DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
KEG-TRATWA, mecz awansem
Autor Wiadomość
Pendzel 
abstynent



Drużyna: Tratwa
Pomógł: 1 raz
Wiek: 46
Dołączył: 22 Sty 2004
Posty: 1527
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Sob Paź 08, 2005 1:23 pm   KEG-TRATWA, mecz awansem

Z racji iż był teraz wolny termin, rozegralismy awansem mecz z AZS KEG. W Kegu brakło Kuby i Grzesia (ten taki wysoki, dobrze gra ale ma "niemęską" fryzurę) . U nas Dycha i Cianka. Gratuluję Keg-owi fuksa że ugrali te 4 sety :twisted:
 
 
 
Maciej 


Drużyna: AZS AE KEG dwójka
Wiek: 40
Dołączył: 28 Paź 2004
Posty: 115
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob Paź 08, 2005 4:40 pm   

Oj widze ze poczucia humoru nie brakuje :D Ale wcale sie nie dziwie skoro z 1:4 Tratwa wyciągneła na 6:4 :evil: nam na pocieszenie pozostało się cieczyszyć ze wcale stratni tego wieczóru nie wyszliśmy :twisted:
 
 
 
RaDaR_CoCo 



Pomógł: 3 razy
Wiek: 48
Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 421
Skąd: Kraków Drug-on
Wysłany: Nie Paź 09, 2005 8:57 am   Re: KEG-TRATWA, mecz awansem

Pendzel napisał/a:
Z racji iż był teraz wolny termin, rozegralismy awansem mecz z AZS KEG. W Kegu brakło Kuby i Grzesia (ten taki wysoki, dobrze gra ale ma "niemęską" fryzurę) . U nas Dycha i Cianka. Gratuluję Keg-owi fuksa że ugrali te 4 sety :twisted:


Pendzel jaak nie zaczniesz pić to tez mozna bedzie o tobie powiedzieć ,, niemęski'' :)
 
 
 
Rylec 



Drużyna: 32 KEG SPORT BAR
Tarcza: Harrows z 1998
Lotki: 3
Pomógł: 12 razy
Wiek: 59
Dołączył: 24 Paź 2003
Posty: 1464
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 10, 2005 8:45 am   

No i mamy pierwszą pracę Herkulesa do wykonania przez komisję sędziowską.
1. Czy ktoś z komisji sedziowskiej wiedział o tym że ten mecz będzie rozegrany ?
2. Prosze komisję sedziowską o ustalenie w której kolejce I rundy ten mecz miał być rozegrany i o podjęcie diecezji czy wynik nalezy zgodnie z regulaminem uznać czy też zgodnie z regulaminam nie uznać.
3. Przypominam (tym co znali bo na stronce nie raczyłem podac) skład komisji sedziowskiej: Wojtek Hoffmann, Daro Pogorzelski, Jacek Skalski i jeszcze ktoś, ale nie chce przekręcić nazwiska, a mało sie znamy.
 
 
Corsaro 


Drużyna: Tratwa
Wiek: 48
Dołączył: 27 Lut 2004
Posty: 203
Skąd: Kraków-Tratwa
Wysłany: Pon Paź 10, 2005 8:49 am   

:dupa:
 
 
 
RaDaR_CoCo 



Pomógł: 3 razy
Wiek: 48
Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 421
Skąd: Kraków Drug-on
Wysłany: Pon Paź 10, 2005 9:03 am   

Rylec napisał/a:
No i mamy pierwszą pracę Herkulesa do wykonania przez komisję sędziowską.
1. Czy ktoś z komisji sedziowskiej wiedział o tym że ten mecz będzie rozegrany ?
2. Prosze komisję sedziowską o ustalenie w której kolejce I rundy ten mecz miał być rozegrany i o podjęcie diecezji czy wynik nalezy zgodnie z regulaminem uznać czy też zgodnie z regulaminam nie uznać.
3. Przypominam (tym co znali bo na stronce nie raczyłem podac) skład komisji sedziowskiej: Wojtek Hoffmann, Daro Pogorzelski, Jacek Skalski i jeszcze ktoś, ale nie chce przekręcić nazwiska, a mało sie znamy.


och żeby to jeszcze ta sama grupa była to można było by się doczepić do tego :) :) a tu chłopaki sparinga zagrali w sobotę w 31 też był sparing Drug-on vs Tratwa (osłabiona brakiem Pendzla , który ściemniał przy barze z ,, soczkiem" wynik prawie remisowy tz ja powiem tak 5,02 : 4,98 dla D-ona może dlatego że Tratwa pojawiła się z ,,żonami'' u Nas najlepszym zawodnikiem był Zarek w drużynie przeciwnej Corsaro , Cianek zapowiadał się na godnego zawodnika ale uciekł , Pendzel był pod czujną ,, opieką" więc nawet z Nami nie grał , w czasie meczu doszło do nieprzyjemnego incydentu a mianowicie Holandia wygrała i dzięki czemu Polska jest w MŚ :)
 
 
 
Kuba 



Drużyna: KEG
Tarcza: Western Darts/one80 Gladiator
Lotki: Unicorn Phil Taylor Purist Gold Scalloped 18g
Pomógł: 3 razy
Wiek: 46
Dołączył: 19 Mar 2005
Posty: 933
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 10, 2005 10:30 am   

Rylec napisał/a:
No i mamy pierwszą pracę Herkulesa do wykonania przez komisję sędziowską.

