DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Łojtek
Nie Sty 25, 2009 3:56 pm
Typer KLD 3 edycja - komentarze i dyskusje
Autor Wiadomość
Janiu 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Lotki: Harrows Eric Bristow (gładkie) 18g
Pomógł: 5 razy
Wiek: 46
Dołączył: 29 Wrz 2003
Posty: 2066
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 10, 2005 11:33 pm   

Viola napisał/a:
I już są błędy 1 kolejka Janiu powinien mieć 12 pkt. a nie 9 pkt. i G Junior powinien mieć 5 pkt. a nie 4 pkt.
2 kolejka to Janiu 11 pkt. a nie 7 pkt. i Corsaro powinien mieć 10 pkt. a nie 9 pkt.

Cholera że też nie mam kiedy sam policzyć i zweryfikować wyników...
Wielkie :brawo: i podziękowania dla Violi za czujność i poświęcony czas na skrupulatne obliczenia.
Dla Łojtka powinna być żółta kartka za babole, fakt że przy moich obliczeniach Typera ŁLD też był błąd ale jakże maleńki w porównaniu z Łojtkowym.

Proponuję przyznać Violi Moda TYPERÓW obu lig, a przynajmniej zasłużone stanowisko w KOMISJI REWIZYJNEJ :)
 
 
 
Łojtek 



Drużyna: Wieszcze
Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 3211
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 10, 2005 11:50 pm   

niestety Violi należą się brawa za czujność, ale nie do końca

Typer musi być fair play, więc nie brałem pod uwagę typów meczy zatypowanych po rozpoczęciu się meczy lub po ich zakończeniu nawet niektórzy typowali... i nie ma w tym wypadku znaczenia kto typował, mecz się zaczął, typ nieważny
ja zapisuję dokładnie kto kiedy typował i o której godzinie, mam też zapisy i informacje kiedy odbywały się mecze i o której się zaczynały...

więc zacznę od wyjaśnienia 1 kolejki:
Janiu zatypował 22.09.05 / 9:04, a mecz Wieszczy odbył się 21.09.05 o 19.00, więc mimo, że trafił, stracił 3 punkty, jakbym uznał, byłoby nieuczciwie
Podobnie z G_Juniorem: typ oddany 21.09.05 / 21.08, czyli w trakcie trwania meczu, a właściwie ostatniego już lega, więc tez nie mogłem uznać i stracił 1 punkt
Podobnie nie uznawałem meczu Wieszczy dla Corsara, bo też zatypował póxniej, ale na jego szczęście i tak nie trafił i dostałby 0 za ten mecz

Teraz druga kolejka:
Znowu Janiu się spóźnił z typami: typował 1.10.05, a dwa mecze już odbyły się 30.09.05 (i to zgodnie z grafikiem, więc nie była to przykra niespodzianka w wyniku przeniesienia meczy), stracił w ten sposób 4 punkty (dwa trafił, w tym jeden celnie)
W przypadku Corsara faktycznie walnąłem się o 1 punkt, no ale to się może zdarzyć, bo ja to późno w nocy uzupełniam
NO i jeszcze rekordzista Jaskier, o którym już nikt nie wspomniał, bo on biedny zatypował wszystko po czasie i w ten sposób stracił 7 punktów

Więc wychodzi na to, że popełniłem bład tylko wobec Corsaro, za co przepraszam serdecznie poszkodowanego i innych oburzonych 8)

W regulaminie typera wyraźnie napisałem, że uznaję typy meczy zatypowane do godziny rozpoczęcia się tego meczu! Jak się zacznie 1 leg, to już można sobie typować taki mecz do woli, a ja go i tak nie uznam, bo byłoby to niefair wobec innych typerów, o wiele łatwiej niektórym byłoby typowac znająć chociażby składy o rozkład zawodników w trakcie meczu, co jest zazwyczaj rozpisane.

