DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
3 eliminacja Mistrzostw Województwa Łódzkiego
Autor Wiadomość
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Lis 26, 2003 12:34 pm   

MTMats napisał/a:

Na turnieju w Koninie byłem z Sylwkiem Grzanką i nikim więcej...


Czarek juz w tej kwestii napisal...

MTMats napisał/a:

A nawet gdyby tam był to każdy ale to każdy był pytany o licencję . A w Łodzi takie pytanie nie padło,


A według Jarka padło... Kwestia niemozliwa do rozstrzygnięcia...

MTMats napisał/a:

I Piotrze, nie dyskutujmy o tym, bo kazdy prawnik i sąd na swiecie przyznałby mi racje. :wink:


No niedyskutujmy, bo tu sie nie zgodzimy :)

MTMats napisał/a:

A tak jeszcze na marginesie ciekaw jestem czy choć jeden egzemplarz
regulaminu był do wglądu na zawodach dla nie uświadomionych zawodników.


Na prawdę masz jakies wątpliwości co do tego? ;)

MTMats napisał/a:

Więc może zamiast Piaska powinien mnie zdyskwalifikować .


Pewnie by wolał... :mrgreen:

MTMats napisał/a:

Dlaczego inni operatorzy nie mają tylu problemów !! !


No tych innych to jest raptem jeden.... :lol:

MTMats napisał/a:

Mógłbym pewnie wymieniać jeszcze parenaście lub nawet paredziesiąt nazwisk "tego" jak ty to określiłeś pokroju , ale wydaje mi się że my "osoby nie pijące" zaliczamy się w tym gronie do mniejszości . Zważ na to


Jaja se robisz? Ja niby jestem osobą niepijącą? Mnie nie chodzi o picie, niech sobie Jacek (no bo o nim byla mowa) wypija na turnieju ile i czego chce, w ilosciach dowolnych. Tylko niech sie potem zachowuje jak dorosły czlowiek. A jak nie potrafi, to niech nie pije, bo pić Kochanieńki, to trza umić. Lestat niepijący, co sobie o mnie czytający ten wątek pomyslą.... :lol:

MTMats napisał/a:

Nie wiem czym spowodowane jest to iż stajesz w obronie operatora który na temat zawodników wypowiał się bardzo negatywnie i obrażliwie i chyba sam wiesz jak . Nawet osobiście do twojego brata . Masz swoje powody OK , ale najzwyczajniej w świecie się dziwię.


Staje w obronie, bo atmosfera zrobila sie taka, ze jak Jarek popelni jakis bład, nawet drobny, to afera sie robi taka jakby kogos zabił (głosne upomnienie Jacka - czy jakbym ja tak krzyknął na niego w ogóle bylaby jakas sprawa?). Natoamiast reszta tej "afery licencyjnej" na pewno nie jest dla mnie jednoznaczna. Nie mam powodów, po prostu staram sie być obiektywny.

MTMats napisał/a:

Tylko nie wiem po co modelarze marnują tyle czasu przy jakimś tam samolociku . :lol: :wink: :lol:


O Ty.... Ale ładny ten najnowszy, nie? :)
 
 
 
MTMats 



Drużyna: ŁKD "LEG"
Wiek: 56
Dołączył: 05 Paź 2003
Posty: 308
Skąd: Sunsvall
Wysłany: Śro Lis 26, 2003 3:56 pm   

Sorry Czarek ale tak jest napisane :

"A co z przypadkiem jeśli Grzesiek opłaciłby licencje na turnieju OKREGOWYM SPECJALNYM, na którym byliście dzień wcześniej"

ja tego nie napisałem .A po za tym nie miałem zielonego pojęcia że pojedzie w niedzielę.

A teraz Piotrek :
Napisałeś :
"A według Jarka padło... Kwestia niemozliwa do rozstrzygnięcia..."

Fakt kwestia zaufania której ten operator akurat u mnie nie ma .
Napisałeś :
"No niedyskutujmy, bo tu sie nie zgodzimy"
Nie to nie . :wink:

Napisałeś odniśnie obecności regulaminu :
"Na prawdę masz jakies wątpliwości co do tego? :wink: "

I jeszcze do paru innych rzeczy .

Odnośnie operatorów to jest ich chyba trzech o ile wiem.

