DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Mamy Wicemistrzynię Polski !!!
Autor Wiadomość
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 14, 2004 7:08 pm   Mamy Wicemistrzynię Polski !!!

Do Kędzierzyna wybraliśmy się w składzie: Daga, Leszek, Janiu, Maniek i ja w jednym samochodzie oraz Darek i Paweł w drugim.
W Lechu nie było już miejsc dla Darka i Pawła ale tak zbajerowali panią w recepcji, że dała im fajny pokoik z dużym szerokim małżeńskim łożem :)
W PDCu 3 miejsce wśród pań (na około 25) zajęła Dagmara, wśród panów (155):
65: Janiu, Darek, ja
97: Paweł, Leszek
129: Maniek
Ale to trzecie miejsce Dagi to nie był jeszcze koniec emocji pierwszego dnia. Początkowo Dagmara miała nie wystąpić w turnieju debli, ponieważ nie miała z kom zagrać. Jednak Rylec wymyślił parę: Żaneta Plucińska - Dagmara, dziewczayny zgodziły się na taki team i zaczęły grać.
Najpierw wolny los, a następnie para Stawska-Furykiewicz (1 i 2 w radarze). Nasze wygrywają. Dalej Kuczek-Skalska (13 i 30), do przodu i w walce o finał po pięknym i trzymającym w napięciu meczu nasze wygrywają 2:1 z parą Nowak-Orysiak (3 i 4).
Do finału z lewej wchodzą te ostatnie i tutaj już nie dają szans naszym dziewczynom spokojnie wygrywając oba finały po 3:0. Trzeba powiedzieć, że Dorotka Nowak pięknie grała tego dnia (wygrała PDCa).
Mimo przegranej w finale wielkie brawa dla Dagmary i Żanety za wywalczenie Wicemistrzostwa Polski. Po drodze pokonały dużo wyżej notowane rywalki, a w finale już chyba trochę zabrakło motywacji i konsekwencji.

Dzisiaj w Pucharze Polski zająłem chyba też 65 miejsce, jeden mecz wygrał Darek, reszta bez wygranej. Dagmara i Leszek nie grali.

To tyle jeżeli chodzi o aspekty sportowe. Poza nimi super wyjazd, imprezy, balety, kupa śmiechu, wiśnióweczka przywieziona specjalnie na tę okazję przez Rylca :) . Na prawdę jeden z lepszych wyjazdów. Ale o tym może innym razem. Jak Leszek wróci z pracy to pewnie coś napisze.

tut turu
 
 
 
Viola 



Drużyna: brak
Pomogła: 3 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 12 Lis 2003
Posty: 2376
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 14, 2004 8:05 pm   

Wielkie gratulacje dla Dagi i całej reszty,która grała. :D
 
 
 
Janiu 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Lotki: Harrows Eric Bristow (gładkie) 18g
Pomógł: 5 razy
Wiek: 46
Dołączył: 29 Wrz 2003
Posty: 2066
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 14, 2004 8:51 pm   

Dobrze Czarek napisal, chociaz sucho i bez emocji ale licza sie fakty. CZAICIE?
Daga grala niesamowicie. Podejrzewam ze gdyby grala z ktoras z Lodzkich kolezanek (oczywiscie nikomu nic nie ujmujac) nie zajechalyby tak daleko. Żaneta Plucińska z ktora w efekcie przyszlo grac Dagmarze (a ktora znienacka - prawie z pod ziemi wyluskal Rylec) na turnieju indywidualnym wypadla slabo, zeby nie powiedziec ze wcale nie wypadla. Natomiast w parze z Dagmarą spisala sie wysmienicie. Dziewczyny uzupelnialy sie jakby graly w duecie od lat. Normalnie, kurcze o rany az mi sie rece trzesa na wspomnienie tego widoku. A bylo na co patrzec wierzcie mi (he he dwie fajne laski :) ) CZAICIE?
Do sensacji zaliczyc mozna rowniez fakt calkiem niezlej mojej gry w sobotnim PDC-u. Wygralem dwa mecze i moglo byc jeszcze lepiej gdybym nie trafil na Artura Siekierskiego z Lowicza. Brutalnie przerwal moja dobra passe i sprowadzil na zienie.
W niedziele zas nic juz nie gralem (chyba ze wzgledu na kiepskie samopoczucie- tut turu 8) ) CZAICIE?
A Czarek kurcze o rany, jakby na zyczenie Leszka odpadl z turnieju akurat wtedy gdy czas byl najwyzszy na powrot do Lodzi.
Niesamowitym akcentem zas byla awaria samochodu Darka. W niedziele z rana dowiedzielismy sie ze w samochodzie na silniku nocowalo sobie jakies bydle przeokropne (kot, szczur albo jakas inna cholera - wiewiorka dajmy na to). I ta franca stara tak sie w tryby wkreciala ze az pasek klinowy spadl z koleczek (tragedia bo malo co w samochodzie dzialalo). Sprawa na tyle byla powazna ze flaki zwirzaka razem z futrem walaly sie po calym silniku i okolicach (niezbyt przyjemny widok ale Czarek (maniak - fotoamator) zrobil pare zdjec jakby ktos byl zainteresowany szczegolami niech wali do niego na priv). Zalatwili sobie jakiegos mechanika ale nie wiem co i jak, poczekamy na wiadomosci od Darka.
Nie bylo natomiast sensacji w hotelowej kuchni. Jak zwykle na sniadanie do wyboru mielismy jajecznice i kielbase. Czaicie? Leszek wybral kielbase, ja z Michalem jajecznice.
tut turu - CZAICIE :?:
 
