Typer KLD 2019/2020 - kolejka IX |
Autor |
Wiadomość |
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Sty 20, 2020 7:50 am Typer KLD 2019/2020 - kolejka IX
|
|
|
I liga
24 ( piątek ) stycznia 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS FAK DART TEAM
24 ( piątek ) stycznia 2020 20:00
SB PIRATES VS KLIMACIKI
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
ALEJA RÓŻ VS NOWOHUCIANIE NH2010
26 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD
26 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
SB MAXX VS TCF HUB MISZ MASZ
II liga
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
EDEN STOKI VS KĄSAJ
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:30
DRUŻYNA A VS TADAM AFERA
25 ( sobota ) stycznia 2020 20:30
ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA
26 ( niedziela ) stycznia 2020 18:00
INIEMAMOCNI VS MASTERS OF DARTCORE
NAGRODY SPONSORUJĄ :
OnlyDarts - specjalistyczny sklep z akcesoriami darterskimi.
https://www.onlydarts.pl/ -
Bon w wysokości 50 zł za I miejsce
Grill Bar NA Wzgórzach - Mekka darta w Nowej Hucie !
https://www.facebook.com/matmoto.autoserwis/
http://www.wzg-grillbar.pl/
który ufundował bony:
50 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
30 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce
Rabona - Kawiarnia Pub Ogródek - nowe miejsce na mapie krakowskiego darta.
http://rabona.com.pl
https://www.facebook.com/RabonaPub/
(Ra)Bonami:
50 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
30 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
20 zł do wykorzystania w barze za III miejsce
PRZYPOMINAM O ZACHOWANIU KOLEJNOŚCI GŁOSOWANIA TAKIEJ JAK W TYM POŚCIE |
|
|
|
|
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Sty 20, 2020 7:52 am
|
|
|
I liga
24 ( piątek ) stycznia 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS FAK DART TEAM 5-5
24 ( piątek ) stycznia 2020 20:00
SB PIRATES VS KLIMACIKI 3-7
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
ALEJA RÓŻ VS NOWOHUCIANIE NH2010 3-7
26 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 8-2
26 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
SB MAXX VS TCF HUB MISZ MASZ 5-5
II liga
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
EDEN STOKI VS KĄSAJ 3-7
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:30
DRUŻYNA A VS TADAM AFERA 6-4
25 ( sobota ) stycznia 2020 20:30
ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 6-4
26 ( niedziela ) stycznia 2020 18:00
INIEMAMOCNI VS MASTERS OF DARTCORE 7-3 |
|
|
|
|
lukash_t
Drużyna: Kąsaj
Wiek: 41 Dołączył: 14 Lut 2006 Posty: 68 Skąd: krk
|
Wysłany: Pon Sty 20, 2020 11:57 pm
|
|
|
I liga
24 ( piątek ) stycznia 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS FAK DART TEAM 7:3
24 ( piątek ) stycznia 2020 20:00
SB PIRATES VS KLIMACIKI 3:7
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
ALEJA RÓŻ VS NOWOHUCIANIE NH2010 2:8
26 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 7:3
26 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
SB MAXX VS TCF HUB MISZ MASZ 7:3
II liga
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
EDEN STOKI VS KĄSAJ 4:6
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:30
DRUŻYNA A VS TADAM AFERA 5:5
25 ( sobota ) stycznia 2020 20:30
ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 5:5
26 ( niedziela ) stycznia 2020 18:00
INIEMAMOCNI VS MASTERS OF DARTCORE 9:1 |
|
|
|
|
Daromdk
Drużyna: Iniemamocni
Tarcza: Winmau blade 5
Lotki: Rob Cross
Wiek: 48 Dołączył: 18 Paź 2019 Posty: 11 Skąd: Chrzanów
|
Wysłany: Wto Sty 21, 2020 12:36 pm
|
|
|
I liga
24 ( piątek ) stycznia 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS FAK DART TEAM 4:6
24 ( piątek ) stycznia 2020 20:00
SB PIRATES VS KLIMACIKI 3:7
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
ALEJA RÓŻ VS NOWOHUCIANIE NH2010 2:8
26 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 7:3
26 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
SB MAXX VS TCF HUB MISZ MASZ 6:4
II liga
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
EDEN STOKI VS KĄSAJ 4:6
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:30
DRUŻYNA A VS TADAM AFERA 5:5
25 ( sobota ) stycznia 2020 20:30
ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 5:5
26 ( niedziela ) stycznia 2020 18:00
INIEMAMOCNI VS MASTERS OF DARTCORE 7:3 |
|
|
|
|
Serwer
Drużyna: EDEN STOKI
Wiek: 33 Dołączył: 16 Paź 2018 Posty: 14 Skąd: Przyjaciel
|
Wysłany: Wto Sty 21, 2020 8:47 pm
|
|
|
I liga
24 ( piątek ) stycznia 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS FAK DART TEAM 6-4
24 ( piątek ) stycznia 2020 20:00
SB PIRATES VS KLIMACIKI 7-3
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
ALEJA RÓŻ VS NOWOHUCIANIE NH2010 2-8
26 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 8-2
