DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Co sadzicie o tych lotkach???
Autor Wiadomość
Kuter 



Wiek: 39
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 2
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: Sob Gru 10, 2005 11:24 pm   Co sadzicie o tych lotkach???

Witam. Mam pytanko: Co sadzicie o tych lotkach: http://www.dartmania.pl/p...1c31f17acde6ae5
Garm juz troche czasu kupilem z 2 lata temu jakies harrowsy ale nie wiem jaki model i przymierzam sie teraz do Tych ale najpierw chcialem to skonsultowac mysle o 18g.
Prosze o porade:)
Pozdrawiam Kuter
 
 
 
Cylwa 



Drużyna: Matka Siedzi z Tyłu
Pomógł: 1 raz
Wiek: 47
Dołączył: 19 Sty 2005
Posty: 333
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie Gru 11, 2005 1:14 pm   

bardzo fajne lotki, grałem takimi, tylko 1 zgubiłem :)
poszukaj ich jeszcze na allegro, bo tam kosztowały one coś około 110 PLN.
Pozdrawiam
 
 
Muzzy 
Szyderca z Loży



Drużyna: Metropolis Scoffers
Wiek: 47
Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 757
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Gru 12, 2005 11:09 am   

Gram dokladnie takimi lotkami (barela identyczna z tą która jest na dole zdjęcia) o wadze 18g. Bardzo fajne ... Dobrze "leżą" w ręce, nie wycierają się żłobienia. Generalnie - polecam :)
 
 
 
RaDaR_CoCo 



Pomógł: 3 razy
Wiek: 48
Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 421
Skąd: Kraków Drug-on
Wysłany: Pon Gru 12, 2005 11:20 am   

lotki super u mnie w zespole Zarek własnie zakupił 2 raz ten model bo poprzedni zgubił (1 szt ) lotki super ja natomiast zakupiłem nowy model HARROWSA FLASH polecam lotki super a jeszcze jedno polecam zakup tych Ericow w http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=76295728 tam masz namiary do gościa kupowałem już włąsnie u niego te Erici(dla Zarka ) no i moje FLASHE orza piórka , końcówki gość jest najtańszy z wszystkich sklepów dobry kontakt szybka transakcja ......
 
 
 
Kuter 



Wiek: 39
Dołączył: 10 Gru 2005
Posty: 2
Skąd: Stalowa Wola
Wysłany: Pon Gru 12, 2005 3:42 pm   

Wlasnieja tez go wyczailem juz wczesniej i juz sa zamowione:) no zobaczymy jak sie bedzie grac:) a co do sprzedajacego to naprawde porzadny koles polecam wszystkim z dogadanie jakichkolwiek kwestji nie ma zadnego problemu gosc jest otwarty na wszystkie propozycje ja wyciagnalem te lotki raze ze 100 koncowkami za 120zl razem z przesylka:):)
 
 
 
krzysiek 



Wiek: 45
Dołączył: 02 Sty 2006
Posty: 28
Skąd: Stradunia
Wysłany: Czw Sty 05, 2006 10:21 pm   

Kurcze ja się o wszystko pytam.
Polecacie głównie lotki powyżej 100zł.
Na stronie dartmania.pl patrzę na lotki harrowsa i są jakieś 2 grupy - softip(20 typów) i steeltip(5 typów).O co w tym chodzi?Czy tylko o cenę?Razem 25 typów i bądź tu mądry człowieku z wioski widząc tylko podstawowe opisy,kto nimi rzuca i cenę...
 
 
 
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 06, 2006 6:56 am   

krzysiek napisał/a:
Kurcze ja się o wszystko pytam.

Pytaj pytaj :) Kto pyta nie błądzi :D
A jeżeli chodzi o lotki to ograniczę Ci trochę wybór. steeltip to lotki ze stalowymi grotami, czyli do Twojej elektronicznej tarczy się nie nadają, tak samo jak nie są zalecane (a na turniejach nawet niedozwolone) lotki o masie powyżej 18g.
 
 
 
krzysiek 



Wiek: 45
Dołączył: 02 Sty 2006
Posty: 28
Skąd: Stradunia
Wysłany: Pią Sty 06, 2006 4:55 pm   

Witam!
Czyli mam do wyboru 20 typów lotek z oferty Harrows softip.
Recezencjonowaliście już Harrows Eric Bristow.
Z opisów widzę,że te droższe mają barele z wolframu,a tańsze z mosiądzu czyli jak ma być na lata i jakbym się kiedyś zjawił w Krakowie to tymi z mosiądzu chyba by nie pasowało...
Ograniczyłem się też do tego gościa z aukcji którego polecacie i widzę,że najpopularniejsze to http://www.allegro.pl/show_item.php?item=80149685 (w opisie pisze"najbardziej popularny model").
Czy ktoś z szanownych mistrzów krakowsko/łódzkich nimi rzuca?
Czy jednak dołożyć te 40zł i kupić Erici?

P.S.Jeszcze co do wagi - po przeczytaniu Waszych postów najczęściej pojawia się waga 18g - czyli ta będzie najodpowiedniejsza?

