DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Typer KLD 2018/2019 - kolejka 21
Autor Wiadomość
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 181
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Maj 12, 2019 10:28 am   Typer KLD 2018/2019 - kolejka 21

I liga
24 ( piątek ) maja 201919:30 FAK DART TEAM VS WRP BOCHNIA

24 ( piątek ) maja 2019 20:00 KLIMACIKI VS NOWOHUCIANIE NH2010

26 ( niedziela ) maja 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS V ELEMENT

26 ( niedziela ) maja 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS SPORTBAR

II liga

17 ( piątek ) maja 2019
20:30
MISZ MASZ VS NTD

18 ( sobota ) maja 2019 18:00 SB MAXX VS KĄSAJ

18 ( sobota ) maja 2019 19:00 EDEN STOKI VS ANGRY DARTS

18 ( sobota ) maja 2019 19:00 SMAKOSZE VS NOWICJUSZE

19 ( niedziela ) maja 2019 18:00 DRUŻYNA A VS BANDA JANOSIKA


NAGRODY SPONSORUJĄ:
OnlyDarts - specjalistyczny sklep z akcesoriami darterskimi.
https://www.onlydarts.pl/ -
Bon w wysokości 50 zł za I miejsce !!

Rabona - Kawiarnia Pub Ogródek - nowe miejsce na mapie krakowskiego darta.
http://rabona.com.pl
https://www.facebook.com/RabonaPub/
(Ra)Bonami:
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce !!


Grill Bar NA Wzgórzach - Mekka darta w Nowej Hucie !
https://www.facebook.com/matmoto.autoserwis/
http://www.wzg-grillbar.pl/
30 zł do wykorzystania w barze za I miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za II miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce !!
 
 
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 181
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Maj 12, 2019 10:30 am   

I liga
24 ( piątek ) maja 201919:30 FAK DART TEAM VS WRP BOCHNIA 5-5

24 ( piątek ) maja 2019 20:00 KLIMACIKI VS NOWOHUCIANIE NH2010 4-6

26 ( niedziela ) maja 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS V ELEMENT 1-9

26 ( niedziela ) maja 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS SPORTBAR 3-7

II liga

17 ( piątek ) maja 2019 20:30 MISZ MASZ VS NTD 8-2

18 ( sobota ) maja 2019 18:00 SB MAXX VS KĄSAJ 7-3

18 ( sobota ) maja 2019 19:00 EDEN STOKI VS ANGRY DARTS 4-6

18 ( sobota ) maja 2019 19:00 SMAKOSZE VS NOWICJUSZE 7-3

19 ( niedziela ) maja 2019 18:00 DRUŻYNA A VS BANDA JANOSIKA 7-3
 
 
Bartoszek 



Drużyna: Misz Masz
Tarcza: Winmau Blade 5
Lotki: Unicorn Joe Cullen 20g / Unicorn Krzysztof Kciuk 20g
Pomógł: 1 raz
Wiek: 33
Dołączył: 21 Sie 2006
Posty: 289
Skąd: KRK
Wysłany: Śro Maj 15, 2019 3:00 pm   

I liga
24 ( piątek ) maja 201919:30 FAK DART TEAM VS WRP BOCHNIA 4-6

24 ( piątek ) maja 2019 20:00 KLIMACIKI VS NOWOHUCIANIE NH2010 3-7

26 ( niedziela ) maja 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS V ELEMENT 1-9

26 ( niedziela ) maja 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS SPORTBAR 2-8

II liga

17 ( piątek ) maja 2019 20:30 MISZ MASZ VS NTD 8-2

18 ( sobota ) maja 2019 18:00 SB MAXX VS KĄSAJ 7-3

18 ( sobota ) maja 2019 19:00 EDEN STOKI VS ANGRY DARTS 4-6

18 ( sobota ) maja 2019 19:00 SMAKOSZE VS NOWICJUSZE 7-3

19 ( niedziela ) maja 2019 18:00 DRUŻYNA A VS BANDA JANOSIKA 6-4
 
 
scorpions28 



Drużyna: RsKM Bochnia
Wiek: 38
Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 227
Skąd: bochnia
Wysłany: Pią Maj 17, 2019 6:51 pm   

I liga
24 ( piątek ) maja 201919:30 FAK DART TEAM VS WRP BOCHNIA 4-6

24 ( piątek ) maja 2019 20:00 KLIMACIKI VS NOWOHUCIANIE NH2010 3-7

26 ( niedziela ) maja 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS V ELEMENT 1-9

26 ( niedziela ) maja 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS SPORTBAR 2-8