Zgadzam się. Uporządkować drużyny w grupach. Ktoś tak tam nabrudził, że już nijak nie wiemy, kto gdzie gra :D . Propozycja: wzorem krwawicy stwórzmy grupę AB. Brawa dla Pendzla za dobry wkręt :lol: :lol: :lol:
 
 
 
Rylec 



Drużyna: 32 KEG SPORT BAR
Tarcza: Harrows z 1998
Lotki: 3
Pomógł: 12 razy
Wiek: 59
Dołączył: 24 Paź 2003
Posty: 1464
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 10, 2005 11:10 am   

Podobnie jak w zeszłym sezonie jeden wkręca, a drugi nieudolnie udaje wkręcenego i to działa.
 
 
Maciej 


Drużyna: AZS AE KEG dwójka
Wiek: 40
Dołączył: 28 Paź 2004
Posty: 115
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 10, 2005 11:32 am   

:-D :brawo:
 
 
 
Small 



Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 821
Skąd: Kraków Niju Huta
Wysłany: Pon Paź 10, 2005 12:11 pm   

Rylec napisał/a:
Podobnie jak w zeszłym sezonie jeden wkręca, a drugi nieudolnie udaje wkręcenego i to działa.

Ale trochę lipton... za wcześnie się skończyło, :evil: bez żadnych napinek, opowieści dziwnych treści o zamknięciach, karnym zawieszaniu zawodników itd.... ech starzejemy się o wielki don Corleone ??
 
 
 
Łojtek 



Drużyna: Wieszcze
Pomógł: 6 razy
Wiek: 48
Dołączył: 31 Sty 2004
Posty: 3211
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 10, 2005 12:53 pm   

bo się chłopaki za wczesnie przyznali, Radar napisał, ze to sparing... ech, a już miałem tego posta zmoderować do tematu 3-kolejki z "opieprzem", że takie mecze powinny być w opisach kolejek, co by jeszcze bardziej dokręcić tego wkręta 8)
 
 
 
Small 



Drużyna: Aleja Róż
Lotki: te same od XXX lat 16.g.
Wiek: 47
Dołączył: 03 Lut 2005
Posty: 821
Skąd: Kraków Niju Huta
Wysłany: Pon Paź 10, 2005 1:18 pm   

Łojtek napisał/a:
co by jeszcze bardziej dokręcić tego wkręta

Właśnie o to chodziło... przynajmniej raz w sezonie należy pociągnąć "grubego" wkręta... szkoda, ej szkoda...A miało być tak pięknie...wywiady miały być ;) ;)
 
 
 
Rylec 



Drużyna: 32 KEG SPORT BAR
Tarcza: Harrows z 1998
Lotki: 3
Pomógł: 12 razy
Wiek: 59
Dołączył: 24 Paź 2003
Posty: 1464
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 10, 2005 2:31 pm   

RaDaR - cienki Bolek, hehe.
A propos RaDaR - maleńki off topic - masz parę ważniejszych spraw niż pisanie na forum (i rozszyfrowywanie pendzlowych wkrętów), a to:
1. uregulowanie opłaty wpisowej od drużyny Drug-on"31" - obiecałeś Bogdanowi na rozpoczeciu że ... w tygodniu doniesiesz.
2. załatwienie z Olem sprawy dotyczącej uszkodzenia samochodu w czasie rozpoczęcia sezonu KLD na skutek nieodpowiedzialnych zabaw cudza własnością - Olo przekazał mi , że nadal się z nim nie skontaktowałeś.
3. Koniec off topic. (nie chciałem zakładać osobnego tematu).
 
 
RaDaR_CoCo 



Pomógł: 3 razy
Wiek: 48
Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 421
Skąd: Kraków Drug-on
Wysłany: Pon Paź 10, 2005 2:36 pm   

Rylec napisał/a:
RaDaR - cienki Bolek, hehe.
A propos RaDaR - maleńki off topic - masz parę ważniejszych spraw niż pisanie na forum (i rozszyfrowywanie pendzlowych wkrętów), a to:
1. uregulowanie opłaty wpisowej od drużyny Drug-on"31" - obiecałeś Bogdanowi na rozpoczeciu że ... w tygodniu doniesiesz.
2. załatwienie z Olem sprawy dotyczącej uszkodzenia samochodu w czasie rozpoczęcia sezonu KLD na skutek nieodpowiedzialnych zabaw cudza własnością - Olo przekazał mi , że nadal się z nim nie skontaktowałeś.
3. Koniec off topic. (nie chciałem zakładać osobnego tematu).


odnośnie :
pkt 1 zostanie zrealizowany w terminie 7 dni ( w niedziele gramy zbieram kase ) i po problemie
pkt 2 - sprawa samochodu została obszernie wyjaśniona na forum ( skoro już została poruszona ) wypowiedziałem sie ja , zainteresowany - znamy swoje racje co do tematu a osobiście wyjaśnie jak sie spotkam przy okazji ( a przeciez nie będe biegał za Olem - bo On i tak ma swoje zdanie na ten temat a ja mam swoje )
pkt 3 zgodzę się z Tobą
 
 
 
hoffeer 



Drużyna: QŃ
Tarcza: Winmau Diamond
Lotki: Target Precizion 18g
Wiek: 49
Dołączył: 04 Lut 2004
Posty: 384
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon Paź 10, 2005 4:27 pm   

A juz byłem prawie wkręcony !! !!!! oj pendzel, pendzel :oops:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group