DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: CzarekMichał
Wto Sie 29, 2006 11:36 am
Domowy Trening Dartowy
Autor Wiadomość
ViP3R 



Drużyna: Czarny Koń
Tarcza: Smartness Full House
Lotki: Nie pamiętam :P
Wiek: 43
Dołączył: 20 Mar 2005
Posty: 145
Skąd: Powiedzmy ze Łódź
Wysłany: Wto Gru 20, 2005 1:38 am   

Mnie dzis juz trzy doby minely. Pierwsza zamknalem w 52 rundach, druga w 74 a trzecia w 66 i jednej lotce ;P Nie ma sie z czego cieszyc. Pozostaje tylko cwiczyc cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc!!
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Wto Sty 10, 2006 11:10 pm   

Coś tu o zegarze kiedyś było... dzisiaj zapiąłem 101 lotką (bez bulla - 78 - skuteczność ponad 25% !! ), chociaż zaczęło się jeszcze lepiej - 4 lotki na zapięcie d1, d2, d3 i d4, potem jeden błąd i d5, potem 2 razy d13, d6 i d7, dopiero na d8 zaczęły się schody..., ale i tak, postęp jest :D ...
 
 
 
joppss 



Wiek: 37
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 21
Skąd: Brodnica
  Wysłany: Nie Sty 15, 2006 9:35 pm   

hehe...no to widze ze samemu tez sie ta gra nie nudzi... :-) ja zaczynam sobie liczyc i wogole szalec z sizalem od piatku.... !! Trzymajcie kciuki za poczatkujacego (powiedzmy) :P ... :P

__________

czy granie w domu na sizalu daje wyniki duze pom przejsciu na zwykle plastiki w klubach ?? cos czarno widze chyba :) :oops: ale moze sie myle :glupek2: http://www.dartfoto.com/f...con_glupek2.gif
Głupek2

Pozdro
 
 
 
joppss 



Wiek: 37
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 21
Skąd: Brodnica
Wysłany: Nie Sty 15, 2006 10:27 pm   

nie do koinca chyba kumam wasze liczenie...mozecie podpowiedziec co nieco ?? :-) Bym byl conajmniej wdzieczny :))
 
 
 
ViP3R 



Drużyna: Czarny Koń
Tarcza: Smartness Full House
Lotki: Nie pamiętam :P
Wiek: 43
Dołączył: 20 Mar 2005
Posty: 145
Skąd: Powiedzmy ze Łódź
Wysłany: Pon Sty 16, 2006 11:40 pm   

joppss napisał/a:
nie do koinca chyba kumam wasze liczenie...mozecie podpowiedziec co nieco??


Mowisz o zegarze ? A czego tu mozna nie kumac? Liczysz ile rund potrzebujesz aby trafic we wszystkie podwojne na tarczy. Mozesz tez liczyc sobie ile lotek potrzebujesz na trafienie kazdej liczby aby zobaczyc ktore najlatwiej Ci trafic.. Po kilkudziesieciu takich zegarach mozesz zaczac wyciagac wnioski..
 
 
 
cinek3007 


Wiek: 32
Dołączył: 26 Sty 2006
Posty: 79
Skąd: Głogów
Wysłany: Czw Sty 26, 2006 9:45 pm   

czy tu wszyscy grają na elektronicznym??????????????????????? ja tam gram od 5 dni w siala i mój max to 121 ale kończe w okolo 180 rzutach więc chyba nie jest źle (fatalnie???)powiedzcie o swoich wynikach nie wiem czy mam sie załamywac czy grać nadal:D
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Czw Sty 26, 2006 10:23 pm   

cinek3007 napisał/a:
czy tu wszyscy grają na elektronicznym??????????????????????? ja tam gram od 5 dni w siala i mój max to 121 ale kończe w okolo 180 rzutach więc chyba nie jest źle (fatalnie???)powiedzcie o swoich wynikach nie wiem czy mam sie załamywac czy grać nadal:D


Po 5 dniach grania pełny zegar na doublach 121 lotkami... no no... chyba nowe objawienie mamy :D ...
 
 
 
Janiu 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Lotki: Harrows Eric Bristow (gładkie) 18g
Pomógł: 5 razy
Wiek: 46
Dołączył: 29 Wrz 2003
Posty: 2066
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Sty 27, 2006 12:40 am   

Dartles napisał/a:
Po 5 dniach grania pełny zegar na doublach 121 lotkami... no no... chyba nowe objawienie mamy :D ...