26 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
SB MAXX VS TCF HUB MISZ MASZ 4-6
II liga
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
EDEN STOKI VS KĄSAJ 2-8
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:30
DRUŻYNA A VS TADAM AFERA 6-4
25 ( sobota ) stycznia 2020 20:30
ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 4-6
26 ( niedziela ) stycznia 2020 18:00
INIEMAMOCNI VS MASTERS OF DARTCORE 8-2 |
|
|
|
|
scorpions28
Drużyna: BANDA JANOSIKA
Wiek: 43 Dołączył: 24 Paź 2011 Posty: 252 Skąd: bochnia
|
Wysłany: Wto Sty 21, 2020 11:17 pm
|
|
|
I liga
24 ( piątek ) stycznia 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS FAK DART TEAM 6-4
24 ( piątek ) stycznia 2020 20:00
SB PIRATES VS KLIMACIKI 6-4
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
ALEJA RÓŻ VS NOWOHUCIANIE NH2010 2-8
26 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 8-2
26 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
SB MAXX VS TCF HUB MISZ MASZ 4-6
II liga
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
EDEN STOKI VS KĄSAJ 3-7
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:30
DRUŻYNA A VS TADAM AFERA 6-4
25 ( sobota ) stycznia 2020 20:30
ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 4-6
26 ( niedziela ) stycznia 2020 18:00
INIEMAMOCNI VS MASTERS OF DARTCORE 8-2 |
|
|
|
|
wrp jasny
Drużyna: WRP Bochnia
Tarcza: BLADE III
Lotki: Target Precision-Voyager 23g
Wiek: 46 Dołączył: 23 Wrz 2008 Posty: 353 Skąd: Bochnia
|
Wysłany: Czw Sty 23, 2020 8:47 pm
|
|
|
I liga
24 ( piątek ) stycznia 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS FAK DART TEAM 6-4
24 ( piątek ) stycznia 2020 20:00
SB PIRATES VS KLIMACIKI 4-6
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
ALEJA RÓŻ VS NOWOHUCIANIE NH2010 2-8
26 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 8-2
26 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
SB MAXX VS TCF HUB MISZ MASZ 5-5
II liga
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
EDEN STOKI VS KĄSAJ 3-7
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:30
DRUŻYNA A VS TADAM AFERA 6-4
25 ( sobota ) stycznia 2020 20:30
ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 6-4
26 ( niedziela ) stycznia 2020 18:00
INIEMAMOCNI VS MASTERS OF DARTCORE 7-3 |
|
|
|
|
Oldboy
Dołączył: 03 Paź 2018 Posty: 31 Skąd: Polska
|
Wysłany: Pią Sty 24, 2020 12:22 pm
|
|
|
I liga
24 ( piątek ) stycznia 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS FAK DART TEAM 6:4
24 ( piątek ) stycznia 2020 20:00
SB PIRATES VS KLIMACIKI 4:6
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
ALEJA RÓŻ VS NOWOHUCIANIE NH2010 0:10
26 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 9:1
26 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
SB MAXX VS TCF HUB MISZ MASZ 5:5
II liga
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
EDEN STOKI VS KĄSAJ 3:7
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:30
DRUŻYNA A VS TADAM AFERA 6:4
25 ( sobota ) stycznia 2020 20:30
ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 6:4
26 ( niedziela ) stycznia 2020 18:00
INIEMAMOCNI VS MASTERS OF DARTCORE 8:2 |
|
|
|
|
nowohucki
Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz Wiek: 39 Dołączył: 24 Wrz 2007 Posty: 950 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Pią Sty 24, 2020 3:20 pm
|
|
|
I liga
24 ( piątek ) stycznia 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS FAK DART TEAM 5:5
24 ( piątek ) stycznia 2020 20:00
SB PIRATES VS KLIMACIKI 3:7
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
ALEJA RÓŻ VS NOWOHUCIANIE NH2010 2:8
26 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 6:4
26 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
SB MAXX VS TCF HUB MISZ MASZ 5:5
II liga
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
EDEN STOKI VS KĄSAJ 5:5
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:30
DRUŻYNA A VS TADAM AFERA 6:4
25 ( sobota ) stycznia 2020 20:30
ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 5:5
26 ( niedziela ) stycznia 2020 18:00
INIEMAMOCNI VS MASTERS OF DARTCORE 8:2 |
|
|
|
|
nowohucki
Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz Wiek: 39 Dołączył: 24 Wrz 2007 Posty: 950 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Pią Sty 24, 2020 3:25 pm
|
|
|
Typy Leona
I liga
24 ( piątek ) stycznia 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS FAK DART TEAM 7:3
24 ( piątek ) stycznia 2020 20:00
SB PIRATES VS KLIMACIKI 5:5
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
ALEJA RÓŻ VS NOWOHUCIANIE NH2010 3:7
26 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 7:3
26 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
SB MAXX VS TCF HUB MISZ MASZ 6:4
II liga
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
EDEN STOKI VS KĄSAJ 4:6