Napisałeś :
"Jaja se robisz? Ja niby jestem osobą niepijącą?"
Oczywiście jak zapewne wszyscy zauważyli i Ty Piotrze też słowa "nie pijący" specjalnie zaznaczyłem w cudzysłowiu , aby nie brać tego stwierdzenia dosłownie . Oczywiście chodziło mi o osoby znające swe granice w piciu i nigdy ich nie przekraczające .

Co do obrony , hmm znalazł sobie widzę dobrego obrońcę .
Ale i ja nie mam zamiaru oprócz sytuacji z Piaskiem bronić w jaki kolwiek sposób zachowania Jacka.
Szczerze jeśli faktycznie startował z takimi idiotycznymi tekstami do Asi poprostu należało mu się w pysk i tyle .
A żeby więcej takie sytuacje jak z Jackiem nie miały miejsca , może czas
aby organizatorzy zaczli po prostu nie dopuszczać do meczu takiego delikfenta.
Tylko pojawi się nowy problem , bo dla jednego pijany to np. 2 promile a dla innego 6 promili .Należało by przyjąć jakiś konkretny moment i sposób sprawdzenia . Albo już pieprzę głupoty .
W każdym bądz razie o jedną rzecz na pewno nie obwiniał bym Staniszewskiego gdyby zamiast Piaska zdyskwalifikował Jacka L.

Pozdrawiam MTMats
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Czw Lis 27, 2003 9:08 am   

MTMats napisał/a:
Sorry Czarek ale tak jest napisane :

"A co z przypadkiem jeśli Grzesiek opłaciłby licencje na turnieju OKREGOWYM SPECJALNYM, na którym byliście dzień wcześniej"

ja tego nie napisałem .A po za tym nie miałem zielonego pojęcia że pojedzie w niedzielę.


Ale to nie o to chodzi czy Grzesiek tam byl czy nie. Przyjmijmy hipotetyczna sytuacje, ze byl i zaplacil. I skad wtedy Jarek mialby o tym wiedziec? Zadna karteczka by mu nie wystarczyla.

MTMats napisał/a:

Napisałeś odniśnie obecności regulaminu :
"Na prawdę masz jakies wątpliwości co do tego? :wink: "
I jeszcze do paru innych rzeczy .


Delkatnie Ci zasugerowalem ze regulamin byl jak nabardziej. Konkretnie w mojej kieszeni.

MTMats napisał/a:

Odnośnie operatorów to jest ich chyba trzech o ile wiem.


Noooo i u tego trzeciego to gramy tyle turnieji i tyle mamy z nim kontaktu, ze ho ho. :lol:

MTMats napisał/a:

A żeby więcej takie sytuacje jak z Jackiem nie miały miejsca , może czas
aby organizatorzy zaczli po prostu nie dopuszczać do meczu takiego delikfenta.


No moze i czas...

Jeszcze jedna rzecz Maciek. Z tego co wiem, w poniedzialkowej rozmowie z Toba, Adam zaproponowal ze zaplaci te 20zł za licencje Grzeska i byloby zupelnie po sprawie. Dalczego do tego nie doszło?
 
 
 
MTMats 



Drużyna: ŁKD "LEG"
Wiek: 56
Dołączył: 05 Paź 2003
Posty: 308
Skąd: Sunsvall
Wysłany: Pią Lis 28, 2003 12:24 am   

Ano dla tego że najnormalniej w świecie nie miałem do niego telefonu i nie mogłem za niego podejmować takiej decyzji , to po pierwsze .
Po drugie odpowiedz musiała być natychmiastowa .Odpowiedziałem że Grześka decyzję mogą otrzymać dopiero w czwartek kiedy spotkamy się na klubówce . Oczywiście byłoby to za późno . I tak to wyglądało .

Napisałeś :
"Ale to nie o to chodzi czy Grzesiek tam byl czy nie. Przyjmijmy hipotetyczna sytuacje, ze byl i zaplacil. I skad wtedy Jarek mialby o tym wiedziec? Zadna karteczka by mu nie wystarczyla."