Czy to wystarczy, aby uznać, że uczciwie prowadzę typera?? 8)

I jeszcze tylko wtrące, żebym jednak lepiej sam prowadził typera, bo jeśli ktoś inny nie zna godzin meczy i sytuacji rozpisek, przenosin, to dopiero może być zamieszanie niezłe.
 
 
 
Viola 



Drużyna: brak
Pomogła: 3 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 12 Lis 2003
Posty: 2376
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Paź 10, 2005 11:56 pm   

Dla mnie jesteś usprawiedliwiony :-D jednak czujności nigdy za wiele i pozwolicie chyba że ja i tak sobie będę sprawdzała i ewentualnie pisała o takich błędach :)
 
 
 
Łojtek 



Drużyna: Wieszcze
Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 3211
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Paź 11, 2005 12:01 am   

tylko mi lepiej najpierw na privie napisz, bo jak zbyt późno odczytam info, to ludzie moga już na mnie nasrać, nie znając prawdziwych przyczyn, a tabele typera moge na specjalne życzenie wysłać do zainteresowanych, połowa pracy i tak robi się już automatycznie, niebawem automatycznie będą się tworzyć kompletne listy, tylko nie mam czasu na razie na pisanie skryptu do końca 8)

a w rankingach już wprowadziłem odpowiednią poprawkę, która niewiele zmieniła dla Corsara, a już kompletnie nic dla innych.
 
 
 
Viola 



Drużyna: brak
Pomogła: 3 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 12 Lis 2003
Posty: 2376
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 11, 2005 12:04 am   

wporządku :)
 
 
 
Janiu 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Lotki: Harrows Eric Bristow (gładkie) 18g
Pomógł: 5 razy
Wiek: 46
Dołączył: 29 Wrz 2003
Posty: 2066
Skąd: Łódź
Wysłany: Wto Paź 11, 2005 12:10 am   

Łojtek napisał/a:
niestety Violi należą się brawa za czujność, ale nie do końca...
Typer musi być fair play, więc nie brałem pod uwagę typów meczy zatypowanych po rozpoczęciu się meczy lub po ich zakończeniu nawet niektórzy typowali... i nie ma w tym wypadku znaczenia kto typował, mecz się zaczął, typ nieważny ja zapisuję dokładnie kto kiedy typował i o której godzinie, mam też zapisy i informacje kiedy odbywały się mecze i o której się zaczynały...
Czy to wystarczy, aby uznać, że uczciwie prowadzę typera??
I jeszcze tylko wtrące, żebym jednak lepiej sam prowadził typera, bo jeśli ktoś inny nie zna godzin meczy i sytuacji rozpisek, przenosin, to dopiero może być zamieszanie niezłe.

Popieram, przyznaję rację, zwracam honor...
Chociaż nie wiedziałem kiedy kto gra i jakie są wyniki...
Cieszę się natomiast że udało mi się trafić, aczkolwiek niesmak pozostaje, następnym razem będę musiał typowac wczesniej niz później (nauczka na przyszłośc) :)
Pozdrowienia dla prowadzącego i jeszcze raz podziękowania dla Violi :ok: tak trzymać!!
 
 
 
Łojtek 



Drużyna: Wieszcze
Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 3211
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Paź 11, 2005 12:13 am   

a wogóle to przeniosę ten temat do komentarzy typera, bo tu się strasznie nieczytelnie zrobiło, i myślę, że uwagi też tam zamieszczajcie 8)
 
 
 
Monika_kr 



Drużyna: Alfa Omega
Wiek: 50
Dołączyła: 18 Sty 2005
Posty: 221
Skąd: Kraków
Wysłany: Wto Paź 11, 2005 11:29 am   

Łojtek napisał/a:
można było zgarnąć piwo, bliziutko było 6 osób, ale generalnie Alfy i Kasar zrobili wynik, którego nikt nie trafił...

