DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Apel
Autor Wiadomość
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Pon Paź 11, 2004 11:36 am   Apel

Zwracam się z apelem do kapitanów drużyn, aby Ci z kolei zaapelowali do włascicieli knajp w których rozgrywane są mecze. Myslę ze lokal przez to nie zbankrutuje, gdyby “od siebie” nagradzał “wyczyny”. Oczywiście tylko te które zdarzą się w czasie meczu ligowego czy powazniejszego turnieju. Myślę o maxach i np. zamkniecaich do 15 czy tam 17 lotki. Tak jak pisałem, lokal nie zbiednieje, a kunszt zawodnika zosatnie nagrodzony dodatkowo. Forma nagrody jest powszechnie znana :piwo: . Jednocześnie dziekuję wszytskim szefom barów w których dotychczas taka nie pisana zasada była stosowana. Ale czy nie można by tego zwyczaju rozpropagować na wszystkie ligowe przybytki darterskich uciech? A więc?
 
 
 
Rylec 



Drużyna: 32 KEG SPORT BAR
Tarcza: Harrows z 1998
Lotki: 3
Pomógł: 12 razy
Wiek: 59
Dołączył: 24 Paź 2003
Posty: 1464
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 11, 2004 5:09 pm   

Gorąco popieram wszelki sponsoring dotyczący zmagań ligowych. Miło jest otrzymać "dowód uznania" po rzuceniu maxa, wysokim lub szybkim zamknięciu.
Sponsoring taki jednak ma to do siebie, że wynika z dobrej woli (i możliwości) danego klubu i nie może być wymagany ustawowo.
Proszę przesłać mi informacje, które kluby oferują CO i ZA CO w czasie meczu ligowego.

Opublikuję te informacje na oficjalnej stronie KLD.
Będzie więc wiadomo które kluby stać na wyróżnianie dobrej gry bo dobrze prosperują :-) .

Prosze nadsyłać info od klubów na ryll@nb.com.pl pod nazwą tematu: "KLD sponsoring"
 
 
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Pon Paź 11, 2004 5:46 pm   

Rylec napisał/a:
Miło jest otrzymać "dowód uznania" po rzuceniu maxa, wysokim lub szybkim zamknięciu.


Myślę że wszyscy sie z tym zgadzają, takaż mi własnie przyświecała idea.

Rylec napisał/a:
Sponsoring taki jednak ma to do siebie, że wynika z dobrej woli (i możliwości) danego klubu i nie może być wymagany ustawowo.


Nie chodzi o jakieś "ustawowe wymaganie". Myslałem o formie niepisanego zwyczaju, mogącego za czasem przerodzić się w formę tradycji :) Zarazem jakież to szlachetne ze strony szefa lokalu, gdyż tym samym wyraża docenienie klasy przeciwnika :)


Rylec napisał/a:
Proszę przesłać mi informacje, które kluby oferują CO i ZA CO w czasie meczu ligowego. ."


Dobry pomysł. Tylko wydaje mi sie że całe ustalenia będą miały sens jeżeli wszyscy w to "wejdą"


Rylec napisał/a:
Będzie więc wiadomo które kluby stać na wyróżnianie dobrej gry bo dobrze prosperują :-) .."


Będzie wiadomo którym klubom nie żal 2-3 pln (tyle chyba kosztuje piwo w beczce) na docenienie klasy zawodników. I to nie man wspólego z dobrym prosperowaniem. Od tego chyba nikt nie zbiednieje...