II liga

17 ( piątek ) maja 2019 20:30 MISZ MASZ VS NTD 8-2

18 ( sobota ) maja 2019 18:00 SB MAXX VS KĄSAJ 7-3

18 ( sobota ) maja 2019 19:00 EDEN STOKI VS ANGRY DARTS 6-4

18 ( sobota ) maja 2019 19:00 SMAKOSZE VS NOWICJUSZE 7-3

19 ( niedziela ) maja 2019 18:00 DRUŻYNA A VS BANDA JANOSIKA 4-6
 
 
Lolek NH 



Dołączył: 05 Paź 2018
Posty: 23
Skąd: Nowa-Huta
Wysłany: Sob Maj 18, 2019 6:00 pm   

II liga

17 ( piątek ) maja 2019
20:30
MISZ MASZ VS NTD 8-2

18 ( sobota ) maja 2019 18:00 SB MAXX VS KĄSAJ 8-2

18 ( sobota ) maja 2019 19:00 EDEN STOKI VS ANGRY DARTS 6-4

18 ( sobota ) maja 2019 19:00 SMAKOSZE VS NOWICJUSZE

19 ( niedziela ) maja 2019 18:00 DRUŻYNA A VS BANDA JANOSIKA 7-3
 
 
nowohucki 



Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 892
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Sob Maj 18, 2019 6:03 pm   

II liga

17 ( piątek ) maja 2019
20:30
MISZ MASZ VS NTD 7-3

18 ( sobota ) maja 2019 18:00 SB MAXX VS KĄSAJ

18 ( sobota ) maja 2019 19:00 EDEN STOKI VS ANGRY DARTS 6-4

18 ( sobota ) maja 2019 19:00 SMAKOSZE VS NOWICJUSZE

19 ( niedziela ) maja 2019 18:00 DRUŻYNA A VS BANDA JANOSIKA 5-5
 
 
Tiger9999 


Drużyna: Forever Young
Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 54
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Maj 19, 2019 5:26 pm   

19( niedziela) maja 2019 17:30 zalegly mecz Forever Young VS WRP Bochnia 4 : 6
  
 
 
Tiger9999 


Drużyna: Forever Young
Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 54
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Maj 19, 2019 5:39 pm   

19(niedziela)maja 2019 18:00 Druzyna A VS Banda Janosika 6 : 4
 
 
Small 



Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 42
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 878
Skąd: Kraków Niju Huta
Wysłany: Wto Maj 21, 2019 12:47 pm   

I liga
24 ( piątek ) maja 201919:30 FAK DART TEAM VS WRP BOCHNIA 4:6

24 ( piątek ) maja 2019 20:00 KLIMACIKI VS NOWOHUCIANIE NH2010 3:7

26 ( niedziela ) maja 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS V ELEMENT 2:8

26 ( niedziela ) maja 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS SPORTBAR 3:7

II liga

17 ( piątek ) maja 2019
20:30
MISZ MASZ VS NTD - xxxxxxxxxxxxxxxx

18 ( sobota ) maja 2019 18:00 SB MAXX VS KĄSAJ - xxxx

18 ( sobota ) maja 2019 19:00 EDEN STOKI VS ANGRY DARTS - xxxxxxxxxxxx

18 ( sobota ) maja 2019 19:00 SMAKOSZE VS NOWICJUSZE - xxxxxxxxxxxx

19 ( niedziela ) maja 2019 18:00 DRUŻYNA A VS BANDA JANOSIKA - xxxxxxxxxxxxxxxxxx
 
 
 
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 181
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Maj 22, 2019 1:34 pm   

Tiger9999

19(niedziela)maja 2019 18:00 Druzyna A VS Banda Janosika 6 : 4

nie uznaję, mecz odbył się w sobotę :?
 
 
nowohucki 



Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 892
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Pią Maj 24, 2019 6:16 pm   

liga
24 ( piątek ) maja 201919:30 FAK DART TEAM VS WRP BOCHNIA 5-5

24 ( piątek ) maja 2019 20:00 KLIMACIKI VS NOWOHUCIANIE NH2010 3-7

26 ( niedziela ) maja 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS V ELEMENT 3-7

26 ( niedziela ) maja 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS SPORTBAR 3-7
 
 
nowohucki 



Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz
Wiek: 34
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 892
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Pią Maj 24, 2019 6:22 pm   

Typy Lolek NH

I liga
24 ( piątek ) maja 201919:30 FAK DART TEAM VS WRP BOCHNIA 4-6

24 ( piątek ) maja 2019 20:00 KLIMACIKI VS NOWOHUCIANIE NH2010 3-7

26 ( niedziela ) maja 2019 18:00 FOREVER YOUNG VS V ELEMENT 2-8

26 ( niedziela ) maja 2019 19:30 KRYZYS SQUAD VS SPORTBAR 3-7
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group