DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
A MOŻE BY TAK TROSZKĘ REKLAMY ??
Autor Wiadomość
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Wto Lut 08, 2005 11:33 pm   A MOŻE BY TAK TROSZKĘ REKLAMY ??

Oczywiście Forum jest "zabawowe", ale rozrasta się cały czas w swoim stałym tempie. Zastanawiałem się, czy nie zaprosić osobiście, albo prawie osobiście (poprzez ligi regionalne, kluby, itp.) kilku osób, które miałyby sporo do powiedzenia jeśli chodzi o polskiego darta, mogłyby się również przyczynić do wzrostu rangi, a raczej prestiżu forum, być może popularyzując je w swoich ośrodkach... nie mówiąc już o ewentualnym udziale w III DFC. Oczywiście nie wyobrażam sobie Rataja czy Chestera w dyskusjach na temat "dupa Maryny" (chociaż kto wie :D ), ale być może warto byłoby poświęcić kilka minut i mieć świadomość, że przynajmniej wiedzą o jego istnieniu... ? Jakby nie patrzeć na razie forum bazuje na znajomościach Łódzko-Krakowskich, a osoby z innych regionów trafiają tu zwykle sporadycznie, często przez przypadek. Jeśli "władze" :D będą za... mogę się tym zająć, podejrzewam, że zajmie mi to... chwilkę :) .
 
 
 
Dzięciołowa 



Drużyna: Nadzieja
Wiek: 44
Dołączyła: 02 Gru 2002
Posty: 318
Skąd: Widzew-Wschód
Wysłany: Śro Lut 09, 2005 4:25 am   

jesli kogos interesuje co sie dzieje w swiatku darterskim to na pewno znajdzie to forum
 
 
 
Rylec 



Drużyna: 32 KEG SPORT BAR
Tarcza: Harrows z 1998
Lotki: 3
Pomógł: 12 razy
Wiek: 59
Dołączył: 24 Paź 2003
Posty: 1464
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Lut 09, 2005 10:22 am   

co innego znajdzie a co innego zacznie w nim uczestniczyc.
Mamy na forumie sporo osób wchodzacych jako "goscie".
Myslę że są osoby, które nie rejestrują się bo czują się niepewnie, odbierają że jest to łódzkie czy łódzko-krakowskie forum i nie wiedzą czy będą mile widziani.
Zwłaszcza że pewne nieprzychylne opinie były lansowane na forum PFD.

Inna sprawa ze duzo krakusów i pewnie tez łodziaków czyta forum regularnie ale sie nie rejestruje bo ... pierwszy raz jest zawsze trudno.

A przeciez na forum dartfoto moze uczestniczyc kazdy.

Myślę że inicjatywa Dartlesa jest dobra i na czasie. Leszek miał chyba na mysli dojscia na privie do ludzi i zaproszenia ich do forum. popieram w 100% i włączam się w inicjatywę Dartlesa.

[ Dodano: Sro Lut 09, 2005 10:24 am ]
Natomiast nie nazywał bym tego Dartleszku reklamą (bo reklama jest dźwignią handlu, a my się handlem, ani żadną komercją nie zajmujemy) tylko zaproszeniem
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Śro Lut 09, 2005 1:56 pm   

Nie no... chodziło mi oczywiście o "reklamę", a nie o reklamę :D . Dziś na turnieju w Metro może się zastanowie z Czarkiem jak pchnąć pomysła :) . Swoją drogą Ty też mógłbyś puścić wici, bo jesteś kojarzoną personą :D .
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group