DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
pytanko-dart (książka,piórka,rodzaj gry)
Autor Wiadomość
Muzzy 
Szyderca z Loży



Drużyna: Metropolis Scoffers
Wiek: 47
Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 757
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Sty 11, 2006 11:30 am   

Hmmm...tak się właśnie zastanowiłem nad jednym, a mianowicie, że ... przepaść, przepaścią etc. natomiast obstawiam, że cienki burak Jerry oprawiłby i oćwiczył Sz.P. Pyte w 501 d.o. lub też w cricketa jak adepta :wink: Czemu tak twierdzę ? Bo gdyby kolega pyta był mocarzem i znakomitym dzido-miotaczem to raczej nie zasłaniałby się Zdziśkiem :P Żałosny leszczyk :x
 
 
 
krzysiek 



Wiek: 45
Dołączył: 02 Sty 2006
Posty: 28
Skąd: Stradunia
Wysłany: Śro Sty 11, 2006 7:55 pm   

Witam!
Trochę mi przykro,że moim pierwszym tematem na forum wywołałem tyle szumu.
Przyznam,że najeżdżanie na Jerrego troszku mi się nie podoba.Co do turniejów czy się na nich "wozi" to nie mogę nic powiedzieć bo nigdy nie byłem na żadnym darterskim turnieju,dart dopiero co się dla mnie zaczął.Co do koleżeńskiej pomocy Jerrego to mogę powiedzieć,że poprosiłem go o tabelki treningowe w excelu które wysłał innemu koledze na forum (temat http://www.dartfoto.com/forum/viewtopic.php?t=1580 ) i dostałem je prawie natychmiast!Takie gesty często się nie zdarzają wśród przyjaciół,a co dopiero wśród ludzi co się jeszcze w życiu nie widzieli.Także jeszcze raz za nie dziękuję i trzym się Jerry na tym forum bo dla mnie jesteś naprawdę kimś!

Pozdrawiam
Krzysiek
 
 
 
Wielebniak 
Łyżwiarz :)



Drużyna: Matka Siedzi Z Tyłu
Pomógł: 2 razy
Wiek: 46
Dołączył: 29 Wrz 2003
Posty: 1171
Skąd: Dunboyne
Wysłany: Czw Sty 12, 2006 7:56 am   

krzysiek napisał/a:
trzym się Jerry na tym forum bo dla mnie jesteś naprawdę kimś!



E tam kimś. Wozi sie i awanturuje ..................

















;)
 
 
 
Szwagier 



Drużyna: Scoffers
Wiek: 55
Dołączył: 13 Mar 2005
Posty: 112
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 13, 2006 10:52 am   

Dawno niebyłem na stronie i co widzę jakiś pyta ubliża mojemu kapitanowi i szwagrowi . Chłopie igrasz z ogniem . Nazwa scofers nie wzieła się z nikąd . U mnie masz minusa i pilnuj się. :evil:
 
 
ViP3R 



Drużyna: Czarny Koń
Tarcza: Smartness Full House
Lotki: Nie pamiętam :P
Wiek: 43
Dołączył: 20 Mar 2005
Posty: 145
Skąd: Powiedzmy ze Łódź
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 9:05 pm   

Pyrcia napisał/a:
Jerry chcialabym Ci podcierac tylek,


A to ciekawe, ile sie mozna na forum dowiedziec... O wiele wiecej niz w 4 oczy ;)
 
 
 
Pyrcia 



Drużyna: Do wzięcia ;p
Wiek: 40
Dołączyła: 30 Lis 2005
Posty: 74
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 17, 2006 2:22 am   

ViP3R napisał/a:

A to ciekawe, ile sie mozna na forum dowiedziec... O wiele wiecej niz w 4 oczy ;)



a co?? zazdrosny?? :P
 
 
ViP3R 



Drużyna: Czarny Koń
Tarcza: Smartness Full House
Lotki: Nie pamiętam :P
Wiek: 43
Dołączył: 20 Mar 2005
Posty: 145
Skąd: Powiedzmy ze Łódź
Wysłany: Wto Sty 17, 2006 12:40 pm   

Pyrcia napisał/a:
a co?? zazdrosny??

O niektore rzeczy niekoniecznie, rozni ludzie rozne gusta... ;-P
 
 
 
RAV 
Gdyby tak ... ŁLD



Drużyna: O!KRĄG D.T.
Tarcza: Automat King's Darts II :)
Lotki: Harrows Aztec 14gR
Pomógł: 2 razy
Wiek: 40
Dołączył: 30 Sie 2005
Posty: 1779
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 20, 2006 3:39 pm   

No ,ze tez wczesniej tu nie zajrzalem :shock: Normalnie w PYTE watek :hahaha: Co za koles niedopieszczony...ladnie mu cos czache zoralo,tudziez jej(ale gdyby to kobieta to bym na Sybir zeslal), moze to jakies nowe drugi :D wygladaja na zajeb....e mocne :mrgreen: tylko ciezkie jazdy sie po nich zalaczaja :) A skoro nas zna wszystkich to konfidenta mamy :shock: tzn.tylko Zdzich moze czuc sie bezpieczny :) Ginace groty(Czarek),zlamana lotka(VElement),i inne takie to juz chyba wiemy czyja sprawka :D Konkluzja jest jedna ... Ta Pyta jest do dupy jedynie :mrgreen: Szkoda ze i w nasze szeregi zbladzilo idioctwo i bezmozgowie...ale prosze kolegow trzeba siac,siac,siac :hahaha:
 
 
 
krzysiek 



Wiek: 45
Dołączył: 02 Sty 2006
Posty: 28
Skąd: Stradunia
Wysłany: Wto Sty 16, 2007 9:49 pm   

Po prawie roku nieobecności witam Was wszystkich.Chciałbym Wam wszystkim podziękować za liczne porady które od Was otrzymałem.W grudniu 2006 zorganizowałem w mojej wiosce mistrzostwa darta,może nie graliśmy profesjonalnie jak na turniejach (jechaliśmy od 301 w dół) ale większość po raz pierwszy miała lotki w ręce :) Relację z turnieju wstawiłem na stronce naszej wsi,którą prowadzę i jest TUTAJ .Ja niestety nie rzucałem,ale najważniejsze,że uczestnikom się podobało.Zmotywowało mnie to do zrobienia takiej amatorskiej ligi.Zapisało się 11 drużyn z naszej małej wioski.W poprzednią sobotę rozpoczęliśmy.Pierwszą relację wstawiłem TUTAJ .Reguły też nie jak na profesjonalną ligę przystało,ale może wkrótce takie stworzę :) Robię to wszystko społecznie dla innych i jeszcze raz tu na tym forum wszystkim Wam DZIĘKUJĘ za ukazanie tego WSPANIAŁEGO SPORTU!!!
 
 
 
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 16, 2007 9:58 pm   

BRAWO za inicjatywę. Czekam na dalsze wieści i życzę powodzenia :)
 
 
 
Banan 
dziedzicPruski



Drużyna: Matka siedzi z tyłu!
Pomógł: 2 razy
Wiek: 48
Dołączył: 02 Cze 2003
Posty: 1335
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 16, 2007 11:47 pm   

Rok minął i wciąż grasz to znaczy, że bakcyl połknięty i już Cię nic nie uratuje. :-D A patrząc na Waszą liczbę grających, to jesteś nosicielem wirusa i prątkujesz.A przy okazji znów przeczytałem wątek i się trochę pośmiałem. Powodzenia
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group