DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
TYPER - KOMENTARZE
Autor Wiadomość
Picia 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: korek
Lotki: byle jakie
Wiek: 38
Dołączył: 28 Wrz 2016
Posty: 155
Skąd: Łódż
Wysłany: Czw Kwi 04, 2019 4:07 pm   

edgaritto napisał/a:
Uwaga - po wczorajszych ustaleniach kapitanów zainteresowanych drużyn okazało się, że już w najbliższą sobotę (06.IV) o godz. 17:30 zostanie awansem rozegrany mecz XIII kolejki ŁLD. W związku z tym wystawiłem go do typowania. Udanych typów.



Autsajderzy - Czarny Koń
 
 
włodzimir 


Tarcza: Blade 4 Dual Core
Lotki: Monster Gunner IV 20g
Wiek: 55
Dołączył: 22 Wrz 2017
Posty: 78
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Kwi 25, 2019 11:08 am   

Mecz XIII kolejki Vendetta Zgierz - Aztex - Sobota 27.04.2019 godz. 17:00
 
 
Berni 



Drużyna: Czarny Koń
Lotki: Simon Whitlock 18g soft/Simon Whitlock 22g steel
Wiek: 40
Dołączył: 30 Mar 2010
Posty: 500
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Maj 03, 2019 1:07 pm   

Vendetta - Czarny Koń zostanie rozegrany 05.05. o godz. 16:00
 
 
Black 


Dołączył: 29 Wrz 2017
Posty: 50
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 09, 2019 11:06 pm   

Mecz Diabol team - Czarny koń zostanie rozegrany 12.05. o 17:00
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1353
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 13, 2019 10:00 am   

Ze względu na nierozegrane mecze zrobiłem prowizoryczną tabelę wyników aktualną na dzień dzisiejszy tj. na 13.V.2019 r. Tak, żebyście mogli odnaleźć się w bałaganie niedokończonych kolejek ligowych :) Pod tabelą są wylistowane braki w meczach. Nierozegrane mecze można nadal typować/zmieniać. Tylko w przypadku zmiany swoich typów proszę o typowanie przez dodanie nowego posta w danej kolejce. Baraże wystawię najszybciej jak to będzie możliwe po zakończeniu ostatniej kolejki i przypominam, że typujący mający szanse na miejsce 1-3 będą mogli zatypować do mnie na priva. W sytuacji kiedy ja edgaritto będę miał taką szansę, wyślę swoje typy na priva do trzech osób, które szansy nie mają, a które uczestniczą w naszej zabawie.
Teraz to, co tygryski lubią najbardziej: nagrody - zostaną one standardowo przyznane dla miejsc 1-3, będą też dodatkowe nagrody dla czterech losowanych osób spoza miejsc 1-3 po spełnieniu warunku typowania w tej edycji Typera minimum 70% meczów. Będzie też warunkowa nagroda od edgaritto. Warunek jest taki, że edgaritto nie może zająć miejsca 1-3, wówczas weźmie udział w losowaniu nagrody i jeśli zostanie wylosowany, to nagrodę przeznaczy dla wybranej przez niego osoby spoza miejsc 1-3. Historycznie ta nagroda została już raz przyznana dwa lata temu kiedy w dodatkowym losowaniu nagrodę otrzymał marcinmjl. Rok temu edgaritto nie został wylosowany więc nagrody przyznać nie mógł.

Udanych typów.
 