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:30
DRUŻYNA A VS TADAM AFERA 6:4
25 ( sobota ) stycznia 2020 20:30
ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 7:3
26 ( niedziela ) stycznia 2020 18:00
INIEMAMOCNI VS MASTERS OF DARTCORE 7:3 |
|
|
|
|
Grzesiek
Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy Wiek: 44 Dołączył: 24 Paź 2008 Posty: 690 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pią Sty 24, 2020 4:13 pm
|
|
|
I liga
24 ( piątek ) stycznia 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS FAK DART TEAM 7-3
24 ( piątek ) stycznia 2020 20:00
SB PIRATES VS KLIMACIKI 4-6
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
ALEJA RÓŻ VS NOWOHUCIANIE NH2010 2-8
26 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 5-5
26 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
SB MAXX VS TCF HUB MISZ MASZ 6-4
II liga
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
EDEN STOKI VS KĄSAJ 4-6
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:30
DRUŻYNA A VS TADAM AFERA 7-3
25 ( sobota ) stycznia 2020 20:30
ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 6-4
26 ( niedziela ) stycznia 2020 18:00
INIEMAMOCNI VS MASTERS OF DARTCORE 6-4 |
|
|
|
|
Lolek NH
Dołączył: 05 Paź 2018 Posty: 34 Skąd: Nowa-Huta
|
Wysłany: Pią Sty 24, 2020 4:45 pm
|
|
|
24 ( piątek ) stycznia 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS FAK DART TEAM 6-4
24 ( piątek ) stycznia 2020 20:00
SB PIRATES VS KLIMACIKI 3-7
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
ALEJA RÓŻ VS NOWOHUCIANIE NH2010
2-8
26 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 8-2
26 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
SB MAXX VS TCF HUB MISZ MASZ6-4
II liga
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
EDEN STOKI VS KĄSAJ4-6
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:30
DRUŻYNA A VS TADAM AFERA5-5
25 ( sobota ) stycznia 2020 20:30
ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 7-3
26 ( niedziela ) stycznia 2020 18:00
INIEMAMOCNI VS MASTERS OF DARTCORE 7-3 |
|
|
|
|
Kudłaty1989
Drużyna: Masters Of Dartcore
Tarcza: Bulls Focus II
Lotki: Unicorn Phil Taylor Phase 3
Wiek: 35 Dołączył: 27 Wrz 2016 Posty: 48 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pią Sty 24, 2020 5:04 pm
|
|
|
I liga
24 ( piątek ) stycznia 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS FAK DART TEAM 6-4
24 ( piątek ) stycznia 2020 20:00
SB PIRATES VS KLIMACIKI 4-6
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
ALEJA RÓŻ VS NOWOHUCIANIE NH2010 3-7
26 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 8-2
26 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
SB MAXX VS TCF HUB MISZ MASZ 4-6
II liga
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
EDEN STOKI VS KĄSAJ 3-7
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:30
DRUŻYNA A VS TADAM AFERA 5-5
25 ( sobota ) stycznia 2020 20:30
ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 6-4
26 ( niedziela ) stycznia 2020 18:00
INIEMAMOCNI VS MASTERS OF DARTCORE 5-5 |
|
|
|
|
AdamM
Dołączył: 03 Paź 2019 Posty: 12 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Pią Sty 24, 2020 5:06 pm
|
|
|
piątek ) stycznia 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS FAK DART TEAM 6-4
24 ( piątek ) stycznia 2020 20:00
SB PIRATES VS KLIMACIKI 5-5
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
ALEJA RÓŻ VS NOWOHUCIANIE NH2010 1-9
26 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 6-4
26 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
SB MAXX VS TCF HUB MISZ MASZ6-4
II liga
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
EDEN STOKI VS KĄSAJ 3-7
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:30
DRUŻYNA A VS TADAM AFERA 7-3
25 ( sobota ) stycznia 2020 20:30
ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 5-5
26 ( niedziela ) stycznia 2020 18:00
INIEMAMOCNI VS MASTERS OF DARTCORE 6-4 |
|
|
|
|
Tiger9999
Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017 Posty: 68 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pią Sty 24, 2020 5:43 pm
|
|
|
I liga
24 ( piątek ) stycznia 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS FAK DART TEAM 7 : 3
24 ( piątek ) stycznia 2020 20:00
SB PIRATES VS KLIMACIKI 6 : 4
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
ALEJA RÓŻ VS NOWOHUCIANIE NH2010 3 : 7
26 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
V ELEMENT VS KRYZYS SQUAD 8 : 2
26 ( niedziela ) stycznia 2020 17:00
SB MAXX VS TCF HUB MISZ MASZ 6 : 4
II liga
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:00
EDEN STOKI VS KĄSAJ 3 : 7
25 ( sobota ) stycznia 2020 19:30
DRUŻYNA A VS TADAM AFERA 4 : 6
25 ( sobota ) stycznia 2020 20:30
ANGRY DARTS VS BANDA JANOSIKA 4 : 6
26 ( niedziela ) stycznia 2020 18:00
INIEMAMOCNI VS MASTERS OF DARTCORE 7 : 3 |
|
|
|
|
|