Pozdrawiam
Krzysiek
 
 
 
Cylwa 



Drużyna: Matka Siedzi z Tyłu
Pomógł: 1 raz
Wiek: 47
Dołączył: 19 Sty 2005
Posty: 333
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sty 06, 2006 5:10 pm   

Krzysiek, ja gram od 2 lat, a zmieniałem lotki chyba z 8 razy.
Jakich byś nie kupił, to po pewnym czasie (szczególnie jeżeli forma będzie trochę słabsza) będziesz chciał je zmienić :) . Polecam wtedy usiąść spokojnie i przeczekać, a nie kupować inne lotki.

Polecam Eric Bristow - 18 gram. Bardzo dobre lotki.
 
 
Carlos 



Drużyna: były Elementowiec
Tarcza: antyrakietowa Patriot ;)
Lotki: mix 18
Wiek: 48
Dołączył: 29 Sty 2004
Posty: 299
Skąd: z duzego pokoju
Wysłany: Pią Sty 06, 2006 5:18 pm   

Bez względu jakie lotki qpisz (nawet te z aukcji - sam kiedys miałem takie), będą i tak lotkami "testowymi" dla Ciebie. To czy mają jakies żłobienia, krzyżyki, kreseczki itd. na barelach nie ma większego znaczenia. Lepiej popróbować z shaftami - krótsze dłuższe, średnie w kombinacji z piórami. To powinno dać Ci jakiś obraz jakimi Ci się najlepiej gra. No a zmiana wysłużonych lotek już nie będzie problemem.
 
 
 
Monika Sowa 
Zołza



Pomogła: 4 razy
Dołączyła: 31 Mar 2004
Posty: 953
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Sty 06, 2006 5:20 pm   

krzysiek napisał/a:
Czy ktoś z szanownych mistrzów krakowsko/łódzkich nimi rzuca?


Ja mam takie i mogę pochwalić :D
 
 
 
Jerry 
Lożo-Szyderca



Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Winmau Trina Gulliver+krótki nylon
Pomógł: 5 razy
Wiek: 44
Dołączył: 06 Sie 2004
Posty: 1109
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 06, 2006 6:56 pm   

Azteki to bardzo fajne loteczki, a do tego bardzo "równomierne". W mojej ręce leżały i grało się nimi bardzo dobrze, czego nie mogę powiedzieć o Eric Bristow, które "leciały" mi do przodu. Ale jak już wcześniej pisano, każdy ma inną rękę, (ja mam buraczaną :D ) i do swojej musi mierzyć.
Ja mając swoją wiedzę i kupując dla siebie pierwsze lotki wybrałbym barele bez żadnych zagłębień i zgrubień, oczywiście z grupy "wąskich". 18 g i jak najtańsze, bo i tak trzeba dołożyć na inne shafty, pióra i groty.
 
 
 
Tadeusz T.... 


Wiek: 53
Dołączyła: 25 Lut 2006
Posty: 87
Skąd: z tamtąd
  Wysłany: Sob Lut 25, 2006 11:19 pm   "Do sprzedania"

Witam Wszystkich darterów jeżeli są chętni pośród tych Wszystkich,którzy noszą się z zamiarem kupna lotek nam ofertę bez żadnej licytacji : Rodriguezy firmy Bulls 17 gramowe szafty średnie nylonowe,pióra Combat Harrowsa-barele lotek wolframowe 90% użytkowane trzy miesiące lotka lotka lotka moim zdaniem tanio sprzedam za jedyne 50zł nowe z tej serii są w cenie 160zł. Pozdrowionka Tadeusz :piwo: Ps.grałem Ericami,Aztecami miałem równiez lotki Zone o wszystkich mam dobre zdanie aktualnie jednak najlepiej leżą mi teleskopowe Power Pointy 17gramowe
 
 
Tadeusz T.... 


Wiek: 53
Dołączyła: 25 Lut 2006
Posty: 87
Skąd: z tamtąd
  Wysłany: Sob Lut 25, 2006 11:30 pm   "Rzecz gustu"

Wracając do sprawy doboru lotek to według mnie rzecz gustu i bycie zdecydowanym na dany egzemplarz.Czasami psychiczne przekonanie się do zakupionego sprzętu to połowa sukcesu można ewentualnie prowadzić tuningi z doborem szaftów i piór jak również końcówek. Pozdrawiam życzę zadowolenia z zakupionego sprzętu. Tadeusz :piwo:
 
 
Tadeusz T.... 


Wiek: 53
Dołączyła: 25 Lut 2006
Posty: 87
Skąd: z tamtąd
Wysłany: Pon Lut 27, 2006 9:34 pm   "Problem"

Witam Wszystkich darterów tej stronki.W ostatnim moim poście wymieniałem czym grałem i obecnie czym gram a raczej grałem.W czasie sobotniego spotkania ligowego jedna z moich lotek Power Point doznała kontuzji i to dość poważnej bo pękł barelek tuż przy teleskopie.Na razie jako "lekarz bez dyplomu" :czytaj: w specjalności chirurgia urazowa postanowiłem zająć się kontuzją lotki poprzez zrezygnowanie z teleskopu i sklejenie tego elementu na stałe. Lotki bardzo dobre ale w miejscu teleskopowania słaby punkt. Tera zech je ciekow jak łona bydzie furgać. Pozdrawiam Tadeusz :puknij:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group