DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Typer KLD 2018/2019 - kolejka 16
Autor Wiadomość
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 181
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Mar 11, 2019 7:33 am   Typer KLD 2018/2019 - kolejka 16

I liga
15 ( piątek ) marca 2019 19:30 FAK DART TEAM VS SPORTBAR

15 ( piątek ) marca 2019 20:00 KLIMACIKI VS FOREVER YOUNG

17 ( niedziela ) marca 2019 17:00 V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD

17 ( niedziela ) marca 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS NOWOHUCIANIE NH2010

II liga

15 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWICJUSZE VS NTD

16 ( sobota ) marca 2019 18:00 ANGRY DARTS VS KĄSAJ

16 ( sobota ) marca 2019 19:00 SMAKOSZE VS BANDA JANOSIKA

16 ( sobota ) marca 2019 19:00 EDEN STOKI VS DRUŻYNA A

17 ( niedziela ) marca 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SB MAXX


[glow=red]NAGRODY SPONSORUJĄ:
OnlyDarts - specjalistyczny sklep z akcesoriami darterskimi.
https://www.onlydarts.pl/ -
Bon w wysokości 50 zł za I miejsce !!

Rabona - Kawiarnia Pub Ogródek - nowe miejsce na mapie krakowskiego darta.
http://rabona.com.pl
https://www.facebook.com/RabonaPub/
(Ra)Bonami:
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce !!


Grill Bar NA Wzgórzach - Mekka darta w Nowej Hucie !
https://www.facebook.com/matmoto.autoserwis/
http://www.wzg-grillbar.pl/
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce !! [/glow]
 
 
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 181
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Mar 11, 2019 7:37 am   

I liga
15 ( piątek ) marca 2019 19:30 FAK DART TEAM VS SPORTBAR 5-5

15 ( piątek ) marca 2019 20:00 KLIMACIKI VS FOREVER YOUNG 6-4

17 ( niedziela ) marca 2019 17:00 V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 8-2

17 ( niedziela ) marca 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS NOWOHUCIANIE NH2010 3-7

II liga

15 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWICJUSZE VS NTD 4-6

16 ( sobota ) marca 2019 18:00 ANGRY DARTS VS KĄSAJ 3-7

16 ( sobota ) marca 2019 19:00 SMAKOSZE VS BANDA JANOSIKA 6-4

16 ( sobota ) marca 2019 19:00 EDEN STOKI VS DRUŻYNA A 6-4

17 ( niedziela ) marca 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SB MAXX 6-4
 
 
Small 



Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 42
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 878
Skąd: Kraków Niju Huta
Wysłany: Pon Mar 11, 2019 12:12 pm   

I liga
15 ( piątek ) marca 2019 19:30 FAK DART TEAM VS SPORTBAR 2:8

15 ( piątek ) marca 2019 20:00 KLIMACIKI VS FOREVER YOUNG 7:3

17 ( niedziela ) marca 2019 17:00 V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 9:1

17 ( niedziela ) marca 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS NOWOHUCIANIE NH2010 4:6

II liga

15 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWICJUSZE VS NTD 5:5

16 ( sobota ) marca 2019 18:00 ANGRY DARTS VS KĄSAJ 4:6

16 ( sobota ) marca 2019 19:00 SMAKOSZE VS BANDA JANOSIKA 7:3

16 ( sobota ) marca 2019 19:00 EDEN STOKI VS DRUŻYNA A 4:6

17 ( niedziela ) marca 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SB MAXX 6:4
 
 
 
scorpions28 



Drużyna: RsKM Bochnia
Wiek: 38
Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 227
Skąd: bochnia
Wysłany: Wto Mar 12, 2019 7:57 pm   

I liga
15 ( piątek ) marca 2019 19:30 FAK DART TEAM VS SPORTBAR 3:7

15 ( piątek ) marca 2019 20:00 KLIMACIKI VS FOREVER YOUNG 7:3

17 ( niedziela ) marca 2019 17:00 V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 9:1

17 ( niedziela ) marca 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS NOWOHUCIANIE NH2010 4:6

II liga

15 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWICJUSZE VS NTD 4:6

16 ( sobota ) marca 2019 18:00 ANGRY DARTS VS KĄSAJ 4:6

16 ( sobota ) marca 2019 19:00 SMAKOSZE VS BANDA JANOSIKA 7:3

16 ( sobota ) marca 2019 19:00 EDEN STOKI VS DRUŻYNA A 6:4

17 ( niedziela ) marca 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SB MAXX 6:4
 
 
Tiger9999 


Drużyna: Forever Young
Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 54
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Mar 14, 2019 12:23 am   