My z naszej strony nadal będziemy starały się "bruździć" w typerze :P
 
 
 
Rylec 



Drużyna: 32 KEG SPORT BAR
Tarcza: Harrows z 1998
Lotki: 3
Pomógł: 12 razy
Wiek: 59
Dołączył: 24 Paź 2003
Posty: 1464
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Paź 12, 2005 3:33 pm   

Łojtku nie przejmuj się i nadal próbuj robić błędy, a i tak przed niezawodną Violą nic się nie ukryje. Wiem cos o tym i dzięki Violu za wyłapywanie moich, a teraz łojtkowych "przekretów"
 
 
Łojtek 



Drużyna: Wieszcze
Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 3211
Skąd: Kraków
Wysłany: Śro Paź 12, 2005 5:53 pm   

Rylec napisał/a:
dzięki Violu za wyłapywanie moich, a teraz łojtkowych "przekretów"


Ja ci dam Jacku "przekręt" :twisted:
Se wygrasz piwo przypadkiem, to "przekręcę" tak, że mineralnej się napijesz :P

A tak poza tym, to typować ludziska w KLD i ŁLD i w MLD 8)
 
 
 
Viola 



Drużyna: brak
Pomogła: 3 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 12 Lis 2003
Posty: 2376
Skąd: Łódź
Wysłany: Śro Paź 12, 2005 9:48 pm   

Nie ma za co,napewno swoje obliczenia będę robiła i ewentualne błędy będą wyłapywane :D :P
 
 
 
Rylec 



Drużyna: 32 KEG SPORT BAR
Tarcza: Harrows z 1998
Lotki: 3
Pomógł: 12 razy
Wiek: 59
Dołączył: 24 Paź 2003
Posty: 1464
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Paź 14, 2005 9:50 am   

Łojtku masz do wyboru: albo licz dobrze, albo licz na Violę.
Dobrze jest liczyć na Violę ;-)
 
 
Łojtek 



Drużyna: Wieszcze
Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 3211
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią Paź 14, 2005 9:54 am   

he he
Jacku, już prawie nic nie liczę sam... :lol:
wogóle to można by zrobić tak: losowo wpisuję ludziom różne punkty, zajmie mi to koło 1 minuty, potem Viola robi mi korektę (pewnie co najmniej kilkanaście minut musi poświęcić, jak nie dłużej), wpisuję korektę i gotowe :P
 
 
 
Small 



Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 821
Skąd: Kraków Niju Huta
Wysłany: Pią Paź 14, 2005 4:05 pm   

Łojtek napisał/a:
losowo wpisuję ludziom różne punkty, zajmie mi to koło 1 minuty, potem Viola robi mi korektę (pewnie co najmniej kilkanaście minut musi poświęcić, jak nie dłużej), wpisuję korektę i gotowe

Niby proste a jakże niebezpieczne ! Jak z dnia na dzień spadłbym z 1 na 20 miejsce, hmmm to musiałbym chyba podjechać do Shafcika i pogadać z tobą osobiście. :P
 
 
 
Viola 



Drużyna: brak
Pomogła: 3 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 12 Lis 2003
Posty: 2376
Skąd: Łódź
Wysłany: Pią Paź 14, 2005 11:47 pm   

Powiem tak że liczę i sprawdzam sama dla siebie bo na was to tak do końca nie można liczyć :P a jak widzę ze cosik sie nie zgadza to czemu nie miałabym o tym napisać cobyście nie oszukiwali innych.

Cytat:
he he
Jacku, już prawie nic nie liczę sam... LOL
wogóle to można by zrobić tak: losowo wpisuję ludziom różne punkty, zajmie mi to koło 1 minuty, potem Viola robi mi korektę (pewnie co najmniej kilkanaście minut musi poświęcić, jak nie dłużej), wpisuję korektę i gotowe Język


to sądzę że długo byś nie pobył na swoim stanowisku :P
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group