DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
DART PLESZEW - XI sezon 2018/2019
Autor Wiadomość
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 614
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Maj 15, 2019 10:20 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2018/2019
Po 36 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 474
2. Jakub Madaliński 416
3. Daniel Bagrowicz 362
4. Adam Gruszka 292
5. Andrzej Fabiszewski 270
6. Mateusz Sas 262
7. Stanisław Nowak 238
8. Jakub Walczak 204
9. Aleksandra Gramala 186
10. Iwona Jezierska 162
11. Artur Ciechoński 132
12. Szymon Moch 106
13. Piotr Jańczak 100
14. Tomasz Janos 92
15. Alan Kordala 88
16. Ryszard Bugajny 32
17. Bartek Stefaniak 30
18. Krzysztof Staszak 28
19. Szymon Madaliński 20
Błażej Wujs 20
21. Maria Viunytska 14
22. Marcin Mądrzak 10
23. Franciszek Stanisławski 8
24. Joanna Ryńska 6
25. Piotr Grzeszczak 4
Maciej Nowak 4
Jacek Przybylski 4
28. Piotr Ziemkiewicz 2


Pierwsza 4 awans XI MASTERS 2019
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 614
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Maj 15, 2019 10:21 am   

PSC 36, klasyfikacja:

1. Daniel Bagrowicz
2. Jakub Walczak
3. Szymon Moch
4. Jakub Madaliński
5. Aleksandra Gramala
5. Stanisław Nowak
7. Bartek Stefaniak
7. Tomasz Hałajda
9. Andrzej Fabiszewski
9. Mateusz Sas
9. Artur Ciechoński
9. Adam Gruszka
13. Iwona Jezierska

180 - Daniel Bagrowicz



Zapowiedź:
V TURNIEJ RANKINGOWY - sobota - 18 maja Zapisy od 17 do 18 !! !
PSC 37 - wtorek - 21 maja
PSC 38 - wtorek - 28 maja
XI MASTERS 2019 - sobota - 22 czerwca
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 614
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Maj 15, 2019 10:22 am   

W sobotę odbędzie się ostatni, piąty Turniej Rankingowy w sezonie 2018/2019. tarcze 3, grupy potem single k. o. Wpisowe 15 zł, nagrody: 1 miejsce 60 zł, 2 m - 30 zł, dwa 3 miejsca po 20 zł oraz statuetki. Przy zgłoszeniu się 4 pań - oddzielny turniej kobiet. 4 lub 5 pań jedno 3 miesjce, od 6 2x3 miesjca. Do soboty!
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 614
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Maj 19, 2019 1:54 pm   

Ranking DART PLESZEW 2018/2019
Po 5 z 5 turniejów

Panie
lp. zawodniczka punkty miejscowość

1. Anna Kowalczyk 275 Ostrów Wlkp.
2. Aleksandra Gramala 173 Pleszew
3. Marta Nowak 167 Poznań/Pleszew
4. Iwona Jezierska 116 Pleszew
5. Marta Pawlicka 68 Krotoszyn
6. Danuta Pawlicka 39 Krotoszyn
7. Ilona Kuznowicz 23 Krotoszyn
8. Joanna Ryńska 20 Poznań
9. Anita Krysicka 17 Krotoszyn



Pierwsza szóstka awans XI MASTERS 2019
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 614
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Maj 19, 2019 1:55 pm   

V TURNIEJ RANKINGOWY 2019, panie:
Pleszew, Pub Piwnica, 18.05.2019:

1. Anna Kowalczyk Ostrów Wlkp.
2. Aleksandra Gramala Pleszew
3. Marta Nowak Poznań/Pleszew
4. Iwona Jezierska Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 614
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Maj 19, 2019 1:55 pm   

Ranking DART PLESZEW 2018/2019
Po 5 z 5 turniejów

Panowie
lp. zawodnik punkty miejscowość

1. Marcin Kowalczyk 149 Ostrów W.
2. Norbert Pecyna 147 Jarocin
3. Jakub Koralewski 145 Kotowiecko/Pleszew
4. Przemysław Misiak 128 Ostrów W.
5. Tomasz Hałajda 113 Pleszew
6. Jakub Madaliński 101 Pleszew
7. Daniel Bagrowicz 99 Pleszew
8. Jakub Walczak 98 Kalisz
9. Bartosz Derwich 89 Jarocin
10. Paweł Osiełkowski 77 Jarocin
11. Krzysztof Staszak 77 Pleszew
12. Artur Ciechoński 69 Pleszew
13. Andrzej Fabiszewski 65 Pleszew
14. Piotr Jańczak 50 Pleszew
15. Ryszard Bugajny 49 Pleszew
16. Stanisław Nowak 48 Pleszew
17. Adam Gruszka 43 Kalisz
18. Jacek Cieślak 30 Krotoszyn
Franciszek Stanisławski 30 Pleszew
20. Damian Kluba 26 Krotoszyn
21. Tomasz Janos 23 Pleszew
Mateusz Sas 23 Kalisz/Pleszew
23. Grzegorz Mizera 21 Krotoszyn
Szymon Moch 21 Jarocin
Alan Kordala 21 Pleszew




