DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Sklep w Łodzi
Autor Wiadomość
psota 


Wiek: 42
Dołączył: 19 Sie 2006
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 19, 2006 12:54 pm   Sklep w Łodzi

Czesc, jestem nowy i zielony w te klocki. Sprobowalem kilka razy gry w darta przy piwie i strasznie mi sie spodobalo. Chcialbym sobie troche porzucac w domu, wiec mam pytanie do darterów z Łodzi:
Czy jest u nas jakiś sklep, gdzie można kupić sisalową tarcze (konkretnie harrowsa club classic, bo najtansza) i rzutki steeltipy. Nie chce placic za przesylke z internetu, jesli bylaby mozliwosc kupienia tego gdzies tutaj.
Z góry dzięki za odpowiedź.
 
 
 
Czubek 



Drużyna: Słabiak, do wzięcia
Pomógł: 2 razy
Wiek: 44
Dołączył: 24 Lis 2003
Posty: 601
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 19, 2006 1:12 pm   

Cześć
Tarcze Harrowsa jak mi się dobrze wydaje można kupić w Sklepie na Zielonej 1 bodajże
Mają duży wybór akcesoriów Harrows, podejżewam że i lotki stalowe kupisz
I pytanie: Po co Stalowe ??
W 99% lokali w Łodzi znajdują się maszyny elektroniczne do których rzuca się końcówkami z tworzywa na których nie można grać końcówkami stalowymi, co za tym idzie lepiej uczyć sie grać tymi samymi lotkami którymi się potem rzuca w Pubie z kumplami przy piwku lub byćmoże nawet w turniejach których w Łodzi nie brakuje praktycznie każdy dzień tygodnia to jakiś turniej więc odradzam stalowe końcówki do lotek no chyba, że nie masz zamiaru grać na tarczach elektronicznych.
A tarcza sisalowa wbrew pozorom tak szybko się nie niszczy od softowych końcówek
Pozdrawiam
 
 
 
uzi 



Drużyna: Włóczykije Łódź
Tarcza: Bull's Shark Pro
Lotki: Penetrator 4 - 23g
Pomógł: 15 razy
Wiek: 38
Dołączył: 16 Gru 2005
Posty: 847
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sie 19, 2006 5:33 pm   

Najlepiej kup lotki SOFT i do tegoostre groty. Na Zielonej spokojnie powinieneś je dostać. Wtedy będziesz mógł wyminiać groty z ostrych na plastikowe i grać swoimi lotkami w pubach :)
pozdrawiam.
 
 
 
psota 


Wiek: 42
Dołączył: 19 Sie 2006
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sie 20, 2006 11:40 am   

Dzięki, może macie racje z tymi lotkami. Jutro pójdę się tam rozejrzeć na zielonej.
 
 
 
psota 


Wiek: 42
Dołączył: 19 Sie 2006
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 21, 2006 5:28 pm   

okej, zdam Wam relację... może komuś, kto będzie w podobnej sytuacji zaoszczędzi to pół dnia jeżdżenia...

Zaczne od tego, że chciałem kupić tarcze harrows club classic (w dartmania.pl 110zl), do tego lotki club brass soft 18 gram (30) + metalowe groty do nich (10). czyli razem 150 i jeszcze przesylka daje jakies 20 = 170zl. Wiec gdyby udalo mi sie kupic taki sam zestaw w Łodzi, nie musialbym placic za przesylke.

Udalem sie wiec do takich sklepow: na Zeromskiego przy Przedwiosniu i 50 metrow dalej na Kopernika na przeciwko komendy policji, na Zielona, na Rzgowska przed wiaduktem i do wszystkich GoSportow (oprocz manufaktury, bo otwieraja za dwa dni). Wiec tak... tarcz club classic w Łodzi w ogole nie ma. Znalazlem Official Competition na Zeromskiego (cena 140zl) i Zielonej (179zl <-- wiec ten sklep nalezy omijac z daleka).
Chyba wiec i tak bardziej oplaca mi sie kupic w necie club classica i doplacic za przesylke, zwlaszcza, ze i tak lotki musze sprowadzic z netu, bo: niby wszedzie, w kazdym z tych sklepow sa rozne lotki, ale w kazdym jakby te same modele, moze z 5-7 do wyboru. Club brassy sa co prawda w gosporcie w galerii, ale tylko steeltipy od 19gram wzwyz.

Takze chyba po prostu kupie sobie taki zestaw jak napisalem u gory w internecie. Moze jeszcze zanim zamowie ktos mi doradzi czy moze cos zmienic - moze jest jednak jakas zasadnicza roznica miedzy club classic a drozsza o 40 zl official competition, albo zasugeruje jakies inne lotki, lub gramature (chociaz wiem, ze to sprawa w duzej mierze indywidualna) Zaznaczam, ze jestem zupelnym nowicjuszem, a do tego nie chce za bardzo szastac kasa.
 
 
 
psota 


Wiek: 42
Dołączył: 19 Sie 2006
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 21, 2006 6:42 pm   

dartpp napisał/a:
Witam
Ja również nie jestem starym wygą ale wydałem już troche kasy na zakupy w necie
Polecam tarczę- jeżeli sisal to BLADE III, jest zaj..... można poczytać ale musisz poszukać sam bo mam przykre doswiadczenia z poradami
jeżeli zainteresuje cie ten temat daj znać
pozdrawiam


cóż... napisałem, że nie chcę szastać forsą, a sugerujesz mi najdroższy z dostępnych modeli.
 
