Typer KLD 2018/2019 - kolejka 16 |
Autor |
Wiadomość |
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Mar 11, 2019 7:33 am Typer KLD 2018/2019 - kolejka 16
|
|
|
I liga
15 ( piątek ) marca 2019 19:30 FAK DART TEAM VS SPORTBAR
15 ( piątek ) marca 2019 20:00 KLIMACIKI VS FOREVER YOUNG
17 ( niedziela ) marca 2019 17:00 V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD
17 ( niedziela ) marca 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS NOWOHUCIANIE NH2010
II liga
15 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWICJUSZE VS NTD
16 ( sobota ) marca 2019 18:00 ANGRY DARTS VS KĄSAJ
16 ( sobota ) marca 2019 19:00 SMAKOSZE VS BANDA JANOSIKA
16 ( sobota ) marca 2019 19:00 EDEN STOKI VS DRUŻYNA A
17 ( niedziela ) marca 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SB MAXX
[glow=red]NAGRODY SPONSORUJĄ:
OnlyDarts - specjalistyczny sklep z akcesoriami darterskimi.
https://www.onlydarts.pl/ -
Bon w wysokości 50 zł za I miejsce
Rabona - Kawiarnia Pub Ogródek - nowe miejsce na mapie krakowskiego darta.
http://rabona.com.pl
https://www.facebook.com/RabonaPub/
(Ra)Bonami:
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce
Grill Bar NA Wzgórzach - Mekka darta w Nowej Hucie !
https://www.facebook.com/matmoto.autoserwis/
http://www.wzg-grillbar.pl/
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce [/glow] |
|
|
|
|
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Mar 11, 2019 7:37 am
|
|
|
I liga
15 ( piątek ) marca 2019 19:30 FAK DART TEAM VS SPORTBAR 5-5
15 ( piątek ) marca 2019 20:00 KLIMACIKI VS FOREVER YOUNG 6-4
17 ( niedziela ) marca 2019 17:00 V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 8-2
17 ( niedziela ) marca 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS NOWOHUCIANIE NH2010 3-7
II liga
15 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWICJUSZE VS NTD 4-6
16 ( sobota ) marca 2019 18:00 ANGRY DARTS VS KĄSAJ 3-7
16 ( sobota ) marca 2019 19:00 SMAKOSZE VS BANDA JANOSIKA 6-4
16 ( sobota ) marca 2019 19:00 EDEN STOKI VS DRUŻYNA A 6-4
17 ( niedziela ) marca 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SB MAXX 6-4 |
|
|
|
|
Small
Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47 Dołączył: 03 Lut 2005 Posty: 821 Skąd: Kraków Niju Huta
|
Wysłany: Pon Mar 11, 2019 12:12 pm
|
|
|
I liga
15 ( piątek ) marca 2019 19:30 FAK DART TEAM VS SPORTBAR 2:8
15 ( piątek ) marca 2019 20:00 KLIMACIKI VS FOREVER YOUNG 7:3
17 ( niedziela ) marca 2019 17:00 V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 9:1
17 ( niedziela ) marca 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS NOWOHUCIANIE NH2010 4:6
II liga
15 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWICJUSZE VS NTD 5:5
16 ( sobota ) marca 2019 18:00 ANGRY DARTS VS KĄSAJ 4:6
16 ( sobota ) marca 2019 19:00 SMAKOSZE VS BANDA JANOSIKA 7:3
16 ( sobota ) marca 2019 19:00 EDEN STOKI VS DRUŻYNA A 4:6
17 ( niedziela ) marca 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SB MAXX 6:4 |
|
|
|
|
scorpions28
Drużyna: BANDA JANOSIKA
Wiek: 43 Dołączył: 24 Paź 2011 Posty: 252 Skąd: bochnia
|
Wysłany: Wto Mar 12, 2019 7:57 pm
|
|
|
I liga
15 ( piątek ) marca 2019 19:30 FAK DART TEAM VS SPORTBAR 3:7
15 ( piątek ) marca 2019 20:00 KLIMACIKI VS FOREVER YOUNG 7:3
17 ( niedziela ) marca 2019 17:00 V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 9:1
17 ( niedziela ) marca 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS NOWOHUCIANIE NH2010 4:6
II liga
15 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWICJUSZE VS NTD 4:6
16 ( sobota ) marca 2019 18:00 ANGRY DARTS VS KĄSAJ 4:6
16 ( sobota ) marca 2019 19:00 SMAKOSZE VS BANDA JANOSIKA 7:3
16 ( sobota ) marca 2019 19:00 EDEN STOKI VS DRUŻYNA A 6:4
17 ( niedziela ) marca 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SB MAXX 6:4 |
|
|
|
|
Tiger9999
Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017 Posty: 68 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Mar 14, 2019 12:23 am
|
|
|
I liga
15 ( piątek ) marca 2019 19:30 FAK DART TEAM VS SPORTBAR 3 : 7
