Ostry Wtorek edycja V |
Autor |
Wiadomość |
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Śro Wrz 11, 2019 3:46 pm Ostry Wtorek edycja V
|
|
|
Rozpoczynamy kolejny V cykl turniejów Ostry Wtorek w 9-tce
Od dnia 10.09 przez następnych 14 wtorkowych wieczorów (do 10.12)
będziemy grać w Steela w odmianie 501 double out
System rozgrywek to mecze w grupie a później sko czyli przegrany odpada
Gramy w lokalu Dziewiątka przy ulicy Wileńska 38
Start 19.00 Wpisowe 10zł
Klasyfikacja 9 z 14 turnieji
Do zobaczenia przy tarczy |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Śro Wrz 11, 2019 3:52 pm
|
|
|
Wyniki 10.09.2019
1 Sebastian Białecki 180 144 12L 15L 16L 17L 18L
2 August Żeromiński 15L
3-4 Piotr Białecki 16L 17L
3-4 Zbigniew Jastrzębski
5-8 Jarosław Pietrzak
5-8 Marcin Jezionek
5-8 Krzysztof Waberski 180 18L
5-8 Jacek Szelest
9-11 Adam Kuljon
9-11 Ola Białecka
9-11 Mirosław Drążek 180 |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Sob Wrz 21, 2019 6:26 pm
|
|
|
Wyniki 17.09.2019
1 Piotr Białecki 171 17L 18L
2 Zbigniew Jastrzębski
3-4 Dawid Herberg 180 15L
3-4 Marcin Jezionek
5-8 Krzysztof Waberski
5-8 Adam Kuljon
5-8 Sebastian Białecki 180 13L 16L
5-8 August Żeromiński
9-11 Jacek Szelest
9-11 Ola Białecka
9-11 Przemysław Szajder |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Śro Wrz 25, 2019 12:40 pm
|
|
|
Wyniki 24.09.2019
1 Zbigniew Jastrzębski 180
2 August Żeromiński 180
3-4 Jacek Szelest
3-4 Marcin Jezionek 171
5-6 Adam Kuljon
5-6 Dariusz Cieplucha |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Śro Paź 02, 2019 4:20 pm
|
|
|
Wyniki 1.10.2019
1 Sebastian Białecki 180x6 121 15Lx3 16L 17L 18L
2 August Żeromiński
3-4 Krzysztof Waberski
3-4 Mirosław Drążek
5-8 Michał Borowiecki
5-8 Piotr Białecki 17L
5-8 Zbigniew Jastrzębski
5-8 Jacek Szelest
9-12 Marcin Jezionek
9-12 Adam Kuljon
9-12 Ola Białecka
9-12 Dariusz Cieplucha |
|
|
|
|
edgaritto
Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44 Dołączył: 02 Kwi 2009 Posty: 1353 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pią Paź 11, 2019 3:29 pm
|
|
|
Wyniki z dnia 8.10.2019:
1 Sebastian Białecki 15L, 17L, 18L
2 Dawid Herberg 14L, 18L
3-4 Piotr Białecki
3-4 Mirosław Drążek 120
5-8 Zbigniew Jastrzębski
5-8 Sławomir Konczak
5-8 Krzysztof Waberski
5-8 August Żeromiński
9 Ola Białecka |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pią Paź 18, 2019 11:16 am
|
|
|
Wyniki 15.10.2019:
1Sebastian Białecki 180x6 161 12L 13L 14L 15Lx2 16L 17Lx2 18L
2 Piotr Białecki 18Lx2
3-4 Marcin Jezionek
3-4 Jacek Szelest
5-8 Adam Kuljon
5-8 Zbigniew Jastrzębski
5-8 August Żeromiński 180 16L 18L
5-8 Mirosław Drążek
9-10 Ola Białecka
9-10 Dariusz Cieplucha |
|
|
|
|
edgaritto
Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44 Dołączył: 02 Kwi 2009 Posty: 1353 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Czw Paź 24, 2019 10:34 pm
|
|
|
Wyniki z dnia 22.10.2019:
1 Piotr Białecki
2 Zbigniew Jastrzębski 171
3-4 August Żeromiński 16L
3-4 Artur Narkowicz
5-8 Mirosław Drążek
5-8 Adam Sekuterski
5-8 Jacek Szelest 180
5-8 Krzysztof Waberski
9-12 Ola Białecka
9-12 Dariusz Cieplucha
