DART - zdjęcia Strona Główna DART - zdjęcia
Witamy na forum dyskusyjnym wszystkich miłośników darta niezależnie od miejsca zamieszkania, przynależności klubowej, organizacyjnej, itp.
Zarejestruj się i dyskutuj z nami.


FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Sklep w Warszawie
Autor Wiadomość
pacel 


Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 26
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 16, 2007 6:28 pm   Sklep w Warszawie

Gdzie w Warszawie można dostac dobry sprzęt do darta?
 
 
MikeTNK 


Wiek: 43
Dołączył: 05 Sty 2007
Posty: 7
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 16, 2007 10:28 pm   

To zalezy czego konkretnie szukasz.

Lotki lepsze, gorsze sa w sportowych typu Go Sport czy Decathlon. Cos niecos zamowic przez net i odebrac osobiscie (w hali Mirowskiej) mozna w Activesports - nie maja towaru na miejscu ! trzeba zamowic ze sklepu internetowego ! , a obejrzec i zakupic na miejscu mozna w Sportshopie na Lukowskiej 2.

Z obserwacji wlasnych - rzutki w GoSporcie nawet w znosnych cenach byly o ile mnie pamiec nie myli (Harrowsa takie ktore w tych 2 sklepach sa po okolo 40 zl, w GoSporcie byly za zdaje sie 30 z hakiem) za to tarcze (elektroniczne) drogie, na sizala nie patrzylem. Smartness Performance za 200 zl - na allegro od dystrybutora z odbiorem w Wawie za 150 sa. W Decathlonie przy M1 w Markach jakis taki kiepski wybor mieli ogolnie.
 
 
pacel 


Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 26
Skąd: Warszawa
Wysłany: Wto Sty 16, 2007 11:43 pm   

Narazie rozglądam się za jakimś sisalem i ewentualnie jakimiś lotkami. Blisko domu mam Go Sport więc pewnie tam się w najbliższych dniach wybiore.

Dzięki i czekam na kolejne sugestie.
 
 
GreenToad 


Dołączył: 17 Sty 2007
Posty: 5
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sty 18, 2007 9:21 am   

Jest jeszcze sklepik na nowowiejskiej, nazywa się chyba SportService, maja tam sporo harrows'a, i z tego co widzialem tarcze Harrows Official Competition. W sporotwym w Arkadii (chyba to Intersport) maja tez sporo Harrows'a i wiecej tarcz ( m.in. Matrix ).
 
 
Cylwa 



Drużyna: Matka Siedzi z Tyłu
Pomógł: 1 raz
Wiek: 47
Dołączył: 19 Sty 2005
Posty: 333
Skąd: Warszawa
Wysłany: Czw Sty 18, 2007 1:21 pm   

Na rogu Dzielnej i Smoczej w bloku na parterze jest SMJ Sport (przynajmniej był kilka miesięcy temu). Jest to oficjalny (????) dystrybutor Harrowsa - mają cały asortyment tej firmy.
 
 
pacel 


Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 26
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Sty 20, 2007 6:20 pm   

Dobra udało mi się dostac niezbędny sprzęt w Go Sporcie. Mam tylko taki problem że nie mam gdzie tej tarczy zawiesic :o Wierciłem dzisiaj dziure w ścianie, dotarłem do jakiegoś stalowego wzmocnienia i koniec, nie mam pojęcia co teraz zrobic. Wiem że to pytanie troche z zakresu budowlanki, ale może macie jakiś pomysł?
 
 
Janiu 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Lotki: Harrows Eric Bristow (gładkie) 18g
Pomógł: 5 razy
Wiek: 46
Dołączył: 29 Wrz 2003
Posty: 2066
Skąd: Łódź
Wysłany: Sob Sty 20, 2007 6:27 pm   

pacel napisał/a:
...Wierciłem dzisiaj dziure w ścianie, dotarłem do jakiegoś stalowego wzmocnienia i koniec, nie mam pojęcia co teraz zrobic. Wiem że to pytanie troche z zakresu budowlanki, ale może macie jakiś pomysł?

Prawdopodobnie pręt zbrojeniowy... jeśli masz wiertarkę z udarem pneumatycznym to kilkuminutowe wiercenie powinno załatwić sprawę bo wiertła sds są wytrzymałe i przecinają pręty jeśli nie to spróbuj parę centymetrów w bok, starą dziurę i tak tarcza zakryje.
Powodzenia.
 
