DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Puchar Łodzi Steel 2018/2019
Autor Wiadomość
qlfi 


Wiek: 29
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 299
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 01, 2018 8:21 pm   Puchar Łodzi Steel 2018/2019

Wyniki Pierwszego turnieju


21-24 Werner Rafał
21-24 Kosiński Konrad
17-20 Bernacki Tomasz
17-20 Kasiński Marek
17-20 Szajder Przemysław
17-20 Szczęsny Piotr
13-16 Pietrzak Jarosław
13-16 Majewski Robert
13-16 Szelest Jacek
13-16 Konczak Sławomir
9-12 Janek Włodek
9-12 Uniszewski Rafał
9-12 Kuljon Adam
9-12 Białecki Piotr
5-8 Cieplucha Dariusz
5-8 Białek Dominik
5-8 Zajda Wiola
5-8 Żeromiński August
3-4 Jezionek Marcin
3-4 Kosiorkiewicz Michał 17L 125
2 Cecuła Piotr 2x15L 156
1 Białecki Sebastian 2x180 16L 18L 149
 
 
qlfi 


Wiek: 29
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 299
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Gru 13, 2018 4:07 pm   

Wyniki II Pucharu Łodzi Steel:

Kobiety

4 Katarzyna Grzyb
3 Emilia Bernacka
2 Joanna Taubert
1 Wiola Zajda

Panowie:

13-16 Tomasz Smulewicz
13-16 Adam Kuljon
13-16 Dariusz Cieplucha
13-16 Tomasz Bernacki
9-12 Marcin Gębarowski
9-12 Jacek Szelest 180
9-12 Marcin Jezionek 156
9-12 August Żeromiński
5-8 Michał Borowiecki
5-8 Włodzimierz Janek 3x180 17L
5-8 Michał Kosiorkiewicz 180
5-8 Dominik Białek
3-4 Piotr Cecuła
3-4 Przemysław Szajder
2 Jarosław Pietrzak
1 Rafał Uniszewski
 
 
qlfi 


Wiek: 29
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 299
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Mar 13, 2019 3:04 pm   

Wyniki III turnieju :

1 Sebastian Białecki 2x180 14L 2x15L 17L 18L
2 Marcin Jezionek 16L
3-4 Piotr Białecki 171 180 120 14L 16L
3-4 August Żeromiński
5-8 Piotr Cecuła 18L
5-8 Dominik Białek 123 16L
5-8 Witold Geberle 18L
5-8 Tomasz Smulewicz
9-12 Rafał Werner
9-12 Przemysław Szajder
9-12 Sebastian Dębicki
9-12 Michał Kosiorkiewicz
13-16 Konrad Kosiński
13-16 Rafał Uniszewski
13-16 Piotr Szczęsny
13-16 Jarosław Pietrzak
17-20 Adam Kuljon
17-20 Sebastian Zwierzchowski
17-20 Włodzimierz Janek 18L 180
17-20 Dariusz Cieplucha
 
 
qlfi 


Wiek: 29
Dołączył: 17 Maj 2014
Posty: 299
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Maj 15, 2019 1:06 pm   

Wyniki IV turnieju 11.05.2019r. :

1 Sebastian Białecki 15L 17L 18Lx3 160
2 Piotr Białecki 14Lx2 17L 2x18L 180x3
3-4 Piotr Cecuła 16L
3-4 Rafał Uniszewski
5-8 Jarosław Pietrzak
5-8 Marcin Jezionek 171x2
5-8 Piotr Szczęsny
5-8 Adam Kuljon
9-12 Włodzimierz Janek
9-12 August Żeromiński 16L
9-12 Dominik Białek
9-12 Jacek Szelest
13-16 Dariusz Cieplucha
13-16 Sebastian Zwierzchowski
13-16 Wiola Zajda
13-16 Przemysław Szajder
17 Maciej Barwicki
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group