Przyjmijmy hipotetycznie że był i wpłacił za licencję . Nawet bez pytania
o licencję nic się nie dzieje i jest cacy . Natomiast gdyby takie pytanie padło odpowiedz byłaby twierdząca i już .
Ale pytanie takie nie padło .
Ale kwestię prawdy nie da się ustalić jak już wspomniałeś .
Choć przekonań nikt nikomu nie odbierze i już .
Czy kartka by się przydała . Piotrze a kto zbiera wpisowe na licencję od zawodników i czy to naprawdę problem takową mieć , przynajmniej do czasu kiedy to łaskawie dostaniemy z PZD wykupione przez nas identyfikatory. W zeszłym sezonie dostaliśmy je po trzech tygodniach . Teraz mam nadzieję po prawie trzech miesiącach .
Odnośnie regulaminu rozumiem że to taki standard :wink: zawodnicy przynoszą regulamin na zawody . Czy coś jeszcze należy zrobić za organizatora .
Trzeci organizator hmmmmm , rozumiem konkurencja a Ty grasz w przeciwnej drużynie :lol: :lol: :lol: .
Fakt gra się tam raz w miesiącu , przynajmniej ja .

Pozdrawiam MTMats
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Pią Lis 28, 2003 12:44 am   

Fakt, czekanie na licencję zawodniczą 2 miesiące to trochę przydługo. Nie byłem na 1 PDC-u i nie wiem czy licencje są sprawdzane przy pobieraniu wspisowego. Mam nadzieję, że w Kędzierzynie-Koźlu nie będzie przykrych sytuacji typu "Proszę okazać licencję..." "Nie mam, operator mi jeszcze nie dał...". Chyba, że problem licencji tkwi w Związko-Federacji, zebrali kasę, a szkoda im było części poświęcić na plastikowe plakietki... Nie ma licencji, nie ma żetonów, nie ma kasy za zeszły sezon, normalnie jak w Laskowiku i Smoleniu (z tyłu sklepu :) )
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Lis 28, 2003 8:50 am   

MTMats napisał/a:
Ano dla tego że najnormalniej w świecie nie miałem do niego telefonu i nie mogłem za niego podejmować takiej decyzji , to po pierwsze . Po drugie odpowiedz musiała być natchmiastowa. Odpowiedziałem że Grześka decyzję mogą otrzymać dopiero w czwartek kiedy spotkamy się na klubówce . Oczywiście byłoby to za późno . I tak to wyglądało.


Taaa... A jakiej decyzji Grzeska potrzebowales? Bo z tego co słyszałem to Adam powiedzał, że to on zapłaci te 20zł. Miał sie zgodzić na prezent? A nawet jakby Adam miał nie pałacic, to te 20zł to tak strasznie duzo, zeby je wziac z kasy klubu, albo i nawet z własnej, po to, aby zawodnicy z mojego klubu nie byli zdyskwalifikowani i wogóle zeby sprawe szybko i bez bólu zakonczyc? Trzeba bylo do mnie zadzownic, sam bym dał te dwie dychy... Ale lepiej postawic sprawe na ostrzu noza i z satysfakcją utyskiwac jaki to ten Staniszewski zły. Telefonu do Grzeska nie miales? I pewnie nie znasz nikogo kto by miał? Bo z Adamem gadałes kilkadziesiat minut, spokojnie mozna by podzwonic i sie zapytac ludzi o telefon do Grzeska, no bo chyba ktos z Waszych ten telefon ma, nie? No ale trzeba było chciec to zrobic...

MTMats napisał/a:

Odnośnie regulaminu rozumiem że to taki standard :wink: zawodnicy przynoszą regulamin na zawody . Czy coś jeszcze należy zrobić za organizatora.


Nie wiem czy cos jeszsze nalezy zrobic. O wydruk i przyniesienie regulaminu na zawody zostalem poproszony wlasnie przez organizatora. I jakos nie czułem sie specjalnie wykorzystany...

MTMats napisał/a:

Trzeci organizator hmmmmm , rozumiem konkurencja a Ty grasz w przeciwnej drużynie :lol: :lol: :lol: .


Srednio mnie bawia takie zarciki. W odroznieniu od Ciebie jest mi zupelnie obojetne u ktorego operatora gram, a jedyna moja drużyną jest Intrako Blues. Starasz sie Maciek, zeby wszyscy gracze tak samo zaczeli nieznosic Jarka tak jak Ty. Mnie takie zachowanie wnerwia, o wiele bradziej niz ewnetualne błędy Jarka.
 
 
 
MTMats 



Drużyna: ŁKD "LEG"
Wiek: 56
Dołączył: 05 Paź 2003
Posty: 308
Skąd: Sunsvall
Wysłany: Pią Lis 28, 2003 6:20 pm   

Tak naprawdę to nieźle zboczyliśmy z tematu ale może to i dobrze mam nadzieję dla Darta .

