DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
NADZIEJA 5:5 STAROPOLSKIE
Autor Wiadomość
Pendzel76 
WIDZEW ŁÓDŹ



Drużyna: Matka siedzi z tylu
Wiek: 47
Dołączył: 01 Lis 2003
Posty: 1107
Skąd: Łódź-Zarzewek
Wysłany: Pon Gru 15, 2003 8:46 am   NADZIEJA 5:5 STAROPOLSKIE

Niedzielne spotkanie zaczelo sie od 2 przegranych .Najpierw Jacek przegrywa 2:1 rzucane trzy razy srodki :( gdzie sa dable :?: :?: :?:
Nastepnie Viola przegrywa gladko 2:0
Trzeci mecz wychodzi Kolo jestesmy spokojni i tak jak przewidywalismy 2:0 dla Kola
W koncu pora na mnie gram z kolega ktorego w Rokicie gladko ogralem i tym razem tez bez zadnych sensacji 2:0 dla mnie
robi sie 2:2
Pierwszy tim Viola z Jackiem przegrywaja gladko 2:0 szkoda szkoda grali poprostu tak jakby chcieli to przegrac :(
Kolejny tim ja z Kolem moje zadanie jak zwykle zejsc i umozliwic zakaczenie Kolowi tak sie dzieje i gladko 2:0 dla nas
Kolejnie wychodzi Jacek wrescie umotywowany z zadanem wygrania 2 legow :!: Zaczyna ostro pierwsze 3 lotki 120 :) gra dobrze dabel 17 i jest 1 lotka :lol: niestety pozniej cisnienia na kolejnych dablach i konczy sie 2:1 w plecy
7 mecz zaczyna Viola lecz gladko przegrywa 2:0 z kolesiem ktory byl najslabszym ogniwem Staropolskiego :(
3:5 przegrywamy :( i zostala tylko szansa na remis wiec Kolo wychodzi troszke spiety i po ostrej walce jest 2:1 Kolo wygrywa :o
Jak ja to lubie :!: kolejny raz musze grac o zapewnienie remisu dla mojego timu zaczynam spokojnie siedza 20 ale o dziwo moj przeciwnik nie daje mi odskoczyc ostry 1 leg i jesty dabel 16 :D 1:0 dla mnie
2 leg zaczyna sie od ostrego startu goscia ze Staropolskiego dochodze go ale nie ma dabla i gdy myslalem ze bedziemy grac juz o srodki w 15 rundzie koles rzuca dabel 5 i zaczyna sie stres
Czuje jak mi rosna cisnienia
zaczynam 3 lega i jest ostro 120,85,100,81 :o koles zbladl koncze tego lega bodajze w 7 lub 8 zostawiajac przeciwnika z 235 pkt
Ogolna radocha 5:5 wyciagniete TYLKO SZKODA ZE RESZTA DRUZYNY NIE URWALA CHOCIAZ 1 PKT BO BYLOBY 2 ZWYCIESTWO A CO ZA TYM IDZIE 3 PKT 8)
Mam nadzieje ze na rewanze dolaczy do nas jeden nowy gracz nie ujawnie tu jego imienia ani nazwiska z obawa o podkupienie go przez inna druzyne :lol: Rozmowy sa juz z nim prowadzone :!: :!: Jesli do nas dolaczy mysle ze C.D.C Nadzieja w rewanzach moze ostro namieszac w naszej grupie ba a nawet w calej lidze :wink:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group