Typer KLD 2018/2019 - kolejka 19 |
Autor |
Wiadomość |
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Nie Kwi 07, 2019 9:07 am Typer KLD 2018/2019 - kolejka 19
|
|
|
I liga
12 ( piątek ) kwietnia 201920:00 SPORTBAR VS V ELEMENT
12 ( piątek ) kwietnia 2019 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM
14 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010
14 ( niedziela ) kwietnia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA
II liga
25 ( czwartek ) kwietnia 2019 19:00 KĄSAJ VS BANDA JANOSIKA
26 ( piątek ) kwietnia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ALEJA RÓŻ DART TEAM
26 ( piątek ) kwietnia 2019 20:30 MISZ MASZ VS SB MAXX
27 ( sobota ) kwietnia 2019 19:00 NTD VS ANGRY DARTS
28 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SMAKOSZE
NAGRODY SPONSORUJĄ:
OnlyDarts - specjalistyczny sklep z akcesoriami darterskimi.
https://www.onlydarts.pl/ -
Bon w wysokości 50 zł za I miejsce
Rabona - Kawiarnia Pub Ogródek - nowe miejsce na mapie krakowskiego darta.
http://rabona.com.pl
https://www.facebook.com/RabonaPub/
(Ra)Bonami:
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce
Grill Bar NA Wzgórzach - Mekka darta w Nowej Hucie !
https://www.facebook.com/matmoto.autoserwis/
http://www.wzg-grillbar.pl/
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce |
|
|
|
|
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Nie Kwi 07, 2019 9:08 am
|
|
|
I liga
12 ( piątek ) kwietnia 201920:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 6-4
12 ( piątek ) kwietnia 2019 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 5-5
14 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 2-8
14 ( niedziela ) kwietnia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 3-7
II liga
25 ( czwartek ) kwietnia 2019 19:00 KĄSAJ VS BANDA JANOSIKA 10-0
26 ( piątek ) kwietnia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 2-8
26 ( piątek ) kwietnia 2019 20:30 MISZ MASZ VS SB MAXX 5-5
27 ( sobota ) kwietnia 2019 19:00 NTD VS ANGRY DARTS 4-6
28 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SMAKOSZE 5-5 |
|
|
|
|
Small
Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47 Dołączył: 03 Lut 2005 Posty: 821 Skąd: Kraków Niju Huta
|
Wysłany: Pon Kwi 08, 2019 2:38 pm
|
|
|
I liga
12 ( piątek ) kwietnia 201920:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 4:6
12 ( piątek ) kwietnia 2019 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 7:3
14 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 2:8
14 ( niedziela ) kwietnia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 3:7
II liga
25 ( czwartek ) kwietnia 2019 19:00 KĄSAJ VS BANDA JANOSIKA 7:3
26 ( piątek ) kwietnia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 1:9
26 ( piątek ) kwietnia 2019 20:30 MISZ MASZ VS SB MAXX 7:3
27 ( sobota ) kwietnia 2019 19:00 NTD VS ANGRY DARTS 2:8
28 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SMAKOSZE 7:3 |
|
|
|
|
scorpions28
Drużyna: BANDA JANOSIKA
Wiek: 43 Dołączył: 24 Paź 2011 Posty: 252 Skąd: bochnia
|
Wysłany: Wto Kwi 09, 2019 8:47 pm
|
|
|
I liga
12 ( piątek ) kwietnia 201920:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 4-6
12 ( piątek ) kwietnia 2019 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 6-4
14 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 2-8
14 ( niedziela ) kwietnia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 3-7
II liga
25 ( czwartek ) kwietnia 2019 19:00 KĄSAJ VS BANDA JANOSIKA 8-2
26 ( piątek ) kwietnia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 1-9
26 ( piątek ) kwietnia 2019 20:30 MISZ MASZ VS SB MAXX 5-5
27 ( sobota ) kwietnia 2019 19:00 NTD VS ANGRY DARTS 6-4
28 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SMAKOSZE 4-6 |
|
|
|
|
nowohucki
Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz Wiek: 39 Dołączył: 24 Wrz 2007 Posty: 950 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Czw Kwi 11, 2019 12:17 pm