Hmmm przeliczmy...
Zaokrąglimy do 120 lotek... dzielimy na 3... co daje nam 40 rund... jak podzielimy na ilość sektorów, znaczy 20.. otrzymujemy 2...
FIu fiu... dwie rundy (czyt. 6 lotek) na dabla + ostatnia (zaokrąglona) w d25 !! :brawo:
 
 
 
joppss 



Wiek: 37
Dołączył: 15 Sty 2006
Posty: 21
Skąd: Brodnica
Wysłany: Sob Lut 04, 2006 5:44 pm   

tyle ze on nie gra zegara...max 121 pkt a 501 konczy w 180 lotkach :-)
 
 
 
gringo 


Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 2
Skąd: Augustów
Wysłany: Wto Sty 16, 2007 7:44 pm   

dzisiaj zrobilem zegar i potrzebowalem 108 rzutow + 27 na bull'a. nie liczac bula potrzebuje sr 6 lotek na dabla wiec jest co poprawiac.
 
 
haszczak 



Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pią Sty 26, 2007 12:33 pm   

przeszukałem forum i nie zauważyłem, by ktoś wspomniał o jednym bardzo fajnym programie, który jest całkiem przydatny do "treningowych zastosowań domowych" ;) (a jeśli było na temat, to przepraszam - znaczy to, że moja ślepota ma się coraz lepiej :wink: )

http://www.rusys.nl/dartpro/about.html

http://www.rusys.nl/dartpro/screenshots.html

jako początkujący gracz szlifujący swe umiejętności w domowym zaciszu (na razie ;) bo ciśnienie na turniej w większym gronie rośnie ;) ) powiem tak: programik jest super, przydatną sprawą są statystyki pokazujące wzloty i upadki, fajnie zlicza też punkty przy grze na sizalu etc.
program ma nawet funkcję gry przez net pt. "remote 501" - czyli coś co pozwala podnieść współczynnik uczciwości o kilka leveli :)
polecam & pozdrawiam

ps. program jest freeware więc i sumienie zostaje czyste :-)
 
 
Tom3k 


Tarcza: Winmau Blade III
Lotki: Winmau 24g
Dołączył: 03 Sty 2007
Posty: 10
Skąd: Rzeszów
Wysłany: Pią Sty 26, 2007 7:56 pm   

Fajny program choć u mnie na czterech pierwszych grach jak i cricket wywala blad :roll: (mimo iż mój system spełnia wymagania programu)
Z podobnych znalazłem www.dartcounter.com (też darmowy) i www.dartsforwin.com (trial 15 dniowy), ten ostatni bardzo rozbudowany, w sam raz na wszelkie turnieje ;)
 
 
lacjo 
członek zwykły



Drużyna: Leszcze Łódź
Tarcza: intersport sizal
Lotki: Target Prec. 24g, Target MatchPlay 18g
Pomógł: 6 razy
Wiek: 41
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 252
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 27, 2007 12:07 am   

skoro do programów zeszło... polecam CorkIt! firmy Omegadarts...
http://www.omegadarts.com/
nie zauważyłem by prog był wspominany na forum...jeśli tak to przepraszam za śmieć...

aHOJ
 
 
 
Robertf1 


Wiek: 44
Dołączył: 19 Sty 2007
Posty: 4
Skąd: Pabianice
Wysłany: Sob Lut 10, 2007 4:24 pm   

gringo napisał/a:
dzisiaj zrobilem zegar i potrzebowalem 108 rzutow + 27 na bull'a. nie liczac bula potrzebuje sr 6 lotek na dabla wiec jest co poprawiac


Cześć. To mój pierwszy post na tym forum więc witam wszystkich serdecznie. Rzucam sobie do sisala tak od 4 miesięcy. Od 2 tygodni zapisuje swoje wyniki zegara na dublach i wyniki 501. Jak przeczytałem wypowiedź Gringo to postanowiłem zapytać go jak długo gra, bo moje wynik są troszkę :D gorsze - a mianowicie na zegar potrzebuje zazwyczaj 250 - 300 rzutów ( najlepszy wynik 202). Czasami trafiam dwa dable pod rząd pierwszą lotką a na nastepny potrzebuje 40 rzutów. Czy ja się nie nadaje do darta czy Wasze początki wyglądały podobnie?

Z góry dzięki za odpowiedzi :)
Pozdrawiam
 
 
 
pacel 


Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 26
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Lut 10, 2007 6:43 pm   

Co do zegara to mam pewnie troche inne zdanie niż większość. Moim zdaniem na początku nie ma sensu rzucać zegara dabli bo przypomina to walke z wiatrakami rzucasz kilkanaście razy nic nie wchodzi, po czym irytujesz się rzucasz od niechcenia rzut szczęśliwie wpada i niewiele się przy tym człowiek uczy. Sam rzucam trzy tygodnie i jak już robie zegar to tylko na pojedyńczych wartościach. Z dnia na dzień lepiej czuje tarcze i lotki, a chyba na tym to polega. Jak dojde do pewnego poziomu to wezme się za trudniejsze odmiany zegara.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group