Zamknięty przez: edgaritto Czw Maj 23, 2019 7:20 pm |
X kolejka Typera ŁLD 2018/2019 |
Autor |
Wiadomość |
edgaritto
Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44 Dołączył: 02 Kwi 2009 Posty: 1353 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pon Lut 25, 2019 10:10 am X kolejka Typera ŁLD 2018/2019
|
|
|
X kolejka Typera ŁLD
Termin rozegrania: 17.III.2019 r.
I Liga - 10 kolejka
Czarny Koń - Orły Ozorków - :
Autsajderzy - Leg Łowicz - :
Vendetta - Karolew - :
Aztex - Diabol Team - :
II Liga - 10 kolejka
Lejdis Plus - Dartallica - :
Zmiennicy - Bull Squad - :
StanDart - Legion - : |
|
|
|
|
Micrusia
Lotki: Nemesis 18g
Wiek: 43 Dołączyła: 16 Lut 2013 Posty: 92 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Śro Lut 27, 2019 9:10 am
|
|
|
I Liga - 10 kolejka
Czarny Koń - Orły Ozorków - 8:6
Autsajderzy - Leg Łowicz - 5:9
Vendetta - Karolew - 7:7
Aztex - Diabol Team - 12:2
II Liga - 10 kolejka
Lejdis Plus - Dartallica - 8:6
Zmiennicy - Bull Squad - 2:12
StanDart - Legion - 5:9 |
|
|
|
|
Berni
Drużyna: Czarny Koń
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 41 Dołączył: 30 Mar 2010 Posty: 500 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Czw Lut 28, 2019 7:57 am
|
|
|
I Liga - 10 kolejka
Czarny Koń - Orły Ozorków - 8:6
Autsajderzy - Leg Łowicz - 5:9
Vendetta - Karolew - 7:7
Aztex - Diabol Team - 10:4
II Liga - 10 kolejka
Lejdis Plus - Dartallica - 10:4
Zmiennicy - Bull Squad - 4:10
StanDart - Legion - 4:10 |
Ostatnio zmieniony przez Berni Pią Mar 01, 2019 3:10 pm, w całości zmieniany 1 raz |
|
|
|
|
KUJA
Pierwszy Cyc
Drużyna: Bolteam
Tarcza: Winmau Blade5
Lotki: Harrows I.C.E 18g/PERFECT STORM 23G
Wiek: 51 Dołączył: 23 Lis 2005 Posty: 1078 Skąd: ZARZEW
|
Wysłany: Czw Lut 28, 2019 9:24 am
|
|
|
I Liga - 10 kolejka
Czarny Koń - Orły Ozorków - 9:5
Autsajderzy - Leg Łowicz - 4:10
Vendetta - Karolew - 6:8
Aztex - Diabol Team - 6:8
II Liga - 10 kolejka
Lejdis Plus - Dartallica - 10:4
Zmiennicy - Bull Squad - 5:9
StanDart - Legion - 3:11 |
|
|
|
|
włodzimir
Tarcza: Blade 4 Dual Core
Lotki: Monster Gunner IV 20g
Wiek: 55 Dołączył: 22 Wrz 2017 Posty: 78 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pią Mar 01, 2019 7:04 am
|
|
|
I Liga - 10 kolejka
Czarny Koń - Orły Ozorków - 6:8
Autsajderzy - Leg Łowicz - 5:9
Vendetta - Karolew - 8:6
Aztex - Diabol Team - 10:4
II Liga - 10 kolejka
Lejdis Plus - Dartallica - 9:5
Zmiennicy - Bull Squad -4 :10
StanDart - Legion - 3:11 |
|
|
|
|
eSeNTe
Drużyna: KAROLEW
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Harrows Magnetic 16g soft, Winmau Testament 26g steel
Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 03 Paź 2012 Posty: 312 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pią Mar 01, 2019 5:59 pm
|
|
|
Czarny Koń - Orły Ozorków - 6 : 8
Autsajderzy - Leg Łowicz - 8 : 6
Vendetta - Karolew - 6 : 8
Aztex - Diabol Team - 8 : 6
II Liga - 10 kolejka
Lejdis Plus - Dartallica - 11 : 3
Zmiennicy - Bull Squad - 3 : 11
StanDart - Legion - 3 : 11 |
|
|
|
|
Qbek
Tarcza: Blade 5 dual core
Lotki: Stratos dual core 18-21g
Wiek: 53 Dołączył: 24 Wrz 2007 Posty: 470 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Sob Mar 02, 2019 9:55 pm
|
|
|
I Liga - 10 kolejka
Czarny Koń - Orły Ozorków 8: 6
Autsajderzy - Leg Łowicz 5: 9
Vendetta - Karolew 8: 6
Aztex - Diabol Team 9 : 5
II Liga - 10 kolejka
Lejdis Plus - Dartallica 10 :4
Zmiennicy - Bull Squad 5 : 9
StanDart - Legion4:10 |
|
|
|
|
manio
Drużyna: brak
Tarcza: Winmau Blade III
Lotki: zone softip 18g.