Pierwsza ósemka awans XI MASTERS 2019
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 614
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Maj 19, 2019 1:56 pm   

V TURNEJ RANKINGOWY, panowie
Plesze, Pub Piwnica, 18.05.2019

1. Marcin Kowalczyk Ostrów Wlkp.
2. Tomasz Hałajda Pleszew
3. Daniel Bagrowicz Pleszew
3. Przemysław Misiak Ostrów Wlkp.
5. Jakub Madaliński Pleszew
5. Stanisław Nowak Pleszew
7. Krzysztof Staszak Pleszew
7. Adam Gruszka Kalisz
9. Jakub Walczak Kalisz
9. Andrzej Fabiszewski Pleszew
11. Artur Ciechoński Pleszew

Hf 104 – Marcin Kowalczyk
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 614
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Maj 19, 2019 1:57 pm   

W sobotę rozegrany został piąty i zarazem ostatni w sezonie 2018/2019 turniej Rankingowy.

W turnieju Pań po raz piąty w tym sezonie i 19 w karierze, zwyciężyła Anna Kowalczyk (podium: 19-3-0), drugie miejsce zajęła Aleksandra Gramala (0-6-8). Trzecie miejsce przypadło Marcie Nowak (2-4-10).

W turnieju Panów po raz pierwszy w karierze tytuł rankingowy na pleszewskich tarczach wywalczył Marcin Kowalczyk (1-0-2) który pokonał w finale Tomasza Hałajdę (1-4-4). Jako ciekawostkę można dodać, że Tomasz na podium w T.R. czekał 8 lat, 1 miesiąc i 9 dni. Trzecie miejsca przypadły Danielowi Bagrowiczowi (0-0-4) oraz Przemysławowi Misiakowi (0-3-11).

Wśród Pań kwalifikację do XI MASTERS 2019 zapewniły sobie: Anna Kowalczyk (rozstawiona z 1), Aleksandra Gramala (rankingowa 2) oraz Marta Nowak, Iwona Jezierska, Marta Pawlicka i Danuta Pawlicka.

Wśród Panów: Marcin Kowalczyk (1), Norbert Pecyna (2), Jakub Koralewski (3), oraz Przemysław Misiak, Jakub Madaliński, Tomasz Hałajda, Daniel Bagrowicz i Jakub Walczak.

Zapowiedź:
PSC 37 - wtorek - 21 maja g: 20:00
PSC 38 - wtorek - 28 maja
PSC 39 - wtorek - 4 czerwca
XI MASTERS 2019 - sobota - 22 czerwca
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 614
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Cze 05, 2019 9:33 am   

PSC 37, klasyfikacja:

1. Adam Gruszka
2. Andrzej Fabiszewski
3. Jakub Madaliński
4. Mateusz Sas
5. Tomasz Hałajda
5. Ryszard Bugajny
7. Aleksandra Gramala
7. Artur Ciechoński
9. Iwona Jezierska
9. Stanisław Nowak

hf 104 - Adam Gruszka

Zapowiedź:
PSC 38 - wtorek - 28 maja
PSC 39 - wtorek - 4 czerwca
PSC 40 - wtorek - 11 czerwca
XI MASTERS 2019 - sobota - 22 czerwca
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 614
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Cze 05, 2019 9:34 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2018/2019
Po 38 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 490
2. Jakub Madaliński 448
3. Daniel Bagrowicz 378
4. Adam Gruszka 322
5. Andrzej Fabiszewski 294
6. Mateusz Sas 276
7. Stanisław Nowak 242
8. Jakub Walczak 210
9. Aleksandra Gramala 204
10. Iwona Jezierska 172
11. Artur Ciechoński 138
12. Szymon Moch 106
13. Piotr Jańczak 100
14. Tomasz Janos 92
15. Alan Kordala 88
16. Ryszard Bugajny 44
17. Bartek Stefaniak 30
18. Krzysztof Staszak 28
19. Szymon Madaliński 20
Błażej Wujs 20
21. Maria Viunytska 14
22. Marcin Mądrzak 10
23. Franciszek Stanisławski 8
24. Joanna Ryńska 6
25. Piotr Grzeszczak 4
Maciej Nowak 4
Jacek Przybylski 4
28. Piotr Ziemkiewicz 2


Pierwsza 4 awans XI MASTERS 2019
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
Zapewniony awans z R.D.P.
Tomasz Hałajda – zapewnione zwycięstwo, Pleszew Steel Cup 2018/2019
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 614
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Cze 05, 2019 9:34 am   

Ranking PLESZEW STEEL CUP 2018/2019
Po 39 z 40 turniejów.