 
 
Kugel 



Drużyna: BULLSquad
Pomógł: 2 razy
Wiek: 54
Dołączył: 16 Lis 2005
Posty: 1557
Skąd: Łódż City
Wysłany: Pon Sie 21, 2006 7:05 pm   

Mała porada. Sprzęt Harowss"a , niedrogo , dużo, i fachowe porady znajdziesz w barze ,, U Marcina" ul. Srebrzyńska 39 , vis-a-vis Makro.
 
 
 
psota 


Wiek: 42
Dołączył: 19 Sie 2006
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 21, 2006 7:24 pm   

Kugel napisał/a:
Mała porada. Sprzęt Harowss"a , niedrogo , dużo, i fachowe porady znajdziesz w barze ,, U Marcina" ul. Srebrzyńska 39 , vis-a-vis Makro.


Wielkie dzięki za to info :)
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sie 21, 2006 7:34 pm   

Roznica miedzy Blade III, a Blade II, a nawet I, jest taka, ze na Blade III byly rozgrywane ostatnie mistrzostwa, jest to nowy w detalu produkt i dlatego jest najdrozsza. Dla normalnrgo gracza nie ma wielkiej roznicy czzy gra na Blade I czy III, opocz samopoczucia oczywiscie. Z tanszych sizalow z tej gorniejszej połki polecilbym jeszcze Harrowsa Apex Wire. No ale w sieci tez za nia te minimum 165 dasz, chyba ze jakis farcik... No albo ze pogadasz z Marcinem, tak jak Kugel sugeruje
 
 
 
Jerry 
Lożo-Szyderca



Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Winmau Trina Gulliver+krótki nylon
Pomógł: 5 razy
Wiek: 44
Dołączył: 06 Sie 2004
Posty: 1109
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 22, 2006 11:48 am   

psota napisał/a:
Moze jeszcze zanim zamowie ktos mi doradzi czy moze cos zmienic - moze jest jednak jakas zasadnicza roznica miedzy club classic a drozsza o 40 zl official competition, albo zasugeruje jakies inne lotki, lub gramature (chociaz wiem, ze to sprawa w duzej mierze indywidualna) Zaznaczam, ze jestem zupelnym nowicjuszem, a do tego nie chce za bardzo szastac kasa.


Jeśli chodzi o tarczę, to bierz najtańszą, byle z sisalu, bo jeśli chcesz grać na niej ostrymi grotami, to i tak będą ładnie wchodzić i tarcza nie zużyje się szybko. Sam mam sisalka za 40 zł i tylko próżność każe mi kupić lepszą ;)
Co do lotek zaś, to oczywiście jest to kwestia indywidualnych upodobań, jednakoż proponowałbym rozejrzeć się wśród modeli z "chudymi" barelami. Oczywiście, jeśli masz zamiar "bawić się" w darta trochę bardziej niż w domu. Zdecydowana większość zaawansowanych graczy wybiera chude barele. Chlubny wyjątek wśród graczy "z górnej półki" w Łodzi stanowi GENO
 
 
 
Janiu 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Lotki: Harrows Eric Bristow (gładkie) 18g
Pomógł: 5 razy
Wiek: 46
Dołączył: 29 Wrz 2003
Posty: 2066
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sie 22, 2006 4:18 pm   

Jerry napisał/a:
Jeśli chodzi o tarczę, to bierz najtańszą, byle z sisalu, bo jeśli chcesz grać na niej ostrymi grotami, to i tak będą ładnie wchodzić i tarcza nie zużyje się szybko. Sam mam sisalka za 40 zł i tylko próżność każe mi kupić lepszą ;) ...

Popieram...
Mojej Kasi kupiłem sisala na giełdzie samochodowej. Pełno tam różnego rodzaju używanych dupereli przywiezionych z "zachodu" i sprzedawanych prosto z samochodu...
Już od dłuższego czasu marudziła, że chciałaby porzucać w domu...
Pewnej niedzieli będąc właśnie na giełdzie, idę, patrzę a tam sisal...
Trochę zakurzony, trochę przybrudzony, jakiś taki bez-firmowy...
Ile ta tarcza? - Pytam i myślę jak za 30-40pln to wezmę dziewczynie, niech ma i sie cieszy...
Gościu na to: 6pln!!!
Automatycznie sięgnąłem do kieszeni nie zastanawiając się nawet do czego jest śruba na wylot wkręcona pomiędzy 2 i 0.

A sruba okazała się przydatna do powieszenia tarczy :lol:
 
 
 
psota 


Wiek: 42
Dołączył: 19 Sie 2006
Posty: 17
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 13, 2007 11:34 am   

la-la-la-la-la-la-la, właśnie rzuciłem pierwszego maksa w życiu :-P , po 4 i pół miesiąca od kiedy kupiłem tarczę, sam nie wiem czy to dużo czy mało, ale się cieszę :-P
 
 
 
Jerry 
Lożo-Szyderca



Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Winmau Trina Gulliver+krótki nylon
Pomógł: 5 razy
Wiek: 44
Dołączył: 06 Sie 2004
Posty: 1109
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 13, 2007 12:27 pm   

No to gratulacje !! Pracuj tak dalej, a garb Ci sam wyrośnie... :) Pozdro dla kumatych ;)
 
 
 
Banan 
dziedzicPruski



Drużyna: Matka siedzi z tyłu!
Pomógł: 2 razy
Wiek: 48
Dołączył: 02 Cze 2003
Posty: 1335
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 14, 2007 11:37 pm   

Jerry, ale masz wisielczy nastrój.
Brawo Psoto, pierwszy zawsze cieszy najbardziej.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group