Typer KLD 2019/2020 - kolejka XI |
Autor |
Wiadomość |
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Lut 10, 2020 11:14 am Typer KLD 2019/2020 - kolejka XI
|
|
|
I liga
21 ( piątek ) lutego 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM
21 ( piątek ) lutego 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI
21 ( piątek ) lutego 2020 20:00
SB PIRATES VS TCF HUB MISZ MASZ
23 ( niedziela ) lutego 2020 17:00
V ELEMENT VS ALEJA RÓŻ
23 ( niedziela ) lutego 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS SB MAXX
II liga
22 ( sobota ) lutego 2020 18:00
TADAM AFERA VS BANDA JANOSIKA
22 ( sobota ) lutego 2020 19:00
EDEN STOKI VS BLADE TEAM
22 ( sobota ) lutego 2020 19:30
DRUŻYNA A VS INIEMAMOCNI
22 ( sobota ) lutego 2020 20:30
ANGRY DARTS VS KĄSAJ
NAGRODY SPONSORUJĄ :
OnlyDarts - specjalistyczny sklep z akcesoriami darterskimi.
https://www.onlydarts.pl/ -
Bon w wysokości 50 zł za I miejsce
Grill Bar NA Wzgórzach - Mekka darta w Nowej Hucie !
https://www.facebook.com/matmoto.autoserwis/
http://www.wzg-grillbar.pl/
który ufundował bony:
50 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
30 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
15 zł do wykorzystania w barze za III miejsce
Rabona - Kawiarnia Pub Ogródek - nowe miejsce na mapie krakowskiego darta.
http://rabona.com.pl
https://www.facebook.com/RabonaPub/
(Ra)Bonami:
50 zł do wykorzystania w barze za I miejsce
30 zł do wykorzystania w barze za II miejsce
20 zł do wykorzystania w barze za III miejsce
PRZYPOMINAM O ZACHOWANIU KOLEJNOŚCI GŁOSOWANIA TAKIEJ JAK W TYM POŚCIE |
|
|
|
|
paszkwil
Dołączył: 28 Wrz 2015 Posty: 218 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pon Lut 10, 2020 11:16 am
|
|
|
I liga
21 ( piątek ) lutego 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM 5-5
21 ( piątek ) lutego 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI 7-3
21 ( piątek ) lutego 2020 20:00
SB PIRATES VS TCF HUB MISZ MASZ 4-6
23 ( niedziela ) lutego 2020 17:00
V ELEMENT VS ALEJA RÓŻ 8-2
23 ( niedziela ) lutego 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS SB MAXX 4-6
II liga
22 ( sobota ) lutego 2020 18:00
TADAM AFERA VS BANDA JANOSIKA 4-6
22 ( sobota ) lutego 2020 19:00
EDEN STOKI VS BLADE TEAM 2-8
22 ( sobota ) lutego 2020 19:30
DRUŻYNA A VS INIEMAMOCNI 3-7
22 ( sobota ) lutego 2020 20:30
ANGRY DARTS VS KĄSAJ 3-7 |
|
|
|
|
Kudłaty1989
Drużyna: Masters Of Dartcore
Tarcza: Bulls Focus II
Lotki: Unicorn Phil Taylor Phase 3
Wiek: 35 Dołączył: 27 Wrz 2016 Posty: 48 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Sob Lut 15, 2020 7:41 am
|
|
|
I liga
21 ( piątek ) lutego 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM 6-4
21 ( piątek ) lutego 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI 7-3
21 ( piątek ) lutego 2020 20:00
SB PIRATES VS TCF HUB MISZ MASZ 3-7
23 ( niedziela ) lutego 2020 17:00
V ELEMENT VS ALEJA RÓŻ 7-3
23 ( niedziela ) lutego 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS SB MAXX 4-6
II liga
22 ( sobota ) lutego 2020 18:00
TADAM AFERA VS BANDA JANOSIKA 4-6
22 ( sobota ) lutego 2020 19:00
EDEN STOKI VS BLADE TEAM 3-7
22 ( sobota ) lutego 2020 19:30
DRUŻYNA A VS INIEMAMOCNI 3-7
22 ( sobota ) lutego 2020 20:30