Niewiem dlaczego zaczołeś w sprawę mieszać Adama , specjalnie pomijałem jego imię ażeby nie mieszać obu operatorów ze sobą .
Ale jeśli uważasz to za stosowne .
Czy zniechęcam ludzi do Staniszewskiego , nie muszę ludzie sami poznają się na nim o ile jeszcze się nie poznali . A czy poznali go od tej dobrej strony czy złej to już innych należy zapytać .
Mam osobiste powody aby nie darzyć go sympatią i tyle . A jeśli ich nie znasz to chętnie przytoczę na forum ( choć było o tym głośno).Ponadto w mojej wersji nie przyniesie mu to splendoru , a tylko przypomni stare sprawy .
Jestem na niego cięty i już . Nie ja zaczołem grę nie fair .
Co do telefonu .
Trudno mi polemizować z osobą która nie uczestniczyła w rozmowie telefonicznej choć tak się o niej rospisuje . Jej przebieg można by tak samo zakwestionować jak to , czy Piasek coś powiedział lub nie .
I nie mam zamiaru rozwodzić się czy mogłem tak czy inaczej postąpić w sprawie Grześka .
Jeśli tak długo jak piszesz rozmawiałem z Adamem , dlaczego w tym samym czasie Staniszewski nie zadzwonił do np.Mariusza Siekierskiego
kapitana ligowego LEGA i nie spytał się o telefon do Grześka .
A co to ja jestem jakaś wyrocznia czy skrzynka kontaktowa .
Zapłacił byś za niego sam , a proszę Cię bardzo zapłać za jakiegoś innego gracza .
A po za tym Piotrze zobacz w jakim świetle sam stawiasz Staniszewskiego .Telefony wykonuje za niego Adam (w moim przekonaniu aby naprawić jego błąd ), Ty jak lew bronisz jego strony , a może jeszcze ktoś jest potrzebny do wymiany pieluchy .
Każdy popełnia jakieś błędy , ale nie akceptowani w większości przez społeczeństwo są tylko Ci którzy do nich się nie przyznają .A dla mnie taką osobą jest ten operator .
A teraz przeczytaj to dokładnie :
Wiele prywatnego czasu i pieniędzy poświęciłem aby propagować grę w Darta (i tego nikt mi nie zarzuci) przynajmniej w naszym województwie .
Kiedy słyszę że operator zachowuje się tak a nie tak , mówi takie a nie inne rzeczy do zawodników , do osób dzięki którym to on zarabia kasę , to najzwyczajniej w świecie mnie to wkurwia .
To nie jest jego prywatna gra
I teraz aby udowodnić Ci że najbardziej zależy mi na Darcie ( choć robię to częściowo wbrew własnej woli ) odpuszczam i oświadczam dla ogólnej wiadomości iż :
Od dnia dzisiejszego nie będę komentował żadnych zachowań ani potknięć o ile takowe będą operatora Jarosława Staniszewskiego .

Zastrzegam sobie jedynie obronę we własnej osobie , o ile błąd w czasie turnieju lub atak padnie ze strony tego operatora lub jego popleczników .

I na koniec co do żartu , kwestia poczucia humoru u różnych osób .
Napisałeś że sprawia mi różnicę u którego operatora gram . A skąd Ty wiesz czy sprawia mi różnicę .
Gdyby sprawiało mi różnicę , wierz mi nie grał bym u niego .
Wnerwiała Cię moja postawa , mnie Twoje niektóre wypowiedzi załamywały , i co z tego .
A jak nerwy puszczają to nerwosol , nerwosol . :wink:

I na koniec :
Wszystkim wyjeżdzającym do Kędzierzyna życzę powodzenia .

MTMats
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Pią Lis 28, 2003 9:41 pm   

Przyłączam się do życzeń, choć niestety Lestat chyba nie pojedzie bo jest chory. A tak swoją drogą Panowie, to napisaliście swojego czasu, że Wy tak normalnie sobie dyskutujecie, a tu się okazuje że jeden się wkurwia na drugiego, a JS i tak ma to w dupsku :)
 
 
 
MTMats 



Drużyna: ŁKD "LEG"
Wiek: 56
Dołączył: 05 Paź 2003
Posty: 308
Skąd: Sunsvall
Wysłany: Nie Lis 30, 2003 11:12 pm   

Informuję tylko dla ścisłości iż w Kędzierzynie napisałem odwołanie od decyzji dyskwalifikacji Marka Piaskowskiego .
Oczywiście o decyzji PZD poinformuję na forum .

MTMats.
 