9-12 Marcin Jezionek
9-12 Igor Siedlecki |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Śro Paź 30, 2019 10:00 pm
|
|
|
Wyniki 29.10.2019
1 Sebastian Białecki 15L 17Lx2 18L 120
2 Piotr Białecki
3-4 Zbigniew Jastrzębski 171
3-4 Dawid Herberg 180
5-8 August Żeromiński 18L
5-8 Dariusz Cieplucha
5-8 Mirosław Drążek
5-8 Marcin Jezionek
9-12 Henryk Ryczek
9-12 Krzysztof Waberski
9-12 Ola Białecka
9-12 Jacek Szelest
13-14 Michał Solarz
13-14 Adam Kuljon |
|
|
|
|
edgaritto
Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44 Dołączył: 02 Kwi 2009 Posty: 1353 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Czw Lis 14, 2019 3:03 pm
|
|
|
Wyniki z dnia 05.11.2019:
1 Sebastian Białecki 14L, 16L, 18L, 2x180
2 August Żeromiński
3-4 Dawid Herberg 16L
3-4 Zbigniew Jastrzębski
5-8 Piotr Białecki
5-8 Mirosław Drążek
5-8 Jacek Szelest
5-8 Krzysztof Waberski
9-10 Ola Białecka
9-10 Dariusz Cieplucha |
|
|
|
|
edgaritto
Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44 Dołączył: 02 Kwi 2009 Posty: 1353 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Czw Lis 14, 2019 3:11 pm
|
|
|
Wyniki z dnia 12.11.2019:
1 Piotr Białecki 171
2 August Żeromiński 13L, 14L, 18L, 2x180
3-4 Sebastian Białecki 15L, 180
3-4 Krzysztof Waberski 180
5-8 Dariusz Cieplucha 171
5-8 Zbigniew Jastrzębski
5-8 Marcin Jezionek
5-8 Jacek Szelest
9-10 Ola Białecka
9-10 Mirosław Drążek 180 |
|
|
|
|
edgaritto
Drużyna: Autsajderzy
Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Różne
Wiek: 44 Dołączył: 02 Kwi 2009 Posty: 1353 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pią Lis 22, 2019 11:29 am
|
|
|
Wyniki z dnia 19.11.2019:
1 Sebastian Białecki 122, 14L, 15L, 16Lx2, 17Lx2, 18L, 2x180
2 Zbigniew Jastrzębski 14L, 18L, 2x171
3-4 Dawid Herberg
3-4 August Żeromiński 15L, 17L, 2x180
5-8 Piotr Białecki
5-8 Tomasz Smulewicz
5-8 Jacek Szelest
5-8 Krzysztof Waberski
9-12 Ola Białecka
9-12 Mirosław Drążek
9-12 Marcin Jezionek
9-12 Łukasz Kurzawiński |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Pią Lis 29, 2019 3:34 pm
|
|
|
Wyniki 26.11.2019r.:
1 Sebastian Białecki 16Lx2 17L 18Lx2
2 Piotr Białecki
3-4 Marcin Jezionek 180 18L
3-4 Krzysztof Waberski
5-8 Zbigniew Jastrzębski
5-8 Jacek Szelest 180x2 18L
5-8 August Żeromiński 180x2
5-8 Adam Kuljon
9 Ola Białecka |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Sob Gru 07, 2019 11:16 am
|
|
|
Wyniki 2.12.2019r.:
1 Sebastian Białecki 180x4 14Lx3 18L
2 Zbigniew Jastrzębski 171 16L 18L
3-4 Piotr Białecki 180
3-4 Krzysztof Waberski
5-8 Jacek Szelest
5-8 Marcin Jezionek 180
5-8 August Żeromiński 180 14L
5-8 Dariusz Cieplucha
9-12 Jarosław Pietrzak
9-12 Ola Białecka
9-12 Adam Kuljon
9-12 Paweł Cichocki |
|
|
|
|
qlfi
Wiek: 33 Dołączył: 17 Maj 2014 Posty: 361 Skąd: Łódź
|
Wysłany: Czw Gru 12, 2019 11:36 am
|
|
|
Wyniki 10.12.2019r. :
1 Sebastian Białecki 180 16Lx2 17L 18Lx2
2 Dawid Herberg 132 18Lx2
3-4 Krzysztof Waberski
3-4 August Żeromiński 180 16L 17L
5-8 Marcin Jezionek
5-8 Piotr Białecki
5-8 Zbigniew Jastrzębski 171
5-8 Adam Kuljon
9-11 Sławomir Konczak
9-11 Ola Białecka
9-11 Mirosław Drążek |
|
|
|
|
|