ANGRY DARTS VS KĄSAJ 3-7 |
|
|
|
|
lukash_t
Drużyna: Kąsaj
Wiek: 41 Dołączył: 14 Lut 2006 Posty: 68 Skąd: krk
|
Wysłany: Pon Lut 17, 2020 7:14 pm
|
|
|
I liga
21 ( piątek ) lutego 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM 7:3
21 ( piątek ) lutego 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI 6:4
21 ( piątek ) lutego 2020 20:00
SB PIRATES VS TCF HUB MISZ MASZ 3:7
23 ( niedziela ) lutego 2020 17:00
V ELEMENT VS ALEJA RÓŻ 8:2
23 ( niedziela ) lutego 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS SB MAXX 3:7
II liga
22 ( sobota ) lutego 2020 18:00
TADAM AFERA VS BANDA JANOSIKA 6:4
22 ( sobota ) lutego 2020 19:00
EDEN STOKI VS BLADE TEAM 2:8
22 ( sobota ) lutego 2020 19:30
DRUŻYNA A VS INIEMAMOCNI 2:8
22 ( sobota ) lutego 2020 20:30
ANGRY DARTS VS KĄSAJ 3:7 |
|
|
|
|
magdragon
Drużyna: Kryzys Squad
Pomógł: 1 raz Dołączył: 09 Lut 2008 Posty: 236 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Wto Lut 18, 2020 9:34 pm Re: Typer KLD 2019/2020 - kolejka XI
|
|
|
I liga
21 ( piątek ) lutego 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM. 8-2
21 ( piątek ) lutego 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI. 7:3
21 ( piątek ) lutego 2020 20:00
SB PIRATES VS TCF HUB MISZ MASZ. 5-5
23 ( niedziela ) lutego 2020 17:00
V ELEMENT VS ALEJA RÓŻ. 9-1
23 ( niedziela ) lutego 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS SB MAXX. 6:4
II liga
22 ( sobota ) lutego 2020 18:00
TADAM AFERA VS BANDA JANOSIKA. 4:6
22 ( sobota ) lutego 2020 19:00
EDEN STOKI VS BLADE TEAM. 0:10
22 ( sobota ) lutego 2020 19:30
DRUŻYNA A VS INIEMAMOCNI. 4:6
22 ( sobota ) lutego 2020 20:30
ANGRY DARTS VS KĄSAJ. 3:7 |
|
|
|
|
wrp jasny
Drużyna: WRP Bochnia
Tarcza: BLADE III
Lotki: Target Precision-Voyager 23g
Wiek: 46 Dołączył: 23 Wrz 2008 Posty: 353 Skąd: Bochnia
|
Wysłany: Śro Lut 19, 2020 9:55 pm
|
|
|
I liga
21 ( piątek ) lutego 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM 6-4
21 ( piątek ) lutego 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI 6-4
21 ( piątek ) lutego 2020 20:00
SB PIRATES VS TCF HUB MISZ MASZ 3-7
23 ( niedziela ) lutego 2020 17:00
V ELEMENT VS ALEJA RÓŻ 8-2
23 ( niedziela ) lutego 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS SB MAXX 3-7
II liga
22 ( sobota ) lutego 2020 18:00
TADAM AFERA VS BANDA JANOSIKA 6-4
22 ( sobota ) lutego 2020 19:00
EDEN STOKI VS BLADE TEAM 3-7
22 ( sobota ) lutego 2020 19:30
DRUŻYNA A VS INIEMAMOCNI 3-7
22 ( sobota ) lutego 2020 20:30
ANGRY DARTS VS KĄSAJ 3-7 |
|
|
|
|
Serwer
Drużyna: EDEN STOKI
Wiek: 33 Dołączył: 16 Paź 2018 Posty: 14 Skąd: Przyjaciel
|
Wysłany: Czw Lut 20, 2020 10:20 am
|
|
|
21 ( piątek ) lutego 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM 6-4
21 ( piątek ) lutego 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI 6-4
21 ( piątek ) lutego 2020 20:00
SB PIRATES VS TCF HUB MISZ MASZ 4-6
23 ( niedziela ) lutego 2020 17:00
V ELEMENT VS ALEJA RÓŻ 8-2
23 ( niedziela ) lutego 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS SB MAXX 4-6
II liga
22 ( sobota ) lutego 2020 18:00
TADAM AFERA VS BANDA JANOSIKA 6-4
22 ( sobota ) lutego 2020 19:00
EDEN STOKI VS BLADE TEAM 2-8
22 ( sobota ) lutego 2020 19:30
DRUŻYNA A VS INIEMAMOCNI 3-7
22 ( sobota ) lutego 2020 20:30