 
 
Lestat 
Piotr Puchowski



Drużyna: Rokita
Tarcza: Blade IV
Lotki: Target Endeavour
Pomógł: 42 razy
Wiek: 56
Dołączył: 30 Wrz 2003
Posty: 5329
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Gru 02, 2003 2:53 pm   

MTMats napisał/a:
Jestem na niego cięty i już.


No i już. Od tego trzeba zacząć i na tym skończyć, a prawo do tego oczywiście masz :mrgreen:
 
 
 
MTMats 



Drużyna: ŁKD "LEG"
Wiek: 56
Dołączył: 05 Paź 2003
Posty: 308
Skąd: Sunsvall
Wysłany: Wto Gru 09, 2003 9:59 pm   

No cóż dostałem jako wnioskodawca odwolania od dyskwalifikacji
odpowiedź od PFD . Jako iż dla osób tam grających kontrowersyjne było dyskfalifikowanie Marka Piaskowskiego podaje do ogólnej wiadomości
treść pisma z PFD :

"Polska Federacja Darta w odpowiedzi na uwagi organizatora Jarosława Staniszewskiego i sędziego zawodów Anny Staniszewskiej dotyczące turnieju Mistrzostwa Województwa Łódzkiego rozegranego w dniu 23.11.2003 r. postanawia:
utrzymać w mocy dyskwalifikację Marka Piaskowskiego w w/w turnieju
uzasadnienie: za celowe uważa się wprowadzenie w błąd sędziego zawodów podając nie sprawdzone informacje dotyczące posiadania aktualnych licencji sportowych zawodników przez niego wpisywanych na listę startową
utrzymać w mocy dyskwalifikację Grzegorza Wójcika w w/w turnieju oraz nałożyć na niego karę w postaci upomnienia z ostrzeżeniem o możliwości niedopuszczenia zawodnika w turniejach i rozgrywkach objętych patronatem Polskiej Federacji Darta
uzasadnienie: za wystąpienie w turnieju bez aktualnej licencji sportowej
utrzymać w mocy upomnienie Jacka Lebiody, Mieczysława Różyckiego i Artura Siekierskiego w w/w turnieju oraz nałożyć na nich karę w postaci upomnienia z ostrzeżeniem wykluczenia zawodników z turniejów i rozgrywek objętych patronatem Polskiej Federacji Darta
uzasadnienie: skandaliczne zachowanie pod wpływem alkoholu narażające dobre imię zawodników zrzeszonych w Polskiej Federacji Darta.
Zarząd Polskiej Federacji Darta zwraca się z prośbą do Pana Macieja Turskiego Prezesa ŁKD „LEG” o egzekwowanie należytej atmosfery i sportowego zachowania wśród zawodników ŁKD występujących w imprezach patronowanych przez naszą organizację.

Prezes PFD
Marek Jałtuszewski

Do wiadomości:
1.Sędzia zawodów – Anna Staniszewska
2.Organizator zawodów – Jarosław Staniszewski
3.Prezes ŁKD „LEG” – Maciej Turski

Dodam tylko iż w zeszłym sezonie przerabiałem już we własnej osobie temat przepytywania tylko jednej ze stron .Nie dziwi mnie więc fakt iż nikt z PFD nie raczył zapytać drugą stronę o jej wersję wydażeń .
Tak wygląda niezależna ocena PFD . Tak trzymać :!: :!: :!: .

Mam nadzieję że pojawią się wypowiedzi na ten temat .

MTMats
 
 
 
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Czw Gru 11, 2003 12:06 am   

A czego się spodziewałeś - toć to całe PZD. Moim zdaniem należy się cieszyć, że w ogóle raczyli się odnieść do tego incydentu...
 
 
 
ŁOLI 


Dołączył: 11 Lis 2003
Posty: 12
Skąd: częstochowa
Wysłany: Pią Gru 12, 2003 4:28 pm   

MYŚLĘ ŻE JAK KTOŚ WYPIJE PARE PIWEK TO NIKOMU NIE PRZESZKADZA, OCZYWIŚCIE JAK DO NIKOGO NIE BUCZY.WŚRÓD TRZEŻWYCH TEŻ SĄ BUCE.MYŚLĘ ŻE NAJWAŻNIEJSZA JEST ZABAWA.JAK JEST WYNIK TO DOBRZE,A JAK PÓJDZIE SŁABO TO NIE MA CO ROZDZIERAĆ SZAT. :(
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group