Wiek: 49 Dołączył: 07 Wrz 2010 Posty: 425 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Śro Mar 06, 2019 7:15 pm
|
|
|
I Liga - 10 kolejka
Czarny Koń - Orły Ozorków 6 : 8
Autsajderzy - Leg Łowicz 4 : 10
Vendetta - Karolew 9 : 5
Aztex. - Diabol Team 10 : 4
II Liga - 10 kolejka
Lejdis Plus - Dartallica 11 : 3
Zmiennicy - Bull Squad 5 : 9
StanDart - Legion 4 : 10
|
|
|
|
|
Black
Dołączył: 29 Wrz 2017 Posty: 50 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Nie Mar 10, 2019 9:40 am
|
|
|
kolejka Typera ŁLD
Termin rozegrania: 17.III.2019 r.
I Liga - 10 kolejka
Czarny Koń - Orły Ozorków 6 :8
Autsajderzy - Leg Łowicz -4: 10
Vendetta - Karolew 7 :7
Aztex - Diabol Team 8 :6
II Liga - 10 kolejka
Lejdis Plus - Dartallica -8: 6
Zmiennicy - Bull Squad -3: 11
StanDart - Legion 2 :12 |
|
|
|
|
edgaritto
Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44 Dołączył: 02 Kwi 2009 Posty: 1353 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Nie Mar 10, 2019 3:09 pm
|
|
|
Moje typy:
I Liga - 10 kolejka
Czarny Koń - Orły Ozorków - 4:10
Autsajderzy - Leg Łowicz - 7:7
Vendetta - Karolew - 7:7
Aztex - Diabol Team - 10:4
II Liga - 10 kolejka
Lejdis Plus - Dartallica - 9:5
Zmiennicy - Bull Squad - 5:9
StanDart - Legion - 2:12 |
|
|
|
|
marcinmjl
Drużyna: Ooopaaa
Wiek: 42 Dołączył: 24 Lis 2008 Posty: 232 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Wto Mar 12, 2019 9:53 am
|
|
|
Liga - 10 kolejka
Czarny Koń - Orły Ozorków - 4-10
Autsajderzy - Leg Łowicz - 6-8
Vendetta - Karolew - 7-7
Aztex - Diabol Team - 9-5
II Liga - 10 kolejka
Lejdis Plus - Dartallica - 9-5
Zmiennicy - Bull Squad - 4-10
StanDart - Legion - 2-12 |
|
|
|
|
r88
Tarcza: blady 3
Lotki: barówki
Dołączył: 07 Maj 2009 Posty: 149 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Śro Mar 13, 2019 8:12 pm
|
|
|
I Liga - 10 kolejka
Czarny Koń - Orły Ozorków - 6:8
Autsajderzy - Leg Łowicz - 6:8
Vendetta - Karolew - 9:5
Aztex - Diabol Team - 10:4
II Liga - 10 kolejka
Lejdis Plus - Dartallica - 10:4
Zmiennicy - Bull Squad - 6:8
StanDart - Legion - 5:9 |
|
|
|
|
Ryku
Drużyna: ORŁY
Tarcza: Winmau Blade III
Lotki: Harrows Vortex Silver 18g
Wiek: 53 Dołączył: 06 Paź 2008 Posty: 117 Skąd: Ozorków
|
Wysłany: Śro Mar 13, 2019 9:13 pm
|
|
|
Czarny Koń - Orły Ozorków - 6:8
Autsajderzy - Leg Łowicz - 4:10
Vendetta - Karolew - 7:7
Aztex - Diabol Team - 10:4
II Liga - 10 kolejka
Lejdis Plus - Dartallica - 11:3
Zmiennicy - Bull Squad -5 :9
StanDart - Legion - 4:10 |
|
|
|
|
janiorro
Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: blady czy :D
Pomógł: 5 razy Wiek: 38 Dołączył: 03 Lis 2008 Posty: 264 Skąd: Łódź - Karolew
|
Wysłany: Czw Mar 14, 2019 9:13 am
|
|
|
I Liga - 10 kolejka
Czarny Koń - Orły Ozorków 6 :8
Autsajderzy - Leg Łowicz -6: 8
Vendetta - Karolew 8 :6
Aztex - Diabol Team 10 :4
II Liga - 10 kolejka
Lejdis Plus - Dartallica -8: 6
Zmiennicy - Bull Squad -3: 11
StanDart - Legion 3 :11 |
|
|
|
|
maksio
Drużyna: Karolew
Tarcza: Winmau BLADE 4
Lotki: Gripper
Wiek: 50 Dołączył: 20 Wrz 2005 Posty: 225 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Czw Mar 14, 2019 12:02 pm
|
|
|
I Liga - 10 kolejka
Czarny Koń - Orły Ozorków - 6:8
Autsajderzy - Leg Łowicz - 5:9
Vendetta - Karolew - 6:8
Aztex - Diabol Team - 10:4
II Liga - 10 kolejka
Lejdis Plus - Dartallica - 10:4
Zmiennicy - Bull Squad - 5:9
StanDart - Legion - 3:11 |
|
|
|
|
|