DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Typer KLD 2019/2020 - kolejka XI
Autor Wiadomość
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 213
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Lut 10, 2020 11:14 am   Typer KLD 2019/2020 - kolejka XI

I liga

21 ( piątek ) lutego 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM

21 ( piątek ) lutego 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI

21 ( piątek ) lutego 2020 20:00
SB PIRATES VS TCF HUB MISZ MASZ

23 ( niedziela ) lutego 2020 17:00
V ELEMENT VS ALEJA RÓŻ

23 ( niedziela ) lutego 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS SB MAXX

II liga
22 ( sobota ) lutego 2020 18:00
TADAM AFERA VS BANDA JANOSIKA

22 ( sobota ) lutego 2020 19:00
EDEN STOKI VS BLADE TEAM

22 ( sobota ) lutego 2020 19:30
DRUŻYNA A VS INIEMAMOCNI

22 ( sobota ) lutego 2020 20:30
ANGRY DARTS VS KĄSAJ

NAGRODY SPONSORUJĄ :brawo: :brawo: :

OnlyDarts - specjalistyczny sklep z akcesoriami darterskimi.
https://www.onlydarts.pl/ -
Bon w wysokości 50 zł za I miejsce !!

Grill Bar NA Wzgórzach - Mekka darta w Nowej Hucie !
https://www.facebook.com/matmoto.autoserwis/
http://www.wzg-grillbar.pl/

który ufundował bony:

50 zł do wykorzystania w barze za I miejsce !!
30 zł do wykorzystania w barze za II miejsce !!
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce !!

Rabona - Kawiarnia Pub Ogródek - nowe miejsce na mapie krakowskiego darta.
http://rabona.com.pl
https://www.facebook.com/RabonaPub/
(Ra)Bonami:
50 zł do wykorzystania w barze za I miejsce !!
30 zł do wykorzystania w barze za II miejsce !!
20 zł do wykorzystania w barze za III miejsce !!



PRZYPOMINAM O ZACHOWANIU KOLEJNOŚCI GŁOSOWANIA TAKIEJ JAK W TYM POŚCIE
 
 
paszkwil 


Dołączył: 28 Wrz 2015
Posty: 213
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Lut 10, 2020 11:16 am   

I liga

21 ( piątek ) lutego 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM 5-5

21 ( piątek ) lutego 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI 7-3

21 ( piątek ) lutego 2020 20:00
SB PIRATES VS TCF HUB MISZ MASZ 4-6

23 ( niedziela ) lutego 2020 17:00
V ELEMENT VS ALEJA RÓŻ 8-2

23 ( niedziela ) lutego 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS SB MAXX 4-6

II liga
22 ( sobota ) lutego 2020 18:00
TADAM AFERA VS BANDA JANOSIKA 4-6

22 ( sobota ) lutego 2020 19:00
EDEN STOKI VS BLADE TEAM 2-8

22 ( sobota ) lutego 2020 19:30
DRUŻYNA A VS INIEMAMOCNI 3-7

22 ( sobota ) lutego 2020 20:30
ANGRY DARTS VS KĄSAJ 3-7
 
 
Kudłaty1989 



Drużyna: Masters Of Dartcore
Tarcza: Bulls Focus II
Lotki: Unicorn Phil Taylor Phase 3
Wiek: 30
Dołączył: 27 Wrz 2016
Posty: 47
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Lut 15, 2020 7:41 am   

I liga

21 ( piątek ) lutego 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM 6-4

21 ( piątek ) lutego 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI 7-3

21 ( piątek ) lutego 2020 20:00
SB PIRATES VS TCF HUB MISZ MASZ 3-7

23 ( niedziela ) lutego 2020 17:00
V ELEMENT VS ALEJA RÓŻ 7-3

23 ( niedziela ) lutego 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS SB MAXX 4-6

II liga
22 ( sobota ) lutego 2020 18:00
TADAM AFERA VS BANDA JANOSIKA 4-6

22 ( sobota ) lutego 2020 19:00
EDEN STOKI VS BLADE TEAM 3-7

22 ( sobota ) lutego 2020 19:30
DRUŻYNA A VS INIEMAMOCNI 3-7

22 ( sobota ) lutego 2020 20:30
ANGRY DARTS VS KĄSAJ 3-7
 
 
lukash_t 


Drużyna: Kąsaj
Wiek: 37
Dołączył: 14 Lut 2006
Posty: 67
Skąd: krk
Wysłany: Pon Lut 17, 2020 7:14 pm   