 
 
Banan 
dziedzicPruski



Drużyna: Matka siedzi z tyłu!
Pomógł: 2 razy
Wiek: 48
Dołączył: 02 Cze 2003
Posty: 1335
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Mar 14, 2004 9:56 pm   

ja nie czaję :?
 
 
 
Rylec 



Drużyna: 32 KEG SPORT BAR
Tarcza: Harrows z 1998
Lotki: 3
Pomógł: 12 razy
Wiek: 59
Dołączył: 24 Paź 2003
Posty: 1464
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Mar 15, 2004 9:51 am   

ja tam CZAJE. Jakbys był Bananie w Kedzierzynie to też byś CZAIŁ. Szkodencja duża, że nie przyjechałeś. Ale bedziesz miał okazję ZACZAIĆ za miesiac - 17 kwietnia jest PDC w Krakowie.
Pozdrófka.
 
 
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 15, 2004 6:00 pm   Re: Mamy Wicemistrzynię Polski !!!

CzarekMichał napisał/a:
Dzisiaj w Pucharze Polski zająłem chyba też 65 miejsce

Pomyłka, 49 :)
A i jeszcze zapomniałem o naszych Łowiczaninach.
W PDCu Artur Siekierski zajął 33 miejsce, a Maciek Turski 97.
W Pucharze Polski Artek również 33, zaś Maciek 49.
 
 
 
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 15, 2004 6:47 pm   

Kolejna ciekawostka. Dagmara zajęła po raz pierwszy 3 miejsce w PDCu jednak jej lotki już kiedyś wywalczyły taką pozycję. Otóż grając tymi samymi lotkami parę lat temu 3 miejsce na PDCu w Krakowie zajął Golden.
Dodając do tego zestawu Wicemistrzostwo Polski w deblu, mamy najbardziej utytuowane lotki w Łodzi :D
Ciekawe ile są warte :) :D

Wrzuciłem już na stronę zdjęcia z turniejów. Zapraszam do oglądania.
 
 
 
Janiu 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Lotki: Harrows Eric Bristow (gładkie) 18g
Pomógł: 5 razy
Wiek: 46
Dołączył: 29 Wrz 2003
Posty: 2066
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Mar 15, 2004 11:41 pm   

Dobrze prawisz kolego sympatyczny Rylcu :)
Kto nie byl ten pewnie nie ZACZAI !! !
No chyba zeby sie przejechal i na wlasne oczy zobaczyl.
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Wto Mar 16, 2004 12:42 am   

Napiszę, napiszę, mam już w Wordzie 2-stronicową, szczegółową relację, ale net mi nie działa i jakimś cudem właśnie pracuję na pingu sąsiada... :) . Mam nadzieję, że mi jutro naprawią, a relację wrzucę na stronę :)
 
 
 
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 16, 2004 7:04 am   

nie rozpisuj sie za barzo bo nikt tego nie przeczyta :) , a poza tym wcześnie poszedłeś spać i nie wiesz na przykład, że mecz Widzewa z Wisłą Płock był najlepszym meczem ŁKSu :lol: :D
Dobra, czekamy na relację :)
 
 
 
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 16, 2004 11:12 pm   

Na stronie, w dziale "artykuły" jest relacja Dartlesa z wyjazdu. Zapraszam do czytania:
http://www.dartfoto.com/index.php?kat=artykul
 
 
 
Banan 
dziedzicPruski



Drużyna: Matka siedzi z tyłu!
Pomógł: 2 razy
Wiek: 48
Dołączył: 02 Cze 2003
Posty: 1335
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Mar 16, 2004 11:48 pm   

:cry:
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Śro Mar 17, 2004 1:13 am   

Nie rycz teraz Banan, do Krakowa pojedziesz... a w KK wypiłem chyba z 5 soków z Banana... :)
 
 
 
sygnet 



Drużyna: SAMI SWOI
Dołączył: 01 Mar 2004
Posty: 62
Skąd: ŚRÓDZIEMIE
Wysłany: Pon Mar 22, 2004 8:04 pm   

Wielkie gratulki dla Dagi za tak ekscytującą grę. Szkoda tylko, że tak łatwo oddalyście finał.
Jakby na to nie patrzec to z pewnoscia wielki sukces Okręgu Łódzkiego i samej mistrzyni. :P :P :P

Czemu tylko tak poszło 21.03.
Przecierz byli tacy co mistrzyni kibicowali.
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Pon Mar 22, 2004 9:36 pm   

Nawet Ratajski nie zawsze wygrywa...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group