DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Viola
Pią Sie 01, 2008 11:28 am
ZAPOWIEDŹ 14 KOLEJKI TYPERA (last minute :-P)
Autor Wiadomość
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Pią Mar 11, 2005 6:39 am   ZAPOWIEDŹ 14 KOLEJKI TYPERA (last minute :-P)

Się obudziłem o jakiejś dzikiej porze więc... napisałem ;) (czasem lubię robić innym dobrze :D ):

GRUPA NIEBIESKA:

NADZIEJA [1] - JKA WIDZEW [5] - : - (6:4)

Pomimo dwóch bardzo ciekawie zapowiadających się meczy w grupie niebieskiej (jeszcze Classic - Czarny Koń), właśnie to spotkanie zasługuje chyba na mecz kolejki. Dlaczego? Ano... (dla mniej uważnych obserwatorów): Nadzieja jest absolutnym liderem grupy bez straty punktu, JKA natomiast zasługuje na miano najbardziej nieobliczalnej drużyny w grupie niebieskiej (przypomnę: mimo 5 porażek, nigdy nie przegrało wyżej niż 4:6, wygrywając na dodatek wszystkie dotychczasowe mecze rundy wiosennej, w tym z DC Kapeć i Czarnym Koniem). Szykuje się więc niezła gratka dla kibiców. Nadzieja pierwszy raz od dawna nie występuje w roli 100% faworyta, choć mimo tego większość atutów jest po stronie gospodarzy. Spotkanie rozpocznie się w niedzielę, o godz. 16:00 w Pubie Rokita.

DC KAPEĆ [2] - ZAGŁOBA [8] - : - (6:4)

Spotykają się drużyny, które w tabeli dzieli przepaść punktowa. Nie mniej jedni i drudzy zdają się być w znakomitej formie. Oczywiście potencjał kadrowy "bamboszy" jest większy, na dodatek w ostatniej kolejce łatwo uporali się z jednym z bezpośrednich faworytów (Classic) w walce o drugie miejsce, ale Zagłoba również wprawiła niemal wszystkich w osłupienie gromiąc w Pabianicach Zyg-Zaka 9:1. Myślę, że wiele w tym meczu będzie zależało od "formy dnia". Faworytem zostają bezdomne kapcie (chyba zagrają w Retro), ale Zagłobę (przy odrobinie szczęścia) z pewnością stać na podjęcie wyrównanej walki w tym meczu.

POMORSKA TEAM [10] - AMERICAN PIE [7] - : - (2:8 )

Tu dla odmiany zdecydowanym faworytem są goście. Pomorska na razie nie może "zaskoczyć", przegrywa wszystko i to wysoko. American Pie spisuje się za to ostatnio bardzo przyzwoicie (remis ze Stajnią i pewna wygrana z Blues). Jedyne co może zastanawiać to wymiar zwycięstwa gości. Myślę że wynik dla drużyny z Retkinii może być nawet korzystniejszy niż w rundzie jesiennej.

BLUES [6] - ZYG ZAK PABIANICE [9] - : - (6:4)

W tym meczu, pomimo sporej różnicy w tabeli byłbym raczej ostrożny w typowaniu faworyta. Co prawda za Blues przemiawia ogromne doświadczenie i wysoka forma Papy Dance'a i Tomka Jaśkiewicza w ostatnim okresie, to za Zyg-Zakiem duży potencjał, którego nie udało im się dotychczas w rozgrywkach ŁLD ujawnić. Chłopaki z Pabianic na prawdę miotają całkiem nieźle, mają dosyć wyrównany skład, a mimo to... dupa (ot, takie np. lanie w dupę od Zagłoby w ostatniej kolejce). Myślę, że jeszcze w tym sezonie powinni sprawić jakąś niespodziankę, a przeciętna drużyna Blues doskonale się do tego nadaje ;) .

CLASSIC [3] - CZARNY KOŃ [4] - : - (3:7)

Podejrzewam, że jesienny mecz tych drużyn był jednym z najbardziej widowiskowych w tym sezonie. Świetna, wyrównana gra i wygrana 7:3 Mistrzów dzięki lepszej skuteczności na doublach. Jak będzie tym razem pozostaje wielką niespodzianką. Classic po 3 wygranych meczach, w ostatniej kolejce doznał upokarzającej porażki z Kapciem (8:2), Czarny Koń po serii dobrych występów, w ostatnich dwóch meczach ugrał zaledwie remis. Wszystko jest tu możliwe..., a ponieważ mecz dotyczy mnie bezpośrednio nie chcę bawić się w jakieś faworyzowanie ;) .

