 7 : 3 |
|
|
|
|
|