I liga

21 ( piątek ) lutego 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM 7:3

21 ( piątek ) lutego 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI 6:4

21 ( piątek ) lutego 2020 20:00
SB PIRATES VS TCF HUB MISZ MASZ 3:7

23 ( niedziela ) lutego 2020 17:00
V ELEMENT VS ALEJA RÓŻ 8:2

23 ( niedziela ) lutego 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS SB MAXX 3:7

II liga
22 ( sobota ) lutego 2020 18:00
TADAM AFERA VS BANDA JANOSIKA 6:4

22 ( sobota ) lutego 2020 19:00
EDEN STOKI VS BLADE TEAM 2:8

22 ( sobota ) lutego 2020 19:30
DRUŻYNA A VS INIEMAMOCNI 2:8

22 ( sobota ) lutego 2020 20:30
ANGRY DARTS VS KĄSAJ 3:7
 
 
 
magdragon 


Drużyna: Wieszcze
Pomógł: 1 raz
Dołączył: 09 Lut 2008
Posty: 234
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Lut 18, 2020 9:34 pm   Re: Typer KLD 2019/2020 - kolejka XI

I liga

21 ( piątek ) lutego 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM. 8-2

21 ( piątek ) lutego 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI. 7:3

21 ( piątek ) lutego 2020 20:00
SB PIRATES VS TCF HUB MISZ MASZ. 5-5

23 ( niedziela ) lutego 2020 17:00
V ELEMENT VS ALEJA RÓŻ. 9-1

23 ( niedziela ) lutego 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS SB MAXX. 6:4

II liga
22 ( sobota ) lutego 2020 18:00
TADAM AFERA VS BANDA JANOSIKA. 4:6

22 ( sobota ) lutego 2020 19:00
EDEN STOKI VS BLADE TEAM. 0:10

22 ( sobota ) lutego 2020 19:30
DRUŻYNA A VS INIEMAMOCNI. 4:6

22 ( sobota ) lutego 2020 20:30
ANGRY DARTS VS KĄSAJ. 3:7
 
 
wrp jasny 


Drużyna: WRP Bochnia
Tarcza: BLADE III
Lotki: Target Precision-Voyager 23g
Wiek: 42
Dołączył: 23 Wrz 2008
Posty: 351
Skąd: Bochnia
Wysłany: Śro Lut 19, 2020 9:55 pm   

I liga

21 ( piątek ) lutego 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM 6-4

21 ( piątek ) lutego 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI 6-4

21 ( piątek ) lutego 2020 20:00
SB PIRATES VS TCF HUB MISZ MASZ 3-7

23 ( niedziela ) lutego 2020 17:00
V ELEMENT VS ALEJA RÓŻ 8-2

23 ( niedziela ) lutego 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS SB MAXX 3-7

II liga
22 ( sobota ) lutego 2020 18:00
TADAM AFERA VS BANDA JANOSIKA 6-4

22 ( sobota ) lutego 2020 19:00
EDEN STOKI VS BLADE TEAM 3-7

22 ( sobota ) lutego 2020 19:30
DRUŻYNA A VS INIEMAMOCNI 3-7

22 ( sobota ) lutego 2020 20:30
ANGRY DARTS VS KĄSAJ 3-7
 
 
Serwer 


Drużyna: EDEN STOKI
Wiek: 29
Dołączył: 16 Paź 2018
Posty: 13
Skąd: Przyjaciel
Wysłany: Czw Lut 20, 2020 10:20 am   

21 ( piątek ) lutego 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM 6-4

21 ( piątek ) lutego 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI 6-4

21 ( piątek ) lutego 2020 20:00
SB PIRATES VS TCF HUB MISZ MASZ 4-6

23 ( niedziela ) lutego 2020 17:00
V ELEMENT VS ALEJA RÓŻ 8-2

23 ( niedziela ) lutego 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS SB MAXX 4-6

