DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Viola
Pią Sie 01, 2008 10:28 am
ZAPOWIEDŹ 15 KOLEJKI TYPERA
Autor Wiadomość
Dartles 
Leszek Puchowski



Tarcza: Winmau Blade 4
Lotki: High Performance 25g
Pomógł: 8 razy
Wiek: 45
Dołączył: 04 Gru 2002
Posty: 5340
Skąd: Poole, UK / Łódź
Wysłany: Nie Mar 27, 2005 7:17 pm   ZAPOWIEDŹ 15 KOLEJKI TYPERA

Nie wiem czy to ostatnia, czy przedostatnia zapowiedź... w każdym razie piszę, bo się nudzę, a na dodatek kolejeczka zapowiada się wyjątkowo ciekawie... myślę że właśnie w niej zapadną już pierwsze rozstrzygnięcia...

GRUPA NIEBIESKA:

JKA WIDZEW - CLASSIC - : - (6:4)

No cóż... ciężko mi tu pisać bezstronnie, ale spróbuję :? . JKA jest na fali... na wiosnę przegrało jedynie minimalnie z Nadzieją. Rywale przegrali dwa ważne mecze (z Kapciem i Stajnią), eliminując się w walce o 2 miejsce w grupie. Classicom pozostało walczyć o miejsca 3-4 w grupie, ale JKA dzięki doskonałej postawie ma również na nie szansę. Nie chciałbym prorokować, ale moim zdaniem zwycięsca tego meczu zwiększy swoją szanse (na pozycję 3-4) do... 80%, przegrany zaś może "odejść z niczym". Classic ma co prawda 2 pkt przewagi nad JKA, ale... JKA jest po meczu z Nadzieją. Porównując siłę ognia obu drużyn ciężko wyłonić zdecydowanego faworyta... będzie ciekawy meczyk, a ja obiecuję że jeśli zagram w podstawowym... to postaram się "bezstresowo" przed wyjazdem ;) ... tylko kto mnie odwiezie :D ??

AMERICAN PIE - ZAGŁOBA - : - (8:2), typ experta: 1X

Na jesieni było lanie, ale... inna była Zagłoba. Myślę, że szanse na odniesienie korzystnego wyniku przez drużynę z Kilińskiego są znacznie większe niż w pierwszej rundzie, choć z drugiej strony trzeba podkreślić, że ostatnimi czasu amerykańce też spisują się całkiem nieźle. Myślę, że wiele zależy od wyników par exportowych, a więc Kosiorkiewicz-Janiak, kontra Warda-Skrzydlewski.

CZARNY KOŃ - BLUES - : - (6:4), typ experta: 1

Czarny Koń ma szansę na powrót na fotel wicelidera w grupie, pod warunkiem, że pokona drużynę weteranów. Wiele zależy od tego, czy w Stajni odmeldują się wszystkie rumaki :D , bo wiadomo - Bartek dziecko, Andrzej może jakiegoś focha strzelić... a to w sumie zawodnicy najczęściej decydujący o sukcesie. Edek też jest w niezłej formie (wygrał klubówkę przed tygodniem), a Lestat w ostatnią środę... faworytem wydają się więc być zawodnicy gospodarzy... no chyba, że nieobliczalni Marciszewski, Jaśkiewicz, Warzycha i Stachniak skumulują formę, właśnie na dzień meczu.

KAPEĆ - NADZIEJA - : - (3:7), typ experta: X2

Z pewnością mecz kolejki i... jedna z ostatnich szans, żeby utrzeć nosa rozpędzonej Nadziei. "Pretendentem" będzie drużyna Kapcia, doskonale spisująca się w ostatnich dwóch meczach, ponadto para Gozdowiak-Marynowski wygrała ostatni turniej deblowy, na którym była również dominująca para Nadziei (Plenzler - Kołodziejski - 3 miejsce). Mecz zapowiada się więc imponująco, chociaż jak znam świat to się skończy na 6:4 dla Nadziei..., ale warto być na nim nawet w roli kibica ;) , w końcu wszystko się kiedyś kończy :x .

