Typer KLD 2018/2019 - kolejka 17 |
Autor |
Wiadomość |
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Mar 18, 2019 8:13 am Typer KLD 2018/2019 - kolejka 17
|
|
|
I liga
29 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT
29 ( piątek ) marca 2019 20:00 SPORTBAR VS WRP BOCHNIA
31 ( niedziela ) marca 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS FAK DART TEAM
31 ( niedziela ) marca 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS KLIMACIKI
II liga
28 ( czwartek ) marca 2019 19:00 KĄSAJ VS SMAKOSZE
30 ( sobota ) marca 2019 18:00 SB MAXX VS ANGRY DARTS
30 ( sobota ) marca 2019 19:00 NTD VS EDEN STOKI
30 ( sobota ) marca 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS MISZ MASZ
31 ( niedziela ) marca 2019 18:00 DRUŻYNA A VS ALEJA RÓŻ DART TEAM
NAGRODY SPONSORUJĄ:
OnlyDarts - specjalistyczny sklep z akcesoriami darterskimi.
https://www.onlydarts.pl/ -
Bon w wysokości 50 zł za I miejsce
Rabona - Kawiarnia Pub Ogródek - nowe miejsce na mapie krakowskiego darta.
http://rabona.com.pl
https://www.facebook.com/RabonaPub/
(Ra)Bonami:
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce
Grill Bar NA Wzgórzach - Mekka darta w Nowej Hucie !
https://www.facebook.com/matmoto.autoserwis/
http://www.wzg-grillbar.pl/
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce
|
|
|
|
|
Small
Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47 Dołączył: 03 Lut 2005 Posty: 821 Skąd: Kraków Niju Huta
|
Wysłany: Wto Mar 19, 2019 1:26 pm
|
|
|
I liga
29 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT 4:6
29 ( piątek ) marca 2019 20:00 SPORTBAR VS WRP BOCHNIA 7:3
31 ( niedziela ) marca 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS FAK DART TEAM 3:7
31 ( niedziela ) marca 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS KLIMACIKI 3:7
II liga
28 ( czwartek ) marca 2019 19:00 KĄSAJ VS SMAKOSZE 5:5
30 ( sobota ) marca 2019 18:00 SB MAXX VS ANGRY DARTS 8:2
30 ( sobota ) marca 2019 19:00 NTD VS EDEN STOKI 5:5
30 ( sobota ) marca 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS MISZ MASZ 2:8
31 ( niedziela ) marca 2019 18:00 DRUŻYNA A VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 2:8 |
|
|
|
|
Small
Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47 Dołączył: 03 Lut 2005 Posty: 821 Skąd: Kraków Niju Huta
|
Wysłany: Śro Mar 20, 2019 2:53 pm
|
|
|
Informacja dla wszystkich typujących mecze !
Mecz XX ( niedziela ) marca 2019 18:00 DRUŻYNA A VS ALEJA RÓŻ DART TEAM odbędzie się
24 marca 2019 czyli tydzień wcześniej |
|
|
|
|
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Czw Mar 21, 2019 3:58 pm
|
|
|
I liga
29 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT 4-6
29 ( piątek ) marca 2019 20:00 SPORTBAR VS WRP BOCHNIA 6-4
31 ( niedziela ) marca 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS FAK DART TEAM 4-6
31 ( niedziela ) marca 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS KLIMACIKI 3-7
II liga
28 ( czwartek ) marca 2019 19:00 KĄSAJ VS SMAKOSZE 6-4
30 ( sobota ) marca 2019 18:00 SB MAXX VS ANGRY DARTS 6-4
30 ( sobota ) marca 2019 19:00 NTD VS EDEN STOKI 3-7
30 ( sobota ) marca 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS MISZ MASZ 3-7
31 ( niedziela ) marca 2019 18:00 DRUŻYNA A VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 3-7 |
|
|
|
|
scorpions28
Drużyna: BANDA JANOSIKA
Wiek: 43 Dołączył: 24 Paź 2011 Posty: 252 Skąd: bochnia
|
Wysłany: Czw Mar 21, 2019 8:07 pm
|
|
|
I liga
29 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT 4-6
29 ( piątek ) marca 2019 20:00 SPORTBAR VS WRP BOCHNIA 6-4
31 ( niedziela ) marca 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS FAK DART TEAM 4-6
31 ( niedziela ) marca 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS KLIMACIKI 3-7
II liga
28 ( czwartek ) marca 2019 19:00 KĄSAJ VS SMAKOSZE 6-4
30 ( sobota ) marca 2019 18:00 SB MAXX VS ANGRY DARTS 6-4
30 ( sobota ) marca 2019 19:00 NTD VS EDEN STOKI 3-7
30 ( sobota ) marca 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS MISZ MASZ 3-7
31 ( niedziela ) marca 2019 18:00 DRUŻYNA A VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 3-7 |
|
|
|
|
nowohucki
Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz Wiek: 39 Dołączył: 24 Wrz 2007 Posty: 950 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Sob Mar 23, 2019 7:51 pm
|
|
|
I liga
29 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT 6:4
29 ( piątek ) marca 2019 20:00 SPORTBAR VS WRP BOCHNIA 5:5
31 ( niedziela ) marca 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS FAK DART TEAM 5:5
31 ( niedziela ) marca 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS KLIMACIKI 4:6
II liga
28 ( czwartek ) marca 2019 19:00 KĄSAJ VS SMAKOSZE 6:4
30 ( sobota ) marca 2019 18:00 SB MAXX VS ANGRY DARTS 7:3
30 ( sobota ) marca 2019 19:00 NTD VS EDEN STOKI 5:5
30 ( sobota ) marca 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS MISZ MASZ 3:7
31 ( niedziela ) marca 2019 18:00 DRUŻYNA A VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 3:7 |
|
|
|
|
Lolek NH
Dołączył: 05 Paź 2018 Posty: 34 Skąd: Nowa-Huta
|
Wysłany: Nie Mar 24, 2019 1:53 pm
|
|
|
29 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT 5-5
29 ( piątek ) marca 2019 20:00 SPORTBAR VS WRP BOCHNIA 6-4
31 ( niedziela ) marca 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS FAK DART TEAM 4-6
31 ( niedziela ) marca 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS KLIMACIKI 3-7
II liga
28 ( czwartek ) marca 2019 19:00 KĄSAJ VS SMAKOSZE 7-3
30 ( sobota ) marca 2019 18:00 SB MAXX VS ANGRY DARTS 5-5 😉
30 ( sobota ) marca 2019 19:00 NTD VS EDEN STOKI 4-6
30 ( sobota ) marca 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS MISZ MASZ 2-8
31 ( niedziela ) marca 2019 18:00 DRUŻYNA A VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 3-7 |
|
|
|
|
Tiger9999
Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017 Posty: 68 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pią Mar 29, 2019 6:53 am
|
|
|
I liga
29 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT 4 : 6
29 ( piątek ) marca 2019 20:00 SPORTBAR VS WRP BOCHNIA 6 : 4
31 ( niedziela ) marca 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS FAK DART TEAM 6 : 4
31 ( niedziela ) marca 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS KLIMACIKI 4 : 6
II liga
28 ( czwartek ) marca 2019 19:00 KĄSAJ VS SMAKOSZE 4 : 6
30 ( sobota ) marca 2019 19:00 NTD VS EDEN STOKI 4 : 6
30 ( sobota ) marca 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS MISZ MASZ 3 : 7 |
|
|
|
|
Tiger9999
Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017 Posty: 68 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Nie Mar 31, 2019 4:59 pm
|
|
|
31 niedziela forever Young -Fak 4 : 6 |
|
|
|
|
|