DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie początkującego?
Autor Wiadomość
kop23 


Dołączył: 17 Lis 2005
Posty: 10
Skąd: Bielsko
  Wysłany: Pią Lis 18, 2005 12:23 am   

dobra pocwicze 501 z outem, dam znac za jakis czas jak mi idzie , jak na poczatku bede konczyl po 12 to bede zadowolony a do 10 moze kiedys dojde , ale to chyba bym musial na trzezo rzucac :d.
w każdym razie dzieki wszystkim za pomoc. bede mial jakies pytanie to jeszcze napisze.
ps.wy tam w łodzi to chyba polska czołowka nie? jak wy to robicie kurde :?
 
 
GENO 


Wiek: 43
Dołączył: 04 Sie 2004
Posty: 97
Skąd: z nienacka ;)
Wysłany: Pią Lis 18, 2005 9:09 am   

Taaaaa..........
Ćwiczyć czy nie ćwiczyć... oto jest pytanie :lol:
Moja rada: Najlepiej jest ćwiczyć na turniejach, im większy tym lepiej :!: :!: :!:
Pozdrawiam.
 
 
1 Metropolita 



Drużyna: Metropolis Scoffers
Pomógł: 1 raz
Wiek: 54
Dołączył: 28 Kwi 2004
Posty: 187
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 18, 2005 9:12 am   

:o czołówka polska :no: :x :olaboga: :rotfl2: :hahaha:
 
 
 
Small 



Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 821
Skąd: Kraków Niju Huta
Wysłany: Pią Lis 18, 2005 10:32 am   

Najważniejsze jest zamknięcie D-out. Zejść z 501- (pomiędzy 7 a 10 kolejką) zawsze da się zrobić -w lepszym bądź gorszym stylu ale da- natomiast jak później nie trafia się 3 lotkami w double-a zaczyna się nerwówka
pisał o tym Jerry
Jerry napisał/a:
A tak poważnie. Na turnieju oprócz umiejętności potrzebne są jeszcze mocne nerwy i opanowanie - inaczej mówiąc:psycha.

Pytałeś o trening- jedną z metod ćwiczenia zamykania jest granie tzw. "zegara" czyli:próbujesz zamknąć (przynajmniej 1 lotką) każdą z cyfr po kolei od 1 do 20. przykładowo 2gą lotką zamknąłeś cyfrę 1 to ostatnią (3lotką) zamykasz cyfrę 2 itd. aż do 20. Na początku taki "zegar" trochę czasu zajmuje i wydaje się być nudny a czasami wręcz wkurzający jak długo nie możesz zamknąć którejś z cyfr, ale ma kilka pozytywnych stron: przede wszystkim daje ci rozeznanie, który z sektorów zamyka ci się najłatwiej i najszybciej (góra, lewa czy np. bull :D ),
 
 
 
Pedros 
W porządku :)



Drużyna: O! Krąg D.T.
Tarcza: Winmau Blade III
Lotki: Nemesis 18g
Pomógł: 4 razy
Wiek: 37
Dołączył: 01 Lis 2005
Posty: 927
Skąd: Widzew
Wysłany: Pią Lis 18, 2005 7:43 pm   

To jak potrenujesz i bedzie ci dobrze szlo i bedziesz uwazal ze mozna zagrac w jakims turnieju, i nie masz co sie martwic ze graja w nim mocniejsi.Postaraj sie komus urwac lega badz nawet caly mecz. Zycze szczesci i pozdrawiam
 
 
 
kop23 


Dołączył: 17 Lis 2005
Posty: 10
Skąd: Bielsko
Wysłany: Sob Lis 19, 2005 4:06 pm   

Small napisał/a:

Jerry napisał/a:
A tak poważnie. Na turnieju oprócz umiejętności potrzebne są jeszcze mocne nerwy i opanowanie - inaczej mówiąc:psycha.

Pytałeś o trening- jedną z metod ćwiczenia zamykania jest granie tzw. "zegara" czyli:próbujesz zamknąć (przynajmniej 1 lotką) każdą z cyfr po kolei od 1 do 20.

jak juz wczesniej pisalem wlasnie cwicze w ten sposob i potrzebuje 27-30 lotek na 20 sektorow
 
 
Jerry 
Lożo-Szyderca



Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Winmau Trina Gulliver+krótki nylon
Pomógł: 5 razy
Wiek: 44
Dołączył: 06 Sie 2004
Posty: 1109
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Lis 19, 2005 6:28 pm   

kop23 napisał/a:
Small napisał/a:
Pytałeś o trening- jedną z metod ćwiczenia zamykania jest granie tzw. "zegara" czyli:próbujesz zamknąć (przynajmniej 1 lotką) każdą z cyfr po kolei od 1 do 20.


jak juz wczesniej pisalem wlasnie cwicze w ten sposob i potrzebuje 27-30 lotek na 20 sektorow


Ale w tym przypadku chodzi o rzucanie doubli, tzn. najpierw "szajba", potem d2, d3, itd. Policz ile lotek potrzebujesz na taki zegar... :)
 
 
 
kop23 


Dołączył: 17 Lis 2005
Posty: 10
Skąd: Bielsko
Wysłany: Nie Lis 20, 2005 11:42 am   

a w takiego :] to raczej mi zejdzie lotek :)
 
 
Łojtek 



Drużyna: Wieszcze
Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 3211
Skąd: Kraków
Wysłany: Nie Lis 20, 2005 1:05 pm   

kop23 napisał/a:
a w takiego :] to raczej mi zejdzie lotek :)


Nie przejmuj się, mnie w cholerę lotek schodzi czasami na zegar doubli 8)
A jeszcze lepiej się leci zegar jak zagrasz z kimś o piwko, wtedy masz taką małą symulację atmosferki meczowej 8)
 
 
 
Small 



Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 821
Skąd: Kraków Niju Huta
Wysłany: Pon Lis 21, 2005 4:13 pm   

kop23 napisał/a:
a w takiego :] to raczej mi zejdzie lotek Uśmiech...


trening czyni mistrza ;)
Łojtek napisał/a:
Nie przejmuj się, mnie w cholerę lotek schodzi czasami na zegar doubli Cool
A jeszcze lepiej się leci zegar jak zagrasz z kimś o piwko, wtedy masz taką małą symulację atmosferki meczowej

Ot i cała filozofja gry w lotki POŁĄCZENIE PRZYJEMNEGO z POŻYTECZNYM ! Cwiczysz łapę i jeszcze oprócz swojego broffca możesz łyknąć zwycięskiego - a ten to poprostu smakuje jak nektar bogów. heheh. A i motywacja jest - bo ileż można komuś piwa nastawiać... ;)
 
 
 
Banan 
dziedzicPruski



Drużyna: Matka siedzi z tyłu!
Pomógł: 2 razy
Wiek: 48
Dołączył: 02 Cze 2003
Posty: 1335
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Lis 21, 2005 8:48 pm   

Small napisał/a:
Cwiczysz łapę i jeszcze oprócz swojego broffca możesz łyknąć zwycięskiego - a ten to poprostu smakuje jak nektar bogów.

chyba, że przeciwnik sie nie wywiąże. I wcale nie mam nikogo konkretnego na mysli 8) :x
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group