zawodnik pkt

1. Tomasz Hałajda 498
2. Jakub Madaliński 456
3. Daniel Bagrowicz 398
4. Adam Gruszka 332
5. Andrzej Fabiszewski 306
6. Mateusz Sas 280
7. Stanisław Nowak 248
8. Jakub Walczak 216
9. Aleksandra Gramala 208
10. Iwona Jezierska 176
11. Artur Ciechoński 142
12. Szymon Moch 106
13. Piotr Jańczak 100
14. Tomasz Janos 92
15. Alan Kordala 88
16. Ryszard Bugajny 44
17. Błażej Wujs 36
18. Bartek Stefaniak 30
19. Krzysztof Staszak 28
20. Szymon Madaliński 20
21. Maria Viunytska 14
22. Marcin Mądrzak 10
23. Franciszek Stanisławski 8
24. Joanna Ryńska 6
25. Piotr Grzeszczak 4
Maciej Nowak 4
Jacek Przybylski 4
28. Piotr Ziemkiewicz 2


Pierwsza 4 awans XI MASTERS 2019
Pierwszeństwo Ranking DART PLESZEW
Zapewniony awans z R.D.P.
Tomasz Hałajda – zapewnione zwycięstwo, Pleszew Steel Cup 2018/2019
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 614
Skąd: Pleszew
Wysłany: Śro Cze 05, 2019 9:35 am   

PSC 39, klasyfikacja:

1. Daniel Bagrowicz
2. Błażej Wujs
3. Andrzej Fabiszewski
4. Adam Gruszka
5. Tomasz Hałajda
5. Jakub Madaliński
7. Stanisław Nowak
7. Jakub Walczak
9. Aleksandra Gramala
9. Mateusz Sas
9. Iwona Jezierska
9. Artur Ciechoński

Zapowiedź:
PSC 40 - wtorek - 11 czerwca g: 20:00
IN/OUT - wtorek - 18 czerwca Losowanie XI Masters
XI MASTERS 2019 - sobota - 22 czerwca g: 18:00
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 614
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Cze 23, 2019 6:58 pm   

XI Masters 2019, 22 czerwiec
Pleszew, Pub Piwnica, panie:

1. Anna Kowalczyk Ostrów Wlkp.
2. Marta Pwlicka Krotoszyn
3. Aleksandra Gramala Pleszew
3. Danuta Pawlicka Krotoszyn
5. Iwona Jezierska Pleszew
5. Marta Nowak Poznań/Pleszew
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 614
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Cze 23, 2019 6:58 pm   

XI Masters 2019, 22 czerwiec
Pleszew, Pub Piwnica, panowie:

1. Norbert Pecyna Jarocin
2. Tomasz Hałajda Pleszew
3. Jakub Koralewski Kotowiecko/Pleszew
3. Marcin Kowalczyk Ostrów Wlkp.
5. Daniel Bagrowicz Pleszew
5. Przemysław Misiak Ostrów Wlkp.
5. Mateusz Sas Grodzisko/Pleszew
5. Jakub Walczak Kalisz
9. Jakub Madaliński Pleszew
9. Andrzej Fabiszewski Pleszew
9. Adam Gruszka Kalisz
9. Stanisław Nowak Pleszew

Mateusz Sas – 105 hf
Jakub Koralewski – 19l
Norbert Pecyna – 3x180, 18l. 19l
 
 
StachuNo 


Drużyna: SL Pleszew
Lotki: barówki
Dołączył: 15 Sty 2012
Posty: 614
Skąd: Pleszew
Wysłany: Nie Cze 23, 2019 6:59 pm   

Witam, w sobotę 22 czerwca zakończył się 11 sezon darta w Pleszewie.
Tradycyjnie rozegrany został turniej finałowy otwartych mistrzostw Pleszewa, XI MASTERS 2019, w kategorii pań i panów.

W zawodach pań, tytuł z przed roku obroniła Ania Kowalczyk z Ostrowa Wlkp, dokonała tego po raz 3 w karierze (2016, 2018 i 2019). Jest to jej 20 tytuł rankingowy na pleszewskich tarczach. (podium 20-3-0). W finale pokonała wicemistrzynię z przed roku Martę Pawlicką z Krotoszyna (2-6-4). Na trzecich miejscach znalazły się Danuta Pawlicka z Krotoszyna (0-0-2) oraz pleszewianka Aleksandra Gramala (0-6-9)

W turnieju panów bezkonkurencyjny okazał się Norbert Pecyna z Jarocina (6-6-11) który powtórzył sukces z 2013 roku. Wicemistrzem został pleszewianin i zdobywca PSC w 2019 roku Tomasz Hałajda (1-5-4), Tomasz jest zdecydowanie zawodnikiem sezonu 2018/2019. Na trzecich miejscach znaleźli się reprezentujący Pleszew Jakub Koralewski (18-13-11) z Kotowiecka oraz Marcin Kowalczyk (1-0-3) z Ostrowa Wlkp.

Dart Pleszew dziękuje: UMiG Pleszew, Domowi Kultury w Pleszewie, Pub Piwnica oraz Delta Sp. J., za ogromne wsparcie i pomoc. Dzięki Wam już 11 lat możemy organizować w Pleszewie ponad 50 imprez darterskich rocznie.
W wakacje postaramy się spotykać na LSD (Letni Steel Dart), a już we wrześniu starujemy z kolejnym, 12 sezonem Darta w Pleszewie! Do zobaczenia przy tarczy!
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group