Tak czy inaczej ciesze sie ze komisar podchwycił temat. Osoby upoważnione zachecam więc do przesyłania info na podany adres. I z góry dziękuje wszystkim potencjalnym mecenasom dobrych osiągnięć :)
 
 
 
Łojtek 



Drużyna: Wieszcze
Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 3211
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 11, 2004 6:41 pm   

Popieram i przekaże pomysł do klubu, gdzie gram :)
 
 
 
RaDaR_CoCo 



Pomógł: 3 razy
Wiek: 48
Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 421
Skąd: Kraków Drug-on
Wysłany: Pon Paź 11, 2004 6:59 pm   

a ja apeluje o wprowadzenie jednakowych cen na napoje wysoko% bo u Nas W KoKosance cena jest naprawde atrakcyjna - flaszeczka w okolicach 30 zeta ( nawet taniej) sok tez a nie przykład Oswiecenia 56 zeta Panowie pozałatwiajcie cos z właścicielami przeciez nie pójdą z torbami :) a jak sie bawic to wszędzie tak samo
 
 
 
Rylec 



Drużyna: 32 KEG SPORT BAR
Tarcza: Harrows z 1998
Lotki: 3
Pomógł: 12 razy
Wiek: 59
Dołączył: 24 Paź 2003
Posty: 1464
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Paź 12, 2004 12:16 pm   

Panie Pendzel. Rzuciłeś pomysł więc włóż trochę pracy , przejdź się po klubach, pogadaj z właścicielami, przeprowadź wywiad i pozbieraj informacje.

rozszerzyłbym apel RaDaRka:
wszystkie kluby powinny mieć identyczny wystrój, tak samo ubrane barmanki, te same ceny, a jak wszystko ma być tak równo to wszystkie mecze powinny kończyć się 5:5. :-)
 
 
Łojtek 



Drużyna: Wieszcze
Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 3211
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Paź 12, 2004 12:38 pm   

Rylec napisał/a:
a jak wszystko ma być tak równo to wszystkie mecze powinny kończyć się 5:5.

he he, trza to powiedzieć Ramolom przed czwartkowym meczem z Wieszczami, no, ewentualnie miło byłoby wygrać chociaż 6:4 8)
 
 
 
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Wto Paź 12, 2004 12:58 pm   

Panie Wieszczu, prosze nie rozmywac watku. tu rzecz idzie o gardłowe sprawy
 
 
 
Rylec 



Drużyna: 32 KEG SPORT BAR
Tarcza: Harrows z 1998
Lotki: 3
Pomógł: 12 razy
Wiek: 59
Dołączył: 24 Paź 2003
Posty: 1464
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Paź 12, 2004 1:54 pm   

toż Łojtek pisze wyłącznie o gardłowych sprawach.
Czwartkowy mecz z Ramolami będzie pierwszym historycznym meczem w klubie Shaft (pod warunkiem, że Ramole nie przyjadą do ... Kociołka - Łojteku daj znać Witkowi że gracie w Shafcie).
Ramole i Wieszcze żucą pare maxów i zobaczymy co na to klub
 
 
Łojtek 



Drużyna: Wieszcze
Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 3211
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Paź 12, 2004 9:56 pm   

Szczerze mówiąc, byłem dzisiaj w Shaft dart Klubie i po krótkiej rozmowie z właścicielami wywynioskowałem, że na razie na tego typu sponsoring to nie za bardzo będzie można liczyć, ale może do czwartku zmienią zdanie, zobaczymy.
Natomiast mam nadzieję, że jesli drużyna Wieszczy jakimś cudem (i umiejętnościami oczywiście) zgra Ramoli, to klub ją wynagrodzi jakąś co najmniej flaszeczką, bo kto zna skład drużyny Ramoli, wie, że z nimi to trza umieć grać... Ale nie ma ludzi i drużyny nie do zgrania i tę tezę spróbujemy udowodnić we czwartek podczas meczu 8)
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Pon Paź 18, 2004 4:38 pm   

PRZYPOMINAM ZAWODNIKOM Z POŁUDNIA, ŻE ŁLD TESH MA TYPERA... I JAKO MODERATOR I WICELIDER PO PIERWSZEJ KOLEJCE TYPERA KLD ZAPRASZAM SERDECZNIE... PRZEPRASZAM, ŻE TAK NI Z GRUCHY NI Z PIETRUCHY, ALE TEMAT JEST APEL :D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group