ANGRY DARTS VS KĄSAJ 3-7 |
|
|
|
|
Daromdk
Drużyna: Iniemamocni
Tarcza: Winmau blade 5
Lotki: Rob Cross
Wiek: 48 Dołączył: 18 Paź 2019 Posty: 11 Skąd: Chrzanów
|
Wysłany: Czw Lut 20, 2020 5:51 pm
|
|
|
I liga
21 ( piątek ) lutego 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM 7-3
21 ( piątek ) lutego 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI 7-3
21 ( piątek ) lutego 2020 20:00
SB PIRATES VS TCF HUB MISZ MASZ 4-6
23 ( niedziela ) lutego 2020 17:00
V ELEMENT VS ALEJA RÓŻ 7-3
23 ( niedziela ) lutego 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS SB MAXX 4-6
II liga
22 ( sobota ) lutego 2020 18:00
TADAM AFERA VS BANDA JANOSIKA 4-6
22 ( sobota ) lutego 2020 19:00
EDEN STOKI VS BLADE TEAM 2-8
22 ( sobota ) lutego 2020 19:30
DRUŻYNA A VS INIEMAMOCNI 3-7
22 ( sobota ) lutego 2020 20:30
ANGRY DARTS VS KĄSAJ 2-8 |
|
|
|
|
scorpions28
Drużyna: BANDA JANOSIKA
Wiek: 43 Dołączył: 24 Paź 2011 Posty: 252 Skąd: bochnia
|
Wysłany: Czw Lut 20, 2020 10:50 pm
|
|
|
I liga
21 ( piątek ) lutego 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM 7-3
21 ( piątek ) lutego 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI 7-3
21 ( piątek ) lutego 2020 20:00
SB PIRATES VS TCF HUB MISZ MASZ 4-6
23 ( niedziela ) lutego 2020 17:00
V ELEMENT VS ALEJA RÓŻ 8-2
23 ( niedziela ) lutego 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS SB MAXX 4-6
II liga
22 ( sobota ) lutego 2020 18:00
TADAM AFERA VS BANDA JANOSIKA 4-6
22 ( sobota ) lutego 2020 19:00
EDEN STOKI VS BLADE TEAM 2-8
22 ( sobota ) lutego 2020 19:30
DRUŻYNA A VS INIEMAMOCNI 3-7
22 ( sobota ) lutego 2020 20:30
ANGRY DARTS VS KĄSAJ 3-7 |
|
|
|
|
Tiger9999
Drużyna: Tadam Afera
Dołączył: 22 Sie 2017 Posty: 68 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pią Lut 21, 2020 12:07 pm
|
|
|
I liga
21 ( piątek ) lutego 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM 7 : 3
21 ( piątek ) lutego 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI 7 : 3
21 ( piątek ) lutego 2020 20:00
SB PIRATES VS TCF HUB MISZ MASZ 4 : 6
23 ( niedziela ) lutego 2020 17:00
V ELEMENT VS ALEJA RÓŻ 8 : 2
23 ( niedziela ) lutego 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS SB MAXX 4 : 6
II liga
22 ( sobota ) lutego 2020 18:00
TADAM AFERA VS BANDA JANOSIKA 7 : 3
22 ( sobota ) lutego 2020 19:00
EDEN STOKI VS BLADE TEAM 2 : 8
22 ( sobota ) lutego 2020 19:30
DRUŻYNA A VS INIEMAMOCNI 3 : 7
22 ( sobota ) lutego 2020 20:30
ANGRY DARTS VS KĄSAJ 3 : 7 |
|
|
|
|
nowohucki
Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz Wiek: 39 Dołączył: 24 Wrz 2007 Posty: 950 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Pią Lut 21, 2020 12:19 pm
|
|
|
I liga
21 ( piątek ) lutego 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM 6:4
21 ( piątek ) lutego 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI 6:4
21 ( piątek ) lutego 2020 20:00
SB PIRATES VS TCF HUB MISZ MASZ 5:5
23 ( niedziela ) lutego 2020 17:00
V ELEMENT VS ALEJA RÓŻ 8:2
23 ( niedziela ) lutego 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS SB MAXX 5:5
II liga
22 ( sobota ) lutego 2020 18:00
TADAM AFERA VS BANDA JANOSIKA 5:5
22 ( sobota ) lutego 2020 19:00
EDEN STOKI VS BLADE TEAM 1:9
22 ( sobota ) lutego 2020 19:30