 
 
pacel 


Dołączył: 16 Sty 2007
Posty: 26
Skąd: Warszawa
Wysłany: Sob Sty 20, 2007 8:15 pm   

Niestety pokój mam dośc mały, w każdym bądź razie mam tylko jedną ściane na której moge zawiesic tarcze, ale i na niej zbyt dużo miejsca nie mam, tu półeczka, tam zegar i trzy czwartej ściany zajęte. Co do wiertarki to mam udarową black&decker, ale tym sprzętem się nie przebije, próbowałem dośc długo i nic nie idzie. W internecie wyczytałem że wiertła diamentowe wchodzą w zbrojenia i inne kamienie jak w masło. Miał ktoś z nimi do czynienia?

Mam na rzucanie taką chęc że jak bym mógł to bym tą dziure nosem wywiercił. Ale niestety się nie da.
 
 
Jerry 
Lożo-Szyderca



Tarcza: Winmau Blade IV
Lotki: Winmau Trina Gulliver+krótki nylon
Pomógł: 5 razy
Wiek: 44
Dołączył: 06 Sie 2004
Posty: 1109
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 21, 2007 10:14 pm   

Skoro nie możesz przesunąć dziury 5 cm w bok, to radzę pozdejmować troszkę sprzętu ze ściany, bo i tak go stracisz podzczas treningu... :)
 
 
 
Viola 



Drużyna: brak
Pomogła: 3 razy
Wiek: 43
Dołączyła: 12 Lis 2003
Posty: 2376
Skąd: Łódź
Wysłany: Nie Sty 21, 2007 10:40 pm   

jeżeli chce trenować i chce mieć tarczę w pokoju :)
 
 
 
Janiu 



Drużyna: Matka siedzi z tyłu
Lotki: Harrows Eric Bristow (gładkie) 18g
Pomógł: 5 razy
Wiek: 46
Dołączył: 29 Wrz 2003
Posty: 2066
Skąd: Łódź
Wysłany: Pon Sty 22, 2007 1:07 am   

Viola napisał/a:
jeżeli chce trenować i chce mieć tarczę w pokoju :)

Jezeli chce trenowac i miec tarcze w pokoju to powiesi ją tam gdzie moze i bedzie trenowal tam gdzie moze a nie gdzie chce...
bo wiadomo ze w blokach nie ma zbynio wyboru...
Ja dla przykładu chcialbym powiesic tarcze w pokoju ale po przemeblowaniu najzwyczajniej w swiecie nie ma dla niej miejsca...
Pozdrowienia dla wszystkich mieszkających w blokach z BETONOWEJ PŁYTY !!
 
 
 
haszczak 



Dołączył: 18 Sty 2007
Posty: 4
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 22, 2007 12:58 pm   

odnośnie hurtowni (sklepu) SMJ Sport na Dzielnej - istnieje w dalszym ciągu (mieszkam blisko i prawie codziennie tam przechodzę); aczkolwiek nie wiem, czy można tam nabyć coś w detalu, nie miałem okazji tam nic kupować. bo na drzwiach jest stosowna informacja o tym, iż nie prowadzą sprzedaży detalicznej :co:
 
 
karabin 



Wiek: 48
Dołączył: 20 Sty 2007
Posty: 8
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon Sty 22, 2007 11:22 pm   

haszczak napisał/a:
nie prowadzą sprzedaży detalicznej :co:


Czysty debilizm...

Swoją drogą przyznam szczerze, że mimo wielkich chęci nie znalazłem do tej pory w w-wie miejsca, w którym dostałbym wszystko, czego potrzebuję (chciałbym kupić stosowną linię rzutu - a co, niech fajnie wygląda!; kilka kompletów shaftów do testowania (2-3 modele to trochę za mało, żeby wyrobić sobie opinię; potrzebna mi ostrzałka do grotów - dziwne, ale dostępne z reguły tylko w wysyłkowych, a ja chciałbym najpierw zobaczyć na własne oczy - pro fsb dość często odbija ;) ; no i kilka innych akcesoriów). Jutro wybieram się na KEN 105, ponoć coś tam można dostać. W sklepie, w którym kupiłem sizala, prosili, żeby sprawdzać co jakiś czas, to może trafie na linię rzutu (sic!) - jednym słowem dartowa plaża u nas.
Chyba jednak poproszę szwagierkę, żeby mi co nieco przywiozła z ZEA...
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group