DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
METRO JEDNĄ NOGĄ NA 3 MIEJSCU NADZIEJA 4:6 METROPOLIS
Autor Wiadomość
Pendzel76 
WIDZEW ŁÓDŹ



Drużyna: Matka siedzi z tylu
Wiek: 47
Dołączył: 01 Lis 2003
Posty: 1107
Skąd: Łódź-Zarzewek
Wysłany: Nie Maj 23, 2004 9:39 pm   METRO JEDNĄ NOGĄ NA 3 MIEJSCU NADZIEJA 4:6 METROPOLIS

Niedzielne spotkanie zapowiadało się bardzo ciekawie.Spotkały się dwie drużyny które zajeły pierwsze miejsca w swoich grupach, a przyszło im walczyć o trzecie miejsce.Nadzieja troszkę zmeczona po sobotnim wypadzie do Kielc.Przypomne że nasza paczka stawiła się tam prawie w komplecie zabrakło tylko Koła który i tak w Łodzi nie tracił czasu i pił.Gdy wybiła godzina 18:00 byliśmy gotowi do gry,a z Metro był tylko ich kapitan.Okolo godziny 18:15 pojawił się Ciuciek i Piotrek Szczesny.Wypełnienie protokołu i informacja z obozu gości że bedą grać tylko w trójkę! Troszke nas to ucieszyło ale i zasmuciło, nie ma jak grać w pełnych składach.Gdy już rzuciliśmy nasz okrzyk wojenny i byliśmy gotowi do gry nagle pojawil sie Irek Baranowski i drużyny były już w kompletach.Dobra do rzeczy
Pierwszy mecz Koło kontra Stanik
Koło zaczął bardzo dobrze i spokojnie wygrał 1 Lega kujac D4
Drugi leg to już wyrównana gra.Pierwszy do dabli dochodzi Stanik i pewnie kuje D16
Trzeci leg słabsza gra Kola i przegrana. Stanik ponownie kuje D16
1:0 dla Metro
Drugi mecz Ja i Piotr
Gramy średnio bez żadnych fajerwerków. Dochodzimy razem do dabli w których Piotrek jest górą trafiajac D12
Kolejny leg to już znacznie lepsza gra w moim wykonaniu.Zaczołem kuć 19 i odskoczyłem.Na dablach rzeźba Piotrek dochodzi i wali 3 lotki w D14 nie trafia. Ja w kolejnych 3 rzytach trafiam D2
Decydujący leg zaczynam zajebiście 19 gra ja w 7 ustawiam D10 i go trafiam 1:1
Trzeci mecz Sygnet i Ciuciek
Ciuciek pierwszego lega zaczął zajebiście i szybko skończyD8
W drugim legu także dominacja Ciućka który w ładnym stylu wygrywa 2:1 dla Metro
Nastepnie wychodzą Wielebny i Irek
Wielebny w dwuch legach jest tylko tłem dla dobrze rzucającego Irka który wyprowadza Metro na 2 punktową przewagę 3:1
Timy Wreszcie razem Koło i Ja vs Irek i Ciuciek
Zaczynamy ostro mi gra 19 Kolo szaleje na 20,ale chlopaki z metro nie śpia walą ostro 19.W każdej kolejce u każdego przynajmniej raz gra maszyna.Ja w piatej trafiam 133 i odskakuje w 7 rundzie ustawiam D20 wchodzi pojedyńcza D10 Pojedyńcza D5 Trafiony
Drugi Leg już słabszy schodzimy równo.Chłopaki z Metro ustawiają D4 ja próbuje zejść na D4 ale ustawiam 13 Koło dogania i ma już D4 Ciuciek na D1 Koło zmuszony do przełączenia się.Trzy rzuty Irka który trafia D2
Decydujący leg Ja ostro Koło słabiej Irek ostro Ciuciek średnio
Koło w 6 rundzie wali lotkami w ziemie aż iskry poszły.Irek ustawia D16 CiuciekD8 Ja mam 69 Trafiam T19 i probuje 10 wchodzi T10 fura Koło moimi lotkami wali 71.Panowie z Metro walą po oponach.Ja ustawiam 26 Koło w kolejnych 3 rzytach wali 137 i ma D4 Lecz w kolejnych trzech rzutach Irek trafia D8 i Metro prowadzi 4:1
Drugi tim Sygnet i Welebny vs Stanik i Piotrek
Stanik odsakakuje i ustawia D16 Pawel równo z Wielebnym słabo.Sygnet się przebudził i ustawia D10.Stanik rzeźbi Paweł i Wielebny równo.Sygnet trafia 10 ma D 5 i kuje go pierwszą lotka
Drugi Leg to już dominacja Sygneta.Sam wygrał tego lega kujac po 140.W 5 Rundzie rzuca T20,T19 ustawia mu sie D15 opona JPD.W 6 rundzie 2 lotka trafia D15 i jest 4:2
Po tej wygranej wstępują w nas nowe siły
Odgrywki Koło i Paweł Koło już z nowymi lotkami gra dobrze odskakuje od przeciwnika ustawia D4 i trafia
Drugi leg już wyrównany.Równo schodzą na dable lecz Paweł trafia pierwszy D13.
Decydujący leg wyrównany tym razem Koło pierwszy schodzi na dabla i trafia D8 4:3 dla Metro
Kolej na mnie i Stanika
Jestem skupiony wiem jak ważna jest to gra dla nas.Stanik rozluźniony.Początek slaby w moim wykonaniu Stanik odskakuje na 100 pkt.Dochodzi pierwszy do dabli i drugą lotka trafia D16
Drugi leg już u mnie lepiej gramy równo.Gdy mamy po jakies ponad 100 pkt Stanik trafia 122 i ustawia D16.W nastepnych Trzech lotkach trafia D12 i wygrywa 5:3 dla Metro
Kolejna gra Irek i Sygnet
Pierwszy leg zdecydowanie dla Irka który ładnie schodzi ustawia D16 i kończy D8
Drugi leg Irek zaczyna znów ostro odskakuje od Sygnata na 100 pkt.Lecz Sygnet sie budzi i zaczyna grać na 20.Panowie równo schodzą na dable.Irek D16 ustawia i wali trzy razy w oponę. Sygnet D10 trafia 2 lotka.
Trzeci leg decydujacy to już popis Sygneta który gra slicznie na 20.Odskakuje od Irka ustawia D16 i 4 lotka trafia zostawiajac Irka ze 160 pkt.5:4 Dla Metro
Ostatni decydujący mecz Wielebny i Ciuciek
Ciuciek od razu ostro odskakuje od Wielebnego
Gdy Ciuciek przekroczył 100pkt do końca zaczyna rzucać po 7 pkt Wielebny to wykorzystuje i dochodzi przeciwnika.Ciuciek ustawia D8 Wielebny D15.Wieleby 4 lotki nie trafia D15 i Ciuciek kończy D8
Drugi leg to już zdecydowana dominacja Ciućka który grał dobrze odskoczył ustawił D4 i go trafił 4:6 wygrywa Metropolis
Kolejna nasza przegrana w Play Off-ach.Nie załamuje nas to jednak bo mogło być gorzej! Szykujemy się na rewanż który odbedzie się za tydzień w Metropolis i postaramy się tam zniwelować przewagę Metro !! !!!!!!!!!!!!
Gratulacje dla Metropolis dzisiaj byli zdecydowanie lepsi
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group