ZYG-ZAK PABIANICE - POMORSKA TEAM - : - (9:1), typ experta: 1

No niestety... tutaj nie ma co się rozpisywać - grają ousiderzy grupy. Faworytem jest oczywiście drużyna z Pabianic, która jesienią rozgromiła Pomorską i mimo "sąsiedztwa" w tabeli nic nie wskazuje na to, żeby tym razem spotkanie miało się skończyć innym wynikiem.

GRUPA ZIELONA:

REMIZA - SCHENKER - : - (2:8 ), typ experta: 1X

Wydaje mi się, że jest to pierwszy mecz w sezonie, w którym Schenker nie występuje w roli zdecydowanego faworyta. Drużyna Remizy po przebudowie w przerwie między rundami praktycznie tylko gromi, natomiast zawodnicy Schenkera w ostatnich turniejach indywidualnych pokazują, że... forma spada. Teraz będą mieli szansę udowodnić, że tworzą zgrany team... albo "zlepek". Ponieważ śmierdzi mi to chyba najbardziej emocjonującym meczem rundy, przedstawię zawodników... znaczy się przewidywalny skład wyjściowy:
REMIZA:
Stefan Nowak (jeśli serde i nerwy wytrzymają to może wszystko (chyba) :D
Maciej Jędrzejczyk (to chyba odkrycie sezonu...)
Antek Sowiński (jak mu żre, to lepiej nie podchodzić... max, 140, max :D i fura :D )
Golden (jako jedyny z Łodzi wśród mężczyzn stanął na podium podczas turnieju rangi PDC)
SCHENKER:
Włodek Dmochowski (potrafi zagrać dosłownie wszystko, ale ostatnio... różnie bywa)
Witek Rychłowski (jak wyżej)
Irek Baranowski (jak wyżej)
Artur Wojciechowski (jak wyżej)
Piotr Szczęsny (gra ostatnio bardzo równo, ale ciężko go wstawić do galerii gwiazd)

Tak więc... trza już rezerwować bileciki w Remizie ;)

RED BOYS - METROPOLIS - : - (3:7), typ experta: X2

To może być bardzo ważny i... bardzo ciężki mecz dla Metro. Zapewne pamiętacie jesienny mecz, który skończył się niesmakiem, a był toczony w "ciężkiej" atmosferze. Mam nadzieję, że tym razem w grę będzie wchodziła jedynie sportowa walka. Nominalnym faworytem są goście, ale ostatnio Muzzy przeżywa kryzys, więc wynik jest sprawą otwartą.

BAZYLISZEK - LEG ŁOWICZ - : - (1:9), typ experta: 2

Tutaj raczej nie mam większych wątpliwości. Bazyliszki grają już nieźle, ale Leg za to bardzo równo. Na dodatek zawodnicy Lega rozegrali sobie łowicki finał podczas ostatniej eliminacji Mistrzostw Województwa Łodzkiego i to już wiele mówi... zwłaszcza, że Turski i Proga z pewnością będą mieli solidne wsparcie u Siekierskiego i Grzanki... zapowiada się pewna wygrana Lega.

STAROPOLSKIE - ROKITA - : - (4:6), typ experta: 1X

Będzie to mecz typowych średniaków grupy zielonej. Siły drużyn są zdecydowanie porównywalne, więc walka powinna być zacięta. Myślę, że drużyna ze Srebrzyńskiej będzie robić wszystko, aby powetować sobie porażkę z rundy jesiennej, a jak wiadomo nawet ściany pomagają gospodarzom. Tak więc siły wyrównane i faworyzuję Staropolskie tylko dlatego, że zagrają na własnych śmieciach.

TOMI - V ELEMENT - : - (3:7), typ experta: 1X

Porażka Tomiego z V Elementem (jesień) była pewnym zaskoczeniem. Drużyna młodych zawodników z Widzewa, z pewnością będzie się chciała zrewanżować i myślę, że występują w roli faworytów. A jak będzie? Zobaczymy ;) .
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group