I liga
15 ( piątek ) marca 2019 19:30 FAK DART TEAM VS SPORTBAR 3 : 7

15 ( piątek ) marca 2019 20:00 KLIMACIKI VS FOREVER YOUNG 7 : 3

17 ( niedziela ) marca 2019 17:00 V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 8 : 2

17 ( niedziela ) marca 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7

II liga

15 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWICJUSZE VS NTD 4 : 6

16 ( sobota ) marca 2019 18:00 ANGRY DARTS VS KĄSAJ 6 : 4

16 ( sobota ) marca 2019 19:00 SMAKOSZE VS BANDA JANOSIKA 6 : 4

16 ( sobota ) marca 2019 19:00 EDEN STOKI VS DRUŻYNA A 7 :3

17 ( niedziela ) marca 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SB MAXX 4 : 6
 
 
nowohucki 



Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 892
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Czw Mar 14, 2019 2:04 pm   

I liga
15 ( piątek ) marca 2019 19:30 FAK DART TEAM VS SPORTBAR 5:5

15 ( piątek ) marca 2019 20:00 KLIMACIKI VS FOREVER YOUNG 6:4

17 ( niedziela ) marca 2019 17:00 V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 7:3

17 ( niedziela ) marca 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS NOWOHUCIANIE NH2010 4:6

II liga

15 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWICJUSZE VS NTD 3:7

16 ( sobota ) marca 2019 18:00 ANGRY DARTS VS KĄSAJ 3:7

16 ( sobota ) marca 2019 19:00 SMAKOSZE VS BANDA JANOSIKA 7:3

16 ( sobota ) marca 2019 19:00 EDEN STOKI VS DRUŻYNA A 6:4

17 ( niedziela ) marca 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SB MAXX 6:4
 
 
Bartoszek 



Drużyna: Misz Masz
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn Joe Cullen 20g / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 289
Skąd: KRK
Wysłany: Pią Mar 15, 2019 11:09 am   

I liga
15 ( piątek ) marca 2019 19:30 FAK DART TEAM VS SPORTBAR 4:6

15 ( piątek ) marca 2019 20:00 KLIMACIKI VS FOREVER YOUNG 7:3

17 ( niedziela ) marca 2019 17:00 V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 8:2

17 ( niedziela ) marca 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS NOWOHUCIANIE NH2010 3:7

II liga

15 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWICJUSZE VS NTD 3:7

16 ( sobota ) marca 2019 18:00 ANGRY DARTS VS KĄSAJ 5:5

16 ( sobota ) marca 2019 19:00 SMAKOSZE VS BANDA JANOSIKA 6:4

16 ( sobota ) marca 2019 19:00 EDEN STOKI VS DRUŻYNA A 4:6

17 ( niedziela ) marca 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SB MAXX 7:3
 
 
Lolek NH 



Dołączył: 05 Paź 2018
Posty: 23
Skąd: Nowa-Huta
Wysłany: Pią Mar 15, 2019 1:45 pm   

15 ( piątek ) marca 2019 19:30 FAK DART TEAM VS SPORTBAR 3;7

15 ( piątek ) marca 2019 20:00 KLIMACIKI VS FOREVER YOUNG 7;3

17 ( niedziela ) marca 2019 17:00 V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 8;2

17 ( niedziela ) marca 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS NOWOHUCIANIE NH2010 4;6

II liga

15 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWICJUSZE VS NTD 3;7

16 ( sobota ) marca 2019 18:00 ANGRY DARTS VS KĄSAJ 6-4

16 ( sobota ) marca 2019 19:00 SMAKOSZE VS BANDA JANOSIKA 6;4

16 ( sobota ) marca 2019 19:00 EDEN STOKI VS DRUŻYNA A7-3

17 ( niedziela ) marca 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SB MAXX 6;4
 
 
Szosti 



Drużyna: KĄSAJ
Lotki: latają
Wiek: 30
Dołączył: 15 Sty 2014
Posty: 55
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Mar 15, 2019 7:28 pm   

piątek ) marca 2019 19:30 FAK DART TEAM VS SPORTBAR 4:6

15 ( piątek ) marca 2019 20:00 KLIMACIKI VS FOREVER YOUNG 7

17 ( niedziela ) marca 2019 17:00 V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 8:2

17 ( niedziela ) marca 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS NOWOHUCIANIE NH2010 3:7

II liga

15 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWICJUSZE VS NTD 2:8

16 ( sobota ) marca 2019 18:00 ANGRY DARTS VS KĄSAJ 4:6

16 ( sobota ) marca 2019 19:00 SMAKOSZE VS BANDA JANOSIKA 5:5

16 ( sobota ) marca 2019 19:00 EDEN STOKI VS DRUŻYNA A 7:3

17 ( niedziela ) marca 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS SB MAXX 6:4
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group