DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Początek przygody z dartem- co powinienem wiedzieć?
Autor Wiadomość
Pułkownik Zuber 


Wiek: 38
Dołączył: 16 Sty 2006
Posty: 1
Skąd: Otwock
Wysłany: Pon Sty 16, 2006 8:58 pm   Początek przygody z dartem- co powinienem wiedzieć?

Witam.

Na wstępie pragnę się z Wami przywitać.
Piszę, gdyż przyszedł mi pomysł żeby kupić sobie tarczę do darta i troszeczkę bardziej poznać tą zabawę.
Dotychczas rzucałem sobie kilka razy przy piwie i mnie wciągnęło, więc postanowiłem zamiast inwestować kolejne złotówki w zupe chmielową, kupię sobie tarczę do darta i będę rzucał sobie w domu :D
Przeszukałem Allegro, ceny tarcz wahają się od 80zł do 220zł.. chciałbym kupić coś dobrego, ale nie koniecznie chciałbym wydawać 200zł.. co polecacie?
Napiszcie mi też coś o grach, o zasadach, wszystko to co powinienem wiedzieć, bo dotychczas, (wstyd się przyznać) grałem tylko od 501 w dół (nawet nie wiem jak się nazywa ta gra) :oops:

Pozdrawiam i liczę na waszą pomoc i wskazówki
 
 
joppss 



Wiek: 37
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 21
Skąd: Brodnica
Wysłany: Pon Sty 16, 2006 10:09 pm   

Ja mam podobny dylemat...Gralem kiedys wiecej ale glownie po barach.Ale nie mam juz gdzie grac i robie sobie z domu dartownie.Ja nie lubie plastiku i to bym Ci odradzal.Na forum sa treningi domowe...Poszukaj :-)

Pozdrowienia :-D
 
 
 
ViP3R 



Drużyna: Czarny Koń
Tarcza: Smartness Full House
Lotki: Nie pamiętam :P
Wiek: 43
Dołączył: 20 Mar 2005
Posty: 145
Skąd: Powiedzmy ze Łódź
Wysłany: Pon Sty 16, 2006 11:32 pm   

Jesli chodzi o tarcze elektroniczna to zbyt wiele do powiedzenia nie mam. Sam posiadam sizala i powiedzmy ze jestem z niego zadowolony. Jednak to ze musze sam liczyc i po kilku piwach w "womowym" zaciszu zaczynaja sie klopoty przemawia za kupnem tarczy elektronicznej..

Mysle ze zasad poszczegolnych gier nie ma sesnu opisywac, gugle zawieraja ich cale mnostwo. Jesli zamierzasz grac w turniejach to staraj sie konczyc 501 lub temu podobne podwojna (Double Out). Pozatym czytajac zawsze mozna zapomniec. Wystarczy zagrac kilka razy i juz bedziesz wszystko wiedzial o danej grze..

Jesli juz kupisz tarcze elekroniczna z nizszej polki to postaraj sie nie zaczynac od lotek 18 g. Im tandetniejsza tarcza tym szybciej rozleci sie od ciezkich dzidek. Zreszta jak juz tu wiele osob pisalo, wazniejsze sa lotki. Jesli wciagniesz sie w turniejowe granie to tarcze beda rozne a lotki zawsze te same wiec lepiej na nich sie skoncentrowac..

Nie koncentruj sie tez zbytnio na tym jak rzucaja inni. Wypracuj wlasny styl. Jesli zamierzasz grac dlugo to przez caly czas bedziesz sie uczyc wiec nie zniechecaj sie jesli po 2 miesiacach nie bedzie widac wielkich postepow..

Tak naprawde wiele zalezy jak do tego podejdziesz. Zycze powodzenia :)
 
 
 
CzarekMichał 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Tarcza: Bull's Focus
Lotki: Target Sport90 - Excel 22g
Pomógł: 14 razy
Wiek: 48
Dołączył: 26 Lis 2002
Posty: 4703
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 17, 2006 6:49 am   

LUDZIE!!
Po to założyłem podforum PORADY, żeby przed zadaniem po raz 50 pytania o to jak rzucać, jaką tarczę kupić, jakie lotki, łatwo było znaleźć odpowiedzi na podobne pytania !! Czy naprawdę jest to tak mało widoczne?

Pułkownik Zuber napisał/a:
Przeszukałem Allegro

No proszę, umiejętność szukania nie jest Ci obca ;)
Poza tym pozdrawiam i życzę powodzenia :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group