II liga
22 ( sobota ) lutego 2020 18:00
TADAM AFERA VS BANDA JANOSIKA 6-4

22 ( sobota ) lutego 2020 19:00
EDEN STOKI VS BLADE TEAM 2-8

22 ( sobota ) lutego 2020 19:30
DRUŻYNA A VS INIEMAMOCNI 3-7

22 ( sobota ) lutego 2020 20:30
ANGRY DARTS VS KĄSAJ 3-7
 
 
Daromdk 


Drużyna: Iniemamocni
Tarcza: Winmau blade 5
Lotki: Rob Cross
Wiek: 44
Dołączył: 18 Paź 2019
Posty: 10
Skąd: Chrzanów
Wysłany: Czw Lut 20, 2020 5:51 pm   

I liga

21 ( piątek ) lutego 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM 7-3

21 ( piątek ) lutego 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI 7-3

21 ( piątek ) lutego 2020 20:00
SB PIRATES VS TCF HUB MISZ MASZ 4-6

23 ( niedziela ) lutego 2020 17:00
V ELEMENT VS ALEJA RÓŻ 7-3

23 ( niedziela ) lutego 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS SB MAXX 4-6

II liga
22 ( sobota ) lutego 2020 18:00
TADAM AFERA VS BANDA JANOSIKA 4-6

22 ( sobota ) lutego 2020 19:00
EDEN STOKI VS BLADE TEAM 2-8

22 ( sobota ) lutego 2020 19:30
DRUŻYNA A VS INIEMAMOCNI 3-7

22 ( sobota ) lutego 2020 20:30
ANGRY DARTS VS KĄSAJ 2-8
 
 
scorpions28 



Drużyna: RsKM Bochnia
Wiek: 39
Dołączył: 24 Paź 2011
Posty: 250
Skąd: bochnia
Wysłany: Czw Lut 20, 2020 10:50 pm   

I liga

21 ( piątek ) lutego 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM 7-3

21 ( piątek ) lutego 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI 7-3

21 ( piątek ) lutego 2020 20:00
SB PIRATES VS TCF HUB MISZ MASZ 4-6

23 ( niedziela ) lutego 2020 17:00
V ELEMENT VS ALEJA RÓŻ 8-2

23 ( niedziela ) lutego 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS SB MAXX 4-6

II liga
22 ( sobota ) lutego 2020 18:00
TADAM AFERA VS BANDA JANOSIKA 4-6

22 ( sobota ) lutego 2020 19:00
EDEN STOKI VS BLADE TEAM 2-8

22 ( sobota ) lutego 2020 19:30
DRUŻYNA A VS INIEMAMOCNI 3-7

22 ( sobota ) lutego 2020 20:30
ANGRY DARTS VS KĄSAJ 3-7
 
 
Tiger9999 


Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017
Posty: 67
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Lut 21, 2020 12:07 pm   

I liga

21 ( piątek ) lutego 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM 7 : 3

21 ( piątek ) lutego 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI 7 : 3

21 ( piątek ) lutego 2020 20:00
SB PIRATES VS TCF HUB MISZ MASZ 4 : 6

23 ( niedziela ) lutego 2020 17:00
V ELEMENT VS ALEJA RÓŻ 8 : 2

23 ( niedziela ) lutego 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS SB MAXX 4 : 6

II liga
22 ( sobota ) lutego 2020 18:00
TADAM AFERA VS BANDA JANOSIKA 7 : 3

22 ( sobota ) lutego 2020 19:00
EDEN STOKI VS BLADE TEAM 2 : 8

22 ( sobota ) lutego 2020 19:30
DRUŻYNA A VS INIEMAMOCNI 3 : 7

22 ( sobota ) lutego 2020 20:30
ANGRY DARTS VS KĄSAJ 3 : 7
 
 
nowohucki 



Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 946
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Pią Lut 21, 2020 12:19 pm   

I liga

21 ( piątek ) lutego 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM 6:4

21 ( piątek ) lutego 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI 6:4

21 ( piątek ) lutego 2020 20:00
SB PIRATES VS TCF HUB MISZ MASZ 5:5

23 ( niedziela ) lutego 2020 17:00
V ELEMENT VS ALEJA RÓŻ 8:2

23 ( niedziela ) lutego 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS SB MAXX 5:5

II liga
22 ( sobota ) lutego 2020 18:00
TADAM AFERA VS BANDA JANOSIKA 5:5

22 ( sobota ) lutego 2020 19:00
EDEN STOKI VS BLADE TEAM 1:9

22 ( sobota ) lutego 2020 19:30
DRUŻYNA A VS INIEMAMOCNI 5:5

22 ( sobota ) lutego 2020 20:30
ANGRY DARTS VS KĄSAJ 4:6
 
 
nowohucki 



Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz
Wiek: 35
Dołączył: 24 Wrz 2007
Posty: 946
Skąd: Nowa Huta
Wysłany: Pią Lut 21, 2020 12:23 pm   