DRUŻYNA A VS INIEMAMOCNI 5:5
22 ( sobota ) lutego 2020 20:30
ANGRY DARTS VS KĄSAJ 4:6 |
|
|
|
|
nowohucki
Drużyna: Nowohucianie NH2010
Tarcza: Bull's Advantage
Lotki: Harrows Magnetic
Pomógł: 1 raz Wiek: 39 Dołączył: 24 Wrz 2007 Posty: 950 Skąd: Nowa Huta
|
Wysłany: Pią Lut 21, 2020 12:23 pm
|
|
|
Typy Leona:
I liga
21 ( piątek ) lutego 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM 6:4
21 ( piątek ) lutego 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI 7:3
21 ( piątek ) lutego 2020 20:00
SB PIRATES VS TCF HUB MISZ MASZ 5:5
23 ( niedziela ) lutego 2020 17:00
V ELEMENT VS ALEJA RÓŻ 8:2
23 ( niedziela ) lutego 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS SB MAXX 4:6
II liga
22 ( sobota ) lutego 2020 18:00
TADAM AFERA VS BANDA JANOSIKA 5:5
22 ( sobota ) lutego 2020 19:00
EDEN STOKI VS BLADE TEAM 3:7
22 ( sobota ) lutego 2020 19:30
DRUŻYNA A VS INIEMAMOCNI 3:7
22 ( sobota ) lutego 2020 20:30
ANGRY DARTS VS KĄSAJ 3:7 |
|
|
|
|
Grzesiek
Drużyna: Kryzys Squad
Lotki: 18g Aztec
Pomógł: 3 razy Wiek: 44 Dołączył: 24 Paź 2008 Posty: 690 Skąd: Kraków
|
Wysłany: Pią Lut 21, 2020 12:25 pm
|
|
|
I liga
21 ( piątek ) lutego 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM 7-3
21 ( piątek ) lutego 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI 7-3
21 ( piątek ) lutego 2020 20:00
SB PIRATES VS TCF HUB MISZ MASZ 5-5
23 ( niedziela ) lutego 2020 17:00
V ELEMENT VS ALEJA RÓŻ 7-3
23 ( niedziela ) lutego 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS SB MAXX 6-4
II liga
22 ( sobota ) lutego 2020 18:00
TADAM AFERA VS BANDA JANOSIKA 4-6
22 ( sobota ) lutego 2020 19:00
EDEN STOKI VS BLADE TEAM 1-9
22 ( sobota ) lutego 2020 19:30
DRUŻYNA A VS INIEMAMOCNI 4-6
22 ( sobota ) lutego 2020 20:30
ANGRY DARTS VS KĄSAJ 3-7 |
|
|
|
|
Lolek NH
Dołączył: 05 Paź 2018 Posty: 34 Skąd: Nowa-Huta
|
Wysłany: Pią Lut 21, 2020 2:09 pm
|
|
|
I liga
21 ( piątek ) lutego 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM 6-4
21 ( piątek ) lutego 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI 7-3
21 ( piątek ) lutego 2020 20:00
SB PIRATES VS TCF HUB MISZ MASZ4-6
23 ( niedziela ) lutego 2020 17:00
V ELEMENT VS ALEJA RÓŻ8-2
23 ( niedziela ) lutego 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS SB MAXX 4-6
II liga
22 ( sobota ) lutego 2020 18:00
TADAM AFERA VS BANDA JANOSIKA 7-3
22 ( sobota ) lutego 2020 19:00
EDEN STOKI VS BLADE TEAM 3-8
22 ( sobota ) lutego 2020 19:30
DRUŻYNA A VS INIEMAMOCNI 5-5
22 ( sobota ) lutego 2020 20:30
ANGRY DARTS VS KĄSAJ3-7 |
|
|
|
|
Oldboy
Dołączył: 03 Paź 2018 Posty: 31 Skąd: Polska
|
Wysłany: Pią Lut 21, 2020 3:23 pm
|
|
|
I liga
21 ( piątek ) lutego 2020 19:00
NOWOHUCIANIE NH2010 VS FAK DART TEAM 5:5
21 ( piątek ) lutego 2020 19:30
WRP BOCHNIA VS KLIMACIKI 7:3
21 ( piątek ) lutego 2020 20:00
SB PIRATES VS TCF HUB MISZ MASZ 4:6
23 ( niedziela ) lutego 2020 17:00
V ELEMENT VS ALEJA RÓŻ 9:1
23 ( niedziela ) lutego 2020 19:30
KRYZYS SQUAD VS SB MAXX 4:6
II liga
22 ( sobota ) lutego 2020 18:00
TADAM AFERA VS BANDA JANOSIKA 7:3
22 ( sobota ) lutego 2020 19:00
EDEN STOKI VS BLADE TEAM 3:7
22 ( sobota ) lutego 2020 19:30
DRUŻYNA A VS INIEMAMOCNI 2:8
22 ( sobota ) lutego 2020 20:30
ANGRY DARTS VS KĄSAJ 4:6 |
|
|
|
|
|