DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
VIII kolejka ŁLD (6-9 styczeń 2005)
Autor Wiadomość
MTMats 



Drużyna: ŁKD "LEG"
Wiek: 56
Dołączył: 05 Paź 2003
Posty: 308
Skąd: Sunsvall
Wysłany: Wto Sty 04, 2005 9:31 am   VIII kolejka ŁLD (6-9 styczeń 2005)

Witam wszystkich w Nowym Roku .

Pragnę poinformować iż termin meczu pomiędzy
ŁKD "LEG" NoLimitt Łowicz - Schenker Łódź
to 09.01.2005 godz.18,30 w Łowiczu .

Serdecznie zapraszamy na mecz .
 
 
 
Viola 



Drużyna: brak
Pomogła: 3 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 12 Lis 2003
Posty: 2376
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Sty 05, 2005 9:34 pm   

Mecz NADZIEJA-ZYG-ZAK 9.01. godz. 14.00.
Zapraszamy zainteresowanych :D
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Śro Sty 05, 2005 9:37 pm   

Derby byłego Intrako, czyli mecz Blues-Classic w Retro, w sobotę, 8-go stycznia punktualnie o 16:00.

[ Dodano: Sob Sty 08, 2005 9:04 pm ]
Blues - Classic 3:7 :lol:
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 09, 2005 8:38 pm   

Te wyniki ktore mam zaraz beda na stronie, ale jestem w lekkim szoku - Metro - Remiza/Aztex 2:8. czy Metropolitanie sypną dwa słowa? Bo wynik jednak zaskakujacy. Nie chodzi o to ze Rem/Azt wygrali, ale 2:8?
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Nie Sty 09, 2005 9:12 pm   

No... jak dotąd zdecydowanie najbardziej zaskakujący wynik... czekam z niecierpliwością na wieści z miasta Pelikana (Łowicz, nie Tarnobrzeg :) ).
 
 
 
Pendzel76 
WIDZEW ŁÓDŹ



Drużyna: Matka siedzi z tylu
Wiek: 47
Dołączył: 01 Lis 2003
Posty: 1107
Skąd: Łódź-Zarzewek
Wysłany: Nie Sty 09, 2005 9:16 pm   

No i pozamiatane 9:1 dla Nadziejowcow i tylko 2 legi przegrane dla tego 9:1 :twisted:
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Nie Sty 09, 2005 9:23 pm   

No tak, możnaby rzec "niestety", ale sytuacja w naszej grupie jak dotąd jest zdecydowanie bardziej klarowna niż w drugiej... Faworyci wygrywają... i tak naprawdę jedyną niewiadomą jest niemal zawsze wynik JKA... jak przegrywali to przegrywali... jak zaczęli wygrywać to ciągną...
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 09, 2005 9:25 pm   

Straszne.

My (Czarny Koń) ze swej strony dziekujemy Pomorskiej za mecz i miłą atmosferę.
 
 
 
Pendzel76 
WIDZEW ŁÓDŹ



Drużyna: Matka siedzi z tylu
Wiek: 47
Dołączył: 01 Lis 2003
Posty: 1107
Skąd: Łódź-Zarzewek
Wysłany: Nie Sty 09, 2005 9:25 pm   

Niestety?? bedzie dla was za dwa tygodnie jak sie z nami spotkacie !! :twisted: !!
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Nie Sty 09, 2005 9:29 pm   

Pożyjemy... zobaczymy...
 
 
 
Viola 



Drużyna: brak
Pomogła: 3 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 12 Lis 2003
Posty: 2376
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 09, 2005 9:47 pm   

Fakt faktem wyniku Czarny Koń-Pomorska spodziewałam się wygranej dla Czarnego :D
Metropolis-Remiza/Aztex wprawdzie wogóle i też oczekuję recenzji z tego ów meczu :-D
A my jak to my do przodu-tylko przeze mnie przegraliśmy 9:1 ale ia tak panowie dobrze grali i za to im dziękuję :-D :wink:
 
 
 
Muzzy 
Szyderca z Loży



Drużyna: Metropolis Scoffers
Wiek: 47
Dołączył: 17 Wrz 2004
Posty: 757
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 10, 2005 10:06 am   

No tak, wiele osób jest ciekawych recenzji z naszego meczu z Remizą, więc wychodząc im na przeciw opiszę wczorajsze spotkanie.
SINGLE:
0:1 Zacząłem ja z Antkiem Sowińskim. Mecz naprawdę na niezłym poziomie, rozegraliśy 3 legi i dwa skończyliśmy w 7 rundzie a jeden w 8. Wygrał Antek, ale równie dobrze mogło być odwrotnie. W decydującym starciu wystawiłem sobie D16 (niestety rzucałem jako drugi), ale Antek ładnie zszedł i ukuł dabelka pierwszą dzidą :(
1:1 Jerry przeciwko Stefanowi. Ciekawie chłopcy grali chociaż bez większych fajerwerków. W decydującym legu Stefan roztrwonił 200 pkt. przewagi i ... przegrał mecz
1:2 Szwagier z Maćkiem Jędrzejczakiem. Ten dzień należał do zawodnika Remizy. Świetne zejście, dabel dwukrotnie pierwszą dzidą.
1:3 Zbychu Wielka Łapa kontra Paweł Kamassa. Hmmm. ... tutaj mogę być trochę nieobiektywny, ale Zbyszek powinien wygrać. Większość rzutów gracza Remizy trochę przypadkowa i "na patencie", ale ... wygranych się nie sądzi.
DEBLE:
1:4 Ja z Jerrym gramy z Maćkiem Jędrzejczakiem i Pawłem Kamassą. Mecz wygrywa sam Maciek. Rzuca jak natchniony, a ani ja, ani Jerry nie jesteśmy w stanie przyblokować, bo rzucamy kaszankę :evil:
1:5 U nas zmiana i za Szwagra pojawia się Jarek Satniszewski. Gra ze Zbyszkiem, a ich przeciwnicy to eksportowa para Remizy Antek-Stefan. No, cóż... Debel Remizy miał parę "zwisów" których nie wykorzystalł, ani Jarek, ani Zbyszek. Za to w decydujących momentach podrzucili sporo punktów i rzucili dabla.
ODGRYWKI:
2:5 Gram ze Stefanem. Wiadomo, że jak przegram to będzie koniec szans na remis. Pierwszy leg pewnie wygrywam. W drugim Stefan ma przebłysk i zwycięża. W decydującym legu byłem o krok od zamknięcia za 136, ale nie to jest najważniejsze. Rzucam D8 drugą dzidą i .... mamy jeszcze szanse na remis. Ufff....
2:6 Jerry i Antek. Pierwszy i drugi leg ciekawe, jest 1:1. W rozstrzygającym starciu Jerry odskakuje na kilkadziesiąt punktów i ... zaczyna rzeźbę na dablu. Qrwa mać ! Antek natomiast bez specjalnych fajerwerków dochodzi do dabla i kuje go pierwszą dzidą. Przegraliśmy mecz :( :( :(
2:7 Zbyszek i Maciek Jędrzejczak. Niezła gra z obu stron, ale .... lepszy jest Maciek. Świetnie zchodzi z punktów no i jak już jest na dablu, rzuca go bez najmniejszych problemów.
2:8 Jarek Staniszewski - Paweł Kamassa. Mecz jak mecz. Jarek od jakiegoś czasu w dole, więc badziej walczy z samym sobą, niż z przeciwnikami. Pierwszego lega wygrywa, rzucając bardzo przyzwoicie. Niestety w dwóch następnych, znowu nie jest dobrze i cały mecz kończy się jego porażką.

Nie ma co owijać w bawełnę. Po prostu Remiza była od nas wczoraj zdecydowanie lepsza. Największe brawa dla Maćka Jędrzejczaka i Antka Sownińskiego. Zdobyli dla swojej drużyny 6 pkt. i zapewnili jej zwycięstwo. Myślę, że należy zapomnieć o niezbyt dobrym początku sezonu w wykonaniu Remizy i przyzwyczaić się do ich zwycięstw. Tym bardziej, że szykują wzmocnienia ;)
 
 
 
Viola 



Drużyna: brak
Pomogła: 3 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 12 Lis 2003
Posty: 2376
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 10, 2005 1:25 pm   

No to ładnie... :)
 
 
 
Maverick16 



Drużyna: Metropolis Scoffers
Wiek: 47
Dołączył: 08 Lis 2004
Posty: 21
Skąd: Łódź
  Wysłany: Sob Sty 22, 2005 5:05 pm   

do dupy a nie ładnie
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group