Typy Leona:

I liga

21 ( piątek ) lutego 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM 6:4

21 ( piątek ) lutego 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI 7:3

21 ( piątek ) lutego 2020 20:00
SB PIRATES VS TCF HUB MISZ MASZ 5:5

23 ( niedziela ) lutego 2020 17:00
V ELEMENT VS ALEJA RÓŻ 8:2

23 ( niedziela ) lutego 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS SB MAXX 4:6

II liga
22 ( sobota ) lutego 2020 18:00
TADAM AFERA VS BANDA JANOSIKA 5:5

22 ( sobota ) lutego 2020 19:00
EDEN STOKI VS BLADE TEAM 3:7

22 ( sobota ) lutego 2020 19:30
DRUŻYNA A VS INIEMAMOCNI 3:7

22 ( sobota ) lutego 2020 20:30
ANGRY DARTS VS KĄSAJ 3:7
 
 
Grzesiek 



Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy
Wiek: 40
Dołączył: 24 Paź 2008
Posty: 688
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Lut 21, 2020 12:25 pm   

I liga

21 ( piątek ) lutego 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM 7-3

21 ( piątek ) lutego 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI 7-3

21 ( piątek ) lutego 2020 20:00
SB PIRATES VS TCF HUB MISZ MASZ 5-5

23 ( niedziela ) lutego 2020 17:00
V ELEMENT VS ALEJA RÓŻ 7-3

23 ( niedziela ) lutego 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS SB MAXX 6-4

II liga
22 ( sobota ) lutego 2020 18:00
TADAM AFERA VS BANDA JANOSIKA 4-6

22 ( sobota ) lutego 2020 19:00
EDEN STOKI VS BLADE TEAM 1-9

22 ( sobota ) lutego 2020 19:30
DRUŻYNA A VS INIEMAMOCNI 4-6

22 ( sobota ) lutego 2020 20:30
ANGRY DARTS VS KĄSAJ 3-7
 
 
Lolek NH 



Dołączył: 05 Paź 2018
Posty: 33
Skąd: Nowa-Huta
Wysłany: Pią Lut 21, 2020 2:09 pm   

I liga

21 ( piątek ) lutego 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM 6-4

21 ( piątek ) lutego 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI 7-3

21 ( piątek ) lutego 2020 20:00
SB PIRATES VS TCF HUB MISZ MASZ4-6

23 ( niedziela ) lutego 2020 17:00
V ELEMENT VS ALEJA RÓŻ8-2

23 ( niedziela ) lutego 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS SB MAXX 4-6

II liga
22 ( sobota ) lutego 2020 18:00
TADAM AFERA VS BANDA JANOSIKA 7-3

22 ( sobota ) lutego 2020 19:00
EDEN STOKI VS BLADE TEAM 3-8

22 ( sobota ) lutego 2020 19:30
DRUŻYNA A VS INIEMAMOCNI 5-5

22 ( sobota ) lutego 2020 20:30
ANGRY DARTS VS KĄSAJ3-7
 
 
Oldboy 


Dołączył: 03 Paź 2018
Posty: 29
Skąd: Polska
Wysłany: Pią Lut 21, 2020 3:23 pm   

I liga

21 ( piątek ) lutego 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM 5:5

21 ( piątek ) lutego 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI 7:3

21 ( piątek ) lutego 2020 20:00
SB PIRATES VS TCF HUB MISZ MASZ 4:6

23 ( niedziela ) lutego 2020 17:00
V ELEMENT VS ALEJA RÓŻ 9:1

23 ( niedziela ) lutego 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS SB MAXX 4:6

II liga
22 ( sobota ) lutego 2020 18:00
TADAM AFERA VS BANDA JANOSIKA 7:3

22 ( sobota ) lutego 2020 19:00
EDEN STOKI VS BLADE TEAM 3:7

22 ( sobota ) lutego 2020 19:30
DRUŻYNA A VS INIEMAMOCNI 2:8

22 ( sobota ) lutego 2020 20:30
ANGRY DARTS VS KĄSAJ 4:6
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group