15 ( piątek ) marca 2019 20:00 KLIMACIKI VS FOREVER YOUNG 7 : 3
17 ( niedziela ) marca 2019 17:00 V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 8 : 2
17 ( niedziela ) marca 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
II liga
15 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWICJUSZE VS NTD 4 : 6
16 ( sobota ) marca 2019 18:00 ANGRY DARTS VS KĄSAJ 6 : 4
16 ( sobota ) marca 2019 19:00 SMAKOSZE VS BANDA JANOSIKA 6 : 4
16 ( sobota ) marca 2019 19:00 EDEN STOKI VS DRUŻYNA A 7 :3
17 ( niedziela ) marca 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SB MAXX 4 : 6 |
|
|
|
|
nowohucki
Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz Wiek: 39 Dołączył: 24 Wrz 2007 Posty: 950 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Czw Mar 14, 2019 2:04 pm
|
|
|
I liga
15 ( piątek ) marca 2019 19:30 FAK DART TEAM VS SPORTBAR 5:5
15 ( piątek ) marca 2019 20:00 KLIMACIKI VS FOREVER YOUNG 6:4
17 ( niedziela ) marca 2019 17:00 V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 7:3
17 ( niedziela ) marca 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS NOWOHUCIANIE NH2010 4:6
II liga
15 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWICJUSZE VS NTD 3:7
16 ( sobota ) marca 2019 18:00 ANGRY DARTS VS KĄSAJ 3:7
16 ( sobota ) marca 2019 19:00 SMAKOSZE VS BANDA JANOSIKA 7:3
16 ( sobota ) marca 2019 19:00 EDEN STOKI VS DRUŻYNA A 6:4
17 ( niedziela ) marca 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SB MAXX 6:4 |
|
|
|
|
Bartoszek
Drużyna: TCF HUB MISZ MASZ
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn Joe Cullen 20g / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 21 Sie 2006 Posty: 281 Skąd: KRK
|
Wysłany: Pią Mar 15, 2019 11:09 am
|
|
|
I liga
15 ( piątek ) marca 2019 19:30 FAK DART TEAM VS SPORTBAR 4:6
15 ( piątek ) marca 2019 20:00 KLIMACIKI VS FOREVER YOUNG 7:3
17 ( niedziela ) marca 2019 17:00 V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 8:2
17 ( niedziela ) marca 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS NOWOHUCIANIE NH2010 3:7
II liga
15 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWICJUSZE VS NTD 3:7
16 ( sobota ) marca 2019 18:00 ANGRY DARTS VS KĄSAJ 5:5
16 ( sobota ) marca 2019 19:00 SMAKOSZE VS BANDA JANOSIKA 6:4
16 ( sobota ) marca 2019 19:00 EDEN STOKI VS DRUŻYNA A 4:6
17 ( niedziela ) marca 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SB MAXX 7:3 |
|
|
|
|
Lolek NH
Dołączył: 05 Paź 2018 Posty: 34 Skąd: Nowa-Huta
|
Wysłany: Pią Mar 15, 2019 1:45 pm
|
|
|
15 ( piątek ) marca 2019 19:30 FAK DART TEAM VS SPORTBAR 3;7
15 ( piątek ) marca 2019 20:00 KLIMACIKI VS FOREVER YOUNG 7;3
17 ( niedziela ) marca 2019 17:00 V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 8;2
17 ( niedziela ) marca 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS NOWOHUCIANIE NH2010 4;6
II liga
15 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWICJUSZE VS NTD 3;7
16 ( sobota ) marca 2019 18:00 ANGRY DARTS VS KĄSAJ 6-4
16 ( sobota ) marca 2019 19:00 SMAKOSZE VS BANDA JANOSIKA 6;4
16 ( sobota ) marca 2019 19:00 EDEN STOKI VS DRUŻYNA A7-3
17 ( niedziela ) marca 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SB MAXX 6;4 |
|
|
|
|
Szosti
Drużyna: KĄSAJ
Lotki: latają
Wiek: 35 Dołączył: 15 Sty 2014 Posty: 59 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pią Mar 15, 2019 7:28 pm
|
|
|
piątek ) marca 2019 19:30 FAK DART TEAM VS SPORTBAR 4:6
15 ( piątek ) marca 2019 20:00 KLIMACIKI VS FOREVER YOUNG 7
17 ( niedziela ) marca 2019 17:00 V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 8:2
17 ( niedziela ) marca 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS NOWOHUCIANIE NH2010 3:7
II liga
15 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWICJUSZE VS NTD 2:8
16 ( sobota ) marca 2019 18:00 ANGRY DARTS VS KĄSAJ 4:6
16 ( sobota ) marca 2019 19:00 SMAKOSZE VS BANDA JANOSIKA 5:5
16 ( sobota ) marca 2019 19:00 EDEN STOKI VS DRUŻYNA A 7:3
17 ( niedziela ) marca 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SB MAXX 6:4 |
|
|
|
|
|