DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Zmiany w regulaminie KLD 2005/2006
Autor Wiadomość
Łojtek 



Drużyna: Wieszcze
Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 3211
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Wrz 19, 2005 12:34 am   Zmiany w regulaminie KLD 2005/2006

W dniu dzisiejszym, czyli 18 września 2005 w Kotłowni odbyło się rozpoczęcie sezonu KLD, podczas którego miało miejsce zebranie kapitanów drużyn, właścicieli lokali, władz KLD.

Zostało przedyskutowanych kilka spraw i podjęto kilka decyzji (w wyniku głosowań).
Ja podam teraz te najważniejsze i najistotniejsze zmiany w regulaminie KLD:

1. Górny limit ilości zawodników w drużynie KLD wynosi 10 osób (dotychczas było 8)

2. Co do miejsca w tabeli to w pierwszej połowie sezonu decydują: duże punkty, małe punkty (sety), w drugiej to nie jestem pewien, jak w końcu ustalono, więc jak tylko będę wiedział, to dopiszę (Komisar oczywiście wie)

3. Nastąpiła zmiana dotycząca wpisywania zawodników do protokołu meczowego. Drużyna gospodarzy wpisuje zawodników do protokołu meczowego, po czym przekazuje protokół drużynie gości i ich kapitan wpisuje swoich zawodników znając rozkład zawodników drużyny gospodarzy (tutaj pole do popisu dla kapitanów gości, którzy na tej podstawie mogą potwierdzać sobie trafność swoich decyzji w sutalaniu składów). Do tej pory obie drużyny wpisywały kolejno zawodników na luźnych karteczkach, po czym wymieniały się tymi karteczkami i przepisywano zawartość w tej samej kolejności na protokół meczowy. Jednym słowem kto na kogo trafił było dosyć losowe, teraz będzie obecna pewna strategia rozkładu ze strony gości.

4. Na bazie wyników tego sezonu w przyszłym sezonie powstaną dwie ligi (I i II). W Pierwszej Lidze znajdzie się pierwszych 12 drużyn, pozostałe trafią do drugiej ligi.

5. Co do rankingu indywidualnego to nie wprowadzono żadnych zmian, czyli będzie on prowadzony jak dotychczas.
 
 
 
Viper 



Drużyna: Harnasie
Wiek: 48
Dołączył: 01 Paź 2004
Posty: 412
Skąd: Kraków N-H
Wysłany: Pon Wrz 19, 2005 9:18 am   

Cytat:
. Co do miejsca w tabeli to w pierwszej połowie sezonu decydują: duże punkty, małe punkty (sety), w drugiej to nie jestem pewien, jak w końcu ustalono, więc jak tylko będę wiedział, to dopiszę (Komisar oczywiście wie)


o ile mnie pamięć nie myli to chyba w drugiej połowie obowiązuje to samo
 
 
 
Rylec 



Drużyna: 32 KEG SPORT BAR
Tarcza: Harrows z 1998
Lotki: 3
Pomógł: 12 razy
Wiek: 59
Dołączył: 24 Paź 2003
Posty: 1464
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Wrz 19, 2005 2:03 pm   

Wojtku - dzięki wielkie za posta, wyręczyleś mnie i chwała Ci za to.
Ja popołedniu popracuję nad uzupelnieniem na stronce składów i terminarza tak że mam co robić.
Co do punktu 2 - Viper dobrze prawi - zmainy nie uchwalono.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group