Typer KLD 2018/2019 - kolejka 20 |
Autor |
Wiadomość |
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Nie Maj 05, 2019 11:38 am Typer KLD 2018/2019 - kolejka 20
|
|
|
Jedna z ostatnich szans aby dogonić Lolka !!
I liga
10 ( piątek ) maja 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS KRYZYS SQUAD
10 ( piątek ) maja 2019 20:00 SPORTBAR VS FOREVER YOUNG
12 ( niedziela ) maja 2019 17:00 V ELEMENT VS FAK DART TEAM
12 ( niedziela ) maja 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI
II liga
10 ( piątek ) maja 2019 20:30 MISZ MASZ VS DRUŻYNA A
11 ( sobota ) maja 2019 18:00 ANGRY DARTS VS NOWICJUSZE
11 ( sobota ) maja 2019 19:00 SMAKOSZE VS NTD
11 ( sobota ) maja 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS SB MAXX
12 ( niedziela ) maja 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS EDEN STOKI
NAGRODY SPONSORUJĄ:
OnlyDarts - specjalistyczny sklep z akcesoriami darterskimi.
https://www.onlydarts.pl/ -
Bon w wysokości 50 zł za I miejsce
Rabona - Kawiarnia Pub Ogródek - nowe miejsce na mapie krakowskiego darta.
http://rabona.com.pl
https://www.facebook.com/RabonaPub/
(Ra)Bonami:
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce
Grill Bar NA Wzgórzach - Mekka darta w Nowej Hucie !
https://www.facebook.com/matmoto.autoserwis/
http://www.wzg-grillbar.pl/
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce |
|
|
|
|
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Nie Maj 05, 2019 11:39 am
|
|
|
I liga
10 ( piątek ) maja 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS KRYZYS SQUAD 7-3
10 ( piątek ) maja 2019 20:00 SPORTBAR VS FOREVER YOUNG 8-2
12 ( niedziela ) maja 2019 17:00 V ELEMENT VS FAK DART TEAM 5-5
12 ( niedziela ) maja 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI 6-4
II liga
10 ( piątek ) maja 2019 20:30 MISZ MASZ VS DRUŻYNA A 7-3
11 ( sobota ) maja 2019 18:00 ANGRY DARTS VS NOWICJUSZE 8-2
11 ( sobota ) maja 2019 19:00 SMAKOSZE VS NTD 6-4
11 ( sobota ) maja 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS SB MAXX 3-7
12 ( niedziela ) maja 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS EDEN STOKI 7-3 |
|
|
|
|
Small
Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47 Dołączył: 03 Lut 2005 Posty: 821 Skąd: Kraków Niju Huta
|
Wysłany: Pon Maj 06, 2019 1:36 pm
|
|
|
I liga
10 ( piątek ) maja 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS KRYZYS SQUAD 8:2
10 ( piątek ) maja 2019 20:00 SPORTBAR VS FOREVER YOUNG 9:1
12 ( niedziela ) maja 2019 17:00 V ELEMENT VS FAK DART TEAM 8:2
12 ( niedziela ) maja 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI 6:4
II liga
10 ( piątek ) maja 2019 20:30 MISZ MASZ VS DRUŻYNA A 9:1
11 ( sobota ) maja 2019 18:00 ANGRY DARTS VS NOWICJUSZE 8:2
11 ( sobota ) maja 2019 19:00 SMAKOSZE VS NTD 6:4
11 ( sobota ) maja 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS SB MAXX 5:5
12 ( niedziela ) maja 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS EDEN STOKI 9:1 |
|
|
|
|
Kudłaty1989
Drużyna: Masters Of Dartcore
Tarcza: Bulls Focus II
Lotki: Unicorn Phil Taylor Phase 3
Wiek: 35 Dołączył: 27 Wrz 2016 Posty: 48 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Maj 08, 2019 9:55 am
|
|
|
I liga
10 ( piątek ) maja 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS KRYZYS SQUAD 8:2
10 ( piątek ) maja 2019 20:00 SPORTBAR VS FOREVER YOUNG 9:1
12 ( niedziela ) maja 2019 17:00 V ELEMENT VS FAK DART TEAM 8:2
12 ( niedziela ) maja 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI 6:4
II liga
10 ( piątek ) maja 2019 20:30 MISZ MASZ VS DRUŻYNA A 8:2
11 ( sobota ) maja 2019 18:00 ANGRY DARTS VS NOWICJUSZE 7:3
11 ( sobota ) maja 2019 19:00 SMAKOSZE VS NTD 4:6
11 ( sobota ) maja 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS SB MAXX 4:6
12 ( niedziela ) maja 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS EDEN STOKI 9:1 |
|
|
|
|
Tiger9999
Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017 Posty: 68 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Śro Maj 08, 2019 2:32 pm
|
|
|
I liga
10 ( piątek ) maja 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS KRYZYS SQUAD 7 : 3
10 ( piątek ) maja 2019 20:00 SPORTBAR VS FOREVER YOUNG 8 : 2
12 ( niedziela ) maja 2019 17:00 V ELEMENT VS FAK DART TEAM 8 : 2
12 ( niedziela ) maja 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI 6 : 4
II liga
10 ( piątek ) maja 2019 20:30 MISZ MASZ VS DRUŻYNA A 7 : 3
11 ( sobota ) maja 2019 18:00 ANGRY DARTS VS NOWICJUSZE 6 : 4
11 ( sobota ) maja 2019 19:00 SMAKOSZE VS NTD 6 : 4
11 ( sobota ) maja 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS SB MAXX 3 : 7
12 ( niedziela ) maja 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS EDEN STOKI 6 : 4 |
|
|
|
|
scorpions28
Drużyna: BANDA JANOSIKA
Wiek: 43 Dołączył: 24 Paź 2011 Posty: 252 Skąd: bochnia
|
Wysłany: Śro Maj 08, 2019 7:19 pm
|
|
|
I liga
10 ( piątek ) maja 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS KRYZYS SQUAD 7 : 3
10 ( piątek ) maja 2019 20:00 SPORTBAR VS FOREVER YOUNG 8 : 2
12 ( niedziela ) maja 2019 17:00 V ELEMENT VS FAK DART TEAM 8 : 2
12 ( niedziela ) maja 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI 6 : 4
II liga
10 ( piątek ) maja 2019 20:30 MISZ MASZ VS DRUŻYNA A 7 : 3
11 ( sobota ) maja 2019 18:00 ANGRY DARTS VS NOWICJUSZE 6 : 4
11 ( sobota ) maja 2019 19:00 SMAKOSZE VS NTD 6 : 4
11 ( sobota ) maja 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS SB MAXX 3 : 7
12 ( niedziela ) maja 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS EDEN STOKI 6 : 4 |
|
|
|
|
nowohucki
Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz Wiek: 39 Dołączył: 24 Wrz 2007 Posty: 950 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Pią Maj 10, 2019 10:30 am
|
|
|
I liga
10 ( piątek ) maja 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS KRYZYS SQUAD 6:4
10 ( piątek ) maja 2019 20:00 SPORTBAR VS FOREVER YOUNG 8:2
12 ( niedziela ) maja 2019 17:00 V ELEMENT VS FAK DART TEAM 7:3
12 ( niedziela ) maja 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI 5:5
II liga
10 ( piątek ) maja 2019 20:30 MISZ MASZ VS DRUŻYNA A 6:4
11 ( sobota ) maja 2019 18:00 ANGRY DARTS VS NOWICJUSZE 6:4
11 ( sobota ) maja 2019 19:00 SMAKOSZE VS NTD 4:6
11 ( sobota ) maja 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS SB MAXX 2:8
12 ( niedziela ) maja 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS EDEN STOKI 8:2 |
|
|
|
|
Lolek NH
Dołączył: 05 Paź 2018 Posty: 34 Skąd: Nowa-Huta
|
Wysłany: Pią Maj 10, 2019 1:26 pm
|
|
|
10 ( piątek ) maja 2019 19:00 NOWOHUCIANIE NH2010 VS KRYZYS SQUAD 7-3
10 ( piątek ) maja 2019 20:00 SPORTBAR VS FOREVER YOUNG 8-2
12 ( niedziela ) maja 2019 17:00 V ELEMENT VS FAK DART TEAM 7-3
12 ( niedziela ) maja 2019 19:30 WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI 6-4
II liga
10 ( piątek ) maja 2019 20:30 MISZ MASZ VS DRUŻYNA A 7-3
11 ( sobota ) maja 2019 18:00 ANGRY DARTS VS NOWICJUSZE 8-2
11 ( sobota ) maja 2019 19:00 SMAKOSZE VS NTD 4-6
11 ( sobota ) maja 2019 20:00 BANDA JANOSIKA VS SB MAXX 2-8
12 ( niedziela ) maja 2019 18:00 ALEJA RÓŻ DART TEAM VS EDEN STOKI 8-2 |
|
|
|
|
|