|
|
|
I liga
12 ( piątek ) kwietnia 201920:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 4:6
12 ( piątek ) kwietnia 2019 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 5:5
14 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 3:7
14 ( niedziela ) kwietnia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 5:5
II liga
25 ( czwartek ) kwietnia 2019 19:00 KĄSAJ VS BANDA JANOSIKA 6:4
26 ( piątek ) kwietnia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 1:9
26 ( piątek ) kwietnia 2019 20:30 MISZ MASZ VS SB MAXX 5:5
27 ( sobota ) kwietnia 2019 19:00 NTD VS ANGRY DARTS 5:5
28 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SMAKOSZE 6:4 |
|
|
|
|
Bartoszek
Drużyna: TCF HUB MISZ MASZ
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn Joe Cullen 20g / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz Wiek: 38 Dołączył: 21 Sie 2006 Posty: 281 Skąd: KRK
|
Wysłany: Pią Kwi 12, 2019 9:02 am
|
|
|
I liga
12 ( piątek ) kwietnia 201920:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 3:7
12 ( piątek ) kwietnia 2019 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 5:5
14 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 2:8
14 ( niedziela ) kwietnia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 4:6
II liga
25 ( czwartek ) kwietnia 2019 19:00 KĄSAJ VS BANDA JANOSIKA 6:4
26 ( piątek ) kwietnia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 0:10
26 ( piątek ) kwietnia 2019 20:30 MISZ MASZ VS SB MAXX 7:3
27 ( sobota ) kwietnia 2019 19:00 NTD VS ANGRY DARTS 4:6
28 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SMAKOSZE 4:6 |
|
|
|
|
Tiger9999
Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017 Posty: 68 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pią Kwi 12, 2019 9:36 am
|
|
|
I liga
12 ( piątek ) kwietnia 201920:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 4 : 6
12 ( piątek ) kwietnia 2019 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 7 : 3
14 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
14 ( niedziela ) kwietnia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 6 : 4
II liga
25 ( czwartek ) kwietnia 2019 19:00 KĄSAJ VS BANDA JANOSIKA 6 : 4
26 ( piątek ) kwietnia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 2 : 8
26 ( piątek ) kwietnia 2019 20:30 MISZ MASZ VS SB MAXX 4 : 6
27 ( sobota ) kwietnia 2019 19:00 NTD VS ANGRY DARTS 4 : 6
28 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SMAKOSZE 4 : 6 |
|
|
|
|
Lolek NH
Dołączył: 05 Paź 2018 Posty: 34 Skąd: Nowa-Huta
|
Wysłany: Pią Kwi 12, 2019 2:49 pm
|
|
|
12 ( piątek ) kwietnia 201920:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 5;5
12 ( piątek ) kwietnia 2019 20:00 KLIMACIKI VS FAK DART TEAM 6-4
14 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS NOWOHUCIANIE NH2010 3-7
14 ( niedziela ) kwietnia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 3-7
II liga
25 ( czwartek ) kwietnia 2019 19:00 KĄSAJ VS BANDA JANOSIKA 7-3
26 ( piątek ) kwietnia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 0-10
26 ( piątek ) kwietnia 2019 20:30 MISZ MASZ VS SB MAXX 6-4
27 ( sobota ) kwietnia 2019 19:00 NTD VS ANGRY DARTS 3-7
28 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SMAKOSZE 4-6 |
|
|
|
|
Szosti
Drużyna: KĄSAJ
Lotki: latają
Wiek: 35 Dołączył: 15 Sty 2014 Posty: 59 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Nie Kwi 14, 2019 8:09 pm
|
|
|
I liga
12 ( piątek ) kwietnia 201920:00 SPORTBAR VS V ELEMENT 4:6
14 ( niedziela ) kwietnia 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS WRP BOCHNIA 5:5
II liga
25 ( czwartek ) kwietnia 2019 19:00 KĄSAJ VS BANDA JANOSIKA 7:3
26 ( piątek ) kwietnia 2019 19:00 NOWICJUSZE VS ALEJA RÓŻ DART TEAM 0:10
26 ( piątek ) kwietnia 2019 20:30 MISZ MASZ VS SB MAXX 3:7
27 ( sobota ) kwietnia 2019 19:00 NTD VS ANGRY DARTS 4:6
28 ( niedziela ) kwietnia 2019 18:00 DRUŻYNA A VS SMAKOSZE 5:5 |
|
|
|
|
|