DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
zakup zestawu dla średniozaawansowanego
Autor Wiadomość
ana 


Dołączyła: 23 Sty 2007
Posty: 1
Skąd: śląsk
Wysłany: Wto Sty 23, 2007 12:29 pm   zakup zestawu dla średniozaawansowanego

witam,
od razu przepraszam że zakładam nowy temat, wystawiam się na baty ;) wiem że powinnam poczytać i użyć opcji szukaj - chętnie bym to zrobiła tylko.. nie wiem czego szukam.

konkrety:
chcę kupić zestaw do darta Mojemu. gra na poziomie - na oko - średniozaawansowanym. ja wiedzy o tym sporcie nie mam. wiem jedynie że dobre są tarcze sizalowe. że niby mają się zasklepiać czy cuś..
wypatrzyłam tarczę winmau PRO SFB i podejrzewam że potrzebowałabym do tego stalowych lotek.

pytanie/prośba:
czy ta tarcza jest odpowiednia ? jakie (konkretnie nazwy) lotki powinnam kupić (widziałam że są sprzedawane niejako w częsciach.. ? ) ? czy coś jeszcze jest potrzebne ?
a w ramach marudzenia - na tarczę wydać jestem w stanie tak 150-200 zł, na lotki odpowiednio mniej (no, chyba że to będzie niemożliwe.. )


proszę, pomóżcie. chcę chłopu przyjemność zrobić ;)
(to samo pytanie zadałam na forum dart.pl - proszę się nie bulwersować - po prostu zależy mi na róznych opiniach)
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Sty 23, 2007 12:46 pm   Re: zakup zestawu dla średniozaawansowanego

ana napisał/a:
proszę, pomóżcie. chcę chłopu przyjemność zrobić ;)


Kup tarcze (moze byc ta PRO SFB, ewentualnie Apex Wire albo Blade II lub III). Zamiast lotek kup jakies etui, UNO Packa albo inne. Jesli facet juz gra, to z lotkami mozesz bardzo łatwo nie trafic w upodobania. I do sizala wcale nie sa konieczne stalówki.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group