GRUPA ZIELONA:

ROKITA [5] - REMIZA [3] - : - (2:8 )

Odkąd do Remizy dołączył Golden, drużyna ta nie straciła punktu (nie wiem czy jest to akurat jego zasługą, ale taki fakt). Rokita w ostatnich meczach zawiodła, wysoko przegrywając z Legiem i zaledwie remisując z V Elementem. Jesienią mecz tych drużyn był raczej jednostronnym widowiskiem. Powyższe fakty wskazują, że faworyt w tym meczu jest wyraźny i... są nim goście. Chociaż... nie bez znaczenia jest to, że Rokita lepiej gra u siebie i porażka z Legiem była dopiero pierwszą na własnym terenie... Być może chłopaki zepną się... nie, sorry, to złe słowo :D , rozluźnią... do tego stopnia, że zagrożą jednak Remizie ?? Zobaczymy ;) .

MŁODE METROPOLIS [4] - STAROPOLSKIE [6] - : - (7:3)

Staropolskie przegrało ostatnie dwa mecze, choć rywali mieli... bardzo trudnych, dla odmiany Metro nabiło 6 punktów, ale... to nie były najsilniejsze drużyny. Ponieważ załoga Metro boi się moich snów :D ... śpieszę z informacją, że dotychczas JESZCZE nic mi się nie wyśniło... Kalkulując na chłodno, Młodzież z Metropolis jest w tym meczu faworytem, ale jeśli Szwagra znowu porwą kosmici, to nie wiem czy Wielka Łapa da radę odniżyć rączkę tak, żeby w głowę uderzył się rywal :D ... Szanse oceniam jak 6 do 4... i jeśli padnie taki właśnie wynik to... nie będzie żadną niespodzianką.

V ELEMENT [9] - RED BOYS [7] - : - (1:9)

W przypadku tego meczu akurt najtrudniej mi kalkulować, ponieważ nie znam dobrze żadnej z drużyn. Jesienią był pogrom, ale V Element podniósł nieco poziom i wynik rewanżu jest moim zdaniem sprawą otwartą, tym bardziej, że grają na własnych śmiechać, a ostatni remis z Rokitą z pewnością mógł ich "uskrzydlić". Nie mniej delikatnym faworytem pozostają goście.

LEG NO-LIMITT ŁOWICZ [2] - TOMI WIDZEW [8] - : - (2:8 )

Te drużyny znam za to nieźle :) . Byłem obserwatorem na jesiennym starciu. Wnioski dosyć proste - Leg ucieka przed Remizą - ten mecz musi wygrać... Tomi... może powalczyć (przy dobrej formie dnia). Nie mniej faworyt jest zdecydowany i z pewnością nie odpuści, podejrzewam, że wynik będzie podobny do tego jesiennego z błędem +/- 1 mały punkt.

SCHENKER [1] - BAZYLISZEK [10] - : - (10:0)

Mam nadzieję, że zawodnicy Bazyliszka nie będą mieli mi za złe, jeśli porównam to starcie do wyścigu mojego Lanosa (110KM) z Fiatem 126p (24KM) [specjalnie nie użyłem bardziej drastycznego porównania, bo Schenker jest liderem łódzkim, a nie np. ogólnopolskim]. Nie mniej Lanos przegrywa... w dwóch kwestiach: parkowania i "spożycia" :D ... ale tu chodzi o wyścig... Jeśli te dwie kwestie będą brane pod uwagę, to Bazyliszek może wyciągnie 8:2 :D .
Ostatnio zmieniony przez Dartles Nie Mar 20, 2005 11:50 pm, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Jerry 
Lożo-Szyderca



Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Winmau Trina Gulliver+krótki nylon
Pomógł: 5 razy
Wiek: 44
Dołączył: 06 Sie 2004
Posty: 1109
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Mar 11, 2005 3:26 pm   

Dartles napisał/a:
jeśli Szwagra znowu porwą kosmici, to nie wiem czy Wielka Łapa da radę odniżyć rączkę tak, żeby w głowę uderzył się rywal

Tiaaa... Metropolis polskim Roxwell. Brakuje jeszcze tylko wielkiej stopy...:D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group