DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie lamera
Autor Wiadomość
firzu 


Wiek: 42
Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 10
Skąd: Blachownia
Wysłany: Pon Mar 07, 2005 4:27 pm   

Więc jednak mój kumpel nie ściemniał :-D Długich raczej bym nie brał bo już troszeczkę się do krótkich przyzwyczaiłem. W starych lotkach ( Buzz ) miałem krótkie a teraz mam trochę dłuższe i dziwnie mi się rzuca :( 20-stki jeszcze jako tako ale 19 za nic trafić nie mogę. Chyba kupie sobie jutro te nylonowe bo i tak muszę się wybrać po końcówki bo dzisiaj kilka połamałem :cry: Co do wagi to rzucam na tyle krótko,że do wszystkiego się jeszcze przyzwyczaje ;)
 
 
 
zajac 



Drużyna: SportBar
Tarcza: Winmau champions choice
Lotki: jakies za lekkie ;/
Pomógł: 2 razy
Wiek: 42
Dołączył: 24 Lis 2004
Posty: 310
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Mar 09, 2005 1:09 pm   

polecam lotki 18 gram, krotkie plastikowe shafty oczywiscie groty EVO i protektory - te ostatnie naprawde zwiekszaja zywotnosc piorek i utrzymuja je ladnie rozszerzone. Oczywiscie nie mozesz ich z piorek zdejmowac jesli skladasz lotki wiec polecam rowniez jakies puzderko.
 
 
firzu 


Wiek: 42
Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 10
Skąd: Blachownia
Wysłany: Śro Mar 09, 2005 7:09 pm   

Wczoraj wybrałem się do sklepu i nabyłem trochę końcówek i nowe shafty.Wziąłem sobie krótkie azteci. Nawet fajnie się nimi rzuca i nie rozkręcają się jak te stare :-) Co do końcówek to nawet nie wiem jakie kupiłem :( W Cz-wie jest mało sklepów z rzeczami do darta i wybór nie jest za dużo,np. końcówki na sztuki sprzedają :-(
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Śro Mar 09, 2005 9:30 pm   

Haha... właśnie się zastanawiałem z której Blachowni jesteś... bo kiedyś to Łódź ostro jeździł na PDC-e, a Kędzierzyn-Koźle był mekką dla darterów (2-dniowe turnieje). Wtedy przejeżdżało się właśnie przez Blachownię (za Częstochową), a turnieje były w dzielnicy Kędzierzyna, która się zwała... Blachownia :D . Teraz przynajmniej to się wyjaśniło ;) .

A swoją drogą Częstochowa to "kuźnia talentów", jeśli chodzi o lotki... chłopaki dawno nie odzywali się na forum, a ciekaw jestem, co się dzieje pod Jasną Górą...
 
 
 
beton 



Wiek: 52
Dołączył: 18 Lut 2004
Posty: 108
Skąd: Den Haag / Warszawa
Wysłany: Czw Mar 10, 2005 10:31 am   

Cytat:
A swoją drogą Częstochowa to "kuźnia talentów", jeśli chodzi o lotki... chłopaki dawno nie odzywali się na forum, a ciekaw jestem, co się dzieje pod Jasną Górą...


pewnie się modlą o trypla :wink:
 
 
 
firzu 


Wiek: 42
Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 10
Skąd: Blachownia
Wysłany: Czw Mar 10, 2005 7:19 pm   

Niestety ja Wam nie powiem co się w Cz-wie dzieje bo sam się za bardzo nie orientuje :oops: Mogę Wam najwyżej podesłać jakiegoś linka do tabeli. No ale same cyferki raczej nikogo nie interesują :?
 
 
 
gajowy 



Drużyna: JACKI Kotłownia
Pomógł: 1 raz
Wiek: 61
Dołączył: 11 Lip 2004
Posty: 288
Skąd: kraków
Wysłany: Pią Mar 11, 2005 2:00 am   

Czemu "nie", podeslij jakieoś linka na ligę w Częstochowie, chętnie zaglądnę w składy drużyn :)
jak ktoś wczesniej pisał - Cz..wa to wylęgarnia talentów, i sporo znajomych z dobrych czasów PDC-ów i ...........tfuuuuuuuuu...... federacji- podeślij linka
 
 
 
firzu 


Wiek: 42
Dołączył: 06 Mar 2005
Posty: 10
Skąd: Blachownia
Wysłany: Pią Mar 11, 2005 9:56 am   

http://www.cleus.pl/pokaz_liga.php?id_liga=1
Niestety oprócz wyników za wiele się z tej stronki nie można dowiedzieć. Jakieś wzmianki o częstochowskim darcie można znaleźć także tu : http://www.sport.czest.pl...&catid=&topic=7
 
 
 
truskawa 


Dołączyła: 04 Gru 2005
Posty: 3
Skąd: krak
Wysłany: Nie Gru 04, 2005 7:57 am   obrotowe shafty

chciałąbym sie dowiedziec co myslicie o obrotowych shaftach??
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Gru 04, 2005 10:25 am   

W rzucaniu nie przeszkadzaja, ale ogólnie pic na wodę...
 
 
 
Banan 
dziedzicPruski



Drużyna: Matka siedzi z tyłu!
Pomógł: 2 razy
Wiek: 48
Dołączył: 02 Cze 2003
Posty: 1335
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 06, 2005 5:37 pm   

Najlepsze zalocia to Savage.Jeszcze niedawno używałem nylonowych, ale gubiłem spręzynki i łamałem je regularnie. Grotów idealnych nie znalazłem, używam evo ale z zachwytu nie pieję, dobrze się wbijają ale łamię je regularnie jak inne.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group