DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Typer KLD 2018/2019 - kolejka 17
Autor Wiadomość
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 190
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Mar 18, 2019 8:13 am   Typer KLD 2018/2019 - kolejka 17

I liga
29 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT

29 ( piątek ) marca 2019 20:00 SPORTBAR VS WRP BOCHNIA

31 ( niedziela ) marca 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS FAK DART TEAM

31 ( niedziela ) marca 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS KLIMACIKI

II liga
28 ( czwartek ) marca 2019 19:00 KĄSAJ VS SMAKOSZE

30 ( sobota ) marca 2019 18:00 SB MAXX VS ANGRY DARTS

30 ( sobota ) marca 2019 19:00 NTD VS EDEN STOKI

30 ( sobota ) marca 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS MISZ MASZ

31 ( niedziela ) marca 2019 18:00 DRUŻYNA A VS ALEJA RÓŻ DART TEAM

NAGRODY SPONSORUJĄ:
OnlyDarts - specjalistyczny sklep z akcesoriami darterskimi.
https://www.onlydarts.pl/ -
Bon w wysokości 50 zł za I miejsce !!

Rabona - Kawiarnia Pub Ogródek - nowe miejsce na mapie krakowskiego darta.
http://rabona.com.pl
https://www.facebook.com/RabonaPub/
(Ra)Bonami:
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce !!


Grill Bar NA Wzgórzach - Mekka darta w Nowej Hucie !
https://www.facebook.com/matmoto.autoserwis/
http://www.wzg-grillbar.pl/
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce !!
 
 
Small 



Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 42
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 881
Skąd: Kraków Niju Huta
Wysłany: Wto Mar 19, 2019 1:26 pm   

I liga
29 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT 4:6

29 ( piątek ) marca 2019 20:00 SPORTBAR VS WRP BOCHNIA 7:3

31 ( niedziela ) marca 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS FAK DART TEAM 3:7

31 ( niedziela ) marca 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS KLIMACIKI 3:7

II liga
28 ( czwartek ) marca 2019 19:00 KĄSAJ VS SMAKOSZE 5:5

30 ( sobota ) marca 2019 18:00 SB MAXX VS ANGRY DARTS 8:2

30 ( sobota ) marca 2019 19:00 NTD VS EDEN STOKI 5:5

30 ( sobota ) marca 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS MISZ MASZ 2:8

31 ( niedziela ) marca 2019 18:00 DRUŻYNA A VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 2:8
 
 
 
Small 



Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 42
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 881
Skąd: Kraków Niju Huta
Wysłany: Śro Mar 20, 2019 2:53 pm   

Informacja dla wszystkich typujących mecze ! :!:

Mecz XX ( niedziela ) marca 2019 18:00 DRUŻYNA A VS ALEJA RÓŻ DART TEAM odbędzie się

24 marca 2019 czyli tydzień wcześniej
 
 
 
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 190
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw Mar 21, 2019 3:58 pm   

I liga
29 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT 4-6

29 ( piątek ) marca 2019 20:00 SPORTBAR VS WRP BOCHNIA 6-4

31 ( niedziela ) marca 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS FAK DART TEAM 4-6

31 ( niedziela ) marca 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS KLIMACIKI 3-7

II liga
28 ( czwartek ) marca 2019 19:00 KĄSAJ VS SMAKOSZE 6-4

30 ( sobota ) marca 2019 18:00 SB MAXX VS ANGRY DARTS 6-4

30 ( sobota ) marca 2019 19:00 NTD VS EDEN STOKI 3-7

30 ( sobota ) marca 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS MISZ MASZ 3-7

31 ( niedziela ) marca 2019 18:00 DRUŻYNA A VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 3-7
 
 
scorpions28 



Drużyna: RsKM Bochnia
Wiek: 39
Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 230
Skąd: bochnia
Wysłany: Czw Mar 21, 2019 8:07 pm   

I liga
29 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT 4-6

29 ( piątek ) marca 2019 20:00 SPORTBAR VS WRP BOCHNIA 6-4

31 ( niedziela ) marca 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS FAK DART TEAM 4-6

31 ( niedziela ) marca 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS KLIMACIKI 3-7

II liga
28 ( czwartek ) marca 2019 19:00 KĄSAJ VS SMAKOSZE 6-4

30 ( sobota ) marca 2019 18:00 SB MAXX VS ANGRY DARTS 6-4

30 ( sobota ) marca 2019 19:00 NTD VS EDEN STOKI 3-7

30 ( sobota ) marca 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS MISZ MASZ 3-7

31 ( niedziela ) marca 2019 18:00 DRUŻYNA A VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 3-7
 
 
nowohucki 



Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 898
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Sob Mar 23, 2019 7:51 pm   

I liga
29 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT 6:4

29 ( piątek ) marca 2019 20:00 SPORTBAR VS WRP BOCHNIA 5:5

31 ( niedziela ) marca 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS FAK DART TEAM 5:5

31 ( niedziela ) marca 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS KLIMACIKI 4:6

II liga
28 ( czwartek ) marca 2019 19:00 KĄSAJ VS SMAKOSZE 6:4

30 ( sobota ) marca 2019 18:00 SB MAXX VS ANGRY DARTS 7:3

30 ( sobota ) marca 2019 19:00 NTD VS EDEN STOKI 5:5

30 ( sobota ) marca 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS MISZ MASZ 3:7

31 ( niedziela ) marca 2019 18:00 DRUŻYNA A VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 3:7
 
 
Lolek NH 



Dołączył: 05 Paź 2018
Posty: 25
Skąd: Nowa-Huta
Wysłany: Nie Mar 24, 2019 1:53 pm   

29 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT 5-5

29 ( piątek ) marca 2019 20:00 SPORTBAR VS WRP BOCHNIA 6-4

31 ( niedziela ) marca 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS FAK DART TEAM 4-6

31 ( niedziela ) marca 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS KLIMACIKI 3-7

II liga
28 ( czwartek ) marca 2019 19:00 KĄSAJ VS SMAKOSZE 7-3

30 ( sobota ) marca 2019 18:00 SB MAXX VS ANGRY DARTS 5-5 😉

30 ( sobota ) marca 2019 19:00 NTD VS EDEN STOKI 4-6

30 ( sobota ) marca 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS MISZ MASZ 2-8

31 ( niedziela ) marca 2019 18:00 DRUŻYNA A VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 3-7
 
 
Tiger9999 


Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 57
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Mar 29, 2019 6:53 am   

I liga
29 ( piątek ) marca 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS V ELEMENT 4 : 6

29 ( piątek ) marca 2019 20:00 SPORTBAR VS WRP BOCHNIA 6 : 4

31 ( niedziela ) marca 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS FAK DART TEAM 6 : 4

31 ( niedziela ) marca 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS KLIMACIKI 4 : 6

II liga
28 ( czwartek ) marca 2019 19:00 KĄSAJ VS SMAKOSZE 4 : 6

30 ( sobota ) marca 2019 19:00 NTD VS EDEN STOKI 4 : 6

30 ( sobota ) marca 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS MISZ MASZ 3 : 7
 
 
Tiger9999 


Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 57
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Mar 31, 2019 5:59 pm   

31 niedziela forever Young -Fak 4 : 6
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group