 
Qbek 



Tarcza: Blade 5 dual core
Lotki: Stratos dual core 18-21g
Wiek: 53
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 470
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 13, 2019 3:47 pm   

Aztex-Karolew zostanie rozegrany w czwartek 16.05 o godz.19.00
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1353
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Maj 23, 2019 6:18 pm   

Prowizoryczne wyniki wrzucone. Są aktualne na dzień dzisiejszy tj. 23.V.2019. Do szczęścia i ostatecznych rozstrzygnięć brakuje nam 4 meczów rundy wiosennej (można nadal typować/zmieniać typy) i meczów barażowych, które do typowania wystawię prawdopodobnie w poniedziałek 27.V., jak będą znane już obie pary. Przydałoby się znać jeszcze format, ale biorąc pod uwagę doświadczenia ostatnich sezonów jest wielce prawdopodobne, że będzie to tylko po jednym meczu.
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1353
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Maj 27, 2019 9:04 am   

Mecze barażowe wystawione do typowania. Na priva wysłanego do mnie mogą, ale nie muszą zatypować następujący uczestnicy: Picia, Ryku, Qbek, marcinmjl oraz Black. Jak będę wiedział coś więcej o meczach wrzucę do wątku gdzie się typuje.
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1353
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Maj 28, 2019 12:12 pm   

Wrzuciłem tabelę wyników Typera po rozegraniu wszystkich zaległych meczów sezonu podstawowego.
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1353
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Cze 03, 2019 10:12 am   

Typer zakończony.
Tak na szybko - ostateczne podium wygląda następująco:

1 - Picia - 125 pkt
2 - Ryku - 118 pkt
3 - Qbek - 117 pkt
Serdeczne gratulacje.

Tabele za wszystkie kolejki oraz ostateczne podsumowanie Typera wrzucę w tym tygodniu.
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1353
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Cze 09, 2019 1:36 pm   

Wszystkie tabele począwszy od VIII kolejki łącznie z wynikami danej kolejki wrzucone.
marcinmjl zgłosił, że typował baraże na priv, jednak ja nie otrzymałem jego typów, dlatego nie mogłem ich uwzględnić. Jednak nawet gdybym je dostał nie zaszłyby żadne zmiany w rankingu Typera. To tak dla porządku. Natomiast aby uniknąć podobnych historii w przyszłości proponuję też potwierdzać swoje typy sms-em (jak to zrobili Ryku i Picia) lub typować również/lub sms-em, można też typy przekazać bezpośrednio mnie.
Wyniki tabel poszczególnych kolejek wrzuciłem z bardzo dużym poślizgiem, natomiast na bieżąco starałem się wrzucać tzw. prowizoryczną tabelę wyników. Taki stan jest ceną, jaką zapłaciliśmy za zmiany regulaminu w kwestii uwzględniania wszystkich typów. Prośbę o uwzględnianie wszystkich typów wziąłem pod uwagę ponieważ była ona w interesie typujących. Nikomu nie umknął w tym sezonie żaden punkt spośród poprawnie wytypowanych meczów. Natomiast cholernie utrudnia mi to pracę. Przykładowo nie mogłem zamknąć 8. kolejki typera podczas gdy właśnie została rozegrana 14 :)
Tabela Hall of Fame uaktualniona.
Do zobaczenia na zakończeniu sezonu i rozdaniu nagród :)
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1353
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Wrz 27, 2019 10:58 am   

Żeby nie tracić czasu wrzuciłem pierwszą kolejkę ligową sezonu 2019/2020 ŁLD do typowania.
Gdyby ktoś miał jakieś uwagi odnośnie funkcjonowania Typera to jest jeszcze na nie cały tydzień czasu.
Zapraszam serdecznie do zabawy!
 
 
Qbek 



Tarcza: Blade 5 dual core
Lotki: Stratos dual core 18-21g
Wiek: 53
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 470
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 04, 2019 10:50 pm   

Orły-Bolteam sobota godz.15
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1353
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Paź 05, 2019 2:51 pm   

Qbek napisał/a:
Orły-Bolteam sobota godz.15
A nie o 16:00? Bo taką dostałem informację.
 
 
edgaritto 


Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44
Dołączył: 02 Kwi 2009
Posty: 1353
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Paź 31, 2019 7:50 am   

Mecz IV kolejki ŁLD Karolew - Autsajderzy zostanie rozegrany awansem dnia